Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2016., 14:07   #4761
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
zna li netko što se nalazi u l'occitane nagradnoj knjižici 4 koraka do ljepote koju dijele u dućanima?
U njoj skupljaš štambiljiće, jedan štambilj za kupnju jednog bestsellera. Za četiri različita bestsellera dobiješ četiri štambilja i onda dobiješ poklon paket njihovih proizvoda (različiti su pa možeš birati).

Mislim da bestsellera ima 12, ne znam napamet koji su sve, a nemam tu knjižicu trenutačno pri ruci. Sjećam se karite kreme za ruke, bademovog ulja za tuširanje, koncentriranog mlijeka za tijelo i dosta krema za lice...
Orithyia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 16:32   #4762
hvala na odgovoru. mislila sam da je nešto zanimljivije u pitanju, odnosno neki konkretni popusti osim simboličnih 10% ili 15%, al i ja se bome previše nadam
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 11:08   #4763
U kojem je obliku naveden rok trajanja na L'Occitane proizvodima, može mi netko provjeriti? Hvala!
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 22:59   #4764
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
U kojem je obliku naveden rok trajanja na L'Occitane proizvodima, može mi netko provjeriti? Hvala!
čini mi da imaju onu oznaku sa posudicom, odnosno rok teče od otvaranja.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 17:56   #4765
Je li netko probao kremu i losion za lice od bozura? Kakvi su dojmovi?
leptirica_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 08:26   #4766
Probala kremu, imam mjestovitu kozu i trideset godina. Lijep miris, ali kao krema stvarno nista osobito, kao da sam stavila neku niveinu.
keaton is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 18:21   #4767
Djevojke ima li kakav popust u L'occitaneu? Ovaj 10% za rođendan cc-a mi se čini malo... Kupila bih jedan parfem. Koliko se dobije za rođendan?

Ili možda netko ima za prodati određenu količinu parfema acacia?
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 20:26   #4768
Za svoj rodjendan imas 25% na jedan proizvod i to trebas do kraja godine iskoristiti.

Powered by LG G4
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 00:31   #4769
nacula sam da ce u studenom u gloriji biti kuponi za parfeme u njih, pa ako mozes cekati... to ce ti bit 30/40%
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 13:06   #4770
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
nacula sam da ce u studenom u gloriji biti kuponi za parfeme u njih, pa ako mozes cekati... to ce ti bit 30/40%
Hvala na ovoj informaciji, mogu čekati
Angelsss hvala i tebi
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 19:48   #4771
Ako netko planira kupovinu u siječnju u web shopu, promotivni kod je NOVOGODISNJAODLUKA i dobije se popust 70kn za kupovinu iznad 370 kn
C La Grande is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 11:11   #4772
Moze li se rodendanski popust iskoristiti i za kupnju preko weba?
Ako moze samo u trgovinama da li se dobije kakav poklon, osim uzoraka, uz to jer namjeravam potrositi oko 400 kn?
__________________
Gledaj srcem i dušom
Gloria84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 00:41   #4773
Quote:
Gloria84 kaže: Pogledaj post
Moze li se rodendanski popust iskoristiti i za kupnju preko weba?
Ako moze samo u trgovinama da li se dobije kakav poklon, osim uzoraka, uz to jer namjeravam potrositi oko 400 kn?
Može se i preko weba.
A ovo drugo pitanje mi je skroz nejasno - pa dobiješ popust za rođendan i to je poklon. Ne shvaćam na kakav drugi poklon misliš
Testere u trgovini sam dobivala uz kupnju, a i inače kad bih nešto zamolila da isprobam bih dobila tester.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 14:29   #4774
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Može se i preko weba.
A ovo drugo pitanje mi je skroz nejasno - pa dobiješ popust za rođendan i to je poklon. Ne shvaćam na kakav drugi poklon misliš
Testere u trgovini sam dobivala uz kupnju, a i inače kad bih nešto zamolila da isprobam bih dobila tester.
U web shopu se za svaku narudžbu dobije poklon, bez obzira na cijenu narudžbe, a za kupnju iznad 350 kn dobije se dodatni poklon set
C La Grande is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 16:00   #4775
Zna li itko može li se Reine Blanche linija koristiti tijekom trudnoće? Jedna mi je njihova prodavačica rekla da može, ali nisam sigurna... treba mi prirodni spf za mrlje :/
Lutka29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 15:01   #4776
Quote:
Lutka29 kaže: Pogledaj post
Zna li itko može li se Reine Blanche linija koristiti tijekom trudnoće? Jedna mi je njihova prodavačica rekla da može, ali nisam sigurna... treba mi prirodni spf za mrlje :/
kolko znam, može. ali možda najbolje da se konzultiraš s doktorom... tj. ako do sad već nisi rodila
Petra Petra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 09:30   #4777
Je li netko isprobao kremu s božurom?
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:03   #4778
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Je li netko isprobao kremu s božurom?
Ja sam tester probala i nije me odusevila nesto posebno. A mozda je to zato sto je nisam koristila dovoljno

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:22   #4779
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Je li netko isprobao kremu s božurom?
Ja! Božanstven miris, koža predivno baršunasta na dodir, ali to je zato što je silikon pri vrhu liste sastojaka, a ne zato što je nešto posebno hidratantna. Ako nisi na njih osjetljiva i na alkohol..može biti ok no mislim da je preskupa za to što nudi
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:23   #4780
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ja sam tester probala i nije me odusevila nesto posebno. A mozda je to zato sto je nisam koristila dovoljno

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Ja sam imala. Nije ni mene odusevila, preslaba mi je bila.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.