Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2009., 22:20   #21
Quote:
Makar kaže: Pogledaj post
Vjeku poznam preko oca još od srednje škole i baš mi je drago da imaju tako simpa robu i da su traženi.I meni se sviđa par njihovih stvari,ali bi s obzirom na moje gabarite to trebalo biti strogo po mjeri,haha
Gle, neman ni ja zavidne gabarite, zapravo u dućan sam ušla obeshrabrena, na što su mi oni rekli da bilo koji model šivaju i po mjeri... Srećom, ovaj "moj" je bio ko za mene šivan ... Cijene jesu visoke, al jbg, ne bi ni bilo realno da tako zvučno ime (a za naše prilike je zvučno) prodaje svoju robu po cijeni Zarine (koja je serijska proizvodnja, vrlo često loše sašivena...)...
__________________
Nekad je lakše pisat, nekad čitat.
MeDiOkRiTeT is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 21:23   #22
Quote:
MeDiOkRiTeT kaže: Pogledaj post
Gle, neman ni ja zavidne gabarite, zapravo u dućan sam ušla obeshrabrena, na što su mi oni rekli da bilo koji model šivaju i po mjeri... Srećom, ovaj "moj" je bio ko za mene šivan ... Cijene jesu visoke, al jbg, ne bi ni bilo realno da tako zvučno ime (a za naše prilike je zvučno) prodaje svoju robu po cijeni Zarine (koja je serijska proizvodnja, vrlo često loše sašivena...)...
Imali su oni i dućan u Splitu,na Peristilu,ali su zatvorili jer izgleda tamo nisu baš dobro prošli(ono o proroku u vlastitom selu...),a kad dođem u Zg baš ću pogledat.
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 22:41   #23
Arrow Envy Room

Imaju mi savrsenih haljinica!! pa me zanima ako netko zna kako im se cijene krecu? uskoro mi se blizi jedna svecanija prigoda pa bi mi trebalo...
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 23:37   #24
joj ja isto našla jednu savršenu
bez naramenica i kratka 3300 kn meni se čini
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 23:39   #25
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
joj ja isto našla jednu savršenu
bez naramenica i kratka 3300 kn meni se čini
cijene su pretjerane, sto je je
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 00:28   #26
cijene jesu malo visoke, al mislim da se stvarno isplati.
ja sam si jučer kupila haljinu za maturalnu kod njih za 3500kn, al vrijedi svake lipe.
stvarno imaju predobre haljine, a da mi se stvari i ne sviđaju mislim da bi ih kupila samo zbog dečkiju koji su presimpatični
ivona82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 19:01   #27
aaa obožavam ih... haljinicee su im preee preee...ja upikla jednu kratku za 2900 tu negdje...preslatka... i još pikiram na jednu crnu kratku sa dijamantićima šarenim..love it <3
__________________
uživaj u putovanju, jer tko zna hoće li te cilj zadovoljiti.
kendi_xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 16:52   #28
jao, jel neko zna kak im se krecu cijene vjencanica?!?!
nasla sam jednu pre pre pre prekrasnu!!!!
__________________
Honey, get it while you can... by J.J.
T-zone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 11:52   #29
uffff, znaci ovak, jucer sam bila kuma na vjencanju i imala sma na sebi frendicinu maturalnu haljinu iz envy room-a iz 2008., mislim da je kostala cca 5000kn ako me sjecanje dobro sluzi i sad se desilo to da me mlada slucajno skurila s cikom i to ono JAKO JAKO, tako da cu im morat to nosit da mi promijene cijeli gornji dio tila (haljina je kratka) i uopce ne mogu prokuzit kolika bi to cifra bila otprilike da mi oni to zamijene pa bi bila zahvalna ako je neka od vas ikad nesto tako popravljala/zamjenjivala na haljini i koliko su vam racunali??? hvala
__________________
I'm tired of walking on eggshells so terrified to fail...
goddess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 11:08   #30
Quote:
goddess22 kaže: Pogledaj post
uffff, znaci ovak, jucer sam bila kuma na vjencanju i imala sma na sebi frendicinu maturalnu haljinu iz envy room-a iz 2008., mislim da je kostala cca 5000kn ako me sjecanje dobro sluzi i sad se desilo to da me mlada slucajno skurila s cikom i to ono JAKO JAKO, tako da cu im morat to nosit da mi promijene cijeli gornji dio tila (haljina je kratka) i uopce ne mogu prokuzit kolika bi to cifra bila otprilike da mi oni to zamijene pa bi bila zahvalna ako je neka od vas ikad nesto tako popravljala/zamjenjivala na haljini i koliko su vam racunali??? hvala
Ako ti se ne ide tamo prvo ih nazovi i pitaj dal je to uopće izvedivo jer tko zna imaju li oni više tog materijala. Ako je izvedivo pitaj otprilike za cifru, ali budući da se radi o pola haljine ja vjerujem da bi popravak mogao koštati kao pola haljine..
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 11:40   #31
ispričavam se na dizanju teme

