Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2003., 10:42   #1
Bijela tehnika - Gorenje

Ovak, zanima me kakve je kvalitete bt od gorenja.

U biti planirali smo kupiti keramičku ploču, pećnicu i napu od Gorenja ali jedna cura mi je jučer stavila bubu u uho rekavši da je od gornja sve sranje i vrlo loše kvaltete sad ja vas pitam jel to istina?
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 11:26   #2
Quote:
jedna cura mi je jučer stavila bubu u uho rekavši da je od gornja sve sranje i vrlo loše kvaltete
Hmm, Gorenje u HR drži bar 70% tržišta BT (vjerovali ili ne). Pa nekako ne vjerujem da svi ti ljudi kupuju sra***. Ja od njih imam štednjak i veš mašinu i nemam nikakvih primjedbi.
Bankei is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 11:27   #3
a koji su joj argumenti da je gorenje sranje?!
ja imam sve od gorenja pa nema nikakvih zamjerki.
ne znam jesi li bila na ambijenti, ako jesi imala si za vidjeti krasan gorenjev štand, najljepši i najveći od svih štandova tamo.
ne znam, ja da sad kupujem bijelu tehniku opet bih kupila gorenje.
enivej, sljedeće što namjeravam kupiti je onaj veliki frižider retro looka, fenomenalno izgleda, mislim da mu je cijena oko 6000 kn...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 11:56   #4
Bila sam na ambijenti (3 dana zaredom )
I vidla sam taj štand od gorenja i baš zato sam odlučila kupiti BT od gorenja jer je prihvatljiva po cijeni a i po izgledu, ali ova curka mi je rekla da su njeni starci kupili neki štednjak od njih i da niš ne valja i totlano je popljuvala gorenje i rekla mi da se isplati kupiti electrolux (sam kaj su oni skupi ko sv. Petra kajgana ).
I Tak!
Lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 12:53   #5
Ja imam manje-više sve od Gorenja i sasvim sam zadovoljan!
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 12:56   #6
Ja sam imala perilicu za veš Gorenje i bila mi je super - još uvijek je koristim u vikendici. Sad imam Candy koja nije ništa bolja.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 13:05   #7
evo jedan primjer

za gorenje.
imali smo mašinu za pranje - staru 27 god.
i rješio sam je se kad se pojavio banalan kvar - pukao buvel. jednostavno mi se nije dalo mijenjat ga..
ps... emajlirano kučište- 27 god nigdje probila rđa.

kod nove (nemam pojma koje je bila marke) - rđa probila na čoškovima (i to dosta) za 2 god..

pa ti zaključi..
 
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 13:07   #8
I meni je na Candy probila hrđa
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 15:46   #9
Quote:
bankei_ri kaže:
Hmm, Gorenje u HR drži bar 70% tržišta BT (vjerovali ili ne). Pa nekako ne vjerujem da svi ti ljudi kupuju sra***. Ja od njih imam štednjak i veš mašinu i nemam nikakvih primjedbi.
Jedan od razloga za ove postotke bi mogla biti i cijena proizvoda. Mislim daj usporedi Miele perilicu i Gorenje perilicu. ( cijene)

Imali smo godinama Gorenje perilicu, mislim da i dan danas radi ( iako vise nije u nasem posjedu).
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 20:01   #10
Quote:
Winona kaže:
Mislim daj usporedi Miele perilicu i Gorenje perilicu. ( cijene)
I ne samo cijene. Miele je Mercedes, a Gorenje je japaner, s probušenim gumama.
Moji imaju Gorenje štednjak i nakon 2-3 godine hrđa pojela plahte. Razumijem da prohrđa na limu, da otpadne kolut potenciometra, pregori žarulja u rerni ... al da mu plahte izgledaju ko rešeto ???
Ma molim te lijepo ...
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 03:17   #11
Quote:
el Torro kaže:
I ne samo cijene. Miele je Mercedes, a Gorenje je japaner, s probušenim gumama.
Moji imaju Gorenje štednjak i nakon 2-3 godine hrđa pojela plahte. Razumijem da prohrđa na limu, da otpadne kolut potenciometra, pregori žarulja u rerni ... al da mu plahte izgledaju ko rešeto ???
Ma molim te lijepo ...
Sorry, ali kad si spomenuo Mercedesa i "japanere" moram ti reci da su japanci 100 godina ispred svih sto se tice tehnike, a bome i automobila...
Gifted1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 10:28   #12
ja sam jako zadovoljan s gorenjem. vešmašina, frižider, ladičarka, šporet. servis u gradu, odlično opremljen dućan s rezervnim dijelovima (čak i za prastare modele), pa si sam mogu popravljati sitnice.
evo sad sam ponovo kupio novi šporet i frižider od njih, dobio 3 godine garanciju.
stoposto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2003., 20:09   #13
Mi imamo napu (stara 10-tak godina), frižider (star 20-tak godina), ledenicu (staru 5 godina) i još jedan frižider (star 2 godine) od Gorenja. Ništa se od ovoga još nije pokvarilo i mi smo jako zadovoljni!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2003., 01:16   #14
Ima boljih i slicnih

