Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2009., 20:17   #21
Ovdje ti je manual na netu:

http://america.giga-byte.com/FileLis...ds3h_2.0_e.pdf

Pogledaj si stranu 48 do 52 uputstva.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:41   #22
Quote:
zombi0000 kaže: Pogledaj post
jučer mi je došao složeni novi kompjuter doma.instalirao sam windowse,instalirao drivere od grafičke i matične.sve je prekrasno i sve radi osim jedne stvari.USB utori
bilo kakav usb da stavim u usb utor na kučištu komojuter ga ne učita,probao sam staviti klasičan usb,jojstick,mobilni usb i sl. al ni jednog ne učita.
zanimljivo je da usb zasvijetli kad ga stavim u utor al ga komp ne pokrene.
matična:MB Gigabyte MA78G-DS3H, sAM2, AMD 780G

ak još kaj trebam da stavim recite i plis rešite mi ovaj problem
jesi riješio problem? ako da kako jer i ja imam istu maticnu i potpuno isti problem
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 21:54   #23
Quote:
Slavuj kaže: Pogledaj post
jesi riješio problem? ako da kako jer i ja imam istu maticnu i potpuno isti problem
probaj ovo ugasi komp.regularno,a potom izvuci kabl iz zida,znaci skroz ga skini sa struje jedno pola sata,pa ga ponovo upali i vidi jel prepoznaje USB.
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 22:28   #24
ako imas garanciju najbolje da ti to u servisu vide, jer ti se ne isplati updejtovat bios ili igrat s drugim stvarima
 
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 22:44   #25
ma imam garanciju ali sam jucer kupio plocu. pa kaj odmah moram ju nazad u servis nosit? pa valjda mora bit neka caka ako je vec netko imao isti problem.
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 22:47   #26
proguglaj o MB Gigabyte MA78G-DS3H USB issue i vidjeces
 
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 11:32   #27
nisam tamo ništa našao jel si ti išta slučajno pa mi stavi link??

evo kak meni to izgleda u device


zombi0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 12:04   #28
Quote:
zombi0000 kaže: Pogledaj post
nisam tamo ništa našao jel si ti išta slučajno pa mi stavi link??

evo kak meni to izgleda u device


Fozdra!

USB stick mozes komotno razbiti od zid kao sto je ovaj gore to uradio vec i to velikom brzinom od nekoliko TB

Objasnit cu ti zasto!

Vjerovatno je neko greskom, zamjenio jumpere na maticnoj ploci, jumpere napojne i kada si ubacio usb, CVRK

to je to ...eh sad mozda si usb stavio negdje drugo gdje su pomjesani jumperi. ovo ti govorim iz iskustva
n0de is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 12:19   #29
Vjerojatno si mislio na prikljucak + -, a ne na jumpere, kod prikljucivanja prednjih USB prikljucaka sa kucista na maticnu plocu.

__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 14:00   #30
Evo,da stvar bude još gora,meni komp(star 10 dana) ne čita,pogodite što...no to nije sve,iman dva ista usb-a,jednog čita,a na drugom se samo lampica upal,a čitao ga je prije 5,6 dana(usb nije pokvaren,tako da neće u zid)
Evo,ovo mi se pojavi kad stavim usb koj ne vata ili kad neman usb-a http://img136.imageshack.us/my.php?i...jnevatale2.jpg
a ovako kad stavin usb koj radi http://img150.imageshack.us/my.php?i...kojvatamb3.jpg
a da,miš i tipkovnica su preko usb-a spojeni i radu.
koristim win XP
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 14:08   #31
Daj si sredi te zute usklicnike, stavi potrebne ispravne drivere, koja maticna ploca.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 18:09   #32
Uskličnici su samo kad je uključen usb kog nemože očitati,inače ih nema,neznam ih maknuti,matična mi je asus,neznam koja.
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 18:13   #33
Quote:
215023 kaže: Pogledaj post
Uskličnici su samo kad je uključen usb kog nemože očitati,inače ih nema,neznam ih maknuti,matična mi je asus,neznam koja.
Koliko vidim imas ti usklicnika i bez ukljucenog neispravnog USB-a, skini i instaliraj program Everest Home Edition i procitaj koju maticnu plocu imas pa napisi.

http://www.softpedia.com/progDownloa...oad-16369.html
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 19:54   #34
Ne to san krivu sliku stavi,skinu san everest,instalira ga,ali kad pođen na matičnu ploču pod naziv matične ploče piše "nepoznato"
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 20:07   #35
Onda nije sigurno Asus, pa otvori stranicu na kompu uzmi bateriju i lijepo sa maticne ploce ocitaj naziv firme i model, nista komplicirano, jedino ako komp nije kupljen slozen pa nesmijes otvarati stranicu kucista, zbog garancije
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 23:03   #36
komp je kupljen složen,ali na cd-u od drivera piše "drivers and utilities CD for nVidia chipset mainboard"
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 23:14   #37
Pa imas racun na racunu bi trebala pisati konfiguracija.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 14:38   #38
odi u BIOS prvo pogledaj PCI BUS controller ti je vjerovatno namjesten na IRQ11,stavi ga na IRQ 10 i radit ce.automatske postavke ti ga stvae na 11 tako ako opet odes load defaults vratit ce ti na 11 a ti opet stavi na 10
nitsumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 21:23   #39
Quote:
zombi0000 kaže: Pogledaj post
upravo to biosi,uopće nigde nije bilo u njiima da učitava usb,a ja to još točno neznam di složit,zato sam zamolio nekog da mi pošalje screenshot na bilo koji način taka da poslika biose de su device,odnosno usb,cd itd
nemoj nist radit... ak je na garanciji odvedi na servis i sredit ce ti to
°Pavlek° is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 13:21   #40
ja imam drugi problem, ali isto vezan za usb. Imam jedan usb (verbatim) i dosad je normalno radio, meduti zadnja dva dana uopce ga nemogu ucitati, ni na jednom kompu. Pokaze da usb postoji ali ne moze ga otvoriti....
cuttie_123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.