Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2015., 20:53   #41
Primjetila sam da se na jednom portalu oglašavaju besplatna uvodna predavanja Rekonektivnog iscjeljivanja.

Da li je netko bio na njima i vrijedi li ići?
mjesecarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 16:37   #42
Quote:
lucijarea kaže: Pogledaj post
Pa ne slažem se baš sa vama da je ovo muljaža. Prije mjesec i deset dana sam napravila osobnu rekonekciju i za to vrijeme sam izliječila štitnjaču ( da napomenem trebala sam ići na operaciju) , žuč koja me je boljela i kad bih popila čašu vode , probavu koja je sada savršena, vid i općenito sve mi je u životu krenulo u savršenom redu. E pa vi meni sada recite tko je tu lud i dali je rekonekcija muljaža, he, he !!!
Poštovanje...

Zanima me d a li ste još uvijek dobro nakon rekonekcije?

Ja također imam zdravstvenih niz problema, a nedavno sam čula da bi mi rekonekcija mogla pomoć.

Evo ako znate nešto više...

Lijepi pozdrav.
dunjamraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 00:40   #43
Quote:
dunjamraz kaže: Pogledaj post
Ja također imam zdravstvenih niz problema, a nedavno sam čula da bi mi rekonekcija mogla pomoć.
Evo ako znate nešto više...
Lijepi pozdrav.
A na koga bi se ti rekonektirala ?
Izgubljeni u magli, uz tegobe ubrzo nailaze na ponor.
Ja ću ti pomoći.

Držiš li se uspravno dok sjediš i hodaš, te razgibavaš li se svaki dan ? Trebaš.
Gimnasticiraš li svakodnevno ? Trebaš.
Jedeš li tri bjele smrti plus meso ? Nemoj.
Kava, cigarete, tablete, alkohol ? Nemoj.
Jedeš li svaki dan puno organskog nešpricanog voća i povrća ? Trebaš.

Osim rekonekcije, ostale New age gluposti mogu ljude dovesti u još gore stanje, ne samo zato što im prodaju maglu, već što ljudi zaborave raditi na sebi i ne znaju niti se pridržavaju načela zdravoga života, how simple.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 17:37   #44
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
A na koga bi se ti rekonektirala ?
A valjda na sebe.

Nisam pobliže proučavala tu tehniku, no čini mi se da je tip uspio fino upakirati i izbrendirati neke krajnje jednostavne, bazične stvari. Isto kao onaj lik s kvantnom harmonizacijom. Ne vidim zašto bi takav tretman bilo kome mogao škoditi, osim možda u financijskom smislu.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 13:35   #45
Quote:
mjesecarka kaže: Pogledaj post
Primjetila sam da se na jednom portalu oglašavaju besplatna uvodna predavanja Rekonektivnog iscjeljivanja.

Da li je netko bio na njima i vrijedi li ići?
Da pratila si bezplatne Maminovce. Marketing sa izmišljenim i lažnim načinom
uzimanjem vašeg novca
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2019., 20:47   #46
Pozdrav! Vidim da slabo pišete o temi rekonekcije, a također ima jako malo informacija i iskustava na internetu. Sa obzirom da sam započela sa tretmanima rekonekcije, zanimaju me vaša iskustva? Jeste li osjetili išta tokom seanse i jeste li osjetili ikakve promjene u životu, nakon rekonekcije? Ja sam zaista osjetila tu energiju tokom seanse, ali ništa se ne pomiče na bolje. Doduše, tek je tjedan dana i tek sam napravila prvu, ali brzo bi trebali doći i nekakvi rezultati, zar ne? Pišite molim vas, iskustva.
Flipsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2019., 01:56   #47
Quote:
Flipsa kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Vidim da slabo pišete o temi rekonekcije, a također ima jako malo informacija i iskustava na internetu. Sa obzirom da sam započela sa tretmanima rekonekcije, zanimaju me vaša iskustva? Jeste li osjetili išta tokom seanse i jeste li osjetili ikakve promjene u životu, nakon rekonekcije? Ja sam zaista osjetila tu energiju tokom seanse, ali ništa se ne pomiče na bolje. Doduše, tek je tjedan dana i tek sam napravila prvu, ali brzo bi trebali doći i nekakvi rezultati, zar ne? Pišite molim vas, iskustva.
Ja sam tek sad, nakon godinu i po dana od tretmana pocela vidjeti promjene. Osjecam se predobro, svi mi kazu da jednostavno blistam, toliko mi je sad na svim poljima predivno da ne mogu vjerovati. Radila sam licnu rekonekciju, onu koja se radi jednom u zivotu, dva dana zaredom.
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2019., 19:08   #48
Jeste li pročitali knjigu Mike Pearl, "Rekonekcija"..?
__________________
Kada zemlja strahuje od svojih najpametnijih ljudi, a malo ih ima, što se može očekivati nego propast.
Lennie Ingall is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2020., 10:34   #49
Quote:
cezar5 kaže: Pogledaj post
Ja sam tek sad, nakon godinu i po dana od tretmana pocela vidjeti promjene. Osjecam se predobro, svi mi kazu da jednostavno blistam, toliko mi je sad na svim poljima predivno da ne mogu vjerovati. Radila sam licnu rekonekciju, onu koja se radi jednom u zivotu, dva dana zaredom.
Pa kako se radi to?
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:11.