Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2015., 11:57   #81
Slazem se i meni se vise svidjaju ostriji rubovi na alphi, agresivnije mocnije izgleda nego jaje stil.
Ali meni nije samsung ni prije toliko smetao izgledom, malo je dosadnjikav uvijek bio sa djecjim šarenim touchwizom, jos uvijek je presaren s ogromnim ikonicama, ali problem su bili materijali. Ne znam dal imam sliku kako mi je izgledao s5, cijeli unisten nakon par mjeseci, zguljeni rubovi jedno 50%mobitela,onaj poklopac za punjac nekih 80%zguljen,samo dio se drzala boja. Nevjerojatno zapravo da se tak unistio nakon par mjeseci valjda ga nacnes negdje i ide dalje glatko, do tada se drzao. Ekran i zadnja strana su bile ko nove jer je mobitel i bio skoro novi ali ostalo odvratno izgledali, manje mi smeta ako mi se ekran izgrebe jer ne nosim folije to je moja greska onda, al ovo je nepotrebni fail samsunga.
I jedino mi je trebalo maknuti te lakirane plastike. Ne znam nikog ko je imao s2 pa na dalje bez maskice da nije imao oguljene rubove, ali ovo na s5 mi je bilo krajnje uzas.

Cim su ubacili metal na rubovima je ogroman plus, jos staklo iza daje dodatan šmek i sigurno dobar feeling u ruci. Za one koji ne nose maskice je ovo revolucija, za one koji stavljaju u gumene kondome je ionako svejedno kako izgleda ili od ceg je izrađen.
Malo brine ta izbocena kamera, ne zbog izgleda nego da se ne ogrebe lako ili pukne staklo.
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 12:09   #82
RC inace mi je zanimljivo citat tvoje postove, vidi se da se kuzis u smartphone svijet, aliiiiii... Trenutno ga kenjas da kenjas. Ovo je jako velika promjena u izgledu i izradi. Doslovno, nema elementa na mobitelu koji nije promijenjen. Cak je i home button drugaciji.(). Tebi se mozda ne svida izgled, ali ja vjerujem da ce se vecini svidjeti. Trziste je danas takvo da se kopira od najboljih i to se i vidi. Radikalna promjena dizajna bi bila da izgleda kao HTC One. Ovo je jednostavno dizajn Samsunga koji je prepoznatljiv i zato ga se drze. Novi izgled je super promjena i sad kad gledam S5 sve mi vise lici na kineski smartphone od 50$... Najveci fail je nedostatak micro sd utora i neizmjenjiva baterija, no to sam i ocekivao iskreno. : ne zna:

Touchwiz ostaje za vidjeti, makar tu ocekujem manje promjene i osobno bi volio da u ovom odjelu kopiraju izgled Sense-a od HTC-a, a ne da vade boje iz hello kittya...

Rekao sam da vise necu kupovati galaxy liniju jer uz seriju Note nemaju sta ponuditi i ostajem pri ovom, makar mi se jako svida novi S6.

@dubrava covjece pa sta si ti radio sa svojom S5-icom?! Imam je 9 mjeseci, malo je u masci, malo izvan nje i padala je tu i tamo, ali ni traga oguljenim rubovima, ali doslovno ni traga(sad gledam). Nije mi ni kod punjaca izgreban, tako da ne kuzim. Ispada da je moj "bomb proof", a tvoj od secera.
HUNTER (CRO) is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 12:39   #83
Mislim da trebamo odvojiti izgled od izrade iako su drugaciji oba dva segmenta. Vecina noobova mob kupuje jer je kocka a ne krug a ne jer je kocka crvena a krug zelen. Kao sto danas imas ljude u godinama koji jos briju na tipke itd. dok su drugi skoro pro.

Cinjenica je da sestica kombinira nekoliko detalja drugih mobova u jedan i po meni je najosnovnije po cemu su se vodili je Alpha jer je ona bila "prva" s neplasticnim rubom i "wanna be" ajFon "look" i to u pogledu FS koji ide sad na dodir, grilla dole, neizmjenjiva baterija i staklo na mobu i "memorija" kao ajFon 4S.
Uzeli su Alfu i preoblikovali s ajFon dodacima.

Dok je ispod haube nesto drugo ali o tome cemo vise kada ga pokrenemo.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 14:34   #84
A ja ne mogu dočekati da ga pokrenete. Ne znam da li ce samsung dati S6 ovim poznatim youtuberima prije 10.og aprilaa na testiranje ili svi moraju čekati 10.? Ja sam i dalje zaljubljena i to u zlatni pa neka je neshvatljivo, ali meni je bitno da je lijep. Prvi uopšte telefon poslije saamsunga S3 da je fizicki lijep je S6, malo me zagolicao huawei ascend mate 7, ali S6 ga je ipak spustio malo niže
ljiljanalji is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 22:09   #85
Razmišljam si bi li 64 gige bile dovoljne za moje potrebe? Šteta što nema micro sd pa sad moram kalkulirat.
cca 5 gb glazbe, oko 3 gb aplikacija/igrice, 2 gb slika, 2-3 gb videa, 4-5 filmova full HD kvalitete.
Hoće li štekati s tom UFS memorijom ovako napunjen?
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 01:59   #86
Nikad nije dosta memorije tako da gledajući moj mob na kojem imam 96GB, uvijek je malo jer imam brdo filmova na njemu. Glazbe nešto malo i aplikacije na kojima nisam puno izgubio jer sam nakon roota maknuo sve nepotrebno pa sam tu "dobio" koji GB. Ali unatoč tome, stalno je u crvenom. Svaki dan neka slika, video i bla bla napuni se. Još ako trebam prebaciti veče količine podataka, zašto nositi USB kad imam mob. Jako je praktično.

