Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2013., 21:22   #61
Sramotno koji materijal ta zena koristi i nabija cijene, kupila sam dvije haljine istog modela druge boje, gadi mi se kad joj ime vidim ili uopce da netko spomene da bi nesto kupio. Ima jednostavne, ciste linije i krojeve sto mi se svidja, ali sintetika pamuk kineski japanski jeftini sto vec da se toliko znojim ispod, da nikad fleke ispod rukava nisam imala na ovima redovno i sto je naj naj naj bolje, rucno sam oprala haljinu i fleke su ostale pomalo vidljive.
Cista katastrofa!
belinda44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2013., 14:13   #62
Njene haljine su mi mraak!!
__________________
__________________
SantaDiabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 13:51   #63
Ja sam prezadovoljna sa Alex! Vrlo je simpatična i pristupačna, a što se tiče cijena... više su nego niske za jednu dizajnericu... Kod npr. ELFS-a kupim jednu haljinu, a kod Alex 2,3 za iste novce! O materijalima ne bih raspravljala jer sam prezadovoljna kakvi god bili, ne znojim se, ne gužvam, nisu prozirni i ugodni su za nositi.
I apsolutno ide na ruku svim mojim željama i preinakama...
Za Alex kapa do poda!!!
dtur is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 21:46   #64
Angry haljina Aleksandre Dojčinović

Ja sam kupila njenu haljinu za jako velike novce,najprije mi je prodana haljina koja je imala dvije greške,nakon žalbe sašila mi je novu..koja je nekvalitetna i koja mi se skoro pa raspala nakon što sam je obukla na svadbu..Haljina je za jednokratnu uporebu..katastrofa..nikad više ne bi uzela njezinu haljinu niti bi je ikom preporučilaa i savjetovala bih svima koji misle kupiti njenu haljinu dobro ju pogledajte u dućanu jer je većina haljina isflekana ili izvučena,a vjerovatna i iznosana pa vraćena u dućan..vire končići iz šavova..PRESTRAŠNO !!!!!!
NIKOM NE BI PREPORUČILA NITI BI IKAD VIŠE KUPILA HALJINU KOD NJE !! ŽALI BOŽE NOVACA KOJE SAM DAKA ZA HALJINU,i najbolja stvar ona naplaćiva skraćivanje sto kuna !!!! užassss

I sve to što joj kažete ona olako shvaća..užass..
Haljina 2600 kn je haljina za jednokratnu upotrebu !!!!!!!
anna0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 06:09   #65
Quote:
anna0007 kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila njenu haljinu za jako velike novce,najprije mi je prodana haljina koja je imala dvije greške,nakon žalbe sašila mi je novu..koja je nekvalitetna i koja mi se skoro pa raspala nakon što sam je obukla na svadbu..Haljina je za jednokratnu uporebu..katastrofa..nikad više ne bi uzela njezinu haljinu niti bi je ikom preporučilaa i savjetovala bih svima koji misle kupiti njenu haljinu dobro ju pogledajte u dućanu jer je većina haljina isflekana ili izvučena,a vjerovatna i iznosana pa vraćena u dućan..vire končići iz šavova..PRESTRAŠNO !!!!!!
NIKOM NE BI PREPORUČILA NITI BI IKAD VIŠE KUPILA HALJINU KOD NJE !! ŽALI BOŽE NOVACA KOJE SAM DAKA ZA HALJINU,i najbolja stvar ona naplaćiva skraćivanje sto kuna !!!! užassss

I sve to što joj kažete ona olako shvaća..užass..
Haljina 2600 kn je haljina za jednokratnu upotrebu !!!!!!!
Ja ovo ne mogu vjerovati! Pa od kojeg materijala vam je sivala haljinu? Doduse kupila sma jednu njenu haljinu, ljepa je, ali materijal je jako osjetljiv i nedajboze da se negdje naslonim, to ode, a nije bas ni premalo placena bila.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 12:32   #66
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Ja ovo ne mogu vjerovati! Pa od kojeg materijala vam je sivala haljinu? Doduse kupila sma jednu njenu haljinu, ljepa je, ali materijal je jako osjetljiv i nedajboze da se negdje naslonim, to ode, a nije bas ni premalo placena bila.

