Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 07:10   #21
Quote:
HUNTER (CRO) kaže: Pogledaj post
Tnx Hellie. Cuo sam da nije nesto nova verzija, a sad pogotovo nakon tvog odgovora vidim da nije bas nesto.
Nego, 5 dana baterija drzi?
Quote:
acm01 kaže: Pogledaj post
5 dana nemoze izdrzat ni na standby modu, odnosno u tih 5 dana ga nebi smio ni krivo pogledat..
Inace mob je odlican, posebno za cijenu koliko kosta.. novi update se meni osobno sviđa, donio je neke super stvari, baterija se barem meni nije ni najmanje pogorsala, dapace.. traje mi jedan dan intezivnog koristenja, cca 15 sati, sa cca 4,5-5 sati sot-a, ja skroz zadovoljan.. jedina stvar s kojom imam problem nakon update-a je notifikacija za whatsup, ponekad zna zastekat..

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
meni inače baterija na mobovima traje dosta dugo. ali ja ga koristim samo za pozive i poruke, malo na internet i par sati slušanja glazbe i čitanja knjiga. tako da stvarno sam primjetila razliku u trajanju baterije.
očito netko tko ga intezivno koristi ne bi primjetio neku razliku u trajanju

a izgleda da ovisi o seriji kako kome update radi. možda bude bolje sad nakon servisa.
nije sad da su te sitnice što sam navela u prijašnjem postu neki veliki problem, ali su prilično iritirajuće. jedino što mi stvarno smeta je siva pozadina kod poruka i kontakata.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 16:46   #22
http://www.racunalo.com/huawei-honor...cica-honora-8/
Honor 8 Lite, 3 GB RAM-a i 32 GB interne memorije – 159$
Ovaj mi izgleda jako dobro, ali ne znam odakle kupit?
__________________
Reklame usporavaju učitavanje stranica,troše resurse računala koje se ubrzano zagrijava i usporava,troše internet promet,cijede bateriju mobitela/laptopa,ometaju korisnika u pregledavanju korisnog sadržaja,serviraju na računalo poruke koje ne želite ili su neprimjerne...Najgori su oglasi sa prikrivenim zlonamjernim programima! Vrlo jednostavno blokiraj reklame! - Chrome - Firefox
texans is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 17:00   #23
Imas na giztop-u, no neznam kakav će te softver dočekati (vjerujem da kineska verzija + gapps)
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 17:04   #24
Quote:
ćubi kaže: Pogledaj post
Imas na giztop-u, no neznam kakav će te softver dočekati (vjerujem da kineska verzija + gapps)
Ima ga i kod nas, ali ne pise ni koja verzija...
https://www.mall.hr/trazenje?s=Honor%208%20Lite
Plus nema plave boje
__________________
Reklame usporavaju učitavanje stranica,troše resurse računala koje se ubrzano zagrijava i usporava,troše internet promet,cijede bateriju mobitela/laptopa,ometaju korisnika u pregledavanju korisnog sadržaja,serviraju na računalo poruke koje ne želite ili su neprimjerne...Najgori su oglasi sa prikrivenim zlonamjernim programima! Vrlo jednostavno blokiraj reklame! - Chrome - Firefox
texans is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 17:25   #25
nazalost kod nas je "preskup" s obzirom da se honor 8 nađe za 2300-2400kn na njuskalu.

ovdje je 169$ navodno bez carine prolaze stvari: https://www.giztop.com/phones/huawei...or-8-lite.html
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 18:54   #26
Quote:
ćubi kaže: Pogledaj post
nazalost kod nas je "preskup" s obzirom da se honor 8 nađe za 2300-2400kn na njuskalu.

ovdje je 169$ navodno bez carine prolaze stvari: https://www.giztop.com/phones/huawei...or-8-lite.html
Hvala ti. Iako bi radije u HR zbog jamstva.
Pitat cu da li ide PDV na ovoj temi, da tu ne budemo off topic
https://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=297
Webshopovi i kupovina kineskih uređaja (pročitati prvi post)

P.S. nisam siguran ni da je honor 8 lite ovdje on topic, jer se radi o potpuno razlicitim mobitelima, jedino je ime slicno, pa ako je potrebno neka moderatori otvore zasebnu temu. Honor 8 lite je brat blizanac od p8 lite 2017.
__________________
Reklame usporavaju učitavanje stranica,troše resurse računala koje se ubrzano zagrijava i usporava,troše internet promet,cijede bateriju mobitela/laptopa,ometaju korisnika u pregledavanju korisnog sadržaja,serviraju na računalo poruke koje ne želite ili su neprimjerne...Najgori su oglasi sa prikrivenim zlonamjernim programima! Vrlo jednostavno blokiraj reklame! - Chrome - Firefox
texans is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:01   #27
jel netko dobio famozni b380 update koji bi trebao ispeglati bugove nougata?
__________________
kao u dispozitivu
sinister-minister is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 16:23   #28
stigao danas mob sa servisa, i moram reći da mi sad radi još gore. nemam dosta sistemskih aplikacija. ni jednu od huawei što su bile prije. bezveze
nego, da li mi netko tko ima staru verziju androida može reći kako se zove ona plava theme sa nekim vijugama što dođe standardno i bude već podešena na mobu kad se prvi put upali.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed

