Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 14:22   #8761
samo istjeraj to do kraja, nemoj pustiti da prođe ''tek tako'' ja sam se razočarala u muller i nemam više povjerenja u njih. pisala sam nekoliko stranica unazad o tome. na kraju sam ja ipak došla na svoje, a od mullera sam dobila samo ispriku i to je to. i dalje ja kupujem tamo, ali baš su me razočarali, nisu ni blizu one trgovine od prije 10 godina
kimi987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:31   #8762
Quote:
kimi987 kaže: Pogledaj post
samo istjeraj to do kraja, nemoj pustiti da prođe ''tek tako'' ja sam se razočarala u muller i nemam više povjerenja u njih. pisala sam nekoliko stranica unazad o tome. na kraju sam ja ipak došla na svoje, a od mullera sam dobila samo ispriku i to je to. i dalje ja kupujem tamo, ali baš su me razočarali, nisu ni blizu one trgovine od prije 10 godina
Procitala sam vase iskustvo i u potpunosti se slazem.. Evo prosle godine sam kupila u Mulleru 2 OPI laka za nokte na polici je bilo izloženo da kupac dobije trave size pakiranja top coat-a i ucvrscivaca za nokte. Na blagajni uredno platim pitam za taj poklon zovu oni djelatnice na odjelu parfumerije a ove nemaju pojma kao nema vise zaliha?!.
Ta ponuda s poklonom je trajala od srijede a ja u cetvrtak ujutro nisam dobila nista. A na polici je i dalje ostalo izloženo isto.
Niti isprike, nista, badave.
Kvaliteta usluge im je jako pala.
Cekam tu analizu, ali nakon ovoga iskustva vec pomalo sumnjam u neke stvari, i vise se nebi osudila kupiti parfem tamo.
Ruzno iskustvo u svakom slučaju
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:37   #8763
Meni se par puta dogodilo da nemaju promo pakiranja Dolce Gusto kava ili tako nešto kad su akcije, a uredno stoje reklame. Pa daj makni plakat/ponudu, ako nemaš. I isto bi došla prvi ili drugi dan, nije ono zadnji, pa aj nestalo, zaboravili maknit... Traljavo
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:36   #8764
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Meni se par puta dogodilo da nemaju promo pakiranja Dolce Gusto kava ili tako nešto kad su akcije, a uredno stoje reklame. Pa daj makni plakat/ponudu, ako nemaš. I isto bi došla prvi ili drugi dan, nije ono zadnji, pa aj nestalo, zaboravili maknit... Traljavo


Ovo me općenito živcira u svakom dućanu. Navlakuše
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 17:23   #8765
Jel bude kada chanel le volume na popustu i kolko je max snizena? Puna cijena je 250?
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 17:27   #8766
meni je jos u sjecanju hihotanje muller kokosi kad sam pitala za strugalicu koja se dobije uz parfem. u mulleru kupujem samo ako je bas puno povoljnije nego negdje drugo ili ako samo tamo ima to sta trebam. inace ne
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 21:06   #8767
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Ja razumijem da ako ti se ovo do sada nije nikad dogodilo da ti si se vjerojatno osjećala neugodno i da ti je ta situacija bila stresna...
Stvar stvarno je takva da se proizvod mora poslat na analizu da se utvrdi je li riječ o grešci u proizvodnji. Prijateljica je imala istu situaciju (ne u Mulleru nego u Douglasu i nije bila riječ o Bvlgari mirisu već o Chanelu) i isto su joj poslali parfem na analizu. Čekala ju je par tjedana i na kraju je dobila odgovor da je fkt došlo do greške u proizvodnji ispričali se, dali joj novi miris s kojim nije imala nikakvih problema. To ti je standardna procedura, ne moraš odmah zat drušvo za zaštitu potošača kao što neki sugeriraju jer to stvarno nije potrebno. Greške u proizvodnji se znaju svima događat, kao što se događaju proizvođačima npr. čokolade tako se nekad događaju i u proizvodnji kozmetike.
Meni osobno se dogodilo da sam kupila ruž koji je bio u celofanu (riječ je bio o HE ružu o E.Lauder) i unutra je bila drugačija nijansa od moje. Zamjenili su mi ruž bez problema isti dan jer su znali da ne muljam (kupila sam ga uz pomoć jedne njihove djelatnice tako da...)... To mi se isto dogodilo u Mulleru... Fkt nekad nije do njih nego do greške u proizvodnji, vjerujem da je tako i u tvojem slučaju bilo... Bez brige, javit će ti se i vjerujem da će se situacija riješit u tvoju korist
Zašto ne bi zvala Društvo za zaštitu potrošača, čisto da ju upute u njena prava. Škoditi neće. Ti znaš da je to "standardna procedura" ili procedura koju dućan sam određuje? Koliko ja znam proizvod (a posebno ako nešto s njim nije uredu) uroku 8 dana bi (po zakonu) trebali vratiti novce, a nakon 8 dana zamijeniti za novi ispravan. A to što trgovci muljaju, varaju kupce, dobivaju na vremenu samo njima ide u korist. Vrlo jednostavno! I sve po zakonu.
To što se greške u proizvodnji događaju, nije problem nas kupaca, to nek dalje Muller rješava s dobavljačima. Ona je taj parfem kupila kod njih i oni joj novce moraju vratiti ili zamijeniti za novi ispravan proizvod.
Tallyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 08:59   #8768
Crni petak....sve na - 20%, osim....imate na stranicama njihovim.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 18:17   #8769
Update:
Zacas bude mjesec dana kako sam nesretni parfem reklamirala u Muller-u jos uvijek nikakvog odgovora nisam dobila, analiza pretpostavljam jos traje?!!!!!!
Na službeni mail niti mail uvoznika nikakvog odgovora.
Eto ja jos uvijek cekam do kad to samo dragi Bog zna.

