Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 13:00   #741
Preslatke su obje.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 13:18   #742
Quote:
ColdWhiteLight kaže: Pogledaj post
Nove LE:

Counting Stars

Winter Dreamin'

Nisu mi zanimljive.
Meni ova prva kolekcija sva kao neka dječja

a u drugoj mi se već sviđa par stvari.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 13:19   #743
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Meni ova prva kolekcija sva kao neka dječja

a u drugoj mi se već sviđa par stvari.
Isto, već vidim da ću barem pet stvari pokupit čim se pojavi na policama
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 13:39   #744
Paleta me podsjeća na naked...
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 15:25   #745
Jao,jaooo,pa ja bi sve iz ove druge kolekcije;paletu, puder, rumenilo...te LE kolekcije uglavnom dolaze u Muller? Kad ih se može očekivati?
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 18:43   #746
jooooj i meni se druga kolekcija sviđa pogotovo paleta i rumenila
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:22   #747
Quote:
ColdWhiteLight kaže: Pogledaj post
Nova LE:

Made to Sparkle

Baš mi je lijepa kolekcija.
jel doslo ovo kod nas? nekako puno le u istom vremenu, a bas bi ovaj eyeliner i lak sljoke
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 19:33   #748
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
jel doslo ovo kod nas? nekako puno le u istom vremenu, a bas bi ovaj eyeliner i lak sljoke
Je, prije nekih tjedan dana sam ju vidjela u mulleru.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 21:00   #749
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Paleta me podsjeća na naked...
da, malo baca na naked 3, jako je lijepa

sve mi se sviđa u obje, morat ću poharat Muller ovih dana
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 07:18   #750
Quote:
ColdWhiteLight kaže: Pogledaj post
Je, prije nekih tjedan dana sam ju vidjela u mulleru.
dns ću skočit vidit jel ostalo šta. hvala!
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:07   #751
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
jel doslo ovo kod nas? nekako puno le u istom vremenu, a bas bi ovaj eyeliner i lak sljoke
Eyeliner je na meni skroz žut. Baš sam se nadala da će bit rozo zlatan ali nema ništa rozo u njemu. I četkica je skroz tanka i meni jako nespretna
hele83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 08:27   #752
Quote:
hele83 kaže: Pogledaj post
Eyeliner je na meni skroz žut. Baš sam se nadala da će bit rozo zlatan ali nema ništa rozo u njemu. I četkica je skroz tanka i meni jako nespretna
uzela sam samo lak. iako bi radije da su samo zlatne unutra.. eyeliner nisam na kraju, uvjerila si me ionako već mjesecima dalje od maskare nisam posegnula
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 02:02   #753
Moram pohvalit Metal Shock nail powder
Stoji mi na noktima još od srijede neokrhnuto kaj je pravo čudo jer mi lakovi ne potraju više od dva dana i jako efektno izgleda Imam samo srebrni prah, morat ću i ostale nijanse kupit izgleda...
Almalexia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 12:01   #754
Meni se taj metal shock nail powder nije nikako htio osušiti s onim njihovim nadlakom namijenjenim za to. Inače, jedini powder koji vrijedi kupiti je taj srebrni jer jedini ima pravi mirror effect. Ovi drugi samo daju nekakav sjaj koji nije nešto posebno. Ali da, super je efekt na tom srebrnom, iznenadio me koliko je dobar bio.
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 15:20   #755
A šta je to sivo mirror effect?

Meni to obični šljokasti chrome.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 16:22   #756
Meni uživo nije tako jako šljokičasto ko na slici, al kad sam tražila nije baš bilo drugih reprezentativnih slika
Evo, našla sam sad video gdje se lijepo vidi
https://www.youtube.com/watch?v=Bb8aAfXtrnY
Almalexia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:07   #757
Meni je to ovako izgledalo, ovisi o kutu svjetlosti ali je stvarno pravi mirror effect:

https://i.imgur.com/MCQbRrO.jpg
https://i.imgur.com/7HjPprL.jpg
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:10   #758
Ne mogu vidjeti. Odbijen mi je pristup!

Uglavnom, volim taj mirror effect, ali da je pravi. Ne sviđa mi se ništa polovno niti na tragu. Baš volim konkretno, gotovo da se fkt vidi odraz. Prošlo ljeto sam imala onaj Born Pretty duo i to je bilo predobro! :Slin Ali baš mirror!

Međutim trjanost je bila nikakva, trebalo ga je po par puta dnevno nadograđivat. Išlo je bez TC-a, ali s posebnom bazom. Baza se dugo sušila, a sam lak je bio kao auto-lak. Sto slojeva staviš, a i dalje lijepo tanko i suho za minutu, no svakih 3-4 sata nadogradnja. I svuda mi je ostavljao srebrne linije kada bih zagrebala pa mi je dokliničio i proslijedila sam nakon jednog nošenja.

Evo! Čak se i nazire odraz dok fotkam.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:22   #759
Pardon, probaj opet, stavila sam public. Imam taj prah svugdje okolo jer sam odmah fotkala prije čišćenja i nisam pazila kako mažem top coat koji ide ispod.

I ovaj tvoj born pretty lijepo izgleda. Iako nisam baš oduševljena njihovim ostalim proizvodima. Naručila sam holografski lak i prah od njih prije i efekt nije bio ni blizu onima iz Golden Rose recimo. Znam da mi je trebalo 4 slojeva za lak da prestane biti proziran ispod, a niti onda efekt nije bio ništa posebno.

U svakom slučaju probaj taj od essence ako voliš mirror efekt, jer kao što vidiš na fotki definitivno se odraz vidi (ne 100% čisto ali s obzirom da se koristi na običan lak to je i za očekivati) i jako lijepo izgleda. Da ne govorim da ga je jako lako staviti a i zabavno. Jedino ne znam za nosivost, jer kao što sam napisala meni se nije ni osušio do kraja s onim njihovim metal shock sealer-om. Ali iskreno mislim da to ni prahu ne treba, možda neki običan top coat radije. Jer efekt se odmah vidi nakon praha bez ikakvog TC-a.
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 14:16   #760
Novi Born Pretty holo lakovi su odlicni! Imam ih sve! Meni su cak bolji od Color Club Halo Hues kolekcije. I njih sam sve imala pa sam si na kraju ostavila samo 5 komada. Zna @mirtochka moju povijest bolesti

Sto se tice pigmenta, obavezno preko essence seal top coata staviti jos jedan sloj nadlaka koji inace koristite za susenje lakova jer taj essencov samo pomogne da se zadrzi mirror efekt s obzirom da je na vodenoj bazi.
Osobno ne koristim essencov jer imam Unt peel off bazu pa nju stavim preko pigmenta i onda stavim jos jedan sloj omiljenog nadlaka.
Te vodene baze / nadlakovi pomazu i kod manikura s folijom da se folija ne zguzva na noktima.






Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.