Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2016., 20:37   #61
evo imaš tu.
Za usporedbu ti baš ne bih znao no meni definitivno bolji od iOs-a kaj sam vidio.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 00:25   #62
Quote:
maija21 kaže: Pogledaj post
pozdrav! trenutno imam iphone 6 i na iphoneu sam dugo vremena, prvenstveno radi iosa, ali sviđa mi se jako kako izgleda miui, a koliko vidim ovo je pila od mobitela, po svemu gazi iphone, osim možda što se tiče kamere. pregledao sam sto recenzija i neznam čega, pa me čisto iz prve ruke zanima mišljenje i možda usporedba, ako je tko imao priliku koristiti oba.
drugo pitanje je gdje uzeti mobitel, da li da našim trgovcima dam 20-30% više i imam hr garanciju, ili da ga kupim sa honorbuya i riskiram tih 100€. jel uopće vrijedi garancija i kakva je situacija oko toga ako ga kupujem sa honorbuya? (pretpostavljam da je honorbuy najjeftiniji bez da plaćam pdv)
imam isto neki lenovo jeftini naručen sa aliexpressa za kakvih 60-70$., s kojeg ne mogu pobrisat ove smećarske aplikacije kineske (istna nisam si dao truda proučavat rootanje) i to mobitel ubije jer ima samo 512mb rama i totalno je neupotrebljiv, no koristim ga ionako dva do tri put tjedno za telefoniranje, pa preživljavam - pitanje ide u tom smjeru, kakva je "zaraženost" mi5 s takvim sranjima kineskog podrijetla? hvala!
Nikakva ako onaj od koga uzmeš stavi GlobalROM, tj. za naše prostore sa Google aplikacijama. Ako stavi kineski e onda jebajga. Obično vendori kad vide adresu stavi ili te pita koji da staviš. Ja sam svog uzeo sa TopOne trgovine na aliexpresu kad su imali ludu cijenu oko 270 eura sam platio sa DHL dostavom da mi ne uzmu carinu i pedeve. I prošlo sve ok, dobio sam još i poklon zaštitno staklo i maskicu. Inače, uzeo sam 3/32 kombinaciju i radi odlično
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 15:25   #63
Evo krenulo je official Global Beta ažuriranje sa Nougatom, čini mi se ok zasada, makar nema Multiwindow
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 00:36   #64
blizu sam da uzmem ovaj mob, ali me brine što čitam da je jako loš i tih zvuk preko slušalica na uređajima sa globalnim ROM-om (za razliku od onih s kineskim na kojima je odličan)..vidim nude se neka rješenja koja zahtjevaju rootanje, ali meni se ne da zajebavati s time...pošto mi je zvuk jedan od najbitnijih faktora, ovo bi bio totalni deal breaker..ima li netko iskustva s ovime?
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 13:28   #65
Imam Global beta ROM s Nougatom na keramičkoj Pro verziji i nemam nikakvih zamjerki na zvuk ni sa običnim, no-name slušalicama, a zvuk je još puno bolji i bogatiji, osobito bas sa Sony kvalitetnim slušalicama, tako da smatram da je pokoja dodatna kuna uložena u kvalitetniji par slušalica jako dobra investicija.
BTW, rastura na AnTuTu...





Sent from my MI 5 using Tapatalk
DiAbLeRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 18:41   #66
Ok, jel vama mobitel vibrira kada razgovarate i tom trenu dobijete poruku? Googlam, trazim i ne mogu nista naci. Potrebna mi je ta vibracija jer inace ne primjetim da sam dobio poruku. Ista stvar je kad dobijem poruku na whatsapp.

