Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2011., 11:36   #61
Quote:
SmAjLiĆ sMajL kaže: Pogledaj post
..i sva sreća da je odustala od njega....bila bi joj to najveća pogreška...

Evo, baš gledam ovaj intervju, lik mi je baš antipatičan, prepun sebe, uvijek u pravu...
Sad i ja to znam . Fakat, tip je odvratan. Nije mi ni bitno tko laže, on ili Beč , jer i kad razgovaraš (i to još pred kamerama) sa ratnim zločincem, trebao bi imati neki minimum kulture i ostati kul.

Jučer opet taj "knekšn", oni svi imaju sa Ali konekšn i ona sa svima, joj, nebrem to slušat više!
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 15:45   #62
Meni je ovaj Frank neki creepy lik
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 16:18   #63
Mene zanima od čega je Kirk to bolovao ili boluje?
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 17:10   #64
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Meni je ovaj Frank neki creepy lik
Ja ga ne mogu smisliti....već na sam pogled mi je užasno odbojan, ljigav...čak ni ne zrači nekom "dobrotom", kao Roberto i Chris.../koji mi se inače čine zbilja najiskrenijim i najnormalnijim od svih njih/

A 1000 puta je gori od Justina...a iskreno, s jedne strane mi je drago da će to učiniti, jer Ali ne bi bila sretna s njim....
SmAjLiĆ sMajL is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 17:15   #65
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Sad i ja to znam . Fakat, tip je odvratan. Nije mi ni bitno tko laže, on ili Beč , jer i kad razgovaraš (i to još pred kamerama) sa ratnim zločincem, trebao bi imati neki minimum kulture i ostati kul. :flop
Nadopuna: i ona je odvratna, razmažena, neodgojena nešto. Našli su se dvoje isti.

Quote:
SmAjLiĆ sMajL kaže: Pogledaj post
Ja ga ne mogu smisliti....već na sam pogled mi je užasno odbojan, ljigav...čak ni ne zrači nekom "dobrotom", kao Roberto i Chris.../koji mi se inače čine zbilja najiskrenijim i najnormalnijim od svih njih/

A 1000 puta je gori od Justina...a iskreno, s jedne strane mi je drago da će to učiniti, jer Ali ne bi bila sretna s njim....
Meni se on najviše sviđa još od početka.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 17:29   #66
Danas sam naletila na zadnjih 10 minuta reprize i zanima me tko su ono dvoje, ona plavuša i onaj tip, koji su se svađali, ma šta svađali skoro su se međusobno poklali
PoisonIvy1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 17:47   #67
Nekoliko postova unatrag naći ćeš odgovor .
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 17:52   #68
Na tv-u ima svakavih gluposti, al ovaj, ajmo reć show je to daleko sve skupa nadmašia..
maja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 21:31   #69
Kaj, izbaciti će Kirka ili Chisa, jel...umjesto ovog bolesnika.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 23:23   #70
Ovo nisam dosad gledala, ali stara prati pa sam danas bacila oko.
Meni ta žena djeluje k'o drolja. Kad je gledam samo s jednim onda je jako draga i simpatična, ali kako se, pobogu, možeš sa svima žvaljakati, maziti, grliti i govoriti kako su ti svi super i prema svima imaš jake osjećaje?
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 00:27   #71
Quote:
Blondy-ri kaže: Pogledaj post
Ovo nisam dosad gledala, ali stara prati pa sam danas bacila oko.
Meni ta žena djeluje k'o drolja. Kad je gledam samo s jednim onda je jako draga i simpatična, ali kako se, pobogu, možeš sa svima žvaljakati, maziti, grliti i govoriti kako su ti svi super i prema svima imaš jake osjećaje?
meni je to isto ljigavo...ali opet,cijeli show je očiti toliko namješten i izrežiran da mi se sve to skupa uklapa u priču....

iako,priznajem,znam pogledati.....

ali id svih takvih showova,najbolji mi je bio onaj Otok izazova,u kojem parove pošalju na pusti otok,razdvoje i spare sa hrpom zgodnih samaca....e to je bio show!

jel se ova ali na kraju udala za nekog od njih??
žile is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 08:32   #72
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Mene zanima od čega je Kirk to bolovao ili boluje?
Koliko sam shvatila, mislim da je čak i spomenuto u prvoj epizodi (nemoj me hvatat za riječ) od raka testisa.

