Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2008., 21:56   #1
Big Brother (USA)

Nisam htio stavit naslov Big Brother 9, kad će tak i tak 5a pet mjeseci krenut 10. sezona

Danas je objavljen cast za 9. sezonu, ima stvarno čudnih ljudi

Ova će sezona trajati samo 6 tjedana, i svaki tjedan će izlazit po njih 2-3, a bit će ne znam koliko HoH-ova

Cast možete pogledati ovdje:
http://www.tvguide.com/PhotoGallery/...d__1094/1.aspx
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 22:01   #2
Hehe, da, slažem se...Puno 'čudaka'. Al će zato vjerojatno bit zanimljivo, ne...A kad to počinje?
__________________
Love is all you need.
summer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 22:26   #3
12.12., u utorak, i ići će utorkom, srijedom i nedjeljom
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 22:37   #4
Vidio predstavljanje.....jedva cekam mada nemam pojma kako cu uspjeti da skidam sve ono sto zelim
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 01:32   #5
Sutra
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 21:31   #6
Not my favorite twist, al ajd neka...

Samo ja ne kontam šta stalno spominju da će 3 mjeseca bit u kući ako su je skratili na 6,7 tjedana?
Mislim, ak ima 7 parova, taman bi se do onda riješilo sve...

Ugl, jesam ja jedini kojeg me onaj prepotentni lik što je u paru s onom Amandom (ak se ne varam) podsjeća na Rockya iz Survivora?

A ona dva gaya, omg
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 15:29   #7
Uf, prva prava epizoda BB-a danas Svađe, odlasci u bolnicu, intervencije liječnika E to je dobro bilo
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 17:40   #8
Ja jos ne pogledah onu od nedjelje......al budem...doibra mi je ova sezona BB-a Mada mi je prosla ipak bolja
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 16:24   #9
Quote:
They range in age from a 22-year-old pro bodybuilder to a 75-year-old great-grandfather who has not missed a single episode of Big Brother, ever, and even checks out the After Dark feed on Showtime. (Gramps!!!)

Three of the 13 are married, and there's one divorcée. Among their names are a Libra (girl) and a Memphis (guy). The traditionally monochrome house this time will include two African-Americans and one Korean-American.

Occupations include a champion bull rider from the gay rodeo circuit, a mixologist-do-not-call-me-a-bartender, a Hooters waitress/PETA member (how does that work?), and a Catholic school teacher who says that had Hillary Clinton won the presidency, he would have moved out of the country.

There's also a "proud New Orleans socialite," a preacher's son who doesn't drink, smoke or cuss, a self-described "East Coast firecracker," someone who suffers from OCD, and one "staunch Barack Obama supporter."

This, folks, is your cast for Big Brother 10, premiering Sunday, July 13. You like?
Ja ne vjerujem "...someone who suffers from OCD..." - šta su Monka doveli??

Evo link : http://www.cbs.com/primetime/big_brother/bio/
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 16:43   #10
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Ja ne vjerujem "...someone who suffers from OCD..." - šta su Monka doveli??

Evo link : http://www.cbs.com/primetime/big_brother/bio/

pokusacu da ove godine propratim ovo....mada sumnjam da cu stici....al vidjecemo
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 19:18   #11
Nakon Survivora, moj omiljeni reality... i čini mi se da će ove godine biti dobro...
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 19:19   #12
Meni je samo PREJADNO što je sve ovo premješteno u drugi podforum
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 19:24   #13
A i meni je bzv....al ajd....ovo su realitiji pa valjda mora bit u ovaj pdf.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 20:21   #14
Ekipa ove godine mi izgleda zanimljivo.. mislim da bi moglo biti drame... Onaj lik koji mrzi sve... vegetarijance, nevjernike, žene... hahahaha

Pa djedica..

Mora bit dobro!
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 22:05   #15
ja sma najvise zaintrigiransa ms monk
Par promosa;
http://www.youtube.com/watch?v=6Nqz6__Zgt0&eurl=
http://www.youtube.com/watch?v=A7EnCibhV8U&eurl=

predstavljanja ukucana iz early showa:
http://www.youtube.com/watch?v=wtHV49y5_yw&eurl=
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 20:54   #16
na kom se kanalu mere ovo uvatit
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 20:57   #17
Ak imaš flat, onda skini TVUPlayer, na CBSu... Nedjeljom i srijedom u 5, utorkom u 6 ujutro Zapravo su noći sa ned-pon, uto-sri i sri-čet

Ili možeš torrente skinut
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 11:29   #18
E pa, ljudi moji, kandidati su se uselili u kuću jučer!!!
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 14:36   #19
mikey23....vidim ti potpis mozes li mi objasniti kakav je to famozni show the mole
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 15:27   #20
Show je bzvz, u biti.. Ja ga gledam prvi put ove godine, mislio sam da će biti bolje..

Uglavnom... 12 ljudi... moraju obavljati razne misije. Jedan od njih je od produkcije unaprijed određen da je "krtica"... ostali ne znaju tko je on, niti se on smije ikome otkriti. Kriticin zadatak je da im uništava misije, jer za svaku misiju koju obave, dobivaju dodatno love u "banku". Koliko novaca skupe ukupno u banci, to će osvojiti pobjednik. U svakoj epizodi svi dobivaju test sa pitanjima o krtici i događajima tog dana. Tko ima najmanji broj bodova na testu (tj. tko je najdalje istini tko je krtica) ispada.

Na kraju će ostati dva igrača protiv krtice valjda i onda ako bilo tko pogodi tko je krtica u finalu, dobiva lovu... ako ne pogodi, onda valjda krtica dobiva...
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.