Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2015., 17:13   #61
Quote:
marbles1 kaže: Pogledaj post
Ne možemo rezervirati još. Mislim da se useljava kada završe jedan paviljon, i tako do kraja. Nisam siguran je li je to istina, ali sam pogledao prilog u vezi tog.
Od sutra možemo rezervirat ili ti termini ne vrijede za nas?
thelarch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 17:16   #62
Bok, skupio sam do sada 180 ECTS-a u 4 godine studija, što daje prosjek od 45 ECTS-a po godini, međutim, u pdfu u kojem su objavljeni rezultati piše kako mi je prosjek 43 osvojena ECTS boda po godini, pa mi piše kako nemam pravo na smještaj, i da sam na natječaju stekao 0 bodova.

U profilu mi piše da imam 1616 bodova, ali je sve umanjeno na 0 zbog ne dovoljnog prosječnog broja ECTS-a po godini. Naravno da ću se žaliti i ukazati im na grešku, ali moje pitanje je sljedeće, zar je moguće da naprave takvu grešku i da 180:4 kod njih bude = 43 ?
Doomach777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 17:17   #63
Gdje sve mogu napisati da kupujem/mijenjam za subvenciju mjesto u SD?
Postajem očajna..
barbi27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 17:45   #64
Quote:
thelarch kaže: Pogledaj post
Od sutra možemo rezervirat ili ti termini ne vrijede za nas?
Ne, ti termini za nas ne vrijede. Tek kad se SC službeno oglasi za to.

Quote:
barbi27 kaže: Pogledaj post
Gdje sve mogu napisati da kupujem/mijenjam za subvenciju mjesto u SD?
Postajem očajna..
Najbolje ti je to objaviti na grupi za SAVU na Facebook-u, evo link:
https://www.facebook.com/groups/sd.s.radic/
marbles1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 18:00   #65
Quote:
marbles1 kaže: Pogledaj post

Najbolje ti je to objaviti na grupi za SAVU na Facebook-u, evo link:
https://www.facebook.com/groups/sd.s.radic/
Ma napisala sam, ali nitko me ne doživljava.
barbi27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 18:21   #66
Quote:
Doomach777 kaže: Pogledaj post
Bok, skupio sam do sada 180 ECTS-a u 4 godine studija, što daje prosjek od 45 ECTS-a po godini, međutim, u pdfu u kojem su objavljeni rezultati piše kako mi je prosjek 43 osvojena ECTS boda po godini, pa mi piše kako nemam pravo na smještaj, i da sam na natječaju stekao 0 bodova.

U profilu mi piše da imam 1616 bodova, ali je sve umanjeno na 0 zbog ne dovoljnog prosječnog broja ECTS-a po godini. Naravno da ću se žaliti i ukazati im na grešku, ali moje pitanje je sljedeće, zar je moguće da naprave takvu grešku i da 180:4 kod njih bude = 43 ?
ako makneš bodove koje si ostvario ove godine i uzmeš u obzir samo prijašnje tri godine, koliko bodova po godini ćeš dobiti?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 18:25   #67
Pozdrav,

dobio sam LA III. kat (Lascina 3. kategorija, pretpostavljam) sto sam i htio, no imam daljnja pitanja:

1. Koji paviljon ima najbolje muske sobe ?
2. Ima koji medicinar da bi htio cimerovat (brucos sam) ?
3. Moje rezervacije krecu od 21.08. ?
4. Na stranici pise "Vremenski rok za useljenje u rezervirane sobe je do 10. rujna 2015., nakon toga se rezervacije brišu, a studenti mogu useliti u neku od preostalih slobodnih soba." sto mi je problem jer sam izvan Hrvatske do 16.09., ima li kakav nacin da ja ipak dobim svoju rezerviranu sobu (netko drugi donese moje stvari i indeks na useljenje, cimer mi pricuva sobu, etc.) ?

Isprike na nedostatku palatala.
Azevse28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 18:28   #68
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
ako makneš bodove koje si ostvario ove godine i uzmeš u obzir samo prijašnje tri godine, koliko bodova po godini ćeš dobiti?
EDIT: 43. Mislio sam da se gleda i ova godina :/ Sad sam bezveze bacio 200kn na papire i natječaj
Doomach777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 18:43   #69
Pozz,ima li tko kakve informacije o 5. i 6.om paviljonu na savi.Kako izgledaju,u kakvom su stanju? Hvalaaa
nives mustapic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 19:24   #70
Dobila sam Lascinu. Zeli li se netko mijenjati za Savu ili Saru?
stitch1996 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 20:28   #71
Znate li kada izlaze rezultati za st??
skyfallll is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 20:35   #72
Quote:
Azevse28 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

dobio sam LA III. kat (Lascina 3. kategorija, pretpostavljam) sto sam i htio, no imam daljnja pitanja:

1. Koji paviljon ima najbolje muske sobe ?
2. Ima koji medicinar da bi htio cimerovat (brucos sam) ?
3. Moje rezervacije krecu od 21.08. ?
4. Na stranici pise "Vremenski rok za useljenje u rezervirane sobe je do 10. rujna 2015., nakon toga se rezervacije brišu, a studenti mogu useliti u neku od preostalih slobodnih soba." sto mi je problem jer sam izvan Hrvatske do 16.09., ima li kakav nacin da ja ipak dobim svoju rezerviranu sobu (netko drugi donese moje stvari i indeks na useljenje, cimer mi pricuva sobu, etc.) ?