Definitivno cu ovo ruzno iskustvo zauvijek zapamtiti
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 23:43   #8770
Quote:
SunyMy kaže: Pogledaj post
Update:
Zacas bude mjesec dana kako sam nesretni parfem reklamirala u Muller-u jos uvijek nikakvog odgovora nisam dobila, analiza pretpostavljam jos traje?!!!!!!
Na službeni mail niti mail uvoznika nikakvog odgovora.
Eto ja jos uvijek cekam do kad to samo dragi Bog zna.

Definitivno cu ovo ruzno iskustvo zauvijek zapamtiti
Moj savjet ti je da im napišeš čitabu sa svim detaljima na fejsu. Ljudi itekako prate komentare na facebook stranicama, a vidim i da oni tamo odgovaraju na upite, pa će sigurno i na tvoj upis reagirati.

To da nisi dobila barem okvirno nekakav datum do kad će analiza biti obavljena mi je stvarno nevjerojatno i krajnje neozbiljno.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:29   #8771
Muka mi je od Mullera Garden Mall svakih par mjeseci kad udjem, najrađe bih se tukla što sam ušla. Ovaj vikend idem vidjeti maybelline pudere da si uzmem neki, 30% su sniženi pa da imam dok ne skupim za mac. I tak ja isprobavam boje i teksture i pojavi mi se žena iza leđa i pita mi može li mi pomoći. Ja joj odgovorim ne hvala (ne treba mi neko da mi objašnjava nešto što i sama vidim). Međutim ne miče se minutu, dvije , tri i bulji u mene . Samo sam otišla i usput rekla da mogu isto u dm-u u miru kupiti. Koja kokoš : "da čekala sam sniženje 30% da nekaj ukradem"...ok jasno mi je da me saljetaju čim pogledam dior, chanel...ali stvarno da mi moraju visiti za vratom tako bezobrazno jer isprobavam testere maybelline pudera ufff
memorysun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 16:11   #8772
a ziher, ja svaki put kad odem u garden u muller uopće me ne dožive, a često sam tamo...
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 16:19   #8773
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
a ziher, ja svaki put kad odem u garden u muller uopće me ne dožive, a često sam tamo...
+1
Nerijetko ja njih lovim okolo kad hocu nesto pitati a ni jedne ne bude

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 16:48   #8774
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
+1
Nerijetko ja njih lovim okolo kad hocu nesto pitati a ni jedne ne bude

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
e pa bas to
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 18:33   #8775
Quote:
memorysun kaže: Pogledaj post
Muka mi je od Mullera Garden Mall svakih par mjeseci kad udjem, najrađe bih se tukla što sam ušla. Ovaj vikend idem vidjeti maybelline pudere da si uzmem neki, 30% su sniženi pa da imam dok ne skupim za mac. I tak ja isprobavam boje i teksture i pojavi mi se žena iza leđa i pita mi može li mi pomoći. Ja joj odgovorim ne hvala (ne treba mi neko da mi objašnjava nešto što i sama vidim). Međutim ne miče se minutu, dvije , tri i bulji u mene . Samo sam otišla i usput rekla da mogu isto u dm-u u miru kupiti. Koja kokoš : "da čekala sam sniženje 30% da nekaj ukradem"...ok jasno mi je da me saljetaju čim pogledam dior, chanel...ali stvarno da mi moraju visiti za vratom tako bezobrazno jer isprobavam testere maybelline pudera ufff
I bolje da nisi kupila, i nisu baš nešto novi Maybelline FitMe puderi. Barem ne za mene masnokožnu.
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 20:48   #8776
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
I bolje da nisi kupila, i nisu baš nešto novi Maybelline FitMe puderi. Barem ne za mene masnokožnu.
meni smrde na tempere
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 07:27   #8777
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
meni smrde na tempere
Nisam primjetila miris, samo da sa njima zasjajim vrlo brzo.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 11:38   #8778
Dali je jos -30% na maybelline u Mulleru?
calecaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 11:52   #8779
mislim da ima i u dm-u 30 % na sve od maybelline
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 12:58   #8780
Quote:
calecaki kaže: Pogledaj post
Dali je jos -30% na maybelline u Mulleru?
Da, do kraja mj.
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:16.