Njegova majka je spomenula Lancea Armstronga, slavnog biciklist koji je prebolio rak testisa.

Frank je najodurniji, što ona uopće vidi u njemu? A Kirka je izbacila...
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 08:53   #73
Ma nije od raka testisa, dobio je neko otrovanje jer je zgrada u kojoj je živio na faksu bila loše održavana...nekaj u tom stilu.
dinda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 09:19   #74
A ne znam, možda sam pogriješila.

On nosi žutu narukvicu od Lancea Armstronga, za potporu borbe protiv raka.
I njegova je majka ima.
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 09:29   #75
http://www.examiner.com/the-bachelor...-one-date-ep-5
dinda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 10:05   #76
Quote:
Blondy-ri kaže: Pogledaj post
Ovo nisam dosad gledala, ali stara prati pa sam danas bacila oko.
Meni ta žena djeluje k'o drolja. Kad je gledam samo s jednim onda je jako draga i simpatična, ali kako se, pobogu, možeš sa svima žvaljakati, maziti, grliti i govoriti kako su ti svi super i prema svima imaš jake osjećaje?
i ja sam jučer prvi put pogledala i isto se pitala

vidim s onim Kirkom se ljubila u usta, a s Frankom i ostalima nije ili sam propustila to? uglavnom da, prema svima je draga, naklona i svi su joj dragi. i kakvo je to uopće pronalaženje muža, među njih 30, a sada trojicom, ona će odlučiti koga će izabrati.

a u prikazu što će se dogoditi u sljedećoj epizodi sam vidla da će se Franku pomiješat lončići pa će htjet s njom razgovarat a ne čini mi se baš psihički stabilnim taj Frank
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 11:26   #77
Ja sam se spojlala, i već ste ionako tu pisali, ali ispada da je sretna sa svojim odabranikom (čitala sam vijesti )

Naravno, do prije 2 epizode nisam to gledala A sad da

I prvo pitanje koje sam ja dečku postavila (bio mi je najbliži tad) - jel se ona sa svima ljubi?
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 13:52   #78
Quote:
bela_03 kaže: Pogledaj post
i ja sam jučer prvi put pogledala i isto se pitala

vidim s onim Kirkom se ljubila u usta, a s Frankom i ostalima nije ili sam propustila to? uglavnom da, prema svima je draga, naklona i svi su joj dragi. i kakvo je to uopće pronalaženje muža, među njih 30, a sada trojicom, ona će odlučiti koga će izabrati.

a u prikazu što će se dogoditi u sljedećoj epizodi sam vidla da će se Franku pomiješat lončići pa će htjet s njom razgovarat a ne čini mi se baš psihički stabilnim taj Frank
S Chrisom se isto ljubila u usta, i s njim mi je još najprisnije izgledala. Baš su mi djelovali zaljubljeno.
Ah, danas se stvarno sve može iscenirat i odglumit
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 13:53   #79
Quote:
bela_03 kaže: Pogledaj post
vidim s onim Kirkom se ljubila u usta, a s Frankom i ostalima nije ili sam propustila to? uglavnom da, prema svima je draga, naklona i svi su joj dragi. i kakvo je to uopće pronalaženje muža, među njih 30, a sada trojicom, ona će odlučiti koga će izabrati.

a u prikazu što će se dogoditi u sljedećoj epizodi sam vidla da će se Franku pomiješat lončići pa će htjet s njom razgovarat a ne čini mi se baš psihički stabilnim taj Frank
Ipak ona ima spešl konekšn sa svima njima

Mene je pomalo strah tog Franka, ima neki ludi pogled, bar meni

__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 13:57   #80
joj taj frank, koliko sam skuzila na najavi reci ce joj lose vijesti,jeste joj vidjeli liceko
ljubi se sa svima da
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:03.