Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2006., 22:02   #201
Talking

Budući da me oduševljavaju ove rasprave (ali i naznake uzajamne simpatije i potencijalnog ljubavnog zapleta izmedju Maje Župan i Shadow Weavera ), odlučio sam se i ja pridružiti komentiranju sapunice:

Najviše mi se sviđa kako izgleda Matija - baš je prava koka. A ni Saša nije loša, simpa mi je samo mi se više sviđala njena duža kosa u "Ljubav u zaleđu". Ova frizura joj ne stoji baš najbolje, ali ipak je ona ozbiljna doktorica pa valjda mora ovako izgledati...

Uglavnom, predviđam da se Bojanićka nije pojavila onaj dan kad ju je Saša čekala zato jer ju je muž prebio pa nije mogla doći. Također, predviđam da će se Hana malo pomalo spetljati sa Slavenom. Ali, čini mi se da bi tu moglo doći do još nečega: naime, Hana uskoro počinje raditi u "hitnoj službi" i tamo će vjerojatno upoznati neke nove ljude.... tko zna, možda upozna i Bojanićkinog muža koji je, npr. ugledan liječnik koji mlati svoju ženicu (ne zaboravimo da Hana stalno mašta o nekom poput Clooneya i da je Bojanićka išla u kliniku na drugi kraj grada po liječničku pomoć, a zašto??? Možda baš zato da je ne prepozna neki od muževljevih frendova liječnika!) Tko zna, tko zna, sve je moguće...

Jedva čekam da vidim hoće li nešto od ovoga biti istinito.

Inače, žao mi je što ovaj Matijin muž, zabavni kreten, ne ide malo više po narodnjačkim klubovima, barem bi bilo malo zabavnije! Pa do sada je išao samo jednom!

Zadnje uređivanje Max Lovrek : 08.11.2006. at 22:49.
Max Lovrek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 23:02   #202
E pa 'fala te Boze da nam se 'ko pridruzio u diskusiji . Vec sam bio pomislio da cemo Majcik i ja ostati ovde sami do 160. epizode .

I to niko drugi no Max Lovrek... a hoces li nam teta Vesnu nagovoriti, da i ona malo polemise sa nama .

I ja sam pomislio na to, da je Bojanicka popila grdne batine ono vece . Kada su sedeli u Sasinom stanu sam svaki put, kada je zvonilo na vratima, pomislio "e, to je sada Bojanicka... sa dve ljubicice, izbijenim zubima, pocepane odece" .

Vec sam spominjao da je i meni Helena Minic bila mnogo, mnogo lepsa u LJuZ. Tamo je imala vise neki "Vamp" imidz... ali neverujem, da bi vampozna doktorka delovala poverljivo . A i zbog karakternih crta lika Sase, taj stajling nebi bio adekvatan.

Matija jeste fina i draga, ali me svo vreme nervira... nerviraju me slabe osobe. Voleo bih da spakuje kofer i zbrise iz one kuce koja je puna ludaka . I ona matora Draganova mi ide na zivce... ja bih joj odmah zapusio usta .

Da, da! Luka bi trebao da ode jos koji put u folkoteku... da puste posle "Lepi grome moj" i "Manta, Manta" sa novog Cecinog CDa... .

Hana... hm... mislis da ce njoj posvetiti toliko paznje??? Ali, dopada mi se zaplet koji si smislio :klap:. Mada ja navijam da se Sasa i Slaven opet pomire!
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 09:36   #203
bože ono jučer je bilo prestrašno.počeli su glumiti kao oni naturščici u raznim sudnicama.strašno!
"ljubavi volim te,možda ti to ne govorim često ali takva sam" pa patetično izvijanje glave i ramena kao kod isčašenog pavijana.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 17:51   #204
Jao... kako je danas Karolina u morgen-mantilu ustala sa kauca i otisla do ogledala... kao da hoda na federima . A bilo mi je zao sto mora sama otici na svecani parti. Ali sredice to Igor, pa ce i malo do nje skoknuti .

Zasto li je Igor otisao po Tamaru??? Zar nije Karolina mnogo, mnogo bogatija??? Uvek su Vanja i Tamara vodili muke sa racunima???

A sta ce Emi taj Ivica??? On je najmanje 30 g. stariji od nje ... a ima mladog i zgodnog decka.

