Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Internet

Internet Forum.hr i svi ostali

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2015., 21:35   #1
Exclamation Kleptokracija - satirični news portal

Danas sam slučajno naišao na ove http://kleptokracija.hr/

Jel ih itko čitao?

Koliko sam uspio vidjet na brzinu, postoje tek par dana, al meni je to daleko bolji humor od isforsiranog i rijetko duhovitog news-bara.
Cigla na cigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 12:19   #2
Bacivši oko na portal, ne mogoh se na zapitati tko je naručitelj tih bezsadržajnih, glupih i bezvrijednih članaka

Ovakvo priprosto i neduhovito pisanje može zabaviti ljude slabašne inteligencije i upitnog mentalnog sklopa...
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 22:02   #3
Znaci, ti tvrdis da je moja inteligencija slabasna, a mentalni sklop upitan, samo zato jer mi je to super jebeno i milijun puta bolje od isforsiranog newsbara? Seriously?

I, molim te lijepo, na temelju cega si ti to meritoran faktor za utvrđivanje necije kvalitete humora?

Jos bi mi bilo jasno da se javio netko s imalo duha, vica, ICEG, a ne tamo neka usidjelica s metlom u dupetu kojoj je vrhunac duhovitosti vjerojatno talk show Miroslava Skore.

A kad si vec ti pocela vrijeđat moj mentalni sklop, onda cu ti ja vratit istom mjerom i rec da mi od tebe, draga usidjelice, inteligentnije djeluje i obican balegar.
Cigla na cigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 14:45   #4
Bacio sam sad pogled na oba portala i ne mogu reći da mi je ijedan duhovit. Čini mi se da je News Bar prije bio puno bolji?
Kleptokracija mi je izlizana - Šeks i alkoholizam, Žakova debljina, pošteni HDZ-ovci, mrtvi češki turisti...
Osim toga, ne sviđa mi se nesuptilno vrijeđanje (Lovren kao gabonski orangutan - btw. čak i ja koji ne pratim nogomet znam da je ove sezone zabio bar jedan gol i to za pobjedu , Branimir DeBilić...)
Neke stvari ni ne shvaćam (uzbuna u kokošinjcu? )
Teško je biti originalno duhovit.

Sprdex mi se čini najbolji od trojca.
(Najveći ubojica Hrvata poslije UDBA-a i komunizma, svirepi propuh, ovih dana ponovo prijeti penzionerima diljem Hrvatske. )

Zadnje uređivanje Volunteer : 09.06.2015. at 14:58.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 22:10   #5
Misljenja se zbilja razlikuju.

Meni je od sprdexa bolji i news bar. Sprdex previse toga reciklira i „fore“ im se ponavljaju. U svakom clanku ima 90% vec viđenog. Da ne govorim da to sto oni pisu ni ne lici previse na prave, novinske clanke. Preinfantilan im je stil prezentacije i to se iz aviona vidi da je fejk. Al ono sto me najvise smeta je to sto i oni i newsbar objavljuju previse srota za moj ukus. To je klasicni „swing & miss“ pristup. Na svakih deset stvari im se zalomi jedna donekle duhovita. Ovi treci se bar trude da to na nesto lici zato sto jos nisu otisli u mainstream. A kasnije cemo vidjet.

I ne znam kakvu ti uopce originalnost mozes traziti u satiri? Pa svi crpe inspiraciju iz aktualnih događaja. Nije to sci-fi da mozes izmisljat toplu vodu. Operiras s onim sto imas na raspolaganju. Sto se toga tice, sprdex je jos najgori. Sve im se svodi na isti fazon. Grdovic je uvijek pijan, javna uprava nesposobna, kvazipjevacice pokazuju gace umjesto da pjevaju, a Katelenic prijeti novim pjesmama. Vec tri godine zaredom. To vise nije smijesno. To je za facepalm. Da ne govorim da, ako spominju Karamarka, poteze se uvijek UDBA. Ja ne znam jesu li oni napisali ijedan clanak o njemu, a da ga nisu spomenuli s njom u kontekstu. I to je tebi originalno? Ne bih bas rekao.
Cigla na cigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 21:54   #6
Ne pratim nijedan od tih portala, samo sam bacio pogled na njih. Ako ti kažeš da se ponavljaju, vjerujem ti. I da, teško je biti duhovit na ovaj način...
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 00:02   #7
Niti jedan takav portal ne može dugo ostati svjež, pogotovo ne na našim ipak "skučenim" prostorima. Ipak, u usporedbi ova tri portala, News Bar je daleko najbolji zbog starta koji je bio vrlo dobar, danas već imaju hrpu potpuno nezanimljivih tekstova. Kleptokracija je uvjerljivo najgora, potpuno neduhovito i nezanimljivo, katastrofalno izgleda stranica i "photoshop" fotografije. Na cijeloj naslovnici imam dojam da to rade neka djeca. Od naslova (hrpa infantilnosti i "već viđenog") me privukao samo onaj o natjecatelju koji je u "Kolu sreće" umjesto samoglasnika htio kupit Ivu Jerković, ali otvaranje teksta je samo potvrdilo dojam da to radi vrlo mlada i ne pretjerano duhovita (odnosno, dozvoljavam da su duhoviti mlađim tinejdžerima) ekipa, jer se nisu znali zaustavit na dobroj fori već nekontrolirano produžili tekst s potpuno neduhovitim dodacima.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.