Zadnje uređivanje hellie : 03.04.2017. at 16:39.
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 18:25   #29
upravo sam otkrila da nemam ni smart key funkciju. tko zna što još neće valjati. sutra ću morat do tele 2 pa nek ga šalju natrag na servis jer ovo je presmiješno
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 21:45   #30
Vratili su ti ga sa servisa sa instaliranim 7.0 androidom?
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 16:16   #31
da, android 7.

nego, da li bi mi netko mogao napraviti screenshot sistemskih aplikacija na androidu 7, da im priložim popis kad budem slala na servis.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 17:04   #32
uspoređujem sad podatke sa moba prije i nakon servisa, i gledam build number. po oznakama, izgleda da ja imam tu neku međuverziju. na poljskoj stranici,s koje s koje sam skidala te rollback datoteke, prvo se instalira ta međuverzija i onda se stavi rollback verzija (emui 4.1). a i na hr stranici sa firmwareima, sve transition verzije su sa istom oznakom


update: uspjela sam instalirati stari emui 4.1.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed

Zadnje uređivanje hellie : 05.04.2017. at 18:30.
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:33   #33
Pošto sam u potrazi za novim mobom pa pogledah u Elipsu snizenje honor 8 na 2799 kuna pa me zainteresirao jer ima 4gb rama pa rekoh da vidim kakva su iskustva sa njim i šta drugi pišu.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
HariHari1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:47   #34
A gle prva stvar koju bih ti preporučio je maskica jer je bez nje sklizak, a druga stvar folija ili zaštitno staklo za ekran jer se mogu stvoriti manje ogrebotine od ključeva, kovanica.

Kamera je dobra, no losija od npr. Samsunga S6, S7, LG G4, LG G5

Brz je u radu, dobro hvata signal, a podrzava i wifi na 5GHz, ima stvarno dobru tipku za otisak prsta koja se uz to moze koristiti za jos neke dodatne funkcije koje si korisnik sam nastima.

Baterija je dobra, 4-5h SOT-a u 24 sata

Brzo punjenje je super, za pol sata ga napunis cca 50%

Mane su mu to sto sam vec naveo sto je sklizan, ekran nema gorila glass 4 zastitu, automatsko osvjetljenje neradi najbolje na androidu 6.0 pa je pozeljno rucno nastimati svjetlinu
ćubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 13:20   #35
Evo buraz ga bas dofurao iz elipsa, definitivno se nadovezujem za maskicu i kaljeno. Ovak buraz je dobio 2 god jamstva na staklo i i jos god dana ak dode slj mj sa neposkidanim folijama neam pojma, dobio je vr naocale uz mob. I mogu reci ovak na prvu mob mi se dopada brz 7.0 je rekao da ce staviti tokom dana kameru i te neke stvari jos nisam probao. Ali onak djeluje oke, nisam znao da ima podrsku za fast charge.

Powered by LG G3
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 23:46   #36
I jel bi preporučili mob ,bez obzira na problem sa androidom 7icom hehe?
Tražim nešto u tim gabaritima,u konkurenciji mi je još Lenovo P2.
Nisam neki pretjerano zahtjevan korisnik ali ne mjenjam često mobitele ali ću ga vjerovatno koristit iduće cca 2 godine.
duffbeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 21:08   #37
Nakon cca 2 mjeseca sam skužio da mi ne radi GPS na mobitelu.
Prošlo je nezapaženo jer do sada nisam trebao pravu navigaciju, a inače uvijek koristim onu ˝štedljivu˝ opciju lociranja (wifi+mob) koja je dovoljna da me locira na karti. Zapravo, ne mogu sa sigurnošći ni reći da li je problem ˝tvornički˝ ili se nešto desilo u međuvremenu. Sigurno je da se ne radi o mehaničkom oštećenju jer je mob je od prvog dana u kvalitetnoj maskici i nije mi nikada ispao.
Napravio sam i factory reset i opet ništa. Aplikacije za testiranje GPS signala ne mogu locirati niti jedan satelit, a kamoli se zakačiti za neki. Izgleda kao da je GPS potpuno mrtav.

Da li je netko imao sličan problem?
Ili neki savjet što napraviti prije nego ga odnesem u servis.

Telefonska tehnička podrška je bila ljubazna, ali beskorisna.
__________________
kao u dispozitivu
sinister-minister is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 10:55   #38
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
stigao danas mob sa servisa, i moram reći da mi sad radi još gore. nemam dosta sistemskih aplikacija. ni jednu od huawei što su bile prije. bezveze
nego, da li mi netko tko ima staru verziju androida može reći kako se zove ona plava theme sa nekim vijugama što dođe standardno i bude već podešena na mobu kad se prvi put upali.
možeš li napisati korake za povratak na emui4.1?
planiram vraćanje i dobio sam rollback package s poljske stranice, a vidim da si ti s tim imala problem.
__________________
kao u dispozitivu
sinister-minister is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 19:06   #39
Uglavnom, ˝rollback˝ je riješio problem. Na MM GPS radi savršeno.
__________________
kao u dispozitivu
sinister-minister is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 18:52   #40
Koliko dugo Vama traje punjenje baterije? Kupio sam prije 3 dana mobitel i brzo punjenje mi traje cca 2 sata a vidim po recenzijama da piše sat i pol e sad recenzije su bile na androidu 6 a ja imam 7 pa evo bilo kakva informacija je dobro došla
skroby17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:38.