Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2017., 12:19   #741
Sve champs cure su
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 22:44   #742
Nova sezona kreće već 18. srpnja i imat će 17 epizoda.

Izašao je trailer danas. Stavim kad nađem youtube link.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 13:46   #743
Evo ga: https://www.youtube.com/watch?v=RPiykmrdfD8
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 22:45   #744
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Nova sezona kreće već 18. srpnja i imat će 17 epizoda.

Izašao je trailer danas. Stavim kad nađem youtube link.
Omg vec?! Sta im je? I jos 17 epizoda. Sokiran sam. Prskocit cu trailer. Ove zadnje sezone su bas razocaravajuce.. pa ne zelim nikakve spoilere.. mozda me ovak bar nesto iznenadi i zabavi..

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 13:20   #745
Jel gledao ko prvu epizodu?

Dobar mi je format natjecanja, bit će svega. Cast je mogao biti bolji, pogotovo s ženske strane.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 13:21   #746
Evo ja jučer i danas odgledao svih 8 epizoda koje su dosad izašle.

Dobra mi je sezona dosad

Super mi je što su 30. sezonu napravili sa nekoliko starijih igrača (Veronica, Derrick, Aneesa, Darrell - iako je on brzo ispao) i što imaju tu i tamo throwbacks na stare sezone

Zanimljivo mi je vidjeti Veronicu opet, koja je blizu 40.godine.. a ako se ne varam, ona je bila u grupi na početku Challengea koja se rugala Beth kako dolazi u Challenge sa 40. godina Al svejedno, super je vidjeti Veronicu ponovo.

Derrick je zasad neprimjetan.

Navijam za CT-a, Veronicu, Jemmye, Derricka.. volio bih da se Aneesa vrati i dobije napokon jedan Challenge (ovo kažem svaki put kad Aneesa dođe u show haha).

Od novijih, Tori mi se sviđa. I Hunter mi je ok. Ali Hunter je s Coryjem, kojeg ne volim

Samo se nadam da Camila, Jenna, Cara Maria neće pobijediti od žena, te Banana, Cory ili Leroy od muških. Ni Tonyja ne bih volio vidjeti kao pobjednika.

Nicole nisam prepoznao u prvoj epizodu. Kao poznata mi je bila, al tek kad je bio prvi intervju i pisalo njezino ime... bio sam šokiran. Šta si je uradila od face. Ne razumijem to. Jer ona sad sebi lijepa? Mislim, super ako je ona sretna, al izgleda kao klaun.

Fora su mi challengi, TJ je super. Fora mi je bio redemption house koncept. Bio sam uvjeren da se Darrell vraća, al eto. Sreća je bila na Tonyjevoj strani.

Ona Simone/Shane svađa.. to je dno dna.

Tony se sad ljubaka s Camilom. On mi se ovako čini dobar dok je trijezan, al čim popije je takva ljiga i odvratan čovjek. A Camila isto... fuj! Nikad mi se ona nije sviđala i nikad nisam za nju navijao. Od prve njezine sezone u Cutthroatu kad su svi bili protiv nje, pa je plakala i žalila se kako je jadna i kako su svi protiv nje.. buhu.. nikad mi je nije bilo žao. Fuj fuj fuj!

Jedva čekam dalje! Kojim to danom uopće ide?

EDIT: E da, jedino ne kužim zašto u intervjuima ispod imena piše VET ili ROOKIE. Zašto je to bitno za ovaj challenge? U početku sam mislio da će tema biti VETS vs ROOKIES. Al to nema nikakve veze. Plus, svi koji su odradili barem jedan challenge prije ovog se smatraju VETS hahahahahhaa Prejadno.

EDIT 2: Aaah, ima nova 9. epizoda danas Idem gledat.
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 14:20   #747
9 epizoda:

Camila show... bljuv. Meni je to više neugodno gledat. Svake godine Camila ima istu dramu, samo protiv druge osobe. Ovaj puta je to bio Leroy. Ne znam jel ona to namjerno radi da dobije camera time, pa da ju opet pozovu sljedeće godine ili je stvarno poremećana osoba. Ako radi zbog camera time, onda je stvarno jadno i bijedno da se tako sramoti zbog malo para. Ako je poremećena, jel nema ona neku obitelj i prijatelje koja će ju uputiti psihijatru nakon što svake godine ima ovakve scene. Ali stvarno više nije ugodno ni za gledati. Zanimljivo da su ju svi osudili ovaj puta, ali baš me zanima hoće li svi i dalje biti uz nju i biti joj frendići, jer će im trebati njezin glas.

