Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2005., 15:08   #161
Quote:
Secundo kaže:
Pa nije. Treba samo puno strpljenja, maženja, palenja svijeća, prosipanja cvijetnih listića po podu, i to sve u vrijeme kada bi joj najradije zubima gaće poderao, uhvatio ju oko struka i ... , i to u roku odmah

Rajn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2005., 23:20   #162
Quote:
lucija kaže:
Hm... meni je jučer dragi izgovorio nešto što bi prosječno žensko u prosječnom trenutku shvatilo kao:

gle, ti meni trebaš za pod jaja i nemam ja sad potrebe ni vremena naguravat se s tobom jer moram negdje ugurat osam sati televizije... Uostalom šta bi ti pričala? Ne priča mi se nego skini gaće pa da svršimo s time kad si me već zvala u sexualnom smislu.

e, ali ja učila pa naučila muški jezik i shvatila sam pravo značenje :
a sta ti je tocno reko? bas me zanima....

OnTopic:
moje rjesenje je mozda nekome glupo ali meni pali... ako se nadjemo i on oce sex i oce sex i ne da mu se mazit, onda se poshevimo, on se istrosi i "miran" je pa se mazimo koliko ja hocu i onda opet poshevimo "po moju".
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 16:43   #163
Re: "Ti se uvijek hoćeš samo seksati ..."

Quote:
Secundo kaže:
"... a nikad nisi tek tako nježan prema meni"

Poznate to?

Počne sa razmjenom nježnosti, zagrljaja, poljubaca, i završi seksom. Ne mogu protiv moje prirode. To je kao kad pred psa stavite keks, a zabranite mu da ga uzme. Dobro dresiran pes stoji i gleda keks, curi mu slina, ali ga neće uzeti. Bed je što sam ja ulični mješanac i ne trzam na pokušaje dresure.

Žene, kako možete htjeti samo nježnost? Muški, kako se nosite s time?
Ovo je poznato mnogim parovima koji su dugo skupa..pa usudila bi se spomenuti i rutinu, jel. I meni se događalo, i završavalo njegovom zajebancijom: ''Šta sad? Pa rekli smo bez sexa večeras, neću..pa ti se zajebavaš sa mnom''
Znamo da je razlog ovome u razlici između muške i ženske sexualnosti. Ali gdje, točno i zašto se događa?
IMHO razlog se nalazi u raspoređenosti erogenih zona. Znate onu zajebanciju kako i muškarac i žena imaju 10 erogenih zona, samo su muškarcu svih 10 na jednom mjestu? E, u tome, naravno, ima istine. Govorit ću malo više o ženama jer se tu bolje snalazim Dakle, žensko je tijelo stvoreno za ljubav. Baš svaki dio ženskog tijela može sexualno reagirati. I kad par uleti u rutinu, on je već uhodan ljubavnik, zna koje dugmiće treba pritisnuti da se lampice popale i sve super..ali žena bi nekad da bude..obljubljena..ako me razumijete, da se sva dugmad ispritišće, da nastane lajt šou
Drugi je razlog psihološki. Kad pritisnu tjeskobe, nesigurnost..štajaznam. Kada želi da on tu bude radi nje da ju drži u naručju, da se osjeća sigurno, zaštićeno, da može lagano otpustiti cijeli svijet i zaspati u miru.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 16:46   #164
ma puno je razloga. razliciti su bioritmovi, ljudi su umorni, imaju svoje brige i strahove...
mnogi se osjecaju i nevoljenima i neatraktivnima, pa ih to inhibira i u spolnoj zelji...tako se jedan moj partner zatvorio kao skoljka kad sam mu rekla da je malo predebel za moj ukus, iako mu super stoji...ne biste vjerovali sto sve ljude pogadja i kako sve reagiraju...tom mom prijatelju nakon toga se nije dizao pola godine, toliko nam je trebalo da mu povratimo samopouzdanje...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2005., 22:10   #165
Red face



E i meni to malo malo kaze ova moja beštijica,
nikako mi nije jasno koji bi sad ona *****!
To ko da ide po onoj tezi : " JA BI SE JE**, AL DA MI NEUĐE!"
i onda ti budi nježan , on se napalio alo na bi se samo mazila, ili ja volim malo žešći sex , a on će meni TI NIKAD NISI NJEŽAN PREMA MENI!!!

JEBATE nikad na zelenu granu
NERAST is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2005., 23:44   #166
Nerast


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2005., 23:46   #167
Re: Re: "Ti se uvijek hoćeš samo seksati ..."

