Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2013., 01:53   #1
Zaljubio se

Zdravo svima.
Žao mi je što naslovom spojlam temu, ali nisam mogao da se sjetim boljeg imena... tim više što me ometa jedan problem, koji se igrom slučaja zove isto kao ova tema. Eto, dakle, zaljubio se. Iako nikad prije nisam bio zaljubljen, nisam bio siguran jesam li sada, ali simptomi su prisutni.

Kako je bilo...
Prvi put kad sam je vidio i progovorio sa njom, nisam ni pomišljao da ću 3 mjeseca poslije toga biti spreman uraditi sve za nju
Spletom okolnosti, viđali smo se često. Često smo i ćaskali. Tih prvih dana poznanstva sa njom, pomišljao sam "kako simpatično djevojče ". Bila je energična, vrcmasta, umiljata, i nisam se vidio sa njom u budućnosti jer sam je gledao kao dijete od 2 godine- energično, vrcmasto, umiljato.
Kako je vrijeme prolazilo, sve sam više počeo primjećivati neke stvari na koje prije nisam obraćao pažnju.Tek nakon nekog vremena, primjetio sam koliko je ustvari senzualna, zgodna, privlačna, koliko samopouzdanja ima, kakav stav ima i način na koji se nosi. Tek sam tad primjetio da ima smeđe oči, koje ja TAKO volim, da ima najljepše ruke ikad itd. uglavnom, dobra skroz!

Uglavnom, nisam dugo čekao. Radio sam na našem odnosu, i nastojao sam podignuti ga na veći nivo. Rekao bih da sam uspješno odradio taj dio posla, barem su tako okolnosti pokazivale. Počeli smo pričati o nama, o stvarima (donekle) intimne prirode, teme više nisu bile vezane samo za faks, pričali smo o glupostima, fizička barijera je uklonjena...
Kako sam ja pokazivao zainteresiranost, tako je ona davala povratnu informaciju. Sve je išlo onako kako sam priželjkivao. Međutim, tad me neki kurac navratio da se počnem zajebavati. Do tad je sve išlo glat, i tad sam počeo glumit nekog cool lika, nedostupnog običnim građanima. Ona je pristala na te igrice, i koliko sam ja igrao toplo-hladno, ona je vraćala istom mjerom. Tačno toliko, ni manje, ni više.
Kad sam se zasitio toga, vratio sam se planu osvajanja njenog srca. Zvao sam je na kavu. Iako sam bio siguran da će pristat, odbila je. Tad sam se bio ohladio, i otpisao je skroz. Nekako (ne znam kako), ta stvar se izgladila. Objašnjavao sam sebi da me odjebala zato što je i dalje bila u toplo-hladno moodu. Nije mogla znati da sam ja bio odlučio da prestanem sa tim, jel...
Mislim da sam se zaljubio nekad u tom periodu. Od tad ne mogu da je izbacim iz glave, svugdje osjetim njen miris, ometa mi koncentraciju u svemu...
Zbog obaveza, pokušao sam se distancirati od nje ne bi li me prošla zaljubljenost, ali nisam uspio. Shodno tome, opet sam je počeo napadat. Ne znam zašto, ali je tada ona počela komplicirati stvari. Nakon par uspona i padova, i sjebanih živaca, odlučio sam kao pravi papak pitati je "šta želi od mene i šta smo mi uopće ?"
Kaže ovako: "prijatelji ?" ali bukvalno tako, neka mutava faca kao ono- čekaj, šta sam ja to uradila što se moglo protumačiti kao nešto što nije prijateljskog karaktera? (a jel ? baš me interesuje kakav tretman dobija tvoj jebač kad se tako odnosiš prema prijateljima)
Pomalo razočaran, prihvatio sam to, odlučan tražit dalje, a njoj ne biti ništa osim lik koji je bario. Činilo se kao dobra ideja, i uz to lako ostvariva.... kurac!
Problem je što sam ja i dalje zaljubljen, i ne znam šta da radim. Držimo neku distancu, ali se viđamo veoma često, i to u mnogome otežava situaciju.
Skontao sam da je ženskica uglavnom sebi malo napumpala ego, i time se zadovoljila. Osjećam se kao neka cura poslije redaljke iza diska, iskorišteno .
Znam da ne postoji savjet koji bi riješio situaciju, ali eto. Možda je neko nekad bio u sličnoj situaciji, i preokrenuo stvar u svoju korist- njemu se radujem.
podsjetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 02:22   #2
podalje.. jedini lijek. da te htjela imala bi te.nebi baš čekala i igrala se.
sretno, al nema kruha tu.probaj da se ne vidite
ne zovne te na kavicu i slicno ?
weedman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 02:32   #3
Quote:
weedman kaže: Pogledaj post
podalje.. jedini lijek. da te htjela imala bi te.nebi baš čekala i igrala se.
sretno, al nema kruha tu.probaj da se ne vidite
ne zovne te na kavicu i slicno
?
nemoguće je izbjegavat susrete. neminovni su i skoro svakodnevni
sto se tiče kavice, to ne, ali i dalje trza udicu.

