Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 15:23   #2541
da, saab nije bila na akciji, samo sam je posnjofala
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 11:15   #2542
Cure, ako narucim parfem sa lijepa.hr, mogu li mi ga dostaviti iza 17h?
Napisali su da dostavlja GLS i da damo adresu gdje smo dopodne, ali sto cu kad sam na poslu...a ne bih da mi drugi preuzimaju
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 14:53   #2543
Meni je dostavljač jednom donio paket na posao, a prethodna dva puta sam ga nazvala dok sam još bila kod kuće, rekla kada idem na posao i došao je ranije. Ne znam, doduše, dostavljaju li iza 17 sati.
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 17:04   #2544
Davno sam naručila sa profumina, i bila sam zadovoljna. Sad se mislim da li uzeti sa Notina ili Profumina? Na profumino me privlači što mogu jeftinije proći ako uzmem one bez kutije (nije mi za poklon pa mi nije važno). Je li netko u zadnje vrijeme naručivao, još uvijek su pouzdani i parfemi originali?
sugarbabe55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 21:51   #2545
Pozdrav,

Jel netko u posljednje vrijeme kupovao na allbeauty com ? Jel s njima i danas sve ok, isporuka na vrijeme, kvalitet proizvoda?

P.s. Za kraj, info za kupce na profuminu, kolko se ja spominjem najpovoljnija varijanta je bila prebaciti se u Eure i platiti paypalom, pri čemu naravno morate imati eure na deviznom računu da se ne desi konverzija valuta.
blasfemicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 17:22   #2546
Quote:
tratinchica2812 kaže: Pogledaj post
Meni je dostavljač jednom donio paket na posao, a prethodna dva puta sam ga nazvala dok sam još bila kod kuće, rekla kada idem na posao i došao je ranije. Ne znam, doduše, dostavljaju li iza 17 sati.
aha, hvala ti...a valjda cemo smislit nesto dostavljac i ja napisem iskustvo kad stigne
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 13:13   #2547
Quote:
sugarbabe55 kaže: Pogledaj post
Davno sam naručila sa profumina, i bila sam zadovoljna. Sad se mislim da li uzeti sa Notina ili Profumina? Na profumino me privlači što mogu jeftinije proći ako uzmem one bez kutije (nije mi za poklon pa mi nije važno). Je li netko u zadnje vrijeme naručivao, još uvijek su pouzdani i parfemi originali?
Parfemi su originalni u oba slučaja, ali je Notino pouzdaniji što se tiče pošiljke.
Čula sam dosta pritužbi na Profumino, da prodaju parfeme koje uopće nemaju na zalihama, da je teško komunicirati s njima i sl. S Notinom nema takvih problema pa preporučujem njega.

Ja sam imala sreće i s jednim i s drugim.
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 14:37   #2548
Sa lijepa.hr nikad nisam imala problema. Naručeno stigne jako brzo, sve bez zamjerke.

Sa profumina uvijek malo duže čekam (cca tjedan dana) nego sa lijepe. To mi nije problem, već činjenica da cijena parfema bude uvijek nešto viša nego na stranici. Sad su počeli dodatno još naplaćivati i plaćanje pouzećem. Nekad iskoristim free poštarinu, nekad ne, ali okvirno se skupi još cca 50kn neplaniranog troška na ukupni iznos narudžbe, što nikako nije malo.

Sa Notina nisam još naručivala.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:25   #2549
https://www.parfuma.com/en/

šalju iz Belgije tak da nema frke sa PDV-om/carinom
drnitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 16:14   #2550
Quote:
blasfemicar kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Jel netko u posljednje vrijeme kupovao na allbeauty com ? Jel s njima i danas sve ok, isporuka na vrijeme, kvalitet proizvoda?
Nitko više ne kupuje na allbeauty*com (čini mi se da je to nekadašnji cheapsmells)? Nobody? None? Nessuno?
blasfemicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 18:57   #2551
Oni su prestali shippati u HR (cheapsmels), ima tome već barem 5 i više godina.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 19:22   #2552
ma otkud, ja naručivala proljetos macadamia ulje, bez problema
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 19:53   #2553
Parfeme, to sam zaboravila napisati.
Blasfemičar je pitao na temi internet prodaja parfema pa sam odgovorila neprecizno

edit: ali možda se i nešto promijenilo od tad, nisam više provjeravala
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 17:44   #2554
preporuka i od mene za lijepa.hr - parfem (uzela tester verziju) original, a dostava brza
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 12:18   #2555
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
ma otkud, ja naručivala proljetos macadamia ulje, bez problema
ispričavam se, nisam napomenuo kako ne mislim kupit parfem na allbeauty, znam da odavno ne šalju parfeme, ali mi treba druga kozmetika. cijene su im vrlo pristojne, ali ne znam je li profesionalnost ostala na istoj razini kao i prije.
blasfemicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 16:08   #2556
Je, doslo je za nekih tjedan dana, zapakirano bez greske
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 19:02   #2557
Slučajno sam naletio u jednoj fejs grupi na oglas za parfeme pa da pitam vas koji stalno pratite cijene kako vas se ove čine:

Calvin Klein Contradiction edp muški 100ml 164.50 kuna
Dunhill Icon edp 100ml 292 kune
Dunhill Desire edt 50ml 116 kuna
Slava Zaitsev Maroussia edt 100ml 87.50 kuna
Jil Sander No.4 edp 50ml 279 kuna
Issey Miyake L'Eau D'Issey edt 75ml 298.50 kuna

Ovo mi je neki izbor za mene i ljepšu polovicu i to si mogu priuštiti za Božić. Ima negdje nešto povoljnije ili da uskočim na ovo?
Inače je frendica kupila od istog lika parfeme i sve je ok.
mojneinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 23:50   #2558
Quote:
Incredible Me kaže: Pogledaj post
Je li tko narucivao sa notino.hr? Jutros sam narucila 12 testera po 1ml, jedva čekam da stignu
Ako potvrdim da je sve ok naručit ću i neke full size

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Da podjelim svoje iskostvo
Godinama narucujem u austriji sa te stranice...prvo se zvala iparfumerie pa sada notino ... neku kozmetiku sto ovdje nemamo,npr bourjois,lacoste moj omiljeni parfem koji bude na snizenju i kosta 40 eura 90 ml
Sto se tice cijena nasprem parfumerija su toliko jeftiniji..sve je jeftinije od pasti za zube do parfema
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 08:18   #2559
Pozdrav,

narucio sam preko Perfume.com - USA.
vrijednost cca 100 euro.
Koliko se placa carinska stopa i pdv? koliko su spediterski troskovi?

ima netko tko je zadnje vrijeme kupovao kod njih?

hvala
Grof Mario is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 15:16   #2560
Mirisim.hr: jer nam korisnici puno puta pisu za kod za popust ga objavljemo danas ovdje - ako ne smeta. Ako smeta slobodno brisite.

Dostava svih proizvoda u 48h - velika rasprodaja zaliha
KOD za popust 5%: 1popust5
Akcija vrijedi do 23.11.2017.
(akcija vrijedi do isteka zaliha)

stranica: mirisim.hr
premus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.