Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2014., 20:45   #3081
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Meni je bila jedna od onih što ne mogu prestat igrat dok priču ne završim. Al dobro, ja nisam baš zahtjevan

Igram kao uvijek Skyrim i sad se vraćam na Ghost Recon Online, preimenovan u Phantoms (malo izmijenjeno(dosta))
Završit ću je i ja, ali muka mi je više AC-a. Kad sam prvi put skinuo AC očekivao nešto jebeno, stealth u otvorenom svijetu, penjanje po svačemu, jebeni srednji vijek i proklete križare. Dobio sam gotovo sve, sve osim onog najbitnijeg - šuljanja. Goni takvog atentatora koji bi trebao biti sinonim za nečujnu smrt, ali umjesto toga masakrira na desetke ljudi pored onoga kojeg je trebao nečujno ukloniti.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 20:57   #3082
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
Završit ću je i ja, ali muka mi je više AC-a. Kad sam prvi put skinuo AC očekivao nešto jebeno, stealth u otvorenom svijetu, penjanje po svačemu, jebeni srednji vijek i proklete križare. Dobio sam gotovo sve, sve osim onog najbitnijeg - šuljanja. Goni takvog atentatora koji bi trebao biti sinonim za nečujnu smrt, ali umjesto toga masakrira na desetke ljudi pored onoga kojeg je trebao nečujno ukloniti.
Šta je da je, stealth u ovoj igri je grozan. Niti šuljanja pravog, sticky cover su jedva uveli... Ima svojih svijetlih trenutaka al ono. Meni je zapravo stealth još najbolji u Black Flagu s tim grmljem i šta ja znam. Bar ima sticky cover sistem. Svako malo popizdim od tih navodno stealth igri i odem igrat Chaos Theory, Blacklist ili Dishonored. (Metal Gear više ne mogu, već znam napamet svaki kutak )
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 21:04   #3083
Ako želite zabavan stealth, probajte igru Dishonored.

Edit: Isprike, vidim da je spomenut. Nadam se nekom nastavku.
BrianJohnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 21:16   #3084
Black Flag ima taj odvratni isforsirani stealth, grmove koji su postavljeni točno tamo gdje bi bili potrebni igraču. AI je totalno debilan, svi stražari pate od izrazito teškog oblika kratkovidnosti. Dishonored sam nedavno probao. dignuo sam težinu na prvom prelasku, nešto što inače ne radim i samo šuljanje mi je bila čista smijurija. Ostao sam poprilično razočaran jer sam očekivao nešto puno, puno više. Blacklist je s druge strane meni prvi Splinter Cell kojeg sam igrao dulje od sat vremena, bio je to čisti seks. Nadam se još kako će s vremenom MGS doći na PC. Želim vjerovati kako je Revengeance bio pokusni balon za peticu. Ne znam da li si pročitao onaj interviju što sam stavio na chat temi. Petica bi trebala, s obzirom na obećano, biti pravi, seksi stealth užitak.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 22:23   #3085
A je, al eto u Black Flagu nisam tražio ne znam kakvo iskustvo. Samo zabavu, a to sam i dobio. Ipak je to AC a ne Splinter Cell ili Metal Gear. Igra mi je bila jako zabavna.

Što se tiče Blacklista, istina da ima isforsiranih akcijskih scena, ali nisu pretjerali. Mislim da ih je 3, 4 maksimalno, a igra je duuuuga. + side misije + co-op kampanja...

Meni je Dishonored bio ubojica, prešao 5,6 puta, jednom si dao oduška i klao sve pred sobom Ma genijalna igra.

