Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 23:00   #1041
Evo jedno pitanje malo čudno , nije ova tema ali je slicno a nemogu naci s6 temu.

Sinu i njegovom prijatelju se u ponedjeljak ugasio otisak prsta , skoro u isto vrijeme na oba mobitela.

Nakon 2 dana im je dosao update i nakon updatea je otisak je radio 15 minuta obojici i opet se ugasio ...

E sada malo je cudno da bas u isto vrime na 2 mobitela... po tome im je samsung namjerno napravio kvar isto kao sto rade sa baterijama .... baca na prevaru !

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 07:37   #1042
Jesu nakon updatea napravili reset na tvornicke postavke?

G6-Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 11:44   #1043
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Evo jedno pitanje malo čudno , nije ova tema ali je slicno a nemogu naci s6 temu.

Sinu i njegovom prijatelju se u ponedjeljak ugasio otisak prsta , skoro u isto vrijeme na oba mobitela.

Nakon 2 dana im je dosao update i nakon updatea je otisak je radio 15 minuta obojici i opet se ugasio ...

E sada malo je cudno da bas u isto vrime na 2 mobitela... po tome im je samsung namjerno napravio kvar isto kao sto rade sa baterijama .... baca na prevaru !

Poslano sa SM-G950F
Šta znači "ugasio otisak prsta"?
neci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 12:02   #1044
Quote:
neci43 kaže: Pogledaj post
Šta znači "ugasio otisak prsta"?
Znaci da mu senzor otiska prsta ne radi

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 12:03   #1045
Quote:
DIO$ kaže: Pogledaj post
Jesu nakon updatea napravili reset na tvornicke postavke?

G6-Tapatalk
Nisu

Poslano sa SM-G950F
ledozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 12:06   #1046
E neka naprave,pa ce viditi. Nakon updejta sjedne sve na svoje,a ako ni onda ne pomogne,onda na servis furaj...

G6-Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 00:29   #1047
Neoprostiva mana ovog mobitela je nepostojanje microSD utora, pa gdje je ljudima iz Samsunga bila pamet? Koga zanima cloud baš toliko? To mi je neshvatljivo, da nema te mane to bi bio i dalje super izbor.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 12:02   #1048
druga mana mu je baterija.
al ostalo je sasvim ok

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 10:36   #1049
Zna li netko kako da obrišem sve ove albume iz galerije na s6ici, prodajem ga pa da se riješim svega što je na njemu. Kada označim i krenem brisati piše da je neuspjelo.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 10:56   #1050
Factory reset?
To ja obicno radim prije prodaje
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 20:49   #1051
Quote:
dydyx11 kaže: Pogledaj post
Da li je netko imao problem da mu se par puta dnevno pojavi SIM KARTICA IZVAĐENA ili SIM KARTICA UMETNUTA i mob se mora ponovno pokrenuti. Evo dva dana mi se to dešava i nisam uspio skužiti zašto. Mislim da nije hardverski problem jer mrdam i tresem mob ništa,mirno stoji na stolu boom dodje ta por i moram ga upaliti i ugasiti. Desilo mi se jutros tri puta,cijeli dan miran i evo sad opet. Da li je netko imao sličan problem?
Kako si popravio?

I meni se počelo pojavljivati...
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 18:54   #1052
Je li tko mijenjao baterija kod ovlaštenog servisa, koliko dođe?

Meni je moj S6 super, i ima samo jednu manu, a to je baterija. Ne izdrži mi niti jedan dan. Što je prilično iritantno često, a ne da mi se vuć stalno vanjsku bateriju sa sobom.
Ja bi rado zamijenila bateriju, no još mi traje garancija, pa želim kod ovlaštenog servisa. I da sam u Zg, snašla bi se, no problem je što imam samo taj mobitel, i u Istri sam, i uopće ne znam da ovdje ima igdje ovlašteni servis, a ne mogu biti nekoliko dana bez mobitela.
je li netko mijenjao, gdje, koliko dođe i koliko im treba vremena?

Btw pokušala sam factory reset, ne pomaže.
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 09:23   #1053
Kako kazes da garancija brijedi jos pretpostavljam da je mobitel mladjinod dvije godine isto kao i moj i u jednom periodu se pojavio problem da nisam mogao izdrzat na bateriji od jutra do popodne iako prije toga je uredno izdrzao dan i ostane 30ak %baterije. Tad sam primjetio da je problem u servisima Gear VR i rjesio sam problem insatliravsi aplikaciju BK Disabler sa kojom sam onemogucio sve servise koji imaju veze sa Gear funkcijom i sa time sam ponovno rjesio problem sa baterijom.
Eto probaj prije nego mobitel predas na servis

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 18:42   #1054
Vracen s6 iz agrama i sad se mob ne puni
A gara vridi do 24-og
Ima sam neki osjecaj da ce bit jos nesto
Bija je na servisu jer se boja gulila iznutra. A na papiru pise da je i zvucnik mjenjan. Mozda je moralo. I sad opet slat mob. Poludit cu
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:00   #1055
jučer je izašao neku update od 92mb.
uniform is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 17:40   #1056
Pozdrav
Promijenio sam bateriju u Samsung S6, stavio sam jaču od S7
E sad, kako je kalibrirat da se puni do 3000mAh?
Probao sam sa *#0228# - ne ide..
Probao sam programom Battery Calibration- ne ide
Ima li tko ideju?



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
007jaran is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 19:52   #1057
Jedino rootati i ubaciti neki ROM koji je blizak S7.
Kažu li išta na XDA forumu?
Samsung je s modelima S6 i edge pokušao parirati Appleu. Nažalost zbog laga, ali i same prirode Android operativnog sustava, utrka s iOS-om je bila u startu izgubljena. Možda si se i mogli izvući da nije Samsungovog Lag-wizza koji RAM proždire, a, kažem i sam Android je prilično još neukroćena zvijerka
Jedino u toj suludoj utrci s iPhoneom vidim obrazloženje izostanka microSD.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 21:14   #1058
Quote:
Moby kaže: Pogledaj post
Jedino rootati i ubaciti neki ROM
Nije do roma već kernela.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 08:51   #1059
https://www.gsmarena.com/samsung_gal...news-28411.php

opa, super vijest da ce neki android uredaj koji nije cisti android dobiti 3 velike nadogradnje.. pohvalno. mozda se i drugi proizvodaci ugledaju.. (g4 jos nije dobio ni drugi veliki update, a ni nikakav sigurnosni vec godinu dana.. a isto su godiste)
jos da mu je baterija malo bolja s6 bi bio jedan od najisplativijih uredaja u android svijetu

Zadnje uređivanje Digitall : 25.11.2017. at 09:23.
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 10:05   #1060
A što ti točno znači ta 'velika nadogradnja'? Ništa se nije popravilo glede baterije ili fluidnosti OS-a.
Kako je rekao forumaš Moby, poprilično nekompetitivan mobitel, ako se uzme u obzir da je iz flagship skupine.

Imam ga (+2 kolege u firmi). Nijedan mob mi se nije toliko puta resetirao sam od sebe kao S6, a isti je slučaj i kod njih (tako da ne bude kako je kod mene neki bug).
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.