Nelson vs Hunter je baš bilo napeto. Mislio sam da ga Hunter ima bez beda. Malo je nepravedno bilo za roza natjecatelja, jer su uvijek bili položeni tako da se plavi samo treba povući, a roza se uvijek treba okrenuti prvo da bi došao na roza dio. Glupo natjecanje je ovo bilo.

Ova Britni mi se čini kao ok cura, al nekako i dalje imam dojam da je fejk i da glumi za cameru svaki put kad nešto kaže. I sama je odmah u prvoj epizodi rekla da su misice naučene biti fejk

Aneesa i Cory.. wtf.. ew!

EDIT: Zaboravih reć da će sad biti zanimljivo za muške. Čak i da Nelson opet bude nominiran, njih 7 će se morati okrenuti jedni protiv drugih. Banana, CT, Leroy, Jordan, Derrick i Dario... kladim se da će Dario prvi otpasti iz ekipice.. kakav luzer.

Kod cura i dalje izmiješano. Zapravo uopće ne znam tko je s kim tamo... Jenna/Kailah; Camila/Cara; Veronica, Jemmye, Britni.. ne znam s kim su one..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 16:17   #748
Camila je dno dna.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 17:36   #749
Mislio sam da ce ovo biti samo jos jedan Camilanator stunt, ali izgleda da ju MTV vise ne planira zvati u buduce sezone
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 21:07   #750
MTV su đubrad također. Sad je kao neće više zvati, a odmah nakon ove sezone kreće Champs vs Pros i Camila je opet tu.
Ali opet se i tu dogodio incident s njom... i sad je valjda gotova.
Ako nekog zanima šta se dogodilo, neka kaže.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 21:47   #751
Da, da, procitao sam i to kasnije. Ma žena je bolesna u glavu.

Nisam baš čitao detalje, samo da je napala producenta. Kako, zašto, ne znam. Ako imaš više detalja, reci mi Ionako neću gledat taj show.
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 22:00   #752
Da, udarila je producenta, zaključala se u wc i prijetila da će se ubiti...
Ja ću bome gledati obavezno. Ipak je Emily tu.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 22:05   #753
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Da, udarila je producenta, zaključala se u wc i prijetila da će se ubiti...
Ja ću bome gledati obavezno. Ipak je Emily tu.
Ajme, koja luda žena.. dugo im je i trebalo da ju maknu iz showa. Nisu naučili na Tanyi ništa...

Vidio sam da je Emily tamo. Zašto ju pobogu ne mogu dovesti u challenge, a mogu u ovaj side show?! Htio sam gledat zbog nje, al ono ne da mi se gledat te sporedne showove.. nisam gledao ni Challenge s profesionalcima..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 22:21   #754
A zovu je svake sezona, ali joj je valjda previše izbivati preko mjesec dana... Ovaj show su snimali oko 2 tjedna, pa je pristala.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 22:51   #755
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
A zovu je svake sezona, ali joj je valjda previše izbivati preko mjesec dana... Ovaj show su snimali oko 2 tjedna, pa je pristala.
Aha, da, makes sense. Al šteta. Ona je baš cool.
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2018., 11:21   #756
Gleda li itko ovo sranje osim mene?
Tj. zapravo pola premotavam jer mi toliko idu na živce kolektivno da pogledam epizodu u 15 minuta.

Koliko su glupe ovo Lavander kučke, da navijam za Bananu. Što nisam mislila da će se ikad dogoditi.

Preglup mi je ovaj redemption house, nikako da odu ljudi. I glupi su mi eliminationi između para muškaraca i žena, kad se radi o fizičkom natjecanju. to mi sjebaje cijeli koncept, i nisam gledala spoilere, ali djeluje da će netko od muških timova pobijediti
ruby nakamura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2018., 19:10   #757
Gledam ja.

Sve si rekla, sezona toliko dugo traje... ne nazire se kraj.

Koliko god su užasne LL, ne mogu ni za Bananasa. Samo nek se završi.

Novu sezonu su već počeli snimati.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2019., 20:12   #758
Šta kažete za novu sezonu? Čini se da će se vratiti na pravi put. Trailer izgleda odlično.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2019., 13:51   #759
Trailer je odličan, mogla bi biti nabrijana sezona. Sviđa mi se što dolazi dosta novih od svukuda, razdmat će stare igrače. Jedvo čekam viditi Beara kako će se snaći, čula sam da je potpisao ugovor na više sezona
__________________
Mistakes are proof that you are trying.
zourette is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2019., 21:23   #760
Ovo je odlično

Gledam ovu 33. sezonu, skidam sa torrente epizode kako izlaze.

Ali kako pogledat prijašnje sezone?
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.