Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2017., 16:19   #3261
po meni svi su napravili greške u Judge's Houses, jedino je Simon napravio pravi izbor dobro je da ima wildcard te će se neki vratiti.
__________________
soy una zorra de postal
katnis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:33   #3262
Ne svidja mi se sto nema vise deadlocka i sing off-a i judge's vote, sad su u live emisijama tamo samo kao ukras . Iako je Prize fight kao koncept mozda i bolji jer se koncetrira na pozitivno .

Prva vecer mi je bila gora od druge, skoro nijednu od pjesama koje se pjevala nisam znala. Styling mi je na vecini ljudi grozan, a sminka na vecini cura isto. Ne znam sto se dogadja ove godine? .
Druga vecer mi je bila puna zanimljivija, opcenito mislim da su Groups i Overs bolje kategorije ove godine. Styling jos uvijek grozan, sminka nesto bolja .

Ljudi su ok, nitko mi jos nije bas fantastican osim Grace. Ona mi je super, zanima me do kad ce ju pustat da pjeva svoje pjesme i kakva ce biti kada otpjeva tudju jer ju u biti do sada nismo nijednom culi da pjeva tudju. Isto i za Rak-Su koji su mi isto super btw . Zanimljivo je da su i oni i Grace bili pobjednici svoje veceri, ljudima se ocigledno svidja naglasak na originalnosti.

Opcenito sto se toga tice ovo je potpuno drugaciji X-factor. Prosle godine su poceli malo s time, no ove godine mi se bas cini da je naglasak jako na originalnosti pjesama i propisnim glasovnim mogucnostima (npr. mislim da bi Slavko bilo koju drugu godinu dospio u live shows, no Honey G im se valjda toliko zamjerila da ove godine nema niti jednog "jock" act-a).
Svidjaju mi se i Sean&Conner i Jack&Joel .
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 21:00   #3263
Meni su promjene očajne. I mentori očajno rade svoj posao, tj. ne rade ga uopće i to se baš vidi po lošem izboru pjesama i nastupima.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 20:27   #3264
latino veče je bilo užas jer niko ne zna španski, kakve veze ima što je muzika trenutno aktuelna kad ne znaju da je pevaju
__________________
soy una zorra de postal
katnis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:25   #3265
Kevin Davy White je druga dimenzija, nema dalje. Pobjednik, nadam se.

Inače, format ove sezone je apsolutna katastrofa. Posebno ova izbacivanja i natpjevavanja, strašno jeftin dojam.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 01:02   #3266
Ono, pjevaš nešto šta si odradio pet minuta prije




fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 00:07   #3267
Da, teška glupost.

Zgodnička je cura, ima ono nešto, ali Simon ih je kao grupu totalno ujebao. Nisu braća baš bez sluha pa da onako iza stoje i lupaju po nekim glupostima. Bili su super na audicijama, sad koma. U biti, svi (osim KDW i Rak-Su) su tako, očajno mentorstvo.

Navijam za KDW ili Rak-Su, i da više izleti ona dosadna Grace Davies.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 18:53   #3268
meni je Grace super, pogotovo ova zadnja "wolves" pjesma. Kevin mi je pak, nije da mi se ne svidja (strasno mi se svidja njegov odabir pjesama i Beatlesi od subote su bili savrseni ), ali kraj ove dvoje sto izvode originale skoro cijelo vrijeme mislim da nema sanse.
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 20:33   #3269
Rak-Su uzeli ovaj teški fušeraj, koliko je bilo otpjevanih stvari od svakog ukupno, tri?

Ovo treba preseliti preko bare...
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:09   #3270
Nisan pratila nakon par audicija koliko mi je bilo dosadno. Moraju nest prominit definitivno
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 19:13   #3271
Meni je ovo bas bila dobra sezona . I Grace i Rak-Su bili super. Nadam se da ce napraviti neku karijeru.
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 11:33   #3272
pocela nova sezona iako mi i nije nesto bila epizoda... opcenito mi se ziri ne sviđa tako da ce ovo bit tesko pratit ovu sezonu... drago mi je da je simon zvao louisa...al smatram da nije podoban za žiriranje
ova napumpana maja šuput volume 2 mi također nema tamo sta radit... robbie je oke...ugodno zamjena za louisa iako mi fali nicole uzasno fali simon standardno dobar...
pogotovo s onim mini ventilatoricem

od natjecatelja mi nitko nije bio wooow...osim mozda one male sto je pjevala my world... onaj bradati mi je nista posebno kao i ovaj zadnji... preserans s angelsima

nadajmo se danas boljoj epizodi
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 18:28   #3273
druga isto meeeh.... onaj mali sta je imao salabahter mi je dopao specifican glas ima s obzirom da je dečko... onaj crnjo mi i nije nesto bio.
onaj na kraju toliko isforsirano i ne potrebno da ubi boze...

nadajmo se da ce postat bolje
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 17:50   #3274
mess zasto ovo nitko ne gleda

3. i 4. su pinkicu bolje sto se zirija tice...

sto se natjecatelja tice horror...

malo mi pocinju ic na jetru ovi filipinci..brate mili toliko je talentiranih tamo da koji k in ne naprave neki show iako je cura ubila purple rain u drugoj me odusevile one 2 malo jače...al jedna je cak lani bila ja mislim...

za sada nemam favorita
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2018., 19:38   #3275
opet čudo s filipina stvarno mi idu na qrac s tim vise btw curo kopiraš žaka

mala georgia mi je ubila i onaj zbor :a za sada moji favoriti...

ostali su bili tako tako... ona 2 gejka su bila oke svak za se...nista special ..
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2018., 19:48   #3276
Ovaj x factor kad se sjetim prije par godina pratili smo ko ludi uživo, komentirali, topic je gorio..... Izgubili ljudi interes štaš

Ja pogledam isjecke na yt i to je to

Zadnje sta sam pazljivije gledala jeste sezona kad je Louisa pobijedila
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2018., 20:58   #3277
Zbor osvaja

Simon je negdje pao na šprice botoxa...
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2018., 19:11   #3278
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
Ja pogledam isjecke na yt i to je to
dodji ponekad i nabaci koji kom... cisto da nisam sam
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Zbor osvaja

Simon je negdje pao na šprice botoxa...
zbor za sada the best simon mi je komičan s onim malim plavim ventilatoricem

6 epizoda mi je bila solidna... ona reperica uciteljica mi je cool... ona mala dosadnjikava iako je vokalno ubila...

cura na kraju s never enough fenomenalna!!!
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2018., 18:10   #3279
7 epka dobra

panda is back
ona mala je i meni za bend...

onaj operist mi je fulao show

crnjo na kraju epke ubio kako je raznjezio louis-a i robbievu zenu

ona cura s plavom kosom mi je isto bila dobra

ostali tak tak... wannabe conchitu ne bih komentirao
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2018., 19:00   #3280
u 8 mi tranđa okej i ona grupa na kraju
ostali su mi svi bili li la..bas kako su i rekli (za grupe)

sviđa mi se odabir mentorstva... tipujem na simona i louisa da bi mogli do pobjede

vidjet cemo...vec vidimo po najavi da ce bit epske drame u 6 chair challenge iduci tjedan
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:28.