Gledajući s moga stajališta, nema što štekat jer je hardver dovoljno jak da povuće kada treba.
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 17:11   #87
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Sto nije jasno u mojoj usporedbi? Jel Samsung najavljivao nesto nevidjeno (doslovno tim rijecima)? Radikalan zaokret u dizajnu! Totalno novi Galaxy S(6)!

Pa vise se razlikuje Samsung S6 nego HTC One M9,a to sta je ko pricao me ne zanima...ovi iz HTC-a se i nisu nista pretrgli samo su prepakirali stari mob u novi sa nekim sitnim izmjenama.
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 09:50   #88
Dobro ljudi treba opet zatvoriti temu?
Nije problem. Nastavite u nekom od iducih postova sa usporedbama ili bavljenjem sugovornikom (tko ima veceg) ide tema opet pod lokot.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 19:31   #89
obrisan off topic koji je u konačnici doveo i do kartona korisniku koji je i nakon mod upozorenja nastavio u revijalnom tonu.
svaki nastavak flejmanja i preširokog off topica biti će kartoniran.

jasno je da se u žaru iščekivanja nove perjanice skrene s kursa, ali imajte mjeru.

kako je brisanjem offa obisano i nešto malo korisnih informacija slobodno ih ponovite.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 00:58   #90
Samsung S6 zlatni. Ja sam popodne spavala i sanjala da sam ga dobila i kao necu staviti karitcu u njega i neću ga upaliti dok ga ne napunim na 100% i dame prođe uzbuđenje )))). Ja stavrno ne mogu dočekati
ljiljanalji is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 00:24   #91
Najveći hit ovogodišnjega 'Mobile World Congressa' u Barceloni bili su Samsungovi uređaji Galaxy 6 i Galaxy S6 Edge. Kako bi uskoro postali njihovi vlasnici, možete se za njih predbilježiti odmah na web stranicama Hrvatskog Telekoma.

Rezervacije su moguće na poveznicama:

Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy S6 Edge
Hrvatski Telekom - uskoro u ponudi
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 01:01   #92
Koja je fora imati prvi mobitel koji će za 2-3 mjeseca imati svaka šuša?
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 01:24   #93
Pa kvaka je u onome "prvi" jer nije isto uzeti mob 11.4. i 10.4. jer imas manji e-penis ako si ga uzeo 11.4.

Hahaha cinjenica...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 22:01   #94
Da li je i stražnja staklena strana Gorilla Glass 4?
ikaoivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 22:11   #95
Je
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 23:50   #96
Quote:
ljiljanalji kaže: Pogledaj post
A ja ne mogu dočekati da ga pokrenete. Ne znam da li ce samsung dati S6 ovim poznatim youtuberima prije 10.og aprilaa na testiranje ili svi moraju čekati 10.? Ja sam i dalje zaljubljena i to u zlatni pa neka je neshvatljivo, ali meni je bitno da je lijep. Prvi uopšte telefon poslije saamsunga S3 da je fizicki lijep je S6, malo me zagolicao huawei ascend mate 7, ali S6 ga je ipak spustio malo niže
Prva recenzija u HR, među prvima na svijetu općenito, svježe objavljena:

http://www.preporucamo.com/recenzija...ge/2015/03/16/
sasa666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 00:03   #97
Hvala na linku. Rezolucija zaslona je učetverostručena, a ne udvostručena u odnosu na S5. Inače korektan test. Iznenađen sam za Note 4, nisam znao da čak i on šteka.

Stvarno se nadam da će konačna verzija firmwarea značajno poboljšati bateriju. Jedina stvar koja mi ozbiljno smeta na ovom stroju.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 00:23   #98
Sto se reze tice - FHD, 1920 x 1080 = 2.07 MP
QHD: 2560 x 1440 = 3.68 MP

Nije niti dvostruko :-)

Imam Note 4, radi fino, ali zna trzuniti tu i tamo, definitivno... Ne kao LG G3 koji je grozan po tom pitanju :-)

Zadnje uređivanje assassin : 17.03.2015. at 14:27. Reason: Maknut nepotreban citat
sasa666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 13:57   #99
Quote:
sasa666 kaže: Pogledaj post
Prva recenzija u HR, među prvima na svijetu općenito, svježe objavljena:

http://www.preporucamo.com/recenzija...ge/2015/03/16/
Meni rezultati za benchmark opet smrde na Samsung OC. Npr. single core, A53 arhitektura je ista svima i razlike bi ako je takt skoro isti trebale biti minimalne , a ne 1400 naspram kakvih 1100 bodova.

Isto tako QHD sa PenTile je veliki minus jer u realnom radu opterećuje više GPU(sa FHD možeš imati gotovo dvostruko lošiji GPU), a daje oštrinu prikaza u rangu FHD sa RGB matricom.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 20:22   #100
Quote:
sasa666 kaže: Pogledaj post
Prva recenzija u HR, među prvima na svijetu općenito, svježe objavljena:

http://www.preporucamo.com/recenzija...ge/2015/03/16/
Sad sam još više uzbuđena, jer danas bila kod svokog provajdera jer je stigao Huawei ascend mate 7, ali sam rekla da odustajem čekam S6, i zenska se nasmijala kaže nećeš dugo čekati polovina aprila, i sad ovo. Stvarno ga ne mogu dočekati ))))
ljiljanalji is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:46.