čitala sam na jednom portalu da dečki imaju sniženje od 85% na stare kolekcije
zanima me jel koja od vas možda rezervirala termin kod njih??
i ako je koja upućena malo bolje, znate možda kakve su šanse da nađem sad na sniženju haljinu iz kolekcije 2009, ili je to već odavno otišlo...
haljine su im
konkretno, zanima me ova haljina:

Zadnje uređivanje fluffy chicken : 07.04.2012. at 11:47.
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 12:19   #32
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
ispričavam se na dizanju teme

čitala sam na jednom portalu da dečki imaju sniženje od 85% na stare kolekcije
zanima me jel koja od vas možda rezervirala termin kod njih??
i ako je koja upućena malo bolje, znate možda kakve su šanse da nađem sad na sniženju haljinu iz kolekcije 2009, ili je to već odavno otišlo...
haljine su im
konkretno, zanima me ova haljina:
Velike! Javi im se na fejsu, posalji sliku haljine i dogovori termin
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 23:36   #33
^^tak ću i napravit, thanks
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 18:24   #34
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
^^tak ću i napravit, thanks
Javi jesi li je uspjela upecati
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 18:17   #35
Nikad bolje sašivenu i ženstveniju haljinu nisam imala-obožavam ih =)
draganan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 08:56   #36
Udala sam se u njihovoj vjenčanici, prezadovoljna sam, kako s haljinom tako i s njima. Cijena moje vjenčanice bila je 7.990 kn. S obzirom na to kakvih sve salona i cijena najma ima, ja mislim da je cijena sasvim u redu, dobila sam svoju haljinu i vječnu uspomenu na jedan od najljepših dana u životu, neću je s nostalgijom promatrati u nekom izlogu.
Bila je milina gledati sve te divne haljinice tamo.
Izuzetno su pristupačni i simpatični, trude se maksimalno i zaista su mi uljepšali pripreme, dogovore i probe (mi žene obično imamo živčane slomove pred svadbu ) sa svojim odličnim smislom za humor, genijalni su!
__________________
Prodajem GHD Gold Classic Styler peglu za kosu!!!!
blacksabbath is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 15:30   #37
Quote:
blacksabbath kaže: Pogledaj post
Udala sam se u njihovoj vjenčanici, prezadovoljna sam, kako s haljinom tako i s njima. Cijena moje vjenčanice bila je 7.990 kn. S obzirom na to kakvih sve salona i cijena najma ima, ja mislim da je cijena sasvim u redu, dobila sam svoju haljinu i vječnu uspomenu na jedan od najljepših dana u životu, neću je s nostalgijom promatrati u nekom izlogu.
Bila je milina gledati sve te divne haljinice tamo.
Izuzetno su pristupačni i simpatični, trude se maksimalno i zaista su mi uljepšali pripreme, dogovore i probe (mi žene obično imamo živčane slomove pred svadbu ) sa svojim odličnim smislom za humor, genijalni su!
i ja planiram kod njih dati napraviti haljinu jel bi mogla staviti sliku svoje vjencanice ili mozda poslati na pp?

koliko dugo im treba da naprave haljinu, koliko unaprijed si isla na dogovor?
ja se jos trazim medju njihovim modelima, za jednu koju sam ih pitala su rekli 5 i nesto tisuca.
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 17:35   #38
Quote:
blacksabbath kaže: Pogledaj post
Udala sam se u njihovoj vjenčanici...
znam da je pogrešna tema, ali blacksabbath isprazni inbox
kitty_the_angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 21:15   #39
Predivni i profesionalni Prije pola godine sam se udala u nj vjenčanici (platila sam ju nešto manje od 10 000 jer je bio popust na gotovinu, na početku se daje akontacija). Razmišljam da za prvu godišnjicu uzmem od njih kratku haljinu
ewaanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2022., 23:56   #40
ENVY ROOM - popravci

Pozdrav,

zanima me da li je netko upoznat vrši li envy room popravak njihovih haljina?
Trebala bih promijeniti rukave i malo proširiti postojeću haljinu u struku

unaprijed hvala
Vjencanje123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.