Quote:
lilla kaže:
Ovo je poznato mnogim parovima koji su dugo skupa..pa usudila bi se spomenuti i rutinu, jel. I meni se događalo, i završavalo njegovom zajebancijom: ''Šta sad? Pa rekli smo bez sexa večeras, neću..pa ti se zajebavaš sa mnom''
Znamo da je razlog ovome u razlici između muške i ženske sexualnosti. Ali gdje, točno i zašto se događa?
IMHO razlog se nalazi u raspoređenosti erogenih zona. Znate onu zajebanciju kako i muškarac i žena imaju 10 erogenih zona, samo su muškarcu svih 10 na jednom mjestu? E, u tome, naravno, ima istine. Govorit ću malo više o ženama jer se tu bolje snalazim Dakle, žensko je tijelo stvoreno za ljubav. Baš svaki dio ženskog tijela može sexualno reagirati. I kad par uleti u rutinu, on je već uhodan ljubavnik, zna koje dugmiće treba pritisnuti da se lampice popale i sve super..ali žena bi nekad da bude..obljubljena..ako me razumijete, da se sva dugmad ispritišće, da nastane lajt šou
Drugi je razlog psihološki. Kad pritisnu tjeskobe, nesigurnost..štajaznam. Kada želi da on tu bude radi nje da ju drži u naručju, da se osjeća sigurno, zaštićeno, da može lagano otpustiti cijeli svijet i zaspati u miru.

Odličan post!


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2005., 02:09   #168
nesto simpatično:

bračno dopisivanje

MOJOJ DRAGOJ

Tijekom protekle godine pokusao sam sa tobom voditi ljubav 365 puta.Uspio sam 36 puta, sto je u prosjeku jednom u 10 dana. Evo liste koja ce ti pokazati zasto nisam uspjevao cesce:
54 puta plahte nisu bili ciste
17 puta je bilo suvise kasno
49 puta si bila previse umorna
20 puta ti je bilo previse toplo
15 puta si se pretvarala da spavas
22 puta si imala glavobolju
17 puta si se bojala da ne prob udimo djecu
16 puta ti je lijecnik zabranio seks
12 puta ti je bio los datum u mesecu
19 puta si morala rano ustati
9 puta si rekla da ti nije do seksa
7 puta si izgorjela na suncu
6 puta si do kasno gledala televiziju
5 puta nisi htjela da pokvaris novu frizuru
3 puta si rekla da ce nas cuti susjedi
9 puta si rekla da ce nas cuti tvoja majka
Od onih 36 puta kad smo uspjeli voditi
ljubav, seks nije bio zadovoljavajuci
iz slijedecih razloga:
6 puta si lezala kao klada
8 puta si me podsjetila na pukotinu na plafonu
4 puta si mi rekla da napokon zavrsimo s tim
7 puta sam te morao probuditi da ti kazem da sam svrsio
Jednom sam pomislio da sam te povrjedio posto sam primjetio da se treses

MOM DRAGOM
Mislim da si malo pobrkao stvari. Evo razloga zasto od mene nisi dobio
vise nego sto jesi:
5 puta si dosao kuci potpuno pijan i od macke pomislio da sam ja
36 puta nisi uopce dosao kuci
21 put ti se nije dalo
33 puta si svrsio previse brzo
19 puta ti je kljoknuo prije seksa
38 puta si radio do kasno
10 puta si imao grceve u nogama
29 puta si morao ranije otici na spavanje zbog sutrasnjeg nogometa
2 puta si se potukao i udarili su te bas u testise
4 puta ti se zaglavio u rajsferslusu
3 puta si bio prehladjen
2 puta si bio povredjen na nogometu
20 puta si izgubio volju za seks zato sto si celog dana mislio na to
6 puta je tebe boljela glava
98 puta si bio zauzet gledanjem nogometa

A sto se tice onih 36 puta kad nam se seks dogodio, ali nisi bio previse
zadovoljan, evo objasnjenja:
Kao klada sam lezala onda kada si se bacio na krevet, a mene promasio, i poceo nasrtati na posteljinu
Nisam govorila o pukotini na plafonu, vec sam te pi tala da li vise volis biti odozdo ili odozgo
Kada sam se onako ludjacki tresla, bilo je to zato sto si me toliko jako
pritisnuo da sam se borila za zrak
lucina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2005., 12:44   #169
Quote:
hana kaže:
OnTopic:
moje rjesenje je mozda nekome glupo ali meni pali... ako se nadjemo i on oce sex i oce sex i ne da mu se mazit, onda se poshevimo, on se istrosi i "miran" je pa se mazimo koliko ja hocu i onda opet poshevimo "po moju".
Eto sta ti je pametna taktika


Jesi ti jos slobodna (ma tako inteligentna sigurno si zauzate do sudnjeg dana )
__________________
I dok san se skita, bena jedna luda,
Lipe cure pokupili, mangupi bez truda!
LogicalStandBy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.