Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2008., 14:37   #21
Slike nove BB kuće!


Ispred kuće...


Dnevna soba



Dvorište



Spavaće sobe


HOH soba


Zajednička kupaona


Ovo ja zovem soba za spletke.. Al inače je soba sa saunom i krevetićem za opuštanje.. te stolom za masažu...
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 14:38   #22
Već se zna prvi HOH.. i MRZIM kad ja saznam tko je to prije nego što odgledam... UGH! MRZIM TO!!!
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 15:09   #23
^^
Dobro samo nemoj pls postati ovdje to ili ako postas pls naglasi da je spoiler....jer ne zelim znati
Kuca izgleda predobro.....jedva cekam nedjelju da pogledam epizodu
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 15:25   #24
Ja sam idijot isto slučajno pročitao, majkumu

Jer tražio sam spojler sajt, bio je zimus bb9spoilers.com i tamo sam uvijek išo vidjet ko je HoH, ko je osvojio POV itd. jer su me nekad tolko živcirali da mi se nije ni dalo gledat I onda sam u potrazi za nekim drugim sajtom naišo na jedan koji je eto fontom 500 napisao ko je prvi HoH
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 15:45   #25
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
^^
Dobro samo nemoj pls postati ovdje to ili ako postas pls naglasi da je spoiler....jer ne zelim znati
Kuca izgleda predobro.....jedva cekam nedjelju da pogledam epizodu
Ne brini, ja inače izbjegavam BB spoilere, tak da u buduće uglavnom neću ni znati tko je HOH, nominiran ili osvajač veta...

Ja baš mislim da će ove sezone biti dobro.. nekako mislim da ova ekipa ima potencijala!
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 16:31   #26
Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
Show je bzvz, u biti.. Ja ga gledam prvi put ove godine, mislio sam da će biti bolje..
The Mole je prejadan Ja sam odmah nakon prve epizode odustao... Prestrašno...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 16:34   #27
A ja ga gledam... al ono... nije mi ništa posebno...
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 23:21   #28
fala na odgovoru


a sto se tice kuce ,,,,,,zar mora svake sezone alisa u zemlji cuda sa dozom buntovnistva
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 12:23   #29
Haha!

Pa nije... ova kuća je napravljena tako da svaka soba predstavlja neko desetljeće, ako sam ja to dobro shvatio... Samo što im je vjerojatno ostalo dosta stvari iz Alice in Wonderland kuće... a ima i dijelova BB9 kuće...
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 12:50   #30
Meni je jedino glupo ono što su im stavili na zid, kao "susjedi" - preodvratno izgleda

Inače, meni je all-stars kuća izgleda najružnije, sva je neka mračna bila... iz BB8 mi je najbolja bila
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 13:11   #31
Iskreno, više se uopće ne sjećam kak je All Stars kuća izgledala hahaha

Ali da, BB8 kuća je bila ok...
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 13:24   #32
Ma bila je sva mračna, baš mi je odvratna bila...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 13:26   #33
BTW, koje si sve sezone gledao i koja ti je omiljena?
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 14:07   #34
Ja od All-Starsa gledam Baš mi je bio pravi All-Stars kad sam ih sve po prvi put gledao

I mislim da je ta sezona bila najbolja... Mislim, nije ni 8. bila loša... Nikad neću zaboravit dvije scene Prva je kad su se nakon HoH-a Dick i Jameka posvađali pa mu je ona u jednom trenutku onak došla: Yo mama To mi je prejako bilo A druga scena kad se Amber počela derat na Erica...

9. sezona mi je jadna bila... Ono u parovima je bzvz bilo i cijela sezona je navrat-nanos napravljena jer su se žurili što prije krenut zbog štrajka
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 17:06   #35
Joj, meni je 7. sezona bila tako razočaravajuća... jer je bilo nekako puno pogrešnih odluka doneseno od strane mojih favorita (season 6 ekipa)...

6. sezona mi je najbolja...

A te dvije scene u 8. sezoni su bile zakon! Pogotovo ovo s Dickom i Jamekom, jer je to počelo odmah nakon HOH-a i to još za vrijeme emisije uživo...

9. jeste bila bezveze... iako je bilo drame, ali cijeli koncept s parovima je uništio igru..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 01:57   #36
Meni USA bb gubi smisao....gledao sam bb1 i bb2 posle ne
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 02:57   #37
Otkad je show poput Big Brothera i IMAO smisla?
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 10:47   #38
Da, kako ti može izgubiti smisao? Ako misliš na ono: "BB je socijalni experiment, u kojem gledamo kak će nepoznati ljudi reagirati jedni na druge dok su zatvoreni u kući.." onda recimo da da.. donekle... ali nakon 183889 sezona takvog BB-a kod nas (i da napomenem 183902 DOSADNIH sezona), onda prihvaćam US BB raširenih ruku..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 11:17   #39
Ja shvaćam da je toliko prenapuhano, jer pratim šta se događa i preko live feedova - gledam samo isječke, al opet... CBS napravi toliki show od toga i ja sam svjestan da je ta drama u kući uvećana za jedno 500 puta, al mene baš briga
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 11:23   #40
ja upravo zbog te drame i OBOZAVAM US BB......i upravo zato su mi svi dosadaji nasi ( S/CG/BiH) BB-ovi bili notorna sranja naspram IS verzije s obzirom da ja uz njih nijesam mogao provesti ne 5 minuta u onim dnevnim emsijiama.
iako je najlakse manipulisat us verzijsom s obzirom da u svojim emisijama mogu rezirat odredjene scene tako da se stice totalno drugaciji dojam od onog kakav stvarno je (primjer BB 9)
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.