Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2017., 00:38   #321
Ne...vas dvije ste horrror. Samo dokazuje da ne znate što znači voljeti nekoga.

Što učiniti kad prekineš s nekim, a želiš ga natrag? Snimiš pjesmu gdje ga okrivljuješ i napraviš svoj seksi spot da vidi što propušta.
MrFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 04:16   #322


Mimi se pretvorila u parodiju.

Nova pjesma je horor, #Beautiful zadnji smeš



i Almost Home



i Get Em

KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 10:43   #323
pjesma mi je i dobra nakon par slušanja ali video je užas živi. ovaj dio sa reperom mi uopće ne paše. nadam se da će netko napraviti solo verziju.

Quote:
MrFox kaže: Pogledaj post
Što učiniti kad prekineš s nekim, a želiš ga natrag? Snimiš pjesmu gdje ga okrivljuješ i napraviš svoj seksi spot da vidi što propušta.
mislim da nije problem u tome što je to seksi spot nego što je spot sam po sebi loš. ima more drugih spotova koji su senzualni ali opet imaju tu neku skupoću i stil.

najbolji primjer:



malo sam gledao njene stare nastupe i videe, baš je napravila parodiju od sebe. prije je bila baš cijenjena u industriji a sad je napravila karikaturu od sebe...
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 11:46   #324
Odlično izgleda, ali istina je da joj te poze i odjeća ne stoje, i da je nažalost puno 'neutralnih' (ne-fanovi) zbog toga hejtaju ili joj se podsmjehuju. Trebao je cijeli video biti u stilu one crvene haljine na kraju, i tamo je polugola, ali barem izgleda elegantije.

S tim na umu, ona je bila luckasta od samog početka karijere, ne shvaća sve ozbiljno, uživa u životu na svoj način i to mi se i sviđa kod nje. You do you, Mariah. Pjesma kao pjesma mi je zapravo vrlo dobra, nadam se uspjehu.
Slavko3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 18:49   #325
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
pjesma mi je i dobra nakon par slušanja ali video je užas živi. ovaj dio sa reperom mi uopće ne paše. nadam se da će netko napraviti solo verziju.



mislim da nije problem u tome što je to seksi spot nego što je spot sam po sebi loš. ima more drugih spotova koji su senzualni ali opet imaju tu neku skupoću i stil.

najbolji primjer:



malo sam gledao njene stare nastupe i videe, baš je napravila parodiju od sebe. prije je bila baš cijenjena u industriji a sad je napravila karikaturu od sebe...
Ma zezam se. Izgleda smiješno jer realno; ima kilu viška. Ali mogu vidjeti/shvatiti njezine
razloge za takav spot koje sam naveo. Doslovno radi sve krive poteze jer je očito jako povrijeđena prekidom, iako si to ne želi priznati.

A da je pjesma loša ili horror kao što je onaj tamo neki ivan/ka rekao, fkt nema razloga da se tako okarakterizira. Naprotiv, jako je kvalitetna i sviđaju mi se riječi.

Illumiyoncey ne zrači ''skupoćom'' zato što je to spot nešto posebno nego jer izgleda dobro. Illuminantnu glupaču bih nazvao jeftinom skupoćom.
MrFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 19:23   #326
Upravo sad poslusao pjesmu i pogledao spot.

Meni se svidja
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 21:02   #327
Dotične forumašice me uvijek podsjete na ovu pjesmu pa se slejam

Guillotine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 11:57   #328
Nova božićna pjesma

fentydown is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 02:04   #329


Lijepa pjesma. Jedino sto se bas cuje da joj glasnice nisu agilne i samim time pjesma nije dobila na jacini po kakvoj ju poznajemo. Doslovno su istrosene, odn najvjerojatnije stanjene. Djelomicno zbog godina, ali najvise zato sto je ona zbilja nekad pjevala turneje spram recimo Beyonce. Turneje su zlo.