Ja sam mislila kad kupim haljinu kod nje da cu imat haljinu za duže vrijeme..kad ono ja se obukla za svadbu i tad krenuo raspad sistema..užas..njene haljine nosaju poznati i onda ih vrate u dućan...
Prijateljica isla probat njene haljine i tri koje je probala bile su isflekane..
A cijene su joj boli glava..al.ja sam računala ajd duga haljina kvalitetna skupa imat ću ju cili život :-) Eto to je moje iskustvo sa njom..mada mi je par cura govorilo da pripazim jer nije kvalitetna..
Eto mi sad..bačene pare !!!!!!!
anna0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 13:43   #67
Quote:
anna0007 kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila kad kupim haljinu kod nje da cu imat haljinu za duže vrijeme..kad ono ja se obukla za svadbu i tad krenuo raspad sistema..užas..njene haljine nosaju poznati i onda ih vrate u dućan...
Prijateljica isla probat njene haljine i tri koje je probala bile su isflekane..
A cijene su joj boli glava..al.ja sam računala ajd duga haljina kvalitetna skupa imat ću ju cili život :-) Eto to je moje iskustvo sa njom..mada mi je par cura govorilo da pripazim jer nije kvalitetna..
Eto mi sad..bačene pare !!!!!!!
Steta. Pa da nije bas jeftino, dizajnovi jesiu lijepi na svoj nacin jer naginje jednostavnosti i mladenackom, ali opet ono sto me malo zasmeta je masivna proizvodnja. Koliko mi imamo neafirmiranih dizajnerica po Hr koje sivaju samo unikate i to za nevjerovati kako prekrasne haljine rade, a mogu reci da nisu ni skupe.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 17:50   #68
Žena je imala njenu vjenčanicu, i sve bilo super.. a kasnije je kupila i neke njene haljine i nosila ih više puta i nije se žalila da je išta odlazilo ili bilo loše..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 09:29   #69
Meni su grozne njene kreacije i iz aviona se vidi loš materijal (isto kao i kod ELFS-a - više nikad, iako njihove kreacije volim), a tu Alex se stalno povlači po novinama i tv-u, ne razumijem zašto
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 14:28   #70
Jadno i nezanimljivo, ni m od mode... Bezlično...
__________________
bla, bla....
Mallory Knox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 23:42   #71
Ne znam zašto svi ovako intenzivno pljuju po njoj? Meni su modeli super (ne svi, neke smatram "preozbiljnim" za svoje godine, ali kada ih vidim na nekome drugome sviđaju mi se), drugačiji, jednostavni i elegantni. Koliko sam gledala ima za svakoga ponešto, u raznim bojama, materijalima i modelima.

Eh sad, mene više zanima zašto kupujete ako vidite da je isflekano ili počupano? Tko zna zašto je to isflekano, možda je netko došao isprobavati tek tako i zaflekao haljinu koja će se vratiti na police za sljedećeg kupca.

Čini mi se da su joj cijene pristupačne. Također tu sintetiku ljudi napuhuju previše. U zadnje vrijeme se koriste dosta neobični materijali i osjetljivi - ne znam zašto mislite da bi kupili nekog svjetskog dizajnera i onda se u toj haljini naslanjali okolo? I oni koriste osjetljive i neobične materijale, a daleko su skuplji - i po meni u zadnje vrijeme daleko manje maštoviti od Alex recimo.
alex3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 15:33   #72
alex3, bas da je haljina od nekoliko tisuca kuna pristupacna...mislim posebno ako kvaliteta ne prati cijenu.
Modeli joj jesu vise manje odlicni (gledao sa stajalista mog modnog ukusa) ali vecina se zali upravo na kvalitetu materijala i izvedbu. Zene gledaju njene haljine na netu, novinama i razumno je da pozele posjedovati nesto njeno, pa makar znacilo da ce malo stisnuti sljedecih par mjeseci zbog kupnje, no velika vecina njih nije obrazovana u tekstilnoj grani i ne znaju prepoznati "na prvu" nekvalitetu ili jednostano im ne pada na pamet da bi nesto toliko "skupo" bilo toliko "lose" i onda kada obuku odjevni predmet i vide da je kvaliteta ista onoj u H&M sa pravom popizde.
I sasvim je u redu traziti da za par soma kuna dobijes "posteni" odjevni predmet i podrzavam stav da zene odbijaju potrositi novac na los predmet i biti zadovoljne time samo zato jer je to netko.

No, ruku na srce vecina nasih dizajnera koristi materijale upitne kvalitete ukljucujuci i nju, to bi uvidio i Grgo Zecic kada bi izvuko na sekundu glavu iz njenog dupeta.

