Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2005., 12:49   #41
uberpjesme kao robot, proljeće i bubreg ne pojavljuju se svaki dan na glazbenom obzorju štoviše, predmnijevam da se takvo nešto još nikad nije pojavilo u hrvata a i šire

ta ingenioznost tekstova popraćena vrhunskom glazbom jednostavno je za koplje ispred svega dosad objavljenog u hrvata ako ne i u svijetu i pitanje jel samo za jedno koplje, možda nakon još par desetaka slušanja shvatim da je svjetlosnim godinama ispred ostatka naše estrade

pitanje je samo koliko su ljudi spremni prihvatiti nešto tako fenomenalno i kad će svjest prosječnog čovjeka doć na razinu potrebnu za uživanje u ovakvim ubermegahitovima
stiven is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 14:27   #42
dakle paučko kad ovako pogledam, ljudi koji su se javljali na ovaj topik uspijeli su se riješit negativnih konotacija i predrasuda prema hrvatskoj glazbi te su proširli svoje horizonte
paučko još jednom te molim daj luki priliku te pslušaj u miru još jednom premijeru i sigurno nećeš zažalit, jer luka osvaja srce na prvo slušanje, ako ne na prvo onda na drugo

s3v3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 15:22   #43
np Luka Nižetić - Proljeće
Mr. Robato is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 15:24   #44
ja volin "ponekad pomislim"
smješka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 16:04   #45
Quote:
smješka kaže:
ja volin "ponekad pomislim"
i ja, jučer san vidio spot prvi puta i stvarno me oduševilo
s3v3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 19:35   #46
Quote:
s3v3n kaže:
skandoloz, nisi dovoljno objektivan jer očito podjecnjuješ sve što je hrvatsko
Vjeruj mi da nije tako. Postoje hrvatski izvođači koje zaista cijenim, poput TBF-a i da dalje ne nabrajam.
Priznajem da ne mogu sada 100% tvrditi da je album loš, samo govorim o pjesmi s Dore jer sam jedino nju čuo. No evo da otklonimo dileme - usporedi mi kvalitetu te pjesme s kvalitetom albuma.
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 20:35   #47
Quote:
Skandalouz kaže:
Vjeruj mi da nije tako. Postoje hrvatski izvođači koje zaista cijenim, poput TBF-a i da dalje ne nabrajam.
Priznajem da ne mogu sada 100% tvrditi da je album loš, samo govorim o pjesmi s Dore jer sam jedino nju čuo. No evo da otklonimo dileme - usporedi mi kvalitetu te pjesme s kvalitetom albuma.
evo mogu ja
gore je bačen osvrt na tri pisme koje su sa novog albuma, no teško mi je usporedit riječima proljeće sa ostalim uspješnicama
evo ovako ću ti reć, proljeće je koncepcija za sebe jer to je ipak bila pisma za doru koja se trebala prilagodit svekolikom europskom pučanstvu, dok su ostale pjesme prilagođene našem tržištu i puno su suptilnije
vjeruujem da pravom poznavatelju nije teško odvojit uru vremena i kvalitetno poslušat premijeru
sigurno nećeš požalit
trobubreznjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 21:12   #48
Quote:
trobubreznjak kaže:
evo mogu ja
gore je bačen osvrt na tri pisme koje su sa novog albuma, no teško mi je usporedit riječima proljeće sa ostalim uspješnicama
evo ovako ću ti reć, proljeće je koncepcija za sebe jer to je ipak bila pisma za doru koja se trebala prilagodit svekolikom europskom pučanstvu, dok su ostale pjesme prilagođene našem tržištu i puno su suptilnije
vjeruujem da pravom poznavatelju nije teško odvojit uru vremena i kvalitetno poslušat premijeru
sigurno nećeš požalit
Evo ok, bit ću pošten i poslušat ću album pa se opet javljam...
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 21:23   #49
Quote:
Skandalouz kaže:
Evo ok, bit ću pošten i poslušat ću album pa se opet javljam...
ne vjerujem da si popušio foru!
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 21:30   #50
Quote:
paučko kaže:
ne vjerujem da si popušio foru!
Pa ako čovjek kaže da je dobro, mogu barem pokušati...ali ako mi se ne svidi bit ću nemilosrdan
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 21:34   #51
Quote:
paučko kaže:
ne vjerujem da si popušio foru!
popušio si ti ***** svoj
lijepo sam objasnio čoviku od čemu se tu govori, šta ima izgubit ako posluša
žao mi je što sam grub, ali paučko od tebe se očekuje više
trobubreznjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 21:34   #52
Quote:
Skandalouz kaže:
Evo ok, bit ću pošten i poslušat ću album pa se opet javljam...
ajde javi, jedva čekam tvoj osvrt
trobubreznjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 22:03   #53
tu vise neznas ko se zajebava a ko misli ozbiljno
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 22:20   #54
Quote:
no idea kaže:
tu vise neznas ko se zajebava a ko misli ozbiljno


treba otvoreno prici albumu, a ne vec unaprijed sve popljuvati jer cesto to misljenje koje je stvoreno na krivim pretpostavkama ne pruza sansu jednom objektivnom ocjenjivanju istog!

i pripazi na detalje koje samo istrenirano uho moze cuti kroz jedno i to sa vase strane ocito letimicno preslusavanje...
__________________
IBRO

Zadnje uređivanje škašiškafnjak : 24.05.2005. at 23:15.
škašiškafnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 22:54   #55
Oslobodite se predrasuda.
Mr. Robato is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 23:14   #56
Free your mind...

Ozbiljno ima pjesma Bubreg? Pa o čem pjeva?
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 23:16   #57
o problemima mladih
__________________
IBRO
škašiškafnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 23:40   #58
Quote:
škašiškafnjak kaže:
o problemima mladih
naravno, o čem bi drugom. samo kakvim? ljubavnim,egzistencijalnim,zdravstvenim? nikako da nađem na winmxu nešto od njega.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 23:57   #59
ne bi vjerovao, ali o svemu ovome je tu rijec
__________________
IBRO
škašiškafnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 00:12   #60
na hrvatskoj estradi definitivno fali izvođača koji bi pjevali o zdravstveno-egzistencijalnim problemima mladih. da je bilo prije prepoznat taj problem,možda nam estradna scena ne bi izgledala ovako kako izgleda.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.