Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 01:47   #41
Žalio sam se Operateru pa su mi vratili lovu...
puno je tu natezanja i pisanja molbe bilo :-/

Odvjetnika imam, ali sad mi nije toliko bitan. Zanima me samo kako HAKOM dozvoljava tim meksičkim kriminalcima da otvore tu firmu tj. da uredno posluju

Odvratno. Bio sam na adresi te firme i tamo je stambena zgrada, nikakve, baš nikakve oznake da je firma tamo, u zgradi

ČVRSTO sam uvjeren da su operateri povezani s njima, ali to se, dakako, ne može dokazati...
Sarrazin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:10   #42
Quote:
StephaneGnjecoi kaže: Pogledaj post
Zanima me samo kako HAKOM dozvoljava tim meksičkim kriminalcima da otvore tu firmu tj. da uredno posluju
HAKOM nije zadužen za to. Jednostavno firma se može na trg. sudu registrirati za određene djelatnosti, a tek onda je HAKOM nadležan ako netko krši zakon vezan za telekomunikacije.

Quote:
Odvratno. Bio sam na adresi te firme i tamo je stambena zgrada, nikakve, baš nikakve oznake da je firma tamo, u zgradi
eto ti temelja za žalbu, ako ih hoćeš dodatno zajebati (ovdje)

Quote:
ČVRSTO sam uvjeren da su operateri povezani s njima, ali to se, dakako, ne može dokazati...
Koji interes bi operateri imali? Raspižđivati svoje klijente?

Anyway, dobio sam pismeni odgovor od ministrarstva gospodarstva, Uprave za inspekcijske poslove u gospodarstvu, Sektor tržišne inspekcije (koja kobasica) u kojoj moju predstavku (tako su to nazvali) forwardaju HAKOMU.
cruzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:20   #43
Ja bih ti savjetovao da nazoveš još jednom, ponekad valjda ovisi i kojeg agenta dobiješ. Meni je rekla da Tele2 nije odgovoran za SMS-ove koje korisnik svjesno ili nesvjesno pošalje, na što sam zinuo da joj odgovorim da nisam ni svjesno ni nesvjesno slao SMS-ove, no zašutio sam kad je rekla da ide pogledati o čemu se radi, pa je vidjela da nije moja krivica što sam PRIMIO SMS.

c/p sa teme
dobio sam pismeni odgovor od ministrarstva gospodarstva, Uprave za inspekcijske poslove u gospodarstvu, Sektor tržišne inspekcije (koja kobasica) u kojoj moju predstavku (tako su to nazvali) forwardaju HAKOMU.

Eto, velim, probaj još jednom (smireno, nisu agenti krivi) i reci da je kolegica agentica kolegi vratila novac jednim klikom, jer se radi o istoj firmi, Binbitu.
cruzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 11:01   #44
Quote:
cruzer kaže: Pogledaj post
HAKOM nije zadužen za to. Jednostavno firma se

Koji interes bi operateri imali? Raspižđivati svoje klijente?
Koji interes? Interes da uzimaju najveći dio tog kolača koji je naplaćen krajnim korisnicima
proffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 04:49   #45
Quote:
proffy kaže: Pogledaj post
Koji interes? Interes da uzimaju najveći dio tog kolača koji je naplaćen krajnim korisnicima
Upravo to. I mnogi se neće žaliti... mislim da se nas 20-30% žali, ostale boli briga.
To ti je ono - APP, cruzer-u
Sarrazin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 12:19   #46
Quote:
proffy kaže: Pogledaj post
Koji interes? Interes da uzimaju najveći dio tog kolača koji je naplaćen krajnim korisnicima
ali NE UZIMAJU ni mrvicu, a kamoli najveći dio.

Quote:
StephaneGnjecoi kaže: Pogledaj post
Upravo to. I mnogi se neće žaliti... mislim da se nas 20-30% žali, ostale boli briga.
To ti je ono - APP, cruzer-u
Tako je svugdje. Ako kupiš bilo što i ne žališ se da ne radi - to je tvoj problem.
U ovom slučaju imamo HAKOM koji je odradio svoj posao i dapače, i iako je donio odluku o povratu novca za samo jedan posebni broj, Tele2 počeo je vraćati novce skinute i sa drugog broja kad je vidio da se radi o istoj firmi, ALI TEK NAKON ŠTO JE HAKOM DONIO ODLUKU. Znači Tele2 je to mogao napraviti tek nakon što je imao NA TEMELJU ČEGA to napraviti.
cruzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:19   #47
Otkud ti to? pricas o necem o cemu nemas pojma ocito
proffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:19   #48
dobio sam prije par dana dopis od Tele2 u kojem me obavještavaju o povratu novaca. Ukupno 6-7 stranica zbog 12,50 kn. Nisam ni čitao, proslijedio u šmir papir.
cruzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 04:36   #49
Quote:
cruzer kaže: Pogledaj post
dobio sam prije par dana dopis od Tele2 u kojem me obavještavaju o povratu novaca. Ukupno 6-7 stranica zbog 12,50 kn. Nisam ni čitao, proslijedio u šmir papir.
To su i meni poslali, te ujedno napomenuli kako su uputili prigovor BinBit-u d.o.o.
Navodno će i HAKOM sad reagirat... vidjet ćemo što i kako.
Sarrazin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 16:33   #50
Vraćeno prije 10-ak dana 20kn, od strane tele2, koje je bibit d.o.o. ukrao..
Bodulina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.