Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 21:37   #1661
Vidim da se za filere za usne u Splitu spominje Mediderm, ima li tko nekih drugih dobrih iskustava u Splitu. Tnx
majkimajki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 13:35   #1662
[QUOTE=cvirena;63757623]Ne znam da li da pitam na pravom mjestu,ima li netko preporuku za mezoterapiju u Splitu?
Hvala.[/QUOT

Moja topla preporuka je poliklinika Dermalis u kući zdravlja blizu Koteksa. Dr Hlevnjak vrhunski radi mezoterapiju, ima laganu ruku tako da sam kod nje radila i hijaluron u usta
plave oči is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 12:51   #1663
Bok svima...odlučila sam se za abdominoplastiku ili tzv "tummy tuck"..zanimaju me vaša iskustva pošto je jako teško kod nas doznati nešto od nekoga tko je to već napravio...Trenutno se dvoumim izmedu poliklinike Bagatin i poliklinike dr. Maletić u Zagrebu....u srijedu idem na prve konzultacije pa cu tada više znati o njima ali me najviše zanimaju stvarna iskustva vas. Hvala!
vale-n-tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 13:32   #1664
Pozdrav,
jel znate kakve su kvalitete poliklinike Arcadia, i Maletic, iz Daruvara? Neki zahvati su tamo dosta povoljniji pa me zato zanima
Tampa Bay is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 14:49   #1665
Quote:
Tampa Bay kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
jel znate kakve su kvalitete poliklinike Arcadia, i Maletic, iz Daruvara? Neki zahvati su tamo dosta povoljniji pa me zato zanima
Bok,
ja baš idem danas kod Maletica ali u njegovo polikliniku u Zagrebu na konzultacije pa cemo vidjeti cula sam dosta dobrog o njemu....
vale-n-tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 19:24   #1666
Molim preporuku za povecanje usana hijaluronom, dvoumim se izmedu poliklinike bagatin ili poliderma!

Pliz, neka iskustva
jakabeba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 09:26   #1667
Quote:
vale-n-tina kaže: Pogledaj post
Bok svima...odlučila sam se za abdominoplastiku ili tzv "tummy tuck"..zanimaju me vaša iskustva pošto je jako teško kod nas doznati nešto od nekoga tko je to već napravio...Trenutno se dvoumim izmedu poliklinike Bagatin i poliklinike dr. Maletić u Zagrebu....u srijedu idem na prve konzultacije pa cu tada više znati o njima ali me najviše zanimaju stvarna iskustva vas. Hvala!
Pozdrav. Možeš li mi, molim te, napisati kako ti je bilo na konzultacijama i jesi li obavila abdominoplastiku? I ja bih popravljala nekoliko stvari pa skupljam iskustva da lakše donesem odluku. Hvala ti!
Tamea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 10:29   #1668
Ako netko zna u Splitu tko dobro radi povećanje usana filerima???
flipijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 21:13   #1669
Poliklinika Mediderm, na stanici Pojisan, smjer put grada
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 22:58   #1670
Hvala na odgovoru... Jel iz osobnom iskustva ili...
flipijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 21:03   #1671
da
mom, moje mame, i svih njenih prijateljica
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 19:06   #1672
Quote:
Tampa Bay kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
jel znate kakve su kvalitete poliklinike Arcadia, i Maletic, iz Daruvara? Neki zahvati su tamo dosta povoljniji pa me zato zanima
Ja sam operirala nos, u Arcadii i jako sam zadovoljna tretmanom i nosom ne znam što te točno zanima?
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:06   #1673
Bok, zanima me estetska dermatologija u Splitu. Vidim da se dosta spominje Mediderm, ima li itko tko je imao iskustva s njima? Tko je opcenito najbolji za takve stvari?
Pilinzi, laseri, fileri, uglavnom anti age. Nije problem otici ni u Zg, al opet svako malo iz St ici u Zg radi toga i nije bas jednostavno, a ni isplativo.
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 12:37   #1674
Ja imam odlicna iskustva s poliklinikom mediderm po pitanju filera, kao sto sam
Napisala i ja,
Moja mama, i dosta njenih prijteljica smo bile i sve smo prezadovoljne.. razlicite stvari smo radile s obzirom da smo i razlicitih dobnih skupina sve pa su nam razlciite stvari i trebale 👍🏼

Imam sad totalno ludo pitanje, primjetila sam (nakon komentara jedne forumasice) da je j_make up (ona nasa instagramusa jelena peric) suzila nos. Pa me zanima kako se to radi, jel bolno, kakve su posljedice, oma li tko iskustva s tim?

Meni je moj nos dobar velicinom ali isto bi ga malo suzila. Nije bas “crnacki” ali me nervira.

