Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2010., 13:22   #6561
ako mi dopustite, malo razuma.....
zaboravili smo svrhu ove teme
pomoć kroz razgovor, svjete, prevarenima.
vratimo smisao ovoj temi.
molim vas!!!
robotina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 14:52   #6562
Quote:
robotina kaže: Pogledaj post
ako mi dopustite, malo razuma.....
Izgleda da svi razumno, šute.
xleona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 15:19   #6563
Bravo Roby,ti si to stvarno dobro izrazila,svaka ti čast.Ja osobno nisam u toj priči,ali iskreno razumijem različita stajališta.Šteta bi bilo da se radi nekih nenamjernih i razumljivih nespretnosti,mnogim osobama koje su se našle u vrtlogu patnje i problema onemogući da se tu izraze,da iznesu neke svoje boli i tjeskobe.Vratiće se cure,brzo će to proć.Kad bih mogla sve bih vas zagrlila i utješila na sva tri susjedna topika.Ko zna što će meni sutra biti!?
__________________
Biće kako ja hoću ili neće nikako!
naomi.petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 18:02   #6564
..razumno gledamo..

Quote:
xleona kaže: Pogledaj post
Izgleda da svi razumno, šute.
Nekada pogled odluta daleko u daljinu. Ne znam ni sam koliko daleko.
Ta daljina ponekad kao da ne postoji. Zato pogledi neka tiho i mirno klize po
obzorima razuma.

Negdje ce tvoj pogled dotaci moj, lutajuci. Mozda.
Draga Jesenija, ako i ne neka se gledaju bez dodira.
Razmisljam ja.

Pogledi se ne mogu tek tako brisati. I izbrisani puno govore.

Razumjeli smo uvijek, mozemo i sada......
orah99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 21:08   #6565
Mistral

jako dugo me nije bilo ovdje i udjem danas nakon dosta mjeseci i nadjem na PP poruku od Sorrele iz 2 mjeseca...drago mi je bilo procitati da me se neko jos sjeca s ovog foruma
Sorrela pozdrav veliki
i svima na ovom forumu, novima i onima koji su mi pomogli u najtezim trenucima svojim savjetima
__________________
vag(a)ina
mistral is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 12:44   #6566
ponovo se javljam sa istom temom..postavio sam temu da li ste ikad zaboravile suprugovu nevjeru i tema je premještena ...meni je potreban savjet prevarenih žena a ne onih koje varaju zato milim za pomoć i odgovore od onih koje imaju takva iskustva....
malikop is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 18:25   #6567
Quote:
malikop kaže: Pogledaj post
ponovo se javljam sa istom temom..postavio sam temu da li ste ikad zaboravile suprugovu nevjeru i tema je premještena ...meni je potreban savjet prevarenih žena a ne onih koje varaju zato milim za pomoć i odgovore od onih koje imaju takva iskustva....
Kada čitam tebe sjetim se tih paranoja unutar svoje glave.Vidiš ja sam tu zvijer u sebi zauzdala i nekako sam si rekla tako živjeti neću i ne mogu.Znala sam i odmah sam mu rekla ako samo posumnjam letiš znam da bi tako i bilo.Naš problem je što on negira da se prevara uopće dogodila,da nije važna i da je to prošlost.Je prošlost ali ona na kojoj smo oboje trebali štogod naučiti a ne je izbjegavati.
On danas nije bolji muž ali sam si dala zadatak da se borim do posljednje kapi krvi.Ponekad mu moram reći halo tu sam živa jer me smatra svojom i da se ne mora posebno truditi da me zadrži svojom.Njegova pogreška.
Propustila sam negdje koliko je vremena prošlo od njene spoznaje da si je prevario ili uopće nisi napisao?
Kako misliš da se to ikada zaboravlja?Ne zaboravlja se,možda ublaži ljubavlju,brigom i pažnjom ali zaboravi?vjerojatno nikada.