edit: zapravo, zvala me 2-3 puta, ali u periodu kad sam bio strašno kul, pa sam odbijao (Bože, uzmi me)
podsjetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 02:42   #4
zajeb, sraćka.
a ništa jedino mi se čini da igraš totalno al totalno hladno. dobro bi došlo tebi da skuliraš osjećaje, a moglo bi rezultirat da sama dođe nazad do tebe . pod hladno mislim ne da budeš šupendara i sroljo nego cool hladno
i ne ulazi s njom u priče i pričice zato jer je tebi lijepo nju gledat. opet ce ti to otvorit srce pa ćeš srljat u maglu.
weedman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 02:44   #5
Quote:
podsjetnik kaže: Pogledaj post
nemoguće je izbjegavat susrete. neminovni su i skoro svakodnevni
sto se tiče kavice, to ne, ali i dalje trza udicu.

edit: zapravo, zvala me 2-3 puta, ali u periodu kad sam bio strašno kul, pa sam odbijao (Bože, uzmi me)
Jaooo... koji si ti lik
Zaboravi je, zajebao si stvar.
Mani se ubuduće ovakvih djetinjastih igrica, valjda si izvukao pouku
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 02:47   #6
ma nemoj je baš skroz zaboravit
ja imam osjećaj da tu ima još posla i priče.
kad te bude zvala opet na kavu nemoj odjebat, al nemoj ni ti nju zvat na kavu ( ona tebe hoće! )
i šta onda na kavi ? jebaji ga ne znam, ti onda njoj trebas reć da ti nju ne gledaš ko prijateljicu, trebaš to raščistit. al opet kažem.. imam osjećaj da će se kuvat tu nešto..
weedman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 02:49   #7
@weedman:Lako ispadam iz kolosijeka, ali trudim se da postupam baš tako.
I ja se nadam da ima još posla, ako već ne prolazi zaljubljenost tek tako.
podsjetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 02:53   #8
@nyxter: Ne znam zašto sam to radio. Možda mi je prijala njena pažnja, i htio sam da nastavi kao i do tad
podsjetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 12:07   #9
Svaka čast curi što te je odjebala. Žena ima stav, kako si i sam rekao. Videla je da se igraš kao tinejdžer, a ona zna da od igrača nema jebača. Vatrom se igrao, sam vatrom muda oprljio, nije ti ona kriva.
cvonjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 12:08   #10
ako nije obostrano, djaba sve.
Nemecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 12:20   #11
Quote:
podsjetnik kaže: Pogledaj post
Zdravo svima.
Žao mi je što naslovom spojlam temu, ali nisam mogao da se sjetim boljeg imena... tim više što me ometa jedan problem, koji se igrom slučaja zove isto kao ova tema. Eto, dakle, zaljubio se. Iako nikad prije nisam bio zaljubljen, nisam bio siguran jesam li sada, ali simptomi su prisutni.

Kako je bilo...
bez uvrede, ali ponio si se kao zadnja nezrela papčina s tim igricama. i još imaš muda nju optužiti za pumpanje ega

krenuo si od preptostavke da si nekakv lutrijski zgoditak, jedan jedni i nezamjenjiv. guess what? nisi

curu si ti najvjerovatnije ohladio svojim djetinjastim ponašanjem. sada snosiš posljedice
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 12:55   #12
cure s reklame bi ti rekle: šta si pipa-pipa si!
seeme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 13:17   #13
Nanjušila je tvoju neozbiljnost i pobjegla. Pa ti glumi frajera...