Hvala bogu... Matija polako ali sigurno dolazi pameti! Samo da se razvede od tog ludaka .
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 18:47   #205
da, Ema me stvarno razocarala, Ima super decka a petlja se s tim djedicom ! fuuuujjjj !!!

al Ema je dobraaa.....
mateo2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 19:29   #206
Matija konachno si pochela da razmisljash kao prava zena.Svaka chast.
Shto se tiche obitelji Dragan i njihove ``savrshenosti`` muka mi je!!!
Igor je gabor
Robi je prelep
Emin dechko je malo dosadan, ali bolje to nego DEDA Ivica
__________________
Muškarci vladaju svetom, a žene muškarcima!
jvtnns is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 19:35   #207
Juce sam kupio Gloriju (hrvatsko izdanje... ima i srpsko), jer sam video Helenu Minic na naslovnici... pa rekoh "Da vidim dali pisu nesto zanimljivo, informativno" .

Tekst je katastrofalan, banalan i bezveze . Pise kako je Helenica ostala "normalna devojka, koja u slobodno vreme i dalje nosi farmerke, majice i patike, naravno - ne sminka se". A ona licno istice da je "zivela skromno, mesecima nije imala grejanje"... imala je dugo "polupan prozor u kupaltilu, a nije imala novaca da ga promeni" . Jooooj! Kogo interesuju takve nebuloze i budalastine??? Ko zapravo u te bajke veruje??? Ona pliva u novcu, a narodu se ulizuje kroz te prazne price .

No... jos nesto interesantno. Video sam u Gloriji reklamu za neki novi list "Svijet Telenovela". Tako da ce pored "TV Novele" biti jos jedno izdanje, na "nasem" za ljubitelje tog zanra u ponudi.
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 19:47   #208
Talking

Quote:
Shadow_Weaver kaže:
Hvala bogu... Matija polako ali sigurno dolazi pameti! Samo da se razvede od tog ludaka .
Hehe, možeš biti zadovoljan razvojem situacije, jer Matija izgleda sprema kofere... Ja mislim da će ona na kraju završiti sa Pavlom koji je istinski voli i cijeni.

Naravno, Luka će nakon neke kalvarije, iskupljenja i/ili katarze (jer, ipak je on glavni negativac ) završiti sa zločestom hercegovkom Ivom koja će se kasnije popraviti, jednom kad više ne bude imala razloga za mržnju prema Matiji - ionako je on stvarni otac njenog djeteta.

Danas mi se najviše svidjela konfliktna situacija i svađa u kući Draganovih. Luka je bio stvarno odvratan prema Matiji. Također, žao mi je što nismo vidjeli malo više hard-core scena sexa između Ivice i Eme. To bi baš bilo zabavno!
Max Lovrek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 20:18   #209
Quote:
Max Lovrek kaže:
Danas mi se najviše svidjela konfliktna situacija i svađa u kući Draganovih. Luka je bio stvarno odvratan prema Matiji. Također, žao mi je što nismo vidjeli malo više hard-core scena sexa između Ivice i Eme. To bi baš bilo zabavno!
Joj... nemoj molim te erotske scene sa Ivicom . Jednom je bila jedna, kada je poveo neku ribu kuci... ono mi je, umesto kao izliv strasti, delovalo kao da ce ga svaki minut strefiti infrakt .

A Draganovi kao Draganovi... odmah sam rekao da je Iva za Luku, a Matija za Pavla. Iva nebi ni tako lose izgledala... samo je oni namerno tako sminkaju i oblace.

Maxim - Ja cu da te angazujem da mi napises scenarijo za novu telenovelu (ja naravno igram glavnu ulogu)! Sve znas . Iva i Luka su imali nekada aferu... moze lako biti da je mali njegov sin. Sa tim bi pala zadnja barijera, koja bi sprecavala Matiju i Pavla da se spoje .

Eh, jadna Karolina... sada ce je svi zezati kada dodje sama na parti, a vec se hvalila na sva usta .

Dali ce Vanja poludeti, kada joj Robic kaze za poljubac ???
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 20:29   #210
Quote:
Shadow_Weaver kaže:
Joj... nemoj molim te erotske scene sa Ivicom . Jednom je bila jedna, kada je poveo neku ribu kuci... ono mi je, umesto kao izliv strasti, delovalo kao da ce ga svaki minut strefiti infrakt .
Pa zato i kažem!

