Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2006., 22:13   #21
Quote:
polly kaže:
najjednostavnije - naprave/kupe se kolači za goste
torta se radi za naslikavanje
i to je to
da, a bebač dobije bebi keks
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 22:21   #22
ma dobro, mora malo probat tortu, bar razmaljat po sebi
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 18:30   #23
pa ja bi voljela da ju može probat
cool baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 19:39   #24
Quote:
cool baby kaže:
pa ja bi voljela da ju može probat
ah čuj, moj bu probal tortu jedino ak ju namažem na sisu
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 12:33   #25
Ja tražim recept za prvi rođendan a da nema jaja, oraha, mlijeka... uglavnom zhtjevan posao
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 14:46   #26
Quote:
cool baby kaže: Pogledaj post
Ne znam da li sam pogodila mjesto. Ako nisam selite me! Kakvu tortu napraviti djetetu za prvi rođendan?
ja bi napravila veliki i debeli biskvit,pustila da se ohladi i onda ga odrezala lagano na tri kata...kad bi se ohladio bi ga namocila fantom od narance(mora biti bas fanta)stavila kremu od cokolade u koju sam stavila malo slaga i na koju bi smrvila cokolade za kuhanje ili obicne,pa stavila drugi kat biskvita i namocila opet fantom(ne previse jer ce se sva smrviti)i stavila obicnu kremu ,a ne od cokolade koju si prije promijesala s malo slaga i opet smrvila malo cokolade i nakon toga stavila treci kat na koji bi stavila tanki sloj obicne kreme i okolo torte..i nakon toga istim postupkom bi pokrila tu kremu sa slagom...i kasnije bi ukrasila...
jasas524 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 17:58   #27
Quote:
jasas524 kaže: Pogledaj post
ja bi napravila veliki i debeli biskvit,pustila da se ohladi i onda ga odrezala lagano na tri kata...kad bi se ohladio bi ga namocila fantom od narance(mora biti bas fanta)stavila kremu od cokolade u koju sam stavila malo slaga i na koju bi smrvila cokolade za kuhanje ili obicne,pa stavila drugi kat biskvita i namocila opet fantom(ne previse jer ce se sva smrviti)i stavila obicnu kremu ,a ne od cokolade koju si prije promijesala s malo slaga i opet smrvila malo cokolade i nakon toga stavila treci kat na koji bi stavila tanki sloj obicne kreme i okolo torte..i nakon toga istim postupkom bi pokrila tu kremu sa slagom...i kasnije bi ukrasila...
A zašto mora biti Fanta?
Zašto ne svježe iscijeđen sok od naranče?
Fanta?
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.