Zadnje uređivanje zgNera : 03.06.2010. at 18:35.
zgNera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 19:18   #6568
Žao mi je što se svako malo nađe neka dušica koja mora pisati na prevarenima i tražiti povod za svađu koja završi kartonom ili banom.Šteta što se stranice koje su mnogima od nas pomogle toliko banaliziraju a pisci ušutkavaju.
Najbolji su mi oni koji dolaze pametovati kako treba u određenoj situaciji postupiti
a da tugu,jad i lom prevarenoga nikada nisu osjetili na svojoj duši.
Kako treba na sve misliti,sve razumjeti i imati snage stajati ponosno i čvrsto a život koji si gradila i voljela nestao ti je pred očima
Vrlo često zaboravljate da su prevareni ljudi od krvi i mesa i da treba smoći snage za proživjeti brodolom te vrste.Dan po dan,a ti dani su jako dugi

Pozdrav dragim ženama ovog topica
zgNera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 19:20   #6569
malikop- primi veliki pozdrav i od onih koji nisu sada ovdje .
Nismo te zanemarile , ali je ova tema očito pred raspadom zbog nove uređivačke politike iliti cenzure.
Ukratko: zaboraviti se ne može, oprostiti se može ako prevarant pokuša svim svojim bićem dokazati i pokazati da i dalje voli i želi biti sa osobom kojoj je zadao emocionalnu i fizičku bol (to stvarno tjelesno boli).
Budi spreman na višemjesečne njezine napade jer to radi iz očaja i nevjerice da si je mogao tako "zaboraviti" dok si sebi ugađao.
Ja sam ostala u braku i nije mi žao jer on u svakom trenutku pokazuje da mu je drago što sam oprostila, ali je svjestan da znam doslovce potonuti premda je već prošlo skoro 1,5 g.
Janana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 19:24   #6570
E da , zaboravila sam reći PITAJ i odgovoriti ćemo ti što te zanima. Ti si rijetka zvjerka jer se ovdje obično javlja ona druga strana.
Janana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 21:32   #6571
Pozdrav svima
Utakmica
Nadam se da ste svi dobro
Vidim svega i svacega, naravno ja opet sve propustila al i bolje je

Mistral

malikop nisam upratila tvoju pricu tj. ne sjecam je se, uglavnom ne zaboravlja se ali se ne ne pamti onako cega se ti bojis ili sta vec. A da bi se doslo do ne pamcenja potrebno je puno trude sa obe strane.

Sto se tice baniranja i tih stvari mislim da je najpametnije nastaviti normalnu pricu, onu zbog cega smo/ste ovdje. Spominju se neke osobe koje dolaze samo da kuhaju, ne znam na koga se misli ali mislim da takve osobe nebi trebale biti vazne bana, ako jesu onda nama jos uvijek nesto puno smeta.
__________________
Ljubav je kao rat, lako je zapoceti, tesko zavrsiti i nikada se ne zaboravlja....
sunce35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 21:44   #6572
Quote:
malikop kaže: Pogledaj post
dobar dan...
ja sm prije pol godine priznao ženi nevjeru...smatrao sam da je tako poštenije...prekinuo sam sve odnose s lj. i pokušavam na sve načine ispraviti štetu koju sam uzrokovao...no žena mi ne prestaje prigovarati,odnosi su nikakvi..
koliko vremena vam je žene trebalo da oprostite i zaboravite???
Evo iskopa te

Kako mislis ne prestaje prigovarati? Bukvalno ili? Procitala sam i na ljubavnicama neke tvoje postove, kazes 1½ bio u vezi koja je bila vise od seksa al zeni si rekao da je samo seks bio. Eto krenes od istine pa ce mozda i prigovaranje prestati

Sta si ti konkretno uradio u ovih 6 mjesci osim sto si joj slagao da je postedis (ovo ironicno )

Mozda da se svadjas kad bi se ona svadjala a ne da uvijek smirujes situaciju. Ne znam meni je s vremena na vrijeme trebala dobra svadja a ne hodanje po jajima

Skidam kapu za trazenje savjeta ovdje
__________________
Ljubav je kao rat, lako je zapoceti, tesko zavrsiti i nikada se ne zaboravlja....
sunce35 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.