Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2017., 03:11   #21
Ej hej, planiram kupit 7icu uskoro, pa imam dva pitanjca. Prvo, videl sam neke loše recenzije za iStyle, a i jako često nemaju iPhone u zalihi, pa sam mislil kupit kod HGSpota tu u Utrinama, ima itko iskustva?

Drugo, vidim da je iOS 10.0.1, pretpostavljam da se to upgradea na 10.2 pri paljenju mobitela, jel tak?
PsychoEagle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 09:36   #22
Pozdrav, zanima me, je li netko od vas kupovao iPhone u UAE - konkretno u Abu Dhabiju, i može li tamo kupljen mob raditi u RH normalno? Gledam malo cijene, i koliko vidim, 1000 kn je razlika za novi iPh. 6S.
mymistery is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 10:48   #23
Telefonima iz arapskih zemalja je onemogučen Facetime.


Sent from my iPhone using Tapatalk
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 11:44   #24
Quote:
VW BUG kaže: Pogledaj post
Ekipa realna definicija baterije na i7, koliko drzi bez gasenja icega...
Sa ugasenim hotspotom i bluetooth-om drži 24h od punjenja do punjenja i k tome jos 7-8.5h upotrebe.

Kad bi jos hotspot i Bt ukljucil, otisa bi nakon 5h upotrebe.

Quote:
Juventino85 kaže: Pogledaj post
Evo, dosao iSE 64gb i stvarno, razlila u bojama je enormna, potovo kod crne boje.
A ono sta mene najvise smeta, jabuka na zadnjoj strani. Nije onako kao ugravirana kao na 5S/i6/i6S nego kao da je naljepljena, sa noktom se osjeti.
Cudi me kako je to proslo kod applea
Tak je bilo jos od 2012 kad je 5ica izasla. Nije to sad samo na iSE.
Zaebo si se. Totalno glup i nepotreban downgrade. Kaj ti znaci tih 2000kn kad nisi toliko zadovoljan ko sa 6s. Zadovoljstvo je vaznije od love
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 12:18   #25
ne mora biti da se zeznuo. koliko čitam ljudi su zadovoljni SE modelom. s obzirom na to da se radi se o specifičnom uređaju namijenjenom ljudima koji žele mali mobitel dobrih karakteristika, oni koji ga kupuju znaju zašto ga kupuju i da neće naći nešto bolje tih dimenzija.

e sad, ako se ide na njega s većeg (i boljeg) modela samo zbog love, da - tu može doći do elementa nezadovoljstva
no kako ide ona stara: ne možeš ovce i novce
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 12:28   #26
Quote:
PsychoEagle kaže: Pogledaj post
Ej hej, planiram kupit 7icu uskoro, pa imam dva pitanjca. Prvo, videl sam neke loše recenzije za iStyle, a i jako često nemaju iPhone u zalihi, pa sam mislil kupit kod HGSpota tu u Utrinama, ima itko iskustva?

Drugo, vidim da je iOS 10.0.1, pretpostavljam da se to upgradea na 10.2 pri paljenju mobitela, jel tak?
prvo - dok imaš račun i garanciju svejedno je gdje kupuješ, ako ti je cijena ok. nije da istyle ima drugačije uređaje od ikog drugog.

drugo - dizanje iOS-a možeš odraditi jedino sam, mobitel bez tvoje privole neće ništa uraditi na svoju ruku. premda će te svako malo kljucati notifikacijama da to odradiš, pa vjerojatno nećeš dugo izdržati na starom iOS-u.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 07:18   #27
Na firmu narucio 7-icu, 32gb, silver, pa kako bude odluka je pala.

Imao sam 3 mjeseca Samsunga s7 preko noci mi kad nista ne radi popije 12% baterije, prodao ga i vracam se ios-u, sa ovom sad 7-icom bit ce mi 4 iPhone... ne znam koji me vrag odvukao na android.
VW BUG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 07:31   #28
dio postova koji je otišao u druge vode je prebačen na iphone općenito.

i lijepo molim, ne radite kupus od ove teme. ovdje nas ne zanimaju androidi, wm i bilo što drugo. za to postoji cijeli podforum https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=182
__________________
JEBOTE!

Zadnje uređivanje Modesty B : 05.01.2017. at 08:17.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 17:35   #29
Prilikom kupnje mob s njuškala, bi li trebao prodavač mobitela bez problema dati IMEI uređaja, i može li se smatrati da je 'prevarant' ako odugovlači sa slanjem broja? Kakva su vaša iskustva? Hvala!
mymistery is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 17:45   #30
ne vidim razlog da ti ga ne pošalje. ili serijski broj mobitela. oba su i na poleđini kutije. ako odugovlači, to je dobar znak da nekaj ne štima.
uvijek prije kupnje ovdje provjeri status mobitela.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 18:58   #31
Teoretski možeš staviti tuđi IMEI na svoj mobitel pa napraviti nešto ilegalno.
No, u vrijeme mobitela po 100 kuna na kioscima, sumnjam da se netko baš toliko trudi.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:20   #32
nije mi poznat postupak da se to napravi na iphoneu. što ne znači da ne postoji, no kako si rekao u drugoj rečenici...
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 19:25   #33
Oprosti, zaboravio sam da se radi o iPhoneu.
Da, za njega nisam ni čuo i za njega se zna da se preko IMEI-a provjeri je li zaključan.

