Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2015., 00:05   #21
Isti su voditelji.
Jobi is online now  
Old 18.12.2015., 15:41   #22
Što se tiče broja epizoda, ići će: 5 ep Blindova; 3 ep Dvoboja; 2 ep Knock-Outa; pa onda Live emisije.
Blue Comet is offline  
Old 12.01.2016., 13:38   #23
Ja odlučio da neću gledat novu sezonu. Najviše radi žirija, ne da mi se opet gledat Žakova, Tonijeva i Indirina preseravanja i glumatanja pred kamerama a iza kamera potpuno druga priča.

A i iskustva kandidata prve sezone su pokazala da poslije završetka showa ni za jednog od njih nema neke svijetle glazbene budućnosti mada im se za trajanja showa obećavaju brda i doline...
nshk4 is offline  
Old 12.01.2016., 14:49   #24
pa dosta ih je izbacilo singlove a kako ce dalje to ovisi o sreci i njima samima.

ja cu definitivno gledat, proslu nisam bas ali ovu ocu
Jobi is online now  
Old 13.01.2016., 13:08   #25
Ima ih dosta na Zagrebačkom festivalu- Ana Opačak, Elena Stella, Kristina Boban, Ivan Županović. Neki se pokušavaju probiti, pa kako bude.
Svakako ću gledati novu sezonu, baš me zanima hoće li biti nekih koji su se ponovno prijavili.
sanberry is offline  
Old 13.01.2016., 14:26   #26
Ima dosta promjena u mentorskim timovima:
Quote:
Mentori su ostali isti, ali njihovi timovi ove sezone stižu u malo drugačijem izdanju! Svaki mentor u svom će timu imati glazbenog producenta i vokalnog trenera. ‪#‎timIndira‬ Branimir Mihaljević i Daria Hodnik ‪#‎timIvan‬ Aljoša Šerić i Antonia Matković Šerić ‪#‎timTony‬ Miro Buljan i Djordjija Palić ‪#‎timJacques‬ Tihomir Preradović i Marina Đurović Ćelić
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 13.01.2016., 18:28   #27
The Voice: Najljepši glas Hrvatske (2016.)

HRT izbacio aplikacije za mobitel! Zove se 'The Voice HRT' i za Android je vec dostupna, a od 16.1. i na AppStoreu!
mezzzzzo is online now  
Old 13.01.2016., 20:18   #28
Vidio sam da Ema ima dosta gaža ali s nekom afričkom skupinom? Fura se dosta na to, čak joj prvi singl i spot bacaju na afrički stil.
BozWon is offline  
Old 21.01.2016., 15:29   #29
Ako i ove godine u prvi plan više budu padala prenapuhana prepucavanja mentora, onda i nije cilj ispunjen. Mislim, tražimo i gledamo glas/ove, a ne nadmetanje u egotripovima.
Imran is offline  
Old 23.01.2016., 16:39   #30
Jesmo spremni za večeras?
__________________
No pasaran!
pomidora is offline  
Old 23.01.2016., 18:07   #31
ma bezveze ovi iz prve sezone su se svi izgubili, mislim ok sviraju po kafićima i tak to ali to su mogli i bez ovog showa, za par godina ih se niko nece sjećat. Kaj je najgore čujem da te ovi iz Voica traže da sa njima potpišeš ugovor di ti oni uzimaju pare za svaku tvoju buduću gažu ali ti ne pomažu da gažu nađeš tako da ako ko ide u ovaj show neka se izreklamira ali neka ne očekuje pomoć i ne potpisuje nikakve ugovore
x files agent is offline  
Old 23.01.2016., 20:07   #32
Sere mi se od ovog Zaka...zasto nisu postavili nove mentore?
tidusy is offline  
Old 23.01.2016., 20:09   #33
Krećeeeemo!
sanberry is offline  
Old 23.01.2016., 20:11   #34
Nakon očekivane propasti pobjednice prve sezone, iščekujemo drugu sezonu. Ništa drugo osim propasti se nije ni očekivalo od netelevizične, ne-zgodne i ružne Nine Kraljić, a u konačnici i ne osobito dobre pjevačice, ali nažalost to nije jedina loša vijest, naime pokazalo se da prvi The Voice nije ništa iznjedrio.

Srećom, kreće druga sezona, najčešće najkvalitetnija sezona u ovakvim show-ovima. U Hrvatskoj, s obzirom da smo siromašni stanovnicima, često i prve sezone ovakvih emsija budu kvalitetnije od drugi, ali s obzirom na izrazito nekvalitetnu prvu sezonu, nekako vjerujem da bi ovaj put moglo biti bolje.
Jedino što je sigurno da već u trećoj sezoni ovakav tip emisije u Hrvatskoj nema više nikakvog smisla, i nadam se da će nas tog terora poštediti htv.
Sigurno is offline  
Old 23.01.2016., 20:11   #35
tenor klape Iskon. Pa to je profi?
__________________
No pasaran!
pomidora is offline  
Old 23.01.2016., 20:12   #36
The Voice: Najljepši glas Hrvatske (2016.)

Profesionalac u showu za amatere, zar opet?
mezzzzzo is online now  
Old 23.01.2016., 20:13   #37
Quote:
Sigurno kaže: Pogledaj post
Nakon očekivane propasti pobjednice prve sezone, iščekujemo drugu sezonu. Ništa drugo osim propasti se nije ni očekivalo od netelevizične, ne-zgodne i ružne Nine Kraljić, a u konačnici i ne osobito dobre pjevačice, ali nažalost to nije jedina loša vijest, naime pokazalo se da prvi The Voice nije ništa iznjedrio.

Srećom, kreće druga sezona, najčešće najkvalitetnija sezona u ovakvim show-ovima. U Hrvatskoj, s obzirom da smo siromašni stanovnicima, često i prve sezone ovakvih emsija budu kvalitetnije od drugi, ali s obzirom na izrazito nekvalitetnu prvu sezonu, nekako vjerujem da bi ovaj put moglo biti bolje.
Jedino što je sigurno da već u trećoj sezoni ovakav tip emisije u Hrvatskoj nema više nikakvog smisla, i nadam se da će nas tog terora poštediti htv.
Gle, to je show za publiku, ne toliko za natjecatelje i normalno da nitko vise nema interesa za bivse kandidate. Bitan je show, sam proces, a ne sto se dogodilo nakon hepi enda.
tidusy is offline  
Old 23.01.2016., 20:13   #38
što se čudite, htv rutinski
Sigurno is offline  
Old 23.01.2016., 20:16   #39
Edgar osim lijepog glasa ima i prekrasan osmijeh
__________________
MCR
ball is offline  
Old 23.01.2016., 20:17   #40
ovo su pustili prvo jer kao okrenili su se Jacques i Tony i ok su si, ne fajtaju se

ajmo dalje
__________________
No pasaran!
pomidora is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.