Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2014., 18:37   #261
Quote:
irdeto kaže: Pogledaj post
Vjerovatno je, ali sam zaboravio napisati du se većina u gradskim poduzećima zaposlena po liniji HDZ_a.
Ustavri zapošljavale su se uglavnom žene i djeca branitelja, hercegovci i njihovi dupelisci.
Na službenim stranicama grada lijepo se može vidjeti popis djelatnika imenom i prezimenom i ja zaista ne vidim kakvi su tebe tamo hercegovci spopali.
dekameron2009 is offline  
Old 03.12.2014., 20:36   #262
Predstava za javnost!
Penava smjenio Kamerlu (hdz kadar) zbog loših poslovnih rezultata i na mjesto direktora stavio zeta od bivše gradonačelnice! Kamerla zatim dobio mjesto pomočnika direktora! Jel to radno mjesto uopće i postojalo u Tehnostanu!?
deki00 is offline  
Old 03.12.2014., 22:52   #263
A taj Buljankin zet je i u Borovo dosao kao Hdz-ov kadar. Nema šta, sve uspješni momci.
don Kacunko is offline  
Old 04.12.2014., 12:08   #264
Quote:
dekameron2009 kaže: Pogledaj post
Na službenim stranicama grada lijepo se može vidjeti popis djelatnika imenom i prezimenom i ja zaista ne vidim kakvi su tebe tamo hercegovci spopali.
Stavi link.
irdeto is offline  
Old 04.12.2014., 15:56   #265
a joj....znači u Komunalac je došao vjenčani kum od Marijana Pavličeka, a u Tehnostan zet od bivše gradonačelnice...a na HRV dečko koji je tek završio pripravništvo za 1600 kuna u jednoj od "najorganiziranijoj" (kadrovski) županiji...ajme meni....pa to je za nevjerovat...

a koju školu je završio Igor Štrangarević, koji je došao u Komunalac? jel itko zna?

pa hrvatski narode kako su vas izigrali... a joj...
veritaspopuli is offline  
Old 04.12.2014., 16:27   #266
Narod ima upravo onakvu vlast, kakvu i zaslužuje. Ako je netko, poslije svega, ponovno dao glas kriminalnoj organizaciji, tada i zaslužuje da ga se opljačka.
Mr. NiceGuy is offline  
Old 04.12.2014., 16:33   #267
Smile

Quote:
Mr. NiceGuy kaže: Pogledaj post
Narod ima upravo onakvu vlast, kakvu i zaslužuje. Ako je netko, poslije svega, ponovno dao glas kriminalnoj organizaciji, tada i zaslužuje da ga se opljačka.
Jos da organiziraju odlazak djece na more
dell12 is offline  
Old 04.12.2014., 17:01   #268
Quote:
veritaspopuli kaže: Pogledaj post
a joj....znači u Komunalac je došao vjenčani kum od Marijana Pavličeka, a u Tehnostan zet od bivše gradonačelnice...a na HRV dečko koji je tek završio pripravništvo za 1600 kuna u jednoj od "najorganiziranijoj" (kadrovski) županiji...ajme meni....pa to je za nevjerovat...

a koju školu je završio Igor Štrangarević, koji je došao u Komunalac? jel itko zna?

pa hrvatski narode kako su vas izigrali... a joj...

Zavrsio je ekonomsku srednju. A faks ne znam, možda visu ima.
don Kacunko is offline  
Old 04.12.2014., 17:03   #269
Quote:
dell12 kaže: Pogledaj post
Jos da organiziraju odlazak djece na more
Pa to nije nemoguče....Dedić, Pinjuh i ekipa su ionako s njima
don Kacunko is offline  
Old 04.12.2014., 17:52   #270
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Zavrsio je ekonomsku srednju. A faks ne znam, možda visu ima.
višu? jel može netko to potvrditi? ako ima samo višu kako uopće takva osoba može biti na rukovodećim funkcijama? Ako je to istina, kada su to novinari pisali, da je kum od Pavličeka, zašto to nisu spomenuli ako je istina? samo je pitanje što piše u statutu od firme...da li može ili ne...

ali je činjenica da nije bilo javnog natječaja i da je možda mogao doći netko tko ima završen fakultet i npr. 20 godina iskustva u struci...
veritaspopuli is offline  
Old 04.12.2014., 18:07   #271
Quote:
veritaspopuli kaže: Pogledaj post
višu? jel može netko to potvrditi? ako ima samo višu kako uopće takva osoba može biti na rukovodećim funkcijama? Ako je to istina, kada su to novinari pisali, da je kum od Pavličeka, zašto to nisu spomenuli ako je istina? samo je pitanje što piše u statutu od firme...da li može ili ne...

ali je činjenica da nije bilo javnog natječaja i da je možda mogao doći netko tko ima završen fakultet i npr. 20 godina iskustva u struci...
ti si neki pametan,kao javni natječaj
dell12 is offline  
Old 04.12.2014., 18:12   #272
Quote:
dell12 kaže: Pogledaj post
ti si neki pametan,kao javni natječaj
pa sa ciljem da se pronađe što bolji kandidat/kandidatkinja...svi znamo da je HDZ-u jako važno da se pokrene gospodarstvo, investicije....a direktor komunalca sigurno da mora biti stručan i za eu fondove, investicije, tehnologiju...itd....

