Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2017., 09:41   #9181
Princez i Bug, ja planiram kupiti Dr. Jart, još ne znam hoću li Black Label ili Premium. Uopće se ne snalazim u tim nijansama. Nekad davno sam imala crvenu standard Misshu, i svaka mi je valjda bila siva. Hladni sam podton, s tamnijom kožom. Kako ste vas dvije odlučile koju kupiti?
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:07   #9182
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Je li probao neko ovu It's Skin, Prestige Creme D' Escargot B.B?
Za kakvu je kožu i kakva joj je boja?
imam it's skin prestige escargot ginseng bb i, koliko sam skuzila, slicna je nijansa ovoj obicnoj puzevoj za koju pitas.
divna je krema, maziva, dobro prekriva, ne masti, trajna, ne postane cakey nakon nekog vremena. otprilike za nc15-maksimalno nc20 po macu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:17   #9183
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
imam it's skin prestige escargot ginseng bb i, koliko sam skuzila, slicna je nijansa ovoj obicnoj puzevoj za koju pitas.
divna je krema, maziva, dobro prekriva, ne masti, trajna, ne postane cakey nakon nekog vremena. otprilike za nc15-maksimalno nc20 po macu.
Hm znači sve super samo žuta
Ljeti mogu proći kao neutralna kad dobijem malo boje ali sad zimi sam izrazito hladna i svijetla - NW13.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:21   #9184
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Hm znači sve super samo žuta
Ljeti mogu proći kao neutralna kad dobijem malo boje ali sad zimi sam izrazito hladna i svijetla - NW13.
yap, ova s ginsengom je definitivno zuta, a ova druga mi se cini isto takvom prema swatchevima na netu.
ali bar kod azijata imas tih neutralnih i rozih svijetlih varijanti (missha #13, bilo koja, ne samo perfect cover)
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:34   #9185
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
yap, ova s ginsengom je definitivno zuta, a ova druga mi se cini isto takvom prema swatchevima na netu.
ali bar kod azijata imas tih neutralnih i rozih svijetlih varijanti (missha #13, bilo koja, ne samo perfect cover)
Za sada mi je najbolja Missha Signature 21#.
Svjetlija je od PC 21 i manje siva.PC 13 bi je bila bukvalno bijela i nije oksidirala već bi izgledala kao duh sivkasto bijela.
Čekam još Heru CC pa ćemo vidjeti.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 06:48   #9186
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Bug je li ti stigla bb?
Svjetlija za us trziste mi je bila ista ili jako slicna ovima za azijsko i eu trziste, probala sam ih sve tri. Zato me zanima tvoja usporedba.
jučer je došla do mene
još ih nisam usporedila

Quote:
medicamed kaže: Pogledaj post
Princez i Bug, ja planiram kupiti Dr. Jart, još ne znam hoću li Black Label ili Premium. Uopće se ne snalazim u tim nijansama. Nekad davno sam imala crvenu standard Misshu, i svaka mi je valjda bila siva. Hladni sam podton, s tamnijom kožom. Kako ste vas dvije odlučile koju kupiti?
ne gledaj nijansku nego tip kože. black label je sivlja, za normalnu do suhu kožu, a premium više za normalnu i žuća je
ako imaš tamniju kožu BL će ti biti siva, pa preporučam Premium
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 08:33   #9187
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
jučer je došla do mene
još ih nisam usporedila



