Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 10:20   #1
Question Kako djeljenje SIM kartica po gradu funkcionira?

Nekad vidim ljude da dijele sim kartice po gradu al sam ih zaboravio pitat kak to sve funkcionira... Dali su oni samo volonteri? Dali mogu natrpat npr. 100 sim kartica na dan u torbu ili ima neki limit? Postoje li jos neka pravila?
dragonknigh is offline  
Old 19.05.2017., 10:26   #2
To su ti studoši placeni za taj posao, postoje pravila, postoji određena ruta, postoji praćenje rezultata u vidu broja nadoplacenih kartica itd.
ćubi is offline  
Old 19.05.2017., 16:27   #3
Quote:
ćubi kaže: Pogledaj post
To su ti studoši placeni za taj posao, postoje pravila, postoji određena ruta, postoji praćenje rezultata u vidu broja nadoplacenih kartica itd.
Jel postoji neki link sa vise informacija? Nisam ga uspio pronaci...
dragonknigh is offline  
Old 19.05.2017., 17:54   #4
Kakve informacije te zanimaju- bavio bi se dijeljenjem kartica ili ti treba puno kartica?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 19.05.2017., 20:02   #5
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Kakve informacije te zanimaju- bavio bi se dijeljenjem kartica ili ti treba puno kartica?
Treba mi puno kartica po "povoljnoj cijeni"
Znam da u bosni ima za 1€ po kartici sto nije losa cijena ali nasprem engleske (otprilike 0.3€ po kartici ak se kupuje po kolicini) je dosta visoka cijena. Znaci pokusavam razvit neku metodu da nabavim stotine sim kartica na sto jeftiniji nacin.
dragonknigh is offline  
Old 19.05.2017., 23:01   #6
morati ćeš potražiti neki drugi kanal za takvu potražnju.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.