Da vam razjasnim neke stvari.
1. Gorenje je jedna od vecih firmi u europi za proizvodnju kucanskih aparata.
2. Oni proizvode i za druge robne marke . (pod drugim imenima )
3. Dijelovi u raznim aparatima , se proizvode u nekoliko firmi recimo u Italiji i po europi.
4. iste dijelove mogu imati ralicite marke .
5. ne radi se losoj firmi ili firmama , nego o losoj seriji , ili o nekoj slaboj komponenti.
6. Skoro sve firme na nasem podrucju koriste iste keramicke ploce , ili od istog proizvodjaca .
7. Moze vam se dogoditi da kupite u Njemackoj perilicu toboze njemacku , a u stvari je proizvedena u recimo Gorenju ili XX . Onda se hvalite kako je vasa bolja od one iz XX a u stvari su obe iz iste tvornice , ili imaju recimo iste motore , grijace , termostate itd.
8. najveci faktor trajnosti je nacin i uvijeti uporabe .
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2003., 09:36   #15
Cool

samo kratko - o gorenju sve najbolje
jako dobra iskustva (moji starci i ja) s frižiderima, veš mašinama i plinskim šparetima.
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2003., 11:49   #16
Re: Ima boljih i slicnih

Quote:
bodul kaže:
Da vam razjasnim neke stvari.
1. Gorenje je jedna od vecih firmi u europi za proizvodnju kucanskih aparata.
2. Oni proizvode i za druge robne marke . (pod drugim imenima )
3. Dijelovi u raznim aparatima , se proizvode u nekoliko firmi recimo u Italiji i po europi.
4. iste dijelove mogu imati ralicite marke .
5. ne radi se losoj firmi ili firmama , nego o losoj seriji , ili o nekoj slaboj komponenti.
6. Skoro sve firme na nasem podrucju koriste iste keramicke ploce , ili od istog proizvodjaca .
7. Moze vam se dogoditi da kupite u Njemackoj perilicu toboze njemacku , a u stvari je proizvedena u recimo Gorenju ili XX . Onda se hvalite kako je vasa bolja od one iz XX a u stvari su obe iz iste tvornice , ili imaju recimo iste motore , grijace , termostate itd.
8. najveci faktor trajnosti je nacin i uvijeti uporabe .
tocno to nam je ispricao covjek koji nam je dostavio ugradbenu kuhinju. Paf smo ostali.

No ujedno je ispricao da se moze dogoditi da ne znam pise na masini Candy a ono budu dijelovi od Gorenja ali da je za neocekivati da u Gorenje perilicu recimos tave dijelove Miele masine koja je u prosjeku 3 do 4 puta skuplja.
Kaze da mnogo firmi radi po principu koji si opisao ali ne sve.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2003., 12:41   #17
ja sam baš bila jučer u ooooogromnom gorenjevom dućanu na žitnjaku, novootvoreni.
slavonska avenija 26.
preporučam obavezno posjetiti iz dva razloga
1) ljubazno osoblje
2) veliki izbor svega i svačega (od gorenje televizora (to nisam ni znala da rade), hladnjaka, perilica, pećnica, kuhala, napa, škrinja...) do kuhinja gorenja koje fenomenalno izgledaju.

nije da radim reklamu ali super sve izgleda, šteta što je izvan grada ali nije uopće bilo gužve nikakve, čak smo MM i ja bili s još jednim parom jedini u cijelom dućanu.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 18:40   #18
Quote:
chiquita kaže: Pogledaj post
ja sam baš bila jučer u ooooogromnom gorenjevom dućanu na žitnjaku, novootvoreni.
slavonska avenija 26.
preporučam obavezno posjetiti iz dva razloga
1) ljubazno osoblje
2) veliki izbor svega i svačega (od gorenje televizora (to nisam ni znala da rade), hladnjaka, perilica, pećnica, kuhala, napa, škrinja...) do kuhinja gorenja koje fenomenalno izgledaju.

nije da radim reklamu ali super sve izgleda, šteta što je izvan grada ali nije uopće bilo gužve nikakve, čak smo MM i ja bili s još jednim parom jedini u cijelom dućanu.
gorenje je nekad bila marka, ali kao i marka sad ne vrijedi ništa , smeće živo, kupili hladjnak , voda teče doslovno iz njega od kondenzacije, serviser bezobrazan bahat i prepametan ... hladnjak ispravan 99% vlage vode u svim kutijama , na policamai ispod njih...
ssnda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2003., 12:46   #19
Gorenje

Svugdje osim možda u Zg bitna je i servisna mreža. A Gorenje to ima.
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2003., 23:56   #20
meni je super moj fridge od gorenja, ovaj novi retro dizajn, a od svih retrofridgeva na trzistu je 1000 kn jeftiniji.

zapravo, najvise me kupilo kako je unutra funkcionalan i samo da izdrzi posten broj godina.

ali, nikad, nikad, nikad nemojte kupiti bijelu tehniku od philca (i nas su uvjeravali da je to neko drugo ime), ves-masina ima nesto preko godinu i pregrozno i prestrano buci.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.