A sto se tice svjetskih dizajnera, tocno je da imas svasta tako i losih izvedba, ali koliko sam upucena, odn. imala sam cast upoznati zene koje su financijski jako dobro potkovane i koje nose markiranu odjecu, ono sto je orginal vidi se da je orginal. Znala sam biti prava seljakusa iz Hrvatske i moliti ih da pokazu kako te haljine, hlace, jakne, kako izgledaju sa unutrasnje strane, kako su sasivene, opipati materijale i da... to su remek djela..koja jako jako puno kostaju
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 11:10   #73
Cijene su joj previsoke za 'hit trend' odjeću domaćih kvazi selebova koji ju promoviraju.....nažalost. Istaknuti se na našem nebu je teško jer mislimo da jedino uz reklamu /trač/ možemo uspjeti i postati uočljivi.....sjećam se jedne anegdote dok je tražila mogućnost promovirati svoj rad u začetcima, zaista je bilo teško odskočiti....pa bi možda iz te perspektive trebala više prionuti i dati pažnje svojim djelim/izvedbama jer za nekoliko godina više nitko neće biti zainteresiran takvom vrstom (jednokratne)odjeće.
Mogu se samo dotaknuti Mihano Momosa haljina koje imaju svoji posebnu čar i priću koju pričaju bez suvišnih epiteta.
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 14:11   #74
Ja sam čula da ona jako povoljno nabavlja materijal i onda pljusne neku basnoslovnu cifru, ali ovo što sam uzela u Story-u majicu, baš je deri-peri, jednostavna i za look i za održavanje. Meni se Aleksandrin modni izričaj veoma sviđa, generalno gledano
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 00:49   #75
pa materijal je lycra, to ni ne glasi za skup materijal..
cini mi se da je ona izvukla maksimum iz materijala
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 12:14   #76
drage moje dame da na tim haljinama ne piše dizajner dali bi ste ih kupile i platile izvješenu cijenu?
novka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2016., 14:36   #77
Ja ne bih kupila, materijali ne prate cijenu i to je cinjenica koja ju prati od prvih revija. Mislim, udem ja redovito u ducane koji nude odjecu nasih dizajnera (recimo onaj u palmoticevoj koji mi je blizu kada sam u zg) ali kada vidim PE tkaninu (btw, imam osjecaj kao da nasi dizajneri odlaze u skladista trgovine tkanina i kupuju za jefine pare bale i bale tog govna kojeg trgovine ni nemreju prodati sirokom siromasnom pucanstvu), krivo izkrojene djelove, krivi vlizelin unutar orukavlja, krivu duzinu savova (mislim ono, cetvorka (4mm) za ovratnik!!), LOSE nastelan sav endlerice, a cijena jednaka versace outletu, zakolutam ocima i odem na kavu.

Dizajn od Dojcinovcke mi je bio super, ali zadnih par revija mi je onak...bljuc. Volim zenstvenu modu, ne bapsku modu sto je ponudila zadnjih godinu dana, a i sa ovom revijom od neki dan sam bila zbunjena.
Ali recimo na komade od Lore bez ikakve griznje savjesti bi kupila. Kao so volim kupiti Nebo i sl.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 10:52   #78
Baš smo sestra i ja sad jedan dan ušle u njen dućan u Frankopanskoj pogledati sestri neku haljinicu za promociju i ostale smo šoku materijalima njenih haljina.

Znači od svih haljina tamo niti jedna nije bila pamuk, viskoza ili neki drugi materijal osim poliestera i to onog najlošijeg. Meni je u redu da ona radi haljine od takvih nekvalitetnihmaterijala, ali onda ne može nabijati cijenu od 2000 kn po haljini, i više.

Sestrična mi je nedavno uzela kod nje jednu takvu haljinu s volanima i rekla je da se u životu nije toliko uznojila, s vidljivim "burekima" pod pazuhom, a inače nema problema sa znojenjem.

U svakom slučaju, ne kanim više uopće ulaziti u njen dućan,samo se uzrujam hahah
Bloobee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 17:39   #79
Ima li netko iskustva s njezinom kaputima?
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 00:47   #80
Meni su njezine haljine divne po stilu ali se ne usudim kupiti nakon što sam pročitala toliko negativnih kritika na kvalitetu.

Previše je to novaca da bi riskirala.
__________________
Liiiibra
Galinica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.