Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 00:05   #3041
Ne volim Neutrogenu, treba joj sto godina da se upije u kožu i imam osjećaj da samo napravi masni film na površini, ali ne i da napravi neki konkretan posao ispod nje.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:10   #3042
Isto, općenito mi ne pasu neutrogenini proizvodi.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:35   #3043
Meni koža upije u čas Neutrogenu i koža ostaje duže vrijeme meka.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 08:11   #3044
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Meni koža upije u čas Neutrogenu i koža ostaje duže vrijeme meka.
I moja isto,zimi je jako suha,a s Neutrogenom je meka i nahranjena.
Probala sam desetke drugih,ali ova mi je top vec nekoliko godina.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 08:40   #3045
Quote:
TIT kaže: Pogledaj post
Ima li netko tko se kuži u hijalurone, fillere, botox i slično?

Niame, za vikend smo imali neko okupljanje, 20ak ljudi. Kad smo došli pozdravim se s frendicom, ona nekako podbuhlih očiju i kaže kako se baš posvađala s mužem. Očičto se i rasplakala, jer joj oči skoro ne vidiš.

Raziđemo se svaka na svoju stranu, i ja nakon 4-5 sati počnem kužiti da je ona i dalje podbuhla, a prije 10ak dana nije bila. Nisam se više s njim vidjela nasamo da ju malo bolje pogledam (i pitam), pa sam ostala skroz zbunjena.
Je li to reakcija na nešto od tih preparata? Ili normalno ponašanje ali treba par dana da se stvar smiri i dođe na pravo mjesto? Ili je nešto pošlo ukrivo?

Nadam se za par dana opet naći s njom pa ću ju pitati, ali me baš zanima kaj je to.
Ne bih rekla da je od filera, a od botoxa pogotovo ne. Da je od botoxa nešto pošto jako po krivu, mogao bi joj eventualno kapak pasti, ne bi sve nateklo.
Istina je da treba nekoliko dana da se smiri, ali ne djeluju fileri tako da oči nateknu, pogotovo ne do mjere da ih skoro ne vidiš, barem koliko sam upoznata, nisam doktor ali sam koliko toliko u toku. Zna se dogoditi da se vide kao male kuglice na mjestu aplikacije filera kad se stavlja neki hydrate ili općenito radi mezoterapija, ali to prođe nakon nekoliko dana. Prije su kao rekacija kože moguće modrice.
Što se otekline tiče, ona je u slučaju povećanja usana.


Podbuhlost nakon plakanja uopće nije neobična, pogotovo ako plače više puta. Još ako je u kombinaciji s konzumacijom hrane koja sadrži više soli
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:33   #3046
meni isto ne paše Neutrogena čak mi zvoni u glavi ova spomenuta plava teglica, mislim da sam imala to doma prije par godina, pretpostavljam da nisam bila nesto odusevljena kad joj se nisam vratila.

njihova krema za ruke mi je skroz bezveze, kao i zelena truba imam osjećaj da samo napravi masni film na površini. to ne volim. slicna njoj mi je i Lidlova crvena SOS krema za ruke koju isto dosta ljudi preporucuje. meni je samo masna i nikako da se upije, plus smrdi mi.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:56   #3047
I ja preporučam Balea Urea losion.