Što se tiče MGS V... Bilo bi lijepo da napokon dođe na PC. Iako je mene Revengeance razočarao i sad mi stoji bezveze, nisam ga duže od sat vremena probao, užasna igra. Možda za ubit dosadu ponekad.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 22:35   #3086
Baš sam neki dan gledao osvrt na Dishonored. U potpunosti sam se složio s iznesenim, a to je činjenica kako sama igra ne zna u kojem bi smjeru išla. Građena je u pravcu šuljanja, ali najzabavniji aspekti igre su upravo u borbi. Ako se šuljaš, i to bez korištenja većine stvarčica i sposobnosti, na hard postavkama, možeš bez problema proći veći dio igre. Konstantno sam se osjećao kao da sam stavio postavke na easy. Jedini dobar dio (kada je šuljanje u pitanju) jest onaj dio igre kada si suočen s likovima koji imaju više manje iste sposobnosti kao i ti. Drugo što mi je bilo zanimljivo jest eksperimentiranje, odnosno više mogućnosti izvršavanja zadatka (situacija s otrovanim vinom).
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 00:03   #3087
Dead Space 2
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 00:38   #3088
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
Baš sam neki dan gledao osvrt na Dishonored. U potpunosti sam se složio s iznesenim, a to je činjenica kako sama igra ne zna u kojem bi smjeru išla. Građena je u pravcu šuljanja, ali najzabavniji aspekti igre su upravo u borbi. Ako se šuljaš, i to bez korištenja većine stvarčica i sposobnosti, na hard postavkama, možeš bez problema proći veći dio igre. Konstantno sam se osjećao kao da sam stavio postavke na easy. Jedini dobar dio (kada je šuljanje u pitanju) jest onaj dio igre kada si suočen s likovima koji imaju više manje iste sposobnosti kao i ti. Drugo što mi je bilo zanimljivo jest eksperimentiranje, odnosno više mogućnosti izvršavanja zadatka (situacija s otrovanim vinom).
Meni je bila uživancija, iako možda nije bio ne znam kakav izazov. Bilo mi je lijepo kad sam prešao igru bez da sam ikog taknuo. Ah... malo igara pruža to danas.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 22:52   #3089
Upravo prešo Brothers: A tale of two Sons

Igra te šamara šarmantnim dizajnim i prekrasnom grafikom pa presječe sa emotivnim scenama kad najmanje očekuješ. Na kraju sam htio s knedlom u grlu nazvat buraza i reć mu da ga volim. Eto koliko je jaka "video igrica".
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 00:17   #3090
Sinoć ja napokon idem "malo" odigrat super meat boya - i na kraju očistim svih 20 levela the foresta uključujući i prvi boss fight

Ruka na gamepadu mi je otpadala, ovo je jedna u nizu mazohističkih igara (tipa hotline miami) koje naprosto ownaju i gameplayom i stilom
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 00:52   #3091
Ta igra ima tako savršene kontrole. Ne igraš par dana, uzmeš gamepad u ruke, nakon 5 min kao da ga nisi ni pustio nikad. Plus instant spawn koji spašava živce.
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 15:53   #3092
ja se vratio na cod2 posto su svi novi codovi takoreci smece, jedino je mw3 bio najbolji od nove generacije coda
user888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 19:39   #3093
Meni je uz cod2 cod4 najjaci !!!
Jakov Vulić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 22:53   #3094
i men'
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 01:09   #3095
rado bi ovo zaigrao dobro izgleda https://www.youtube.com/watch?v=9hcC3WAo7Eo
user888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 01:44   #3096
e vi šta igrate Shadowrun returns

skinia san sa neta prvu i ekxpanziju igre, ali me zanima ovo ?? ima li u igri ikakvih animacija?? Ono intro i cutscenes, jer taman san počea igrat i nema ništa samo text, pa me strah da nisan skinia neku osiromašenu verziju igre di su izbacili animacije ...
Zlotvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 15:58   #3097
Dao još koju šansu AC 2 i ne mogu više. Najsterilnija igra ikad. Ne znam što taj Ubi radi s igrama, ali svaka njihova igra ima taj štih, tu neku vibru koja te odbija. AC 1 je s obzirom na današnje vrijeme drek, AC 2 je malo manji drek, ali u suštini ista baza. imam AC IV na ps3, ali vjerojatno ću ga prodati/mijenjati prije nego ga zaigram. Upalio sam ga na 10 min, malo trčkarao, plivao i vidio da je to ista ona sterilnost prošlih igara.

Nadam se da to neće bit slučaj sa Watch Dogs jer nije u pitanju melee focused igra, pa ne mogu toliko usrat.
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 10:09   #3098
Quote:
Zlotvor kaže: Pogledaj post
e vi šta igrate Shadowrun returns

skinia san sa neta prvu i ekxpanziju igre, ali me zanima ovo ?? ima li u igri ikakvih animacija?? Ono intro i cutscenes, jer taman san počea igrat i nema ništa samo text, pa me strah da nisan skinia neku osiromašenu verziju igre di su izbacili animacije ...
Nema animacija, cisti old school.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 15:35   #3099
thief
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 18:36   #3100
Stara stvar Knights of honor
Jakov Vulić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.