Savjet mladim pevaljkama; PRERECORDED VOCALS UVIJEK!!!
__________________
MrFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 02:09   #330
Quote:
MrFox kaže: Pogledaj post


Lijepa pjesma. Jedino sto se bas cuje da joj glasnice nisu agilne i samim time pjesma nije dobila na jacini po kakvoj ju poznajemo. Djelomicno zbog godina, ali najvise zato sto je ona zbilja nekad pjevala turneje spram recimo Beyonce. Turneje su zlo.

Savjet mladim pevaljkama; PRERECORDED VOCALS UVIJEK!!!
baš sam htio staviti. lepa pesma kao što kažete, nenametljiva... i ovo za glasnice je istina, kao da u nekim dijelovima zadržava glas. ja uvek koristim prerecorded.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:49   #331
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
i ovo za glasnice je istina, kao da u nekim dijelovima zadržava glas. ja uvek koristim prerecorded.
Zao mi je sto ne vodi malo vise racuna o sebi . Cak niti u studiju vise ne moze pokazati jacine. Trebala bi jedno 2 mjeseca prestati govoriti i onda jos jedno 4 mjeseca ne pjevati zatim posjecivati logopede i ostale strucnjake za vocal coaching..ali ne samoprozvane vocal coacheve poput christine aguilera ili one husar.

Drago mi je da koristis prerecorded vocals!
__________________
MrFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 21:24   #332
fentydown is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 00:38   #333
6
Quote:
fentydown kaže: Pogledaj post
Nova božićna pjesma

Mislim pjesma je okej, ali zvuci kao neka beach surfing pjesma, a kamoli kao bozicna pjesma..

Ne znam sto se desilo s njome. Nikada mi nije bilo jasno kako neka pjevacica takvog kalibra moze zaboraviti kako se pjeva.

Obsessed mi je jako dobra pjesma. I naravno legendarna All I want for Christmas is you.
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 00:20   #334
Povijesni uspjeh: All I Want For Christmas Is You je prvi puta 23 godine nakon izlaska ušao u top10 na Billboardu.

BILLBOARD HOT 100: #9. MARIAH CAREY - ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU

Ovo je prvi put u povijesti da je neka božićna pjesma postigla takav uspjeh. AIWFCIY je njen 28. top10 singl. Pjesma je prodana u 16 milijuna primjeraka, najprodavaniji je božićni singl i najpoznatija božićna pjesma uopće. Pjesma je trenutno i na drugom mjestu u UK.

Samo od ove pjesme Mariah je zaradila 60 mil. američkih dolara.



__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 12:14   #335
Kraljica božića. I najbolja vokalistica za vrijeme svog primea u zadnjih 30 godina.
__________________
MrFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 11:15   #336


A joj. Bilo mi je teško gledati kako se vokalno muči. S 47 godina je vrijeme da prihvati da te pjesme više nisu za nju. Nitko ih nikad neće otpjevati kako ih je ona nekad, ali jednostavno... napravila je najbolje što je mogla, sad bi trebala ići dalje i par koraka unazad otići kad su vokalne sposobnosti u pjesmama u pitanju.
__________________
MrFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 12:42   #337
Hero je bio solidan, ali VOL je stvarno bilo loše
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:26   #338
Quote:
BozWon kaže: Pogledaj post
Hero je bio solidan, ali VOL je stvarno bilo loše
Hero mrak. VOL - moglo je bolje. Ali čuo sam ju u Beču prošle godine i bila je super. Stvarno varira.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2018., 22:04   #339
napokon priznala da je izludila

https://www.billboard.com/articles/c...eople-magazine
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 23:39   #340
Mariah se vraca s novom rezidencijom u Vegas!

Zvat ce se The Butterfly Returns. Povratak leptirice.


Ako vam je nezgodno posjetiti vegas, mozda mozete do australije, novog zelanda ili asije na nr1s turneji.
__________________
MrFox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.