Ja se obožavam mazati pa trenutno vrtim jedno četiri preparata, ali svi su puno lakši od tog Baleinog losina.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 16:51   #3048
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
njihova krema za ruke mi je skroz bezveze, kao i zelena truba imam osjećaj da samo napravi masni film na površini. to ne volim. slicna njoj mi je i Lidlova crvena SOS krema za ruke koju isto dosta ljudi preporucuje. meni je samo masna i nikako da se upije, plus smrdi mi.
Vjerojatno ti ruke nisu toliko suhe. To je koncentrat. Meni se isto slabo upija kad mi ruke nisu skroz suhe kao inače.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 09:34   #3049
Meni su ruke jako suhe i isto mi Neutrogena nije ništa radila osim vanjskog filma. Puno mi je tu bolja Nivea SOS. Ili Aderma.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 10:13   #3050
Ja za ruke koristim Niveu ili Soleu, ponekad Dove.
Ali one u kutijama.
Nijedna za ruke mi nije dovoljno masna.
Pogotovo zimi.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:10   #3051
Iskoristila sam bon koji sam dobila za müller, i kupila tri ruža.
Prvo, te njihove maramice za brisanje dok testiraš ne vrijede niš kad su ruževi napravljeni da ne mrdaju.
Uzela sam tri maybelline: Orange shot, Fuchsia extasy i Rebel red.
Divni su! Hvala onoj koja ih je preporučila!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 19:13   #3052
Kaj se tice lidlove sos kreme, treba ju staviti valjda kap ili dvije, jer ako se pretjera, nece se nikad upiti. Trebalo mi je dugo da skuzim gdje je granica izmedu taman i previse i otad ju ne bi mijenjala nizasto jer je najbolja
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 23:49   #3053
dakle ovo je nešto predivno
http://www.biobaza.com/index.php/hr/men/black-energy
nemojte da vas odbije ovo men, ja sam sklona muškim mirisima ali ovo je stvarno uniseks

i fino fino na koži, mrzim tuširalice, ali iza ovoga ne ostane nikakav film a nije suha
oprala sam i kosu, još je vlažna pa ne vidim efekt osim da je mekana
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 01:36   #3054
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Kaj se tice lidlove sos kreme, treba ju staviti valjda kap ili dvije, jer ako se pretjera, nece se nikad upiti. Trebalo mi je dugo da skuzim gdje je granica izmedu taman i previse i otad ju ne bi mijenjala nizasto jer je najbolja
Ja sam je nedavno kupila po drugi put jer sam zaboravila zasto sam je kupila samo jednom

I da, sad je stavim samo mrvu mrvu i sad mi valja
Prije sam je stavljala previse.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 03:18   #3055
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Meni su ruke jako suhe i isto mi Neutrogena nije ništa radila osim vanjskog filma. Puno mi je tu bolja Nivea SOS. Ili Aderma.
Ista stvar, suhe ruke, ali Neutrogena ipak ne valja.

Kod kuće imam Sephorinu kremu za ruke u kutijici, a u torbici trenutačno nosim Rituals. Taman ću je potrošiti kad počnu jače hladnoće, pa se prebacujem na neku intenzivniju.


Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
dakle ovo je nešto predivno
http://www.biobaza.com/index.php/hr/men/black-energy
nemojte da vas odbije ovo men, ja sam sklona muškim mirisima ali ovo je stvarno uniseks
Moj muž je imao taj gel za tuširanje, dobar je, ali ne vidim ga na sebi.


Pješčana, boje!
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 10:35   #3056
Preporučite mi paletu sa 3-4 ljubičasta sjenila, ili rozasta ili kombinacija. Da ima u dm-u, mulleru, bipi, tako to.
Dopizdilo mi samo zemljano a ljubičasto mi još jedino stoji.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 10:40   #3057
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Preporučite mi paletu sa 3-4 ljubičasta sjenila, ili rozasta ili kombinacija. Da ima u dm-u, mulleru, bipi, tako to.
Dopizdilo mi samo zemljano a ljubičasto mi još jedino stoji.
Nova Maybelline burgundy, iako ima više sjenila? Ako ti se svidi, čak ti je i mogu proslijediti Tri sjenila samo taknuta.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 10:47   #3058
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Nova Maybelline burgundy, iako ima više sjenila? Ako ti se svidi, čak ti je i mogu proslijediti Tri sjenila samo taknuta.
Link? Ovo što ja nalazim mi je precrveno.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 10:58   #3059
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Link? Ovo što ja nalazim mi je precrveno.
http://louiseoconnell.ie/2017/09/23/...om-maybelline/

Bourjois je imao paletice od tri/četiri sjenila pa proviri... Ili Avon ako ti je dostupan.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:18   #3060
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
http://louiseoconnell.ie/2017/09/23/...om-maybelline/

Bourjois je imao paletice od tri/četiri sjenila pa proviri... Ili Avon ako ti je dostupan.
Ovo bi moglo bit ok:
http://www.bourjois.co.uk/catalog/ma.../smoky_stories

Tnx!
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:18.