A tek nedavno sam otkrila (isto preko jutjuberke LYdia Elise Millen ) kako je ona grbicu na nosu ispravila ubrizgavanjem filera u nos. Nisam znala da to uopce postoji 😫
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:34   #1675
Ispravljanje grbice filerima znam da radi Milojević.
Samo ne znam kome se da sa tim filerima svako malo zezati, a i nekima se ne može potpuno izravnati. Napravila sam rinoplastiku prije 20-ak godina. Izludila bih da moram ići svake godine na filere.

Nos se može suziti rinoplastikom (cijeli nos ili vrh nosa), pa čak na neki način i filerima. Neke jutjuberice odlično znaju konturiranjem suziti i „proljepšati“ nos.

Mislim da meni prilikom rinoplastike nisu sužavali nos nego samo ravnali. Sužavanje mi nije bilo ni potrebno.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 16:00   #1676
Provitala sam da filerima traje 1,5-2 god.. ovisi naravno o organizmu. To je kao privremeno rjesenje dok se ne odlucis na rino (za koju ti svaka cast💪&#127995..
znam za suzavanje vizualno al ja bi naravno “pravo” pa me interesira spada li to pod jednako gadnu operaciju kao i rino.. to mi se stvarno cini kao bolna operacija
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 16:27   #1677
Ne znam detalje.
Imaš temu Operacija nosa (na Zdravlju) pa možda da tamo pitaš. Cure na toj temi su dosta iskusne.

Ja se uopće ne sjećam da sam imala neku bol nakon rinoplastike. Mislim, možda je nešto malo i bilo, ali nakon 20-ak godina zaboravih. Sjećam se samo da sam prvih tjedan dana izgledala kao u hororu zbog oteklina, ali znaš da tako mora biti i ne izlaziš iz kuće. Otekline u potpunosti spalsnu nakon mjesec dana. Nekima treba i puno duže.

Inače, nisam se uopće bojala operacije i kompliakcija. Mlado ludo. Nije bilo interneta i informacija pa me nije imalo što uplašiti. Inače, mom tati je nos operirao tata od Milojevića koji je bo valjda najpoznatiji estetski kirurg u bivšoj državi. Budući je mom tati nos super ispao mislila sam se nakon toliko godina kirurgija valjda dovoljno usavršila da se nemam čega bojati. Ja sam išla kod Glumičića koji je učenik od starog Milojevića i tad je već bio najpoznatiji estetski kirurg u RH. Sad vidim da hvale recimo Zambellija (Rijeka).

Danas, kad gledam malo postove na temi Operacija nosa ne mogu vjerovati koliko se još neuspješnih operacija događa. Sad bi me bilo strah ići na operaciju.

Mislim da je eventualna „bolnost“ nakon operacije najmanji problem. (za vrijeme operacije si u općoj anesteziji). Češći je problem da ne možeš disati dobro nakon operacije. Ili da ti se pojave kvržice zbog zarastanja. Ja sam nakon operacije dobila jednu kvržicu na vrhu nosa, ali ne kuži se toliko.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 11:31   #1678
Nisam znala za tu temu! Idem vidit hvala


Ma, ima nekoliko poznanica koje su kompletno izoperirane, al ono, kao u onim serijama po tlcu.. i nekoliko su puta neke stvari popravljle (cice npr) i sve od reda su rekle da nos nikad vise ne bi oper operirale! I da su znale koliko boli da nikad ne bi pristale na to:/

Ove dvije za koje konkretno pricam, su imale bas ruzan nos, s onom kvacicom.. mislim, nije da inace komentiram tudji nos kao lijep ili ruzan, al eto nisu im bas bili lijepi, al ne toliko da bi im ja npr rekla morate ga operirat 😂 nista se nw mora..!


Jos jedna poznanica ga je operirala, isto je imala grbicu, njena operacija je fenomenalno prosla. Ona je imala 1 otok, i sve je proslo u roku od 7 dana. Znaxi ona se u sridu operirala i iducu sridu je bila na poslu. Nevjerojatno! I to u bolnici, ne privatno! Ona je imala zdravstvenih problema pa je usput i estetski malo sredila. Nije joj bio umjetan ko ovim nasim starletama nego super, prirodan al bez grbice...

Ne znam, ja puno “zujim” malo meda dajem.
“Sve” bi operirala u teoriji a da mi das lnova. I kzes ajde, vjerojatno bi se povukla... hahah ne znam vidit cemo, drago mi je da si ti sa svojom operacijom zadocoljna i da ti nije ostala u bolnom sjecanju💪🏻😁
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 14:50   #1679
Jel ima ko iskustvo u DERMAMEDu u Splitu??
marija kost is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 00:45   #1680
ok, radi li itko jos te sise sve komentare za to ugl izvlacim iz naftalina na ovom forumu

Kincl/Ostojic/Zgaljardic u Zgu ili Mario Zambelli u Ri?
Lusika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:08.