ne gledaj nijansku nego tip kože. black label je sivlja, za normalnu do suhu kožu, a premium više za normalnu i žuća je
ako imaš tamniju kožu BL će ti biti siva, pa preporučam Premium
Tenks! Onda svakako Premium. Ti su uzela univerzalnu ili jednu od dviju nijansi (us)? Jel stvarno one shade fits all?
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 09:25   #9188
Quote:
medicamed kaže: Pogledaj post
Princez i Bug, ja planiram kupiti Dr. Jart, još ne znam hoću li Black Label ili Premium. Uopće se ne snalazim u tim nijansama. Nekad davno sam imala crvenu standard Misshu, i svaka mi je valjda bila siva. Hladni sam podton, s tamnijom kožom. Kako ste vas dvije odlučile koju kupiti?
Ja ih imam obje, definitivno je premium nijansu tamnija a obje su za suhu kozu.
Ako si nc20-25 onda premium, iako meni i black label zimi prolazi pogotovo ako je pomijesam s misshom pc27. A ja sam nc25-30 isto tamna.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 19:55   #9189
Kužim, hvala vam, curke. Ali koju biste još preporučile Premium? Ovu korejsku s jednom nijansom ili neku od dvije američke?
medicamed is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 05:40   #9190
Quote:
medicamed kaže: Pogledaj post
Kužim, hvala vam, curke. Ali koju biste još preporučile Premium? Ovu korejsku s jednom nijansom ili neku od dvije američke?
ako si tamnija onda korejsku ili tamniju US
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:21   #9191
Razmisljam da bi se mozda počastila sa bb (ili cc ili toniranom krenom, može bilo koja verzija ) dok su popusti na određene brandove u Farmacii (Multipower, Lierac, Phyto, Eucerin, Avene, Aderma, Klorane, Ducray i Elancyl!).

Ali problem je sto ne znam od kuda krenuti. Da li bi netko mozda imao preporuku za dobru bb kremu za masnu kozu, za 30 godina, svijetiji topli podton?

EDIT: Vidim da se i PUPINA bb krema hvalila, i ona dolazi u obzir. Da li je ok za masnu kozu i ima li svijetlije tople nijanse?

Hvala

Zadnje uređivanje Galadriel : 24.11.2017. at 14:10.
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 09:38   #9192
Da li je netko slučajno probao ove nove bb kreme od holike?

https://www.ebay.com/p/Holika-Holika...atte/893150933

Njihove mi bb kreme najbolje odgovaraju pa sad razmišljam da uzmem i ovu u matte varijanti.
f@ye is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:50   #9193
Jutro, paniram kupnju kvalitetne BB kreme. Koza mjesovita, sa hiperpigmentacijskim mrljama na obrazima, u ciklusu ponekad upalni procesi koji tesko zarastaju. Od preparative koristim cudo The Ordinary proizvoda u svrhu uklanjanja hiper i prevencije nastajanja upalnih procesa. Od pudera mi je nijansom, ne i finishom odgovarao L'Oreal True Match nijanse w3nude beige i w4natural beige. Nijansom mi odgovara i Maybelline Poreless 220, ali sam prestala stavljat dekorativu na lice dok mi se koza ne dovede u red. Imate kakav prijedlog? Iscitala sam zadnjih 15 stranica, ali iskreno uopce se ne snalazim.
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 10:36   #9194
Quote:
TheRebel kaže: Pogledaj post
Jutro, paniram kupnju kvalitetne BB kreme. Koza mjesovita, sa hiperpigmentacijskim mrljama na obrazima, u ciklusu ponekad upalni procesi koji tesko zarastaju. Od preparative koristim cudo The Ordinary proizvoda u svrhu uklanjanja hiper i prevencije nastajanja upalnih procesa. Od pudera mi je nijansom, ne i finishom odgovarao L'Oreal True Match nijanse w3nude beige i w4natural beige. Nijansom mi odgovara i Maybelline Poreless 220, ali sam prestala stavljat dekorativu na lice dok mi se koza ne dovede u red. Imate kakav prijedlog? Iscitala sam zadnjih 15 stranica, ali iskreno uopce se ne snalazim.
Farmasi bb ili cc krema