Quote:
Maxim - Ja cu da te angazujem da mi napises scenarijo za novu telenovelu (ja naravno igram glavnu ulogu)! Sve znas .
Ma nema frke, samo molit ću lijepo, ja nisam Maxim nego Maximilian Loverk!

Quote:
Dali ce Vanja poludeti, kada joj Robic kaze za poljubac ???
Bojim se da Robi neće imati kad joj reći, jer nikako da nastupi povoljna situacija za to. Nervira me ova Vanja, ista mi je ko Miss Piggy iz Muppet Showa!
Max Lovrek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 20:37   #211
Wink

hm...sva sreca da se prikljucilo vec dosta ljudi koji su skrenuli s teme novopridoslog nam Maxa, i zaboravili na njegovu insinuaciju ljubavnoga zapleta izmedju mene i Shadowa. uf uf...
nemoj Shadow to osobno shvatiti, ali ja sam ipak udana zena, a ti do vec znas. to je za one koji ne znaju
a sada da vidimo sto ja imam za reci.....
prvo, ponavljam: bas se veselim novim ljudima za cakulanje.
drugo, znamo vec odavno da su Luka i Iva imali nesto skupa ( ) a da li je to ono dijete...vidjet cemo.
drugo, onaj Emin frajer meni jako ide na zivce...sorry ali ide. onakav blento bi mi odmah dosadio. a sad da li je cika Ivica za nju dovoljno dobar...to zna ona. strast ne bira godine. ona scena kad je Ivek sevio onu zensku, nemjerno je prikazano samo kao "odradjivanje posla", jer je zenska koma. btw, moj muz kaze da ju zna iz grada, da je to neka ludjakinja koja nije glumica, tu su je uzeli kao natruscika, ali da je zena totalna ludjakinja. cudom se cudio cijelu epizodu. ali nebojte se vi za moga muzica, nema on nista s njom.
a sad dalje: bojim se da matija nece samo tako lako ostaviti luku. nadam se da se sasa nece vratiti onom slavenu sa firzuricom na cetku. onaj robi mi je glup, iz razloga sto nije odmah sve iskreno rekao Vanji, (mislim; ja bih odmah sve rekla, da me netko gnjavi i da ne bi poslije bilo "nisam znao")
jesam li jos sto htjela reci?
ne znam, mozda se jos vratim
Maja Zupan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 20:38   #212
Cool

Quote:
Max Lovrek kaže:
Ma nema frke, samo molit ću lijepo, ja nisam Maxim nego Maximilian Loverk!
Pa "Maxim" ce ti biti umetnicko ime... to mnogo bolje zvuci nego "Max" . Kada onda budes potpisan u spici "Scenarijo:Maxim" . Uf, uf, uf... postar ce da strajkuje!
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 20:40   #213
e da! meni je danas bas bilo zao Karoline. ali stvarno!!!!
Maja Zupan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 20:45   #214
Quote:
Maja Zupan kaže:
e da! meni je danas bas bilo zao Karoline. ali stvarno!!!!
Daaa! I meni... kako je se sama vozila taksijem .
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 20:48   #215
Quote:
Maja Zupan kaže:
hm...sva sreca da se prikljucilo vec dosta ljudi koji su skrenuli s teme novopridoslog nam Maxa, i zaboravili na njegovu insinuaciju ljubavnoga zapleta izmedju mene i Shadowa. uf uf...
Ma joooj, ja sam samo primijetio kako se vas dvoje lijepo slažete... nije to bila glavna tema mog javljanja!

Quote:
nemoj Shadow to osobno shvatiti, ali ja sam ipak udana zena, a ti do vec znas. to je za one koji ne znaju
Wow shadow, pa ona je udana žena i samim time puuuno hm... slađa!

Quote:
a sada da vidimo sto ja imam za reci.....
prvo, ponavljam: bas se veselim novim ljudima za cakulanje.
drugo, znamo vec odavno da su Luka i Iva imali nesto skupa ( ) a da li je to ono dijete...vidjet cemo.
Ma dijete je 100% njihovo, nema što drugo biti!

