Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2017., 19:00   #121
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Ja sam ga vidjela u Areni prije sniženja, ako to pomaže
😂😂 thanx! Narucila bih ga online, ali ga nugdje ne pronalazim...

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
24.12. ♥²
Bizzarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 19:29   #122
Quote:
Bizzarna kaže: Pogledaj post
���� thanx! Narucila bih ga online, ali ga nugdje ne pronalazim...

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

A tako. Za online zaista ne znam. Sretno!
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 07:50   #123
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
A tako. Za online zaista ne znam. Sretno!
ja sam ga kupila i vratila,.. kao što je netko već rekao, nije na meni bio ništa posebno, zamišljala sam da će mi puno bolje stajat..
1503 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 11:07   #124
Quote:
Bizzarna kaže: Pogledaj post
😂😂 thanx! Narucila bih ga online, ali ga nugdje ne pronalazim...

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
zato što je rasprodan http://shop.mango.com/HR-en/p0/woman...=1488361355937

ne znam da li još nadopunjuju, ali ako da, najbolje ćeš ga uhvatiti oko 4, 5 ujutro
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 11:34   #125
Žene, koliko dana čekate sveukupno na obradu narudžbe, slanje i konačno pristizanje paketa u vaše ruke?
Mene Mango izluđuje, i taman kad se ohladim opet naručim i požalim jer se svaki put događa isto.
Naručim i paket bude najavljen OVS-u ali ga oni NIKAD ne pošalju. To mi se dogodilo već nekoliko puta. Zadnji put sam skoro 3 tjedna čekala da mi pošalju paket. Kontaktirala OVS, kažu mi da je paket najavljen ali da ga oni kod sebe nemaju. Kad eto za 7 dana update, paket stiže k meni.. Od bijesa sam ga otkazala i nisam ga preuzela.
Sad sam eto zapela za flamingo košulju , naručila i već 7 dana ništa. Komunikacija s njima je nepostojeća. Užasan CS. Sva sreća pa uvijek odaberem plaćanje pri preuzimanju jer tko zna što bi se dogodilo s mojom lovom. Možda je i to problem, jer ne platim odmah pa ne žele poslati?
Ne znam više što misliti...
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 16:23   #126
4-7 radnih dana, kako pise na stranici, nikad nisam vise od toga cekala niti imala problema. Isto placam pouzecem, imam 15ak narudzbi dosad s oba sajta.

Tj. imam sad problem, jucer sam s Outleta narucila i ne mogu pratit posiljku, kad kliknem Query order status, kaze da stranica ne postoji. Anyone?
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 17:23   #127
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
4-7 radnih dana, kako pise na stranici, nikad nisam vise od toga cekala niti imala problema. Isto placam pouzecem, imam 15ak narudzbi dosad s oba sajta.

Tj. imam sad problem, jucer sam s Outleta narucila i ne mogu pratit posiljku, kad kliknem Query order status, kaze da stranica ne postoji. Anyone?
I ja isto jučer i danas ne mogu pratiti pošiljku.
funfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 18:26   #128
Posiljka se moze pratiti tek kad udje u HR, to je vec par mjeaeci tako

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 18:37   #129
To je tako od afere Rodrigez
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 18:41   #130
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
To je tako od afere Rodrigez
Kad bi se ponovilo... 👌😂

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
24.12. ♥²
Bizzarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 21:23   #131
Quote:
Bizzarna kaže: Pogledaj post
Kad bi se ponovilo... ����

evo sad ce bas godina dana od nase kupnje stoljeca, mozda nas pocaste za godisnjicu
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 23:03   #132
Quote:
zaskia kaže: Pogledaj post
Posiljka se moze pratiti tek kad udje u HR, to je vec par mjeaeci tako

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
Ma znam to nego me uopce ne preusmjeri na Overseas nego kaze da stranica ne postoji.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 00:29   #133
Zahvaljujući zadnjim postovima na ovoj temi otišla sam na outlet i našla kaput koji mjerkam već neko vrijeme za 120kn
i još uzela crveni baloner, neki šareni kombinezon i haljinu za proliće, sve skupa 380kn, baš sam happy
Još samo da uživo bude super
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 07:39   #134
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Ma znam to nego me uopce ne preusmjeri na Overseas nego kaze da stranica ne postoji.
Tako je i meni sa narudžbom od prošlog tjedna, već sam se zabrinula da nisu pogubili paket. Jučer navečer stigla je poruka od Overseasa da danas dostavljaju
f@ye is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 08:27   #135
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post

evo sad ce bas godina dana od nase kupnje stoljeca, mozda nas pocaste za godisnjicu
To bi baš bilo lijepo, ali sumnjam da će nam se opet tako posrećiti

Quote:
f@ye kaže: Pogledaj post
Tako je i meni sa narudžbom od prošlog tjedna, već sam se zabrinula da nisu pogubili paket. Jučer navečer stigla je poruka od Overseasa da danas dostavljaju
I ja sam naručila prošli četvrtak, cijeli tjedan ni traga ni glasa, i sinoć stigla poruka od OVSa.

Da li netko naručuje sa Outleta, pridružila bi se
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 08:52   #136
Ja saam u bankrotu, ali kvragu, jednom se živi, evo moje današnje narudžbe:

http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...rt?id=55013687
http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...no?id=53050438
http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...rs?id=51070244
http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...er?id=51080329
http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...rs?id=51060344

Što stres od čovjeka uradi ..
buhtlica16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 09:05   #137
Ja gledam ovu parku otkad se pojavila, a ne da mi se u ducan probat je, strah me da se ne razocaram. Ima ko?
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 15:21   #138
Buhtlice, ovaj šareni sako mi je tako divan, ali kome god sam ga pokazala me poklopio i tako ga nikad nisam naručila
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 15:24   #139
Evo ovako, danas stigla narudžba iz Mangooutleta, prvi puta mi se dogodilo da su neke stvari bez veze...Puno puta sam naručivala i dosad je sve bilo super, ali...
Dječja majica vel 140 je došla s etiketom ali sa rupom kao da je netko probio škarama sa obje strane...
Torbica je došla zapakovana, sve super ali je ukoso sašivena i sva nekako nakrivo stoji, užas....druga ista takva je bila okej ali vraćamo i nju jer je malena.
Hlače koje je frendica naručila su božesačuvaj, od kroja do materijala, katastrofa...
Ostalo dječje je bilo super.
Spakovale smo dvije male torbice, hlače i majicu i poslale poštom, platile smo 120 kn. Ne budu li vratili pare za poštarinu ima da odem u Španjolsku i nekog nabubam
Uglavnom, po prvi puta bez veze stvari, ne sve, ali sad ću se morati natezati s njima oko povrata....mada koliko vidim za oštećenu robu da vraćaju poštarinu bez problema.
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 16:39   #140
meni jutros u 6h stigla poruka da mi od 9-13 h dostavljaju
niti sam doma, niti sam lovu spremila, jer se na glupoj mango(outlet)voj stranici ne moze provjeriti (jos uvijek je tako iako je ocito stiglo u RH) i tako ne mogu do paketa do ponedjeljka
ne znam vise koji su gori, mango ili overseas :
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.