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:35   #9195
Quote:
TheRebel kaže: Pogledaj post
Jutro, paniram kupnju kvalitetne BB kreme. Koza mjesovita, sa hiperpigmentacijskim mrljama na obrazima, u ciklusu ponekad upalni procesi koji tesko zarastaju. Od preparative koristim cudo The Ordinary proizvoda u svrhu uklanjanja hiper i prevencije nastajanja upalnih procesa. Od pudera mi je nijansom, ne i finishom odgovarao L'Oreal True Match nijanse w3nude beige i w4natural beige. Nijansom mi odgovara i Maybelline Poreless 220, ali sam prestala stavljat dekorativu na lice dok mi se koza ne dovede u red. Imate kakav prijedlog? Iscitala sam zadnjih 15 stranica, ali iskreno uopce se ne snalazim.
Da samu sebe quotam.
Citajuci ovaj pdf svela sam izbor na dvije potencijalne bb-ice. Missha M Perfect Cover B.B Cream no. 27 bi to odgovaralo potrebama moje koze i nijansom? Ili Dr.Jart premium bb u nijansi light to medium? Zahvaljujem na pomoci
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:35   #9196
Quote:
TheRebel kaže: Pogledaj post
Da samu sebe quotam.
Citajuci ovaj pdf svela sam izbor na dvije potencijalne bb-ice. Missha M Perfect Cover B.B Cream no. 27 bi to odgovaralo potrebama moje koze i nijansom? Ili Dr.Jart premium bb u nijansi light to medium? Zahvaljujem na pomoci
To su po meni dvije razlicite kreme i iskreno receno moras probat da bi znala koja bi ti bila bolja. Dr.jart puno manje prekriva. Iako je puno cura voli meni je dr.jart bila bezveze. A missha skroz ok. U toj nekoj kategoriji nijansi, najbolja mi je
Lioele snail gold 23.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:47   #9197
Znam da su razlicite, izbor je sveden na temelju reviewova, znaci tamo dje ima gro pozitivnih osvrta. Bilo bi idealno kad bi i utjecala na poboljsanje stanja koze i kad bi nijanosm bila dobar match. Pogledam i Lioele snail gold 23.
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 05:25   #9198
Koristio ko clinique cc kremu? I moze li mi netko usporediti nijansu light sa bourjois healthy mix puderom ili serumom ili cc kremom?
Hvala
__________________
"zakaj si ti tak agresivno nastrojena" :D
ljubčiasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 11:29   #9199
Quote:
TheRebel kaže: Pogledaj post
Da samu sebe quotam.
Citajuci ovaj pdf svela sam izbor na dvije potencijalne bb-ice. Missha M Perfect Cover B.B Cream no. 27 bi to odgovaralo potrebama moje koze i nijansom? Ili Dr.Jart premium bb u nijansi light to medium? Zahvaljujem na pomoci
Bas sam pisala na temi Azijska k. dojmove o Misshi PC 27. Nisam imala ove pudere, ali ona ti je recimo nijansa Bourjois Healthy mix 54. Polumat odnosno poludewy finish, neko srednje prekrivanje, jako prirodno izgleda. Ja ju jako volim. Prije toga potrosila 2 PC nijanse 23, koje su mi bile mrvu presvijetle i presive, mada nista strasno.
Mozda se varam, ali po meni missha pc moze na sve tipove koze, osim izrazito masne.(moja je neka mjesovita dehidrirana). Tu i tamo je nekom komedogena (ima i meneralna ulja u sastavu), ali meni je lice bilo vidno cisce i s manje mrljica - brze su prolazile, kad sam ju koristila.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:52   #9200
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
Bas sam pisala na temi Azijska k. dojmove o Misshi PC 27. Nisam imala ove pudere, ali ona ti je recimo nijansa Bourjois Healthy mix 54. Polumat odnosno poludewy finish, neko srednje prekrivanje, jako prirodno izgleda. Ja ju jako volim. Prije toga potrosila 2 PC nijanse 23, koje su mi bile mrvu presvijetle i presive, mada nista strasno.
Mozda se varam, ali po meni missha pc moze na sve tipove koze, osim izrazito masne.(moja je neka mjesovita dehidrirana). Tu i tamo je nekom komedogena (ima i meneralna ulja u sastavu), ali meni je lice bilo vidno cisce i s manje mrljica - brze su prolazile, kad sam ju koristila.
Hvala ti na recenziji, uzela sam je na iherbu u nijansi 27, i sad na temelju tvog opisa mi se cini da bi mi mogla biti malo tamnija. ali ako mi bude odgovarala uzet cu nijansu 23 i mjesati za bolji match.
TheRebel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.