Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2011., 12:46   #21
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
A ovo je Bachelor od kojeg je odustala:

Uff
Što bijaše s njim kasnije?

Inače, gledala sam dvije epizode ove Udavače ... bome zgodnih frajera ima tamo. Mada je dosta zgođušnih i otpilila u prvoj ceremoniji ruža.
Nakačila sam se zbog situacije između Prognozera i onog drvosječe, Craig mislim da se zove ...kasnije je izbačen. Šteta , čekala sam da Weatherman pokaže koji karate pokret.

Kao što je netko već napisao, smiješno je kako polovica njih izjavljuje da je ona žena koju su čekali cijeli život i kako su osjetili kemiju, povezanost, bla bla...
Frank jadničak je izgleda zaglibio skroz a meni se osobno najviše sviđa onaj zgodničak kojeg je vodila u Vegas.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."

Zadnje uređivanje _Lolita_ : 03.05.2011. at 12:55.
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 12:47   #22
Meni s enajviše sviđa onaj kaj mu je mama umrla pa ima stetoviran njen potpis....joj, ne znam kak se zove, podsjetite me....em je jaaaaaako zgodan, em se čini normalan, poželjno zabavan i sve onak, kak treba, po JUS-u .
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 14:16   #23
dal se tko sjeca kak se zvalo nesto sl sto je bilo kod nas, neka zenska isto tak trazila pa je tu bilo svakakvih bisera
ovo mi je bas super i zanimljivo iako znam s kim ce na kraju biti lol
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 15:24   #24
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Meni s enajviše sviđa onaj kaj mu je mama umrla pa ima stetoviran njen potpis....joj, ne znam kak se zove, podsjetite me....em je jaaaaaako zgodan, em se čini normalan, poželjno zabavan i sve onak, kak treba, po JUS-u .
Malo mi je čudan njen izbor na kraju jer kako je krenulo na početku, nikad ne bi rekla da će onako završit.
Nekako mi se za sad najbolje slaže s Frankom iako mi on ima neku čudnu vibru.

A taj tetovirani da nije Chris? Ili Jesse, njega je vodila u Vegas.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 15:40   #25
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Malo mi je čudan njen izbor na kraju jer kako je krenulo na početku, nikad ne bi rekla da će onako završit.
Nekako mi se za sad najbolje slaže s Frankom iako mi on ima neku čudnu vibru.

A taj tetovirani da nije Chris? Ili Jesse, njega je vodila u Vegas.
Znam da s ovim još nije bila na sastanku....budem probala izguglati.

Edit: ovaj Chris, učitelj matematike :

http://www.wetpaint.com/the-bachelor...-chris-lambton
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 14:01   #26
Kad sam tek pogledala prvu epizodu pomislila sam koje je ovo smeće, ne mogu vjerovat.
Sad sam se čak i navukla iako znam koga će odabrat (zahvaljujuci spojlerima ovdje ), ali onako gledam svaki put i umirem od smijeha kako su ludi i glupi. Ovaj zadnji kojeg sam gledala kad ih je ostalo 9, tip je ispa i govori kako mu je ovo posljednja prilika za ljubav i ne zna hoće li ikad više pronaći ikoga. Ono wtf
Danas moram pogledat reprizu Islanda, a večeras je Turska.

Ah da zaboravila sam napomenuti onog frika koji je tetovira štit i srce i ružu za nju. I onda je još stavia 11 dragulja po štitu jer to predstavlja svakog od njih.
Valjda neće počinit samoubojstvo kad ispadne.
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 15:27   #27
A zna li netko koji to od kandidata ima curu? Vidjela sam u najavi današnje emisije da će se to otkriti. Ako netko zna, neki mi šapne na pm ako nije problem
darkerica95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 15:44   #28
Quote:
darkerica95 kaže: Pogledaj post
A zna li netko koji to od kandidata ima curu? Vidjela sam u najavi današnje emisije da će se to otkriti. Ako netko zna, neki mi šapne na pm ako nije problem
imaš pm
santa.rka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 21:37   #29
Znala sam da je riječ o Justinu, kako sam samo pogodila!
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 22:18   #30
Jel se samo meni ovaj Frank čini ko neki bolesnik?
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 22:23   #31
kad ima repriza? nisam gledala od početka kad je saznala da ovaj Justin ima curu
xyzxyzyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 22:28   #32
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Znala sam da je riječ o Justinu, kako sam samo pogodila!
Justinu se na faci vidjelo da je ljigavac.
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 23:03   #33
Quote:
njetočkanezvanova kaže: Pogledaj post
Justinu se na faci vidjelo da je ljigavac.
Da, da. Većina dečki nije podnosila Justina. Neki su ga pročitali otpočetka.