Mislim, i za ove koji se mogu- stvarno su šanse minimalne.
Ono, puno veća šansa je da će ti netko poštom prodati mobitel za koji si se zapravo i dogovorio da pošalje
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 14:24   #34
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
Dilema iPhone 7 32gb ili 6s+ 64gb


nekako imam slične dileme.

dakle stanje je ovakvo; trenutno mi uopće ne treba novi mob. ali namjera mi je pregovarati s VIP-om oko 4. produljenja ugovora za privatne korisnike na sljedeća 24 mjeseca i kao po običaju, kupnja uređaja po povlaštenim uvjetima je ili sada ili za 2 godine. što mi opet nije opcija, jer u dvije godine svašta od ovog što imam može zakazati, pa želim imati novi uređaj pri ruci ako zatreba.

tako da sada valutiram što naciljati i za što pregovarati.

e sad. ne želim dati više od 2, 2,5 soma za mob. to je neki plafon.

do sada sam redom imala iP3, iP5, pa sam prešla na Samsung A5 koji je u kutiji stajao godinu i pol i tek pred 6 mjeseci je stavljen u pogon.

od svih mogu reći da je iP3 bio najbolji što se izdržljivosti i 'hirova' tiče. još dan danas ga koristim na jednom drugom broju i jedina mana mu je da je spor, ali obzirom da je bio u wc školjci i pao mali milijun puta, ono, respect. iP5 je bio razočaranje. ne znam, kao da nije isti brand, svako malo bi se kamera zablokirala, svako malo bi ga morala resetirati, etc.

samsung kojeg sada imam nije loš, ali opet nije mi legao u potpunosti. što je vjerujem i do naviknutosti na sasvim drugi OS, ali opet; kamera je navodno dobra, a sam photoshopira, što me živcira (recimo jedan od detalja).

meni je na mobitelu bitno da je brz, da mu dosta izdrži baterija i da je kamera dobra, jer fotoaparat ne koristim odavno više za išta. i zvuk, jer dosta glazbe slušam preko njega. što se ostalog tiče; klasično dosadan sam korisnik. koristim mail, pozive, platforme za komunikaciju i to je većinom to.

koliko mi ta razlika između 7 i 6S doista igra ulogu što se performansi tiče?

hvala.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 14:42   #35
+ mali dodatak. u vipu mi uz moju tarifu nude i iP SE 64 GB u mojim cjenovnim gabaritima. koliko je isti ciljan mojim potrebama, realno?
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 16:50   #36
Ako ne igraš igrice i općenito nemaš potrebu za većim ekranom (e-knjige, rss feedovi i ostale aktivnosti koje su ugodnije na većem ekranu) mislim da ćeš sa SE biti sasvim zadovoljna. To je petica nabrijanih performansi.

Ako se odlučiš za veći model, ja bih išla na 7. Noviji, jači... Bila bi s njim mirna barem 3-4 godine.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 19:35   #37
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
Ako ne igraš igrice i općenito nemaš potrebu za većim ekranom (e-knjige, rss feedovi i ostale aktivnosti koje su ugodnije na većem ekranu) mislim da ćeš sa SE biti sasvim zadovoljna. To je petica nabrijanih performansi.

Ako se odlučiš za veći model, ja bih išla na 7. Noviji, jači... Bila bi s njim mirna barem 3-4 godine.

hvala za info i savjet. bila sam danas u poslovnici, držala oba u rukama. dosta je razlika u veličini, da. SE model kao manji dosta bolje sjeda u ruci od sedmice, ali istini za volju veći ekran je prednost za surfanje, što ipak povremeno koristim. igrice ne igram.

moram dobro razmisliti, jer cijena je za sedmicu dosta mi veća uz moju tarifu L. 6s mi je jeftinija opcija, a opet velik ekran, pa valutiram i to.
ne znam....
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 21:28   #38
Jedini veci razlog zanprelazak na 6s ti je mozda baterija. 2h dulje traje. Odnosno 30% dulje.
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 22:47   #39
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
moram dobro razmisliti, jer cijena je za sedmicu dosta mi veća uz moju tarifu L. 6s mi je jeftinija opcija, a opet velik ekran, pa valutiram i to.
ne znam....
Trenutno u Vip webshopu imaš iPhone 6S 128GB na popustu od 1000kn.

A na prodajnim mjestima daju 500kn popusta na iPhone 7; mene danas ugodno iznenadili s tim.

Pa vidi što ti se isplati.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 21:50   #40
I kolko onda kosta u xxl+ tarifi uz jednokratno placanje?
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.