Ima tko kakav prijedlog?
Fortis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 20:08   #67
et stigao mi je mob jučer (3/64 verzija) i sve je bilo manje-više ok dok nije sam odlučio instalirati zadnji update na nugat...i evo sve puno bugova, poruke se ruše, kontakti se ruše, teme se ruše...i to svaki put..što znači da sad praktički ne mogu telefonirati i to je samo što sam primijetio u prvih 10 minuta, ne znam kakva čudesa me još očekuju..užas..i sad se ja moram zajebavat s vraćanjem prijašnje verzije MIUI-a jer kreteni ne mogu osnovne stvari napravit da rade
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 20:18   #68
To ti se događalo i nakon reseta na tvorničke postavke?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 20:28   #69
napravit ću sad to pa ću vidjeti

edit: eo reset je riješio te bugove, thx!

nego, mobitel je zakon, leti..ALI...čini mi se da se previše grije ajde kod punjenja, ipak je to brzo punjenje, ali zaigrao sam neku nezahtjevnu igru na 5 minuta i već je bio pošteno topao...vrlo iritantno
__________________
Quasimodo predicted all this!

Zadnje uređivanje Germa : 04.02.2017. at 21:36.
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 22:23   #70
mobitel je odličan, jedini problem kaj se kliže te sam odmah nabavio maskute se preko nje ne osjeti toplina
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 00:19   #71
ma super je..eo danas sam igrao skoro sat i pol real racing (čuo sam da je to zahtjevnija igra ), i temp je bila oko 39 C...osjeti se toplina, al nije strašno kak mi se učinilo u početku
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 17:33   #72
Dal je neko uspio ubaciti rom u ovaj mobitel, bootloader je zaključan a MIUI je 7.6.11.0 by xaiaomi.eu MAACNDB/Stabilna.
Prepun je reklama, pojave se čim otvorim ekran.
Pokušao sam sa nekim uputstvim sa en.mui foruma, bezuspješno.
nextgame is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 10:06   #73
Je li neko imao problem da ne može dodati novi gmail acc. Traži mi nekakav password odmah nakon što odem na add i probala sam sve passworde i na kraju odem na forget password i otvori mi xiaomi stranicu. Odem tamo, unesem broj mobitela, tražim kod za verifikaciju, unesem kod, unesem novi password i onda se opet vratim, ali mi i taj novi ne prihvata. Samo izbaci wrong pattern. Poludit ću više, jer nije mi ovo bilo kada sam primarni mail postavljala, a sad odjednom imam ovaj problem i nemam više ideja kako da ga riješim.
Možda je i kod mene bug nakon najnovijeg updatea...
__________________
I must be a mermaid, Rango. I have no fear of depths and a great fear of shallow living.
dvatricetiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 11:25   #74
Kakva je kamera, Pogotovo u nicnim uslovima?
AllenAM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 08:12   #75
Zdravo ljudi. Jucer mi je stigao moj Mi5 i to je prvi moj susret s androidom. Miui 8.1 je. E sad. Zanima me sve oko updatea. Kako su regulirani updateovi aplikacija koje ja skinem? Samo na wifiju ili ja to moram rucno namjestit i gdje? Takodjer i za update sustava, radi li to automatski uvijek ili na wifiju? I trebam li raditi te updateove? Hvala puno!

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 09:17   #76
Google Play Store - gore lijevo imas 3 crtice - settings - Auto update apps - odaberi sta ti pase.

Upgrejd sustava
Settings - System update ili tako nesto, u ili about phone pa system update...
mislim da skoro svi androidi imaju namjesteno da te obavjeste da ima update, ili da ga skinu samo na wifi i da te obavjeste da je spremno,
to se tamo moze podesit u opcijama...
Opcenito su ti updejti veci pa stoga se ni ne skidaju preko data prometa.
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 19:51   #77
kako ste zadovoljni baterijom?
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 22:57   #78
Puno bolja nego na S6 koji sam imao prije, recimo preko 30%.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 23:02   #79
Gdje se mogu kupiti internacionalne verzije, a da se nalaze u EU? Znam jedino za Honourbuy, ali ovi jeftiniji mobiteli su svi prodani.
cnys is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 09:44   #80
Problem je što za mjesec dana u prodaju dolazi mi6, tako da su ovo mobiteli sa zaliha. Ovdje imaju samo 4/64 iz EU http://shop.gizchina.com/mi5/.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.