Ma nisi se zaljubio,ego ti je povrijedjen,proći će i to.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 13:18   #14
Quote:
podsjetnik kaže: Pogledaj post
Međutim, tad me neki kurac navratio da se počnem zajebavati. Do tad je sve išlo glat, i tad sam počeo glumit nekog cool lika, nedostupnog običnim građanima. Ona je pristala na te igrice, i koliko sam ja igrao toplo-hladno, ona je vraćala istom mjerom. Tačno toliko, ni manje, ni više.
Kad sam se zasitio toga, vratio sam se planu osvajanja njenog srca.
aha, i sad nek netko kaže da su cure/žene te koje zajebavaju i manipuliraju

i, kaj je najbolje, on se sad osjeća uvređeno
__________________
Po rasporedu sudbine, ovaj petak bit će najljepši dan nečijeg života. Kada bismo znali čijeg, mogli bismo mu javiti. Da ne ispadne i s njim kao s nama - da nismo imali pojma. (D.R.)
UVschutz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 13:25   #15
jebi ga
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 13:25   #16
Quote:
podsjetnik kaže: Pogledaj post
nemoguće je izbjegavat susrete. neminovni su i skoro svakodnevni
sto se tiče kavice, to ne, ali i dalje trza udicu.

edit: zapravo, zvala me 2-3 puta, ali u periodu kad sam bio strašno kul, pa sam odbijao (Bože, uzmi me)
u čemu je problem

ja bi postupila isto ko i ona

pa ti budi i dalje sttrašno kul.
duxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 13:37   #17
Meni se nekako čini da su oni malo zamjenili uloge.

Ako te baš toliko muči pokušaj još jednom.
Možda postoji malecka mogućnost da ti cura malo ovako vraća (možda igra još traje) ali to je ono 1%. Nikad se nezna.
Ili ako te opet odbije,onda ćeš odlučnije moći krenuti dalje.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 13:40   #18
@cvonjka: Tako mi i treba, ne ? hvala na odgovoru
@nemecko: I dalje se nešto dešava
@velvet black: Može bit da je to bio motiv- da glumim ultra zgoditak, ali tad se sve prebrzo izdešavalo, možda sam se malo i uplašio. glup sam
@Golubica: Mogu li malo ubrzat taj proces prolaska ?
@UVschutz: Postoje i žene manipulatori
@duxi9: Problem je u tome što ja sad želim da ispravim stvar, ili da me prođe zaljubljenost (ali ipak malo više želim ovo prvo)
podsjetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 13:44   #19
Quote:
podsjetnik kaže: Pogledaj post
@cvonjka: Tako mi i treba, ne ? hvala na odgovoru
@nemecko: I dalje se nešto dešava
@velvet black: Može bit da je to bio motiv- da glumim ultra zgoditak, ali tad se sve prebrzo izdešavalo, možda sam se malo i uplašio. glup sam
@Golubica: Mogu li malo ubrzat taj proces prolaska ?
@UVschutz: Postoje i žene manipulatori
@duxi9: Problem je u tome što ja sad želim da ispravim stvar, ili da me prođe zaljubljenost (ali ipak malo više želim ovo prvo)
nemože se to tako,al ajd dobro nadam se da si izvukao nešto poučno.
mada je uvijek lakše naučiti na tuđim greškama
evo neko će vjerojatno iz tvog slučaja izvuć nešto poučno, ako te to bar malo tješi, mada sumnjam
duxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 13:45   #20
Quote:
podsjetnik kaže: Pogledaj post
@cvonjka: Tako mi i treba, ne ? hvala na odgovoru
@nemecko: I dalje se nešto dešava
@velvet black: Može bit da je to bio motiv- da glumim ultra zgoditak, ali tad se sve prebrzo izdešavalo, možda sam se malo i uplašio. glup sam
@Golubica: Mogu li malo ubrzat taj proces prolaska ?@UVschutz: Postoje i žene manipulatori
@duxi9: Problem je u tome što ja sad želim da ispravim stvar, ili da me prođe zaljubljenost (ali ipak malo više želim ovo prvo)
Ubrzati proces? Baci se ponovo u vatru (probaj još jednom),pa ako se opet opečeš nećeš više htjeti više

Ili počni izlazit sa drugim curama.

Ne kužim jedno...vi ste se par mjeseci samo "kuhali"?
Nije bilo apsolutno ničega među vama? Niti puse niti ništa ili?
Jeste li ikad bili sami na dejtu?
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger