Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 21:49   #5561
Znam ljude koji su limitirani, kojima novci nisu isplaćeni i svi su pokušaji povlačenja ostali bez rezultata.
DrŠ2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 22:03   #5562
Također pouzdano znam za doticnu kladu da jede govna,traže sve dokumente i kad posaljes sve onda vise uopce nema odgovora. Cak i za 50e a kud za vise. Ovisno od accounta
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 08:13   #5563
Quote:
Ssung kaže: Pogledaj post
Također pouzdano znam za doticnu kladu da jede govna,traže sve dokumente i kad posaljes sve onda vise uopce nema odgovora. Cak i za 50e a kud za vise. Ovisno od accounta
1xBet mi i dalje funkcionira besprijekorno, u siječnju sam bez problema povukao 200 eura početnog uloga i 350 eura profita, sada sam opet bez ikakvih problema povukao 400 eura početnog uloga...
Ponuda im je povremeno blesava, ali sve moje oklade do sada primili su bez zadrške i ikakvog limitiranja, bonuse isplaćuju točno prema pravilima. To što je bonuse teško oploditi, druga je priča.
Javit ću još što će biti kroz tjedan dana, ako uspješno izvrtim još malo i ovih 220 eura profita koji mi još stoje na računu, ali za sada zbilja nikakvih problema s njima.

kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:23   #5564
Ovo će sad već ispasti kao da sam neki plaćenik 1xBeta, ali doista me samo zanima ima li ljudi sa stvarnim negativnim iskustvima iz prve ruke s tom kladionicom, s obzirom da je mislim početi koristiti malo ozbiljnije.

Malo im je stranica teška za navigiranje po ponudi, ali to je lako pregrmiti kad imaju ponudu s jako često promašenim marginama i koeficijentima i lakše im je uzeti lovu nego drugim stranim kladionicama.

Dakle, moja iskustva s njima su za sada skroz pozitivna - ono što mi je najvažnije, oklade prihvaćaju bez zadrške, nema natezanja s operaterima, odbijanja uplata, postavljanja limita (osim onih već postojećih za pojedine oklade, npr. 100 eura za koševe) itd.

Nešto se pisalo o problemima s isplatom, a to je potpuno suprotno od mojeg iskustva, zbog čega i postavljam ove screenshotove. Dosad sam napravio četiri isplate: u siječnju sam prvo povukao svoj početni ulog od 200 eura i zatim 350 eura profita, sada u veljači sam povukao 400 kn uloga i danas još 400 eura profita, sve bez ikakvih problema. Treba im desetak minuta da odobre transakciju i to je to.


kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 18:26   #5565
kolega je uplatio dugorocnu okladu na LP proslu jesen, 50e oklada vezana uz ulazak u 1/8 finala

usao na racun, trazi okladu jer nije sjeo dobitak i nema ni love ni oklade

nakon 3 dana prepiske sa korisnickom sluzbom - njihov zakljucak da on nikad nije to ni uplatio

i ode i ulog i dobitak na njihov racun

tamo igram iskljucivo multiple listice i to max 5e uloga, ne ostaje mi se bas bez para
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 12:31   #5566
bet365 skrill

Pokušao sam dodati Skrill karticu na svoj račun za isplatu i kaže bet365 da to više nije moguće "Unfortunately, for reasons beyond our control, this card cannot be used to make deposits to online gaming companies"
Eto čisto da znate
neno20st is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:44   #5567
Ne kuzim zasto bi dodavao skrill karticu? Pa jednostavno uplacujes/isplacujes koristeci skrill, a ne karticu.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 01:38   #5568
Jel zna netko kak ide isplata sa bet365? Jel ide na visu i kolko dana treba da novac bude doznacen na racun?
coolwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 13:17   #5569
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Ne kuzim zasto bi dodavao skrill karticu? Pa jednostavno uplacujes/isplacujes koristeci skrill, a ne karticu.
Pod withdraw nemam uopće Skrill već samo Bank Wire. Mislio sam da se treba dodati kartica da bude omogućena i isplata na Skrill. Kod deposita dobijem ovu obavijest:
"Please be aware that from the 31st January 2018, you will no longer be able to fund your Skrill account with a Mastercard, however you can continue to use a Mastercard to make a Skrill deposit from the bet365 deposit page, by selecting the Card option within your Skrill account when completing your payment. Visa Cards are not affected by this change."
neno20st