znamo da su plakali za gospodarstvom, a sada zetove, kumove i praktikante zapošljavaju na mjesta direktora...
veritaspopuli is offline  
Old 04.12.2014., 18:15   #273
Quote:
irdeto kaže: Pogledaj post
Stavi link.
http://www.vukovar.hr/grad-vukovar/u...gradske-uprave
dekameron2009 is offline  
Old 04.12.2014., 18:25   #274
Quote:
veritaspopuli kaže: Pogledaj post
pa sa ciljem da se pronađe što bolji kandidat/kandidatkinja...svi znamo da je HDZ-u jako važno da se pokrene gospodarstvo, investicije....a direktor komunalca sigurno da mora biti stručan i za eu fondove, investicije, tehnologiju...itd....

znamo da su plakali za gospodarstvom, a sada zetove, kumove i praktikante zapošljavaju na mjesta direktora...
zašto bi bili bolji od željka,on je zapošljavao preko natječaja
dell12 is offline  
Old 04.12.2014., 18:28   #275
Quote:
dell12 kaže: Pogledaj post
zašto bi bili bolji od željka,on je zapošljavao preko natječaja
pa valjda zato što su narodu obećali radna mjesta, investicije....a toga nikada neće biti ako se loše kadrovira...jer onda sve ode u krivom smjeru...
očigledno su lagali....pa uhljebljavaju samo svoje zetove, kumove i mlade praktikante na mjesta direktora..
veritaspopuli is offline  
Old 04.12.2014., 18:28   #276
Quote:
veritaspopuli kaže: Pogledaj post
pa sa ciljem da se pronađe što bolji kandidat/kandidatkinja...svi znamo da je HDZ-u jako važno da se pokrene gospodarstvo, investicije....a direktor komunalca sigurno da mora biti stručan i za eu fondove, investicije, tehnologiju...itd....

znamo da su plakali za gospodarstvom, a sada zetove, kumove i praktikante zapošljavaju na mjesta direktora...
Kakvu su ekipu zamijenili i djeca iz osnovne škole bila bi stručnija od njih a to se posebno odnosi na bivšeg direktora Komunalca koji je više vremena proveo u Čokot baru zavirujući u čašicu nego na svom radnom mjestu.Neznam samo kako je Sabo uspio takvu maestralnu ekipu skupiti, to je umijeće, ne može to svako.
dekameron2009 is offline  
Old 04.12.2014., 18:36   #277
Quote:
veritaspopuli kaže: Pogledaj post
pa valjda zato što su narodu obećali radna mjesta, investicije....a toga nikada neće biti ako se loše kadrovira...jer onda sve ode u krivom smjeru...
očigledno su lagali....pa uhljebljavaju samo svoje zetove, kumove i mlade praktikante na mjesta direktora..
kao da slušam plan 21
dell12 is offline  
Old 04.12.2014., 20:12   #278
Joj najjace mi kad dodju tu adezeovci i krenu o Sabi! Čisto sumnjam da se nekom ovdje sviđa što je on radio kao gradonačelnik, oko raznih malverzacija i tako to! I ta pravdanja ako je mogao on, može i drugi...

Slogan u izbornoj kampanji adezea je bio VUKOVAR ZASLUŽUJE BOLJE! Kako će bit bolje ako se opet rade potpuno iste stvari! Ja sam mislio da će Penava biti drugačiji!
Sa ovakvim političkim i rodbinskim zapošljavanjem samo šalje snažnu poruku mladim visokoobrazovanim nezaposlenim Vukovarcima kako za njih u ovom gradu nema mjesta! Žalosno!
deki00 is offline  
Old 04.12.2014., 20:31   #279
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Joj najjace mi kad dodju tu adezeovci i krenu o Sabi! Čisto sumnjam da se nekom ovdje sviđa što je on radio kao gradonačelnik, oko raznih malverzacija i tako to! I ta pravdanja ako je mogao on, može i drugi...

Slogan u izbornoj kampanji adezea je bio VUKOVAR ZASLUŽUJE BOLJE! Kako će bit bolje ako se opet rade potpuno iste stvari! Ja sam mislio da će Penava biti drugačiji!
Sa ovakvim političkim i rodbinskim zapošljavanjem samo šalje snažnu poruku mladim visokoobrazovanim nezaposlenim Vukovarcima kako za njih u ovom gradu nema mjesta! Žalosno!
Meni je također najjače kad stigne SDP bojna i čudi se Penavinim potezima a dok je iste stvari njihov miljenik radio onda su gurali glavu u pijesak i šutjeli a sada su kao zgroženi.Pa eto, Penava je zaposlio mlade i visokoobrazovane ljude (bar ih je zadržao nekoliko godina u gradu). Ponoviti ću ponovno, zakonom bi takve stvari trebalo regulirati i trebao bi imati pravo dovesti svoj tim ljudi (a ne da mu stara garnitura podmeće klipove kao što su to već počeli raditi) i isto tako taj bi tim zajedno morao otići s njime nakon što mu završi gradonačelnički mandat.
dekameron2009 is offline  
Old 04.12.2014., 21:15   #280
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Joj najjace mi kad dodju tu adezeovci i krenu o Sabi! Čisto sumnjam da se nekom ovdje sviđa što je on radio kao gradonačelnik, oko raznih malverzacija i tako to! I ta pravdanja ako je mogao on, može i drugi...
pa on je bio pametan,sposoban,pošten,zašto otkrivati toplu vodu?samo radiš isto što i takvi
dell12 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.