Quote:
drugo, onaj Emin frajer meni jako ide na zivce...sorry ali ide. onakav blento bi mi odmah dosadio. a sad da li je cika Ivica za nju dovoljno dobar...to zna ona. strast ne bira godine. ona scena kad je Ivek sevio onu zensku, nemjerno je prikazano samo kao "odradjivanje posla", jer je zenska koma.
Tako je, time su htjeli postici kontrast (besmisleni sex s usputnom kokom nasuprot pravih i jakih erotskih (ali, da stvar bude gora, i ocinskih!) osjecaja prema Emi - ubitacan mix koji nasem Ivici zadaje glavobolje )

Quote:
btw, moj muz kaze da ju zna iz grada, da je to neka ludjakinja koja nije glumica, tu su je uzeli kao natruscika, ali da je zena totalna ludjakinja. cudom se cudio cijelu epizodu. ali nebojte se vi za moga muzica, nema on nista s njom.
Ta "ludjakinja" je vrlo dobro odglumila svoju ulogicu onda kad su sjedili za stolom u kaficu i pricali o starim danima. A i onih nekoliko sekundi prikazanog "hard-corea" s tom zenskom je djelovalo ok - mislim, zenska je polovnjaca i taj sex ne bi trebao izgledati bas nesto jako sofisticirano, nego vise onako zdravoseljacki, a taj efekt je i postignut.

Quote:
a sad dalje: bojim se da matija nece samo tako lako ostaviti luku. nadam se da se sasa nece vratiti onom slavenu sa firzuricom na cetku. onaj robi mi je glup, iz razloga sto nije odmah sve iskreno rekao Vanji, (mislim; ja bih odmah sve rekla, da me netko gnjavi i da ne bi poslije bilo "nisam znao")
jesam li jos sto htjela reci?
ne znam, mozda se jos vratim
Da, Robi je malo glupast a i lose glumi, ali jebiga, sto se moze kad je beznadno zaljubljen u ovu Miss Piggy. A ni neki osjecaji spram bivse zenice mu nisu strani...
Max Lovrek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 20:49   #216
Quote:
Shadow_Weaver kaže:
Pa "Maxim" ce ti biti umetnicko ime... to mnogo bolje zvuci nego "Max" . Kada onda budes potpisan u spici "Scenarijo:Maxim" . Uf, uf, uf... postar ce da strajkuje!
Nadam se ne s honorarom u svojoj torbi!
Max Lovrek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 20:52   #217
robi je napravljen kao neki dobar decko, ali malo ide na zvice....
Maja Zupan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 21:02   #218
Quote:
Max Lovrek kaže:
Ma joooj, ja sam samo primijetio kako se vas dvoje lijepo slažete... nije to bila glavna tema mog javljanja!



Wow shadow, pa ona je udana žena i samim time puuuno hm... slađa!
Ma daj... nebih ja nikada sa udatom zenom ... he, heeeee .

Da... taj seks je namerno predstavljan kao ruzan, primitivan. "Zdravoseljacki" , tu rec moram i ja uvrstiti u moj recnik.

Robi mi je od svih tipova najruzniji, ali mislim da dobro glumi.

Ne, neee... honorar ide direktno na ziro racun! To su ljubavna pisma navalentih obozavateljki "Maxima, maga ljubavnih zapleta" .
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 13:53   #219
Kad se vec komentira izgled... meni je Matija nekako premrsava, na tu visinu i mrsavost mi njeno duguljasto lice povremeno djeluje zaista bolesno i ispijeno.

Sasa mi je slatka, ima lijepe zube, ali ni meni se ne svida frizura.

Vanja je prosjecna zena, ali cini mi se da izgleda prilicno mladoliko za svoje godine. Ima krasne oci i glasam za nju... ne znam, nesto mi se kod nje jednostavno svida

Ema mi je predivna, Alisa nista posebno, Hana mi je smijesna.

Iva je komad, ali jaaaako iritantna. I mogla bi malo pocupati obrve, ovako djeluje pomalo grubo.

Eto, moje skromno misljenje... Decke ni ne bih komentirala.
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 18:03   #220
Iva i Luka - To mi je bilo dobro... op, op pa u auto . A danas je Luka naizad rekao nesto pametno "Ako si rodila, nisi umrla" .

Karolina - Cak i kad gubi obrne stvari da budu u njenu korist.

A Sasa pocistila "svedski stol"... verujem da je i pravom zivotu takva .

Matija mi je bila ekstra u onom stilizovanom kimonu .

Igor... "Sta je brko" .

Jadan Emin decko... on se trudi na sve moguce i nemoguce nacine... ugadja joj, a ona je sva zaljubiska u deda Iveka .

A Vanja... i ja bih tako reagovao .
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.