A nisam gledala, kako je saznala?
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 23:11   #34
http://www.movieweb.com/tv/TE4E448bB...-ex-girlfriend
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 23:33   #35
Nisam gledala danas kraj, kakva se to scena sprema za iducu epizodu? Zasto je plakala? Prosidba se spominjala.
appres is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 23:41   #36
Quote:
appres kaže: Pogledaj post
Nisam gledala danas kraj, kakva se to scena sprema za iducu epizodu? Zasto je plakala? Prosidba se spominjala.
Khm, khm, post iznad?
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 23:44   #37
Slučajno sam jučer i danas naletjela na ovo i čini mi se zanimljivo. Ali svi ti likovi pričaju o nekoj velikoj ljubavi, kako se hoće zaljubit o njoj, kako im je od životne važnost da baš njih odabere, pa onda onaj jedan lik se i tetovirao za nju, brije da mu to znači sve u životu, mislim wtf? A i sve to malo je bolesno, evo jučer neznam gdje su bili samo znam da su se negdje kupali i sad ode ona s jednim likom, malo se ljubaka s njim, pa ode s drugim i isto se ljubaka, pa s trećim, a što je najbolje to je bio neki grupni spoj pa su i svi ostali bili tamo, i onda se ona nađe danas ovom liku moralizirat (mislim lik je ljigav, ali nije u tome poanta) kako on ima curu, a ona se praktički sa svima njima tamo ljubaka i tko zna što radi.
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 10:11   #38
Zaista neobični način pronalaženja partnera.
Ali, kad se bolje razmisli, dobro se uklapa u trend da treba ostvariti "pet minuta slave" na bilo koji način.

Najviše me ipak čudi Ali.

Ona je psiholog po struci, diplomirala je s najvišim ocjenama i čovjek bi očekivao da zna procijeniti kakve sve nuspojave stvara ovakav način ulaska u život.
ramscrek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 10:26   #39
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Jel se samo meni ovaj Frank čini ko neki bolesnik?
Frank mi se čini kao big trouble, ne šmeka mi od početka.
A ona se zatelebala do ušiju. Da su stvari išle drugačije, sigurna sam da bi on dobio posljednju ružu.

Inače, umirem od smijeha na izjave tipa "povezali smo se", "osjećam uzajamnu kemiju" , bla bla truć truć... i onda šok kad ispadnu.
Kasey mi je bio posebna priča s onom tetovažom i frazom "čuvat ću ti srce".

Btw, koliko Ali ima godina?

@xyz, reprize su vikendom kroz popodne. Pogledaj raspored na netu.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."

Zadnje uređivanje _Lolita_ : 09.05.2011. at 10:40.
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 10:49   #40
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Jel se samo meni ovaj Frank čini ko neki bolesnik?
I meni....jednostavno ga ne mogu smisliti....i nije mi jasno kak je on Ali najviše privukao...i onaj njegov pogled....groooozno...
..donekle ga je pročitala jer je rekla da misli da bi on mogao biti taj koji će joj srce slomit..po meni on nije ništa bolji od Justina.../iako sam propustila jučer taj dio/, zapravo je još gori...jer se Ali nije ni blizu toliko vezala za Justina kao za njega...

..ja otpočetka navijam za nju i Roberta...svaki njihov spoj do sada mi je bio baš super i stvarno mi izgledaju super kao par....i onaj poljubac na onoj žici... vidjet ćemo dalje kako će biti....

..i meni malo čudno kak se može sa većinom njih ljubit...ali ok, recimo da se mi nađemo u situaciji di te privlači nekoliko momaka...poljubac ti sve kaže...
SmAjLiĆ sMajL is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.