Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2015., 08:33   #21
Ja ga koristim neka 3 dana. I definitivno ima jednu od najboljih baterija ikad. Jedino blizu njega mi je bio LG g2, ali ne toliko dobar ko ovaj sto se tiče baterije. Samo, imam problem sa viber obavijestima- jednostavno mi ne dolaze. Moram uci u aplikaciju i onda dođe i obavijest :nezna:

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Apilado is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 09:46   #22
Samsung Galaxy j5

Razmišljam o kupovini Samsung Galaxy j5 modela, pa me zanima ima li netko ovaj mobitel da čujem iskustva iz prve ruke jer nisam naišla na neku dobru recenziju. Hvala.
dinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 14:35   #23
Svaki put kada gasim mobilni internet pojavi mi se ova poruka, ako stisnem OK ugasi se internet, a ako stisnem PREKID onda poruka nestane ali se ne ugasi internet. Zna netko kako se može ta poruka ugasiti jer me živcira ?
__________________
Budala, a u životu pametan jesam!
Tesla Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 18:11   #24
Ljudi molim vas moze li mi neko pomoci brzo?Koji je lepsi beli ili crni telefon?
lalaloopsy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 18:41   #25
bijeli.
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 19:13   #26
Crni.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 20:35   #27
Ja bih izabrala onako... Sivi.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 20:45   #28
Ili rozo-zlatni Duba :P
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 22:53   #29
Prodano!
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 09:33   #30
Quote:
Tesla Boy kaže: Pogledaj post
Svaki put kada gasim mobilni internet pojavi mi se ova poruka, ako stisnem OK ugasi se internet, a ako stisnem PREKID onda poruka nestane ali se ne ugasi internet. Zna netko kako se može ta poruka ugasiti jer me živcira ?
Sve ti je ljepo objašnjeno, ljepo ti kaže da nećeš imat internet veze ako isključiš što i radiš jer ti isključuješ int vezu, i da ako nećeš koristit wifi da isto nećeš imat interneta dok ponovo ne uključiš jedno ili drugo. Ako te pak živcira ta obavjest, zašto jednostavno ne spustiš zavjesu odozgo i onda gdje imaš one ikone pa ikona mobilni podaci to pritisneš kratko i neće ti dolazit ta obavjest već će ti se samo isključiti internet, za uključenje opet isto napraviš, stim da dok je uključen internet onda svjetli zelenom bojom, a dok je isključen onda nije zelenom bojom, ili ako pak pritisneš duže odmah te prebaci u postavke za internet, tako je sa svim tim ikonama, jako jednostavno.
Pita mosorka za int promet dal je dosta 2 gb, sad nez kolko misliš koristit navigaciju ali bi trebalo biti dosta, makar dosta i troši, na more dok sam išao onda sam ju dosta koristio i oko 300-500 mb ako ne i više mi je uzelo kroz tjedan dana, a vozio sam se usput po staroj cesti i stao i prošao dosta, napr zg-zadar sam se vozio uz stajanja oko 9 sati, stim da je bilo svuda skretanja i stajanja i korištenja navigacije, tako i nazad, plus još okolna mjesta murter i sl koja sam prošao dok sam bio na moru, baterija naravno jedva da je izdržala tih oko 9 sati još sam ga punio prenosnim punjačem.
Pitate za boju, pa ili bjeli ili crni-plavi, nekom jedan ljepši nekom drugi, opet treba gledat poslje i da ga lakše prodaš, tak da bjeli ili crni-plavi prolaze, a ovi pink, roze i sl to za prodat kasnije ajoj.
baco-syx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 10:16   #31
Staviš offline navigaciju i ne trošiš promet. Zašto netko uopće koristi te online navigacije?
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 10:18   #32
Pa to se i desi kada spustim zavjesu i pritisnem ikonu za mobilne podatke. Frend ima samsung i njemu se pojavi kucica "ne prikazuj vise" kod mene tog nema i zanima me kako to ugasiti. Na prijasnjem mobu (LG) normalno sam gasio bez pojave te poruke.
__________________
Budala, a u životu pametan jesam!
Tesla Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 11:31   #33
Quote:
baco-syx kaže: Pogledaj post
Pitate za boju, pa ili bjeli ili crni-plavi, nekom jedan ljepši nekom drugi, opet treba gledat poslje i da ga lakše prodaš, tak da bjeli ili crni-plavi prolaze, a ovi pink, roze i sl to za prodat kasnije ajoj.
To je krenulo kao zayebancija posto je pitanje bilo takvo.
Mislim, pitati nekog kakve boje da JA kupim mobitel?!? Pa tko zna kakve su moje preference? LoL.
Svatko bira po svojem ukusu, ali da, i meni je ljepsi bijeli nego crni.


Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Zašto netko uopće koristi te online navigacije?
To se i ja pitam :misli
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 12:29   #34
Haha nema veze zafkavamo se, ova ili ona boja kak kome paše baš tak, e sad ja vas pitam, zašto bi uopšte koristili te offline navigacije, te ju skini, te skini karte pa treba i memorijska skoro za karte i bla bla, a ova ljepo sa androidom šta dolazi kam ideš tu učita rutu i bez nekih instaliranja skidanja blabla kompikacija oko toga dok dobiješ tu j navigaciju, a nemojte mislit da nisam probo, pa nek se j ovu je meni brže koristit i jednostavnije.
baco-syx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 12:37   #35
Ozbiljno pitas zasto bi ih koristio??
Spojis se preko wifija i dkines karte zemalja koje ti trebaju i vise ti ne treba internet. Zar i u roamingu koristis te online navigacije?
Osim toga, cak i da ne ides u neku drugu drzavu, cesto (ako putujes po cijeloj Hr) ces naici na podrucja bez signala ili sa eventualno 2g signalom (tj. imat ces samo edge) sto bas i nije neka sreca kad treba skinut kartu.
Osim toga, ovako si nepotrebno generiras internet promet, iz dana u dan, za lokacije koje si vec prosao (istu mapu skidas svaki put kad prolazis odredjenim podrucjem).
Ne vidim nikakvu prednost online navigacije.. al necemo ovdje vise o tome jer nije tema.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 16:33   #36
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Staviš offline navigaciju i ne trošiš promet. Zašto netko uopće koristi te online navigacije?
Za real-time podatke o gustoći prometa i gužvama na cesti.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 13:07   #37
To ne trosi puno (a i nema kod nas).
Osim toga, tu je bilo rijeci o online navigaciji, a ne o dodatku..
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 15:48   #38
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
Staviš offline navigaciju i ne trošiš promet. Zašto netko uopće koristi te online navigacije?
Kako na J5 staviti ofline navigaciju, koja je u mobu????
mosorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2015., 16:04   #39
Molim da se neide dalje u offtopic.
Za offline navigaciju pogledati:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=611252

Upute za instalaciju navigacije

I prolistati srodne teme.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 18:04   #40
Jel zna neko kolko telefon ima slobodne memorije pri prvom paljenju bez i jedne instalirane app i to
lalaloopsy1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.