Isprike na nedostatku palatala.
Koliko sam čitao po internetu, za 1. paviljon kažu da je najbolji za muške. Ne drži me za riječ, brucoš sam pa ne znam točno kakva je situacija tamo. Rezervacije kreću od 21.8., pogledaj na stranici SC-a. Za ovo useljenje stvarno nemam pojma, pitaj sutra u poslovnici za smještaj, imaš broj poslovnice na stranici isto.
marbles1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 21:16   #73
Quote:
nekitamolik77 kaže: Pogledaj post
A onda su to neke njihove mučke i šlampavo obavljanje posla, sorry.
Čak ni u ovogodišnjim kriterijima ne uspjevam pronaći tu stavku o podijeli određenih domova, samo znam da je prošlih godina postojalo onakvo pravilo.
Ma slazem se zato sam ih i davila jer mi to sve izgleda onako podmetnuto pa ko skuzi skuzi..ionako im ništa konkretno ne mozemo osim zalit se
marta21096 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 21:19   #74
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
a što je s ovime?
Od ukupnog broja smještajnih kapaciteta obnovljenih ili izgrađenih sredstvima iz
Strukturnih fondova EU-a najmanje 50% mora biti namijenjeno studentima čiji
ukupni mjesečni prihod po članu zajedničkog kućanstva (svi članovi koji su
prijavljeni na istoj adresi) u prethodnoj kalendarskoj godini iznosi manje ili jednako
65% proračunske osnovice.
Opet ne objasnjava zasto su neki neovisno o broju bodova dobili bolju kategoriju na savi umjesto lascine..ima ih ispod mene koji ni nemaju socijalnih bodova..jedino ako su isli po tome tko je sta trazio ili medicinare stavljali na lascinu jer ce se manje zalit jer je blizu faks..ma da sumnjam da su bili bas toliko obzirni/temeljiti/domisljati
marta21096 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 21:37   #75
Molim pomoc, ovako pise da nisam ostvario pravo na dom, odem u profil i taamo mi prikaze sve bodove, nekih 1600, i onda jos -9000 neki x34 da imam premali broj bodova, a na rang listi i u dokumetima pise da imam 60ectsa, istina prosu sam godinu otisao na prijelaz tj s jednig na drugi fax, ali mislim da to ne bi trebao biti razlog.
Ne kuzim, je li ima netko ovakav slucaj?
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 22:12   #76
dobio sam SR Ikat. pa me zanima da li je to paviljon 11 i da li jednokrevetne sobe imaju svoju kupaonicu ili se dijeli sa drugom sobom
smiley95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 22:14   #77
Ljudi, je li ikako moguće zamijeniti se za smještaj iako su osobe različitog spola? Jedna mi se studentica javila i htjela bi se zamijeniti, a ne znam hoće li to uspjeti pošto smo različitog spola. Znate li išta??
marbles1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 22:16   #78
Quote:
smiley95 kaže: Pogledaj post
dobio sam SR Ikat. pa me zanima da li je to paviljon 11 i da li jednokrevetne sobe imaju svoju kupaonicu ili se dijeli sa drugom sobom
Da, to je paviljon 11. Za kupaonicu nisam siguran.
marbles1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 22:50   #79
Quote:
marbles1 kaže: Pogledaj post
Ljudi, je li ikako moguće zamijeniti se za smještaj iako su osobe različitog spola? Jedna mi se studentica javila i htjela bi se zamijeniti, a ne znam hoće li to uspjeti pošto smo različitog spola. Znate li išta??
Koliko znam, ne može.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 23:13   #80
Quote:
exception kaže: Pogledaj post
Molim pomoc, ovako pise da nisam ostvario pravo na dom, odem u profil i taamo mi prikaze sve bodove, nekih 1600, i onda jos -9000 neki x34 da imam premali broj bodova, a na rang listi i u dokumetima pise da imam 60ectsa, istina prosu sam godinu otisao na prijelaz tj s jednig na drugi fax, ali mislim da to ne bi trebao biti razlog.
Ne kuzim, je li ima netko ovakav slucaj?
ako si prebacio faks bez da na ovom prvom imas diplomu ili magistar onda je to velik problem. dosad je bilo pravilo da po tom nemas pravo na dom, nisam to citala ove godine. provjeri u natjecaju. opet ako si prosle godine imao manje od 45 ectsa prosjecno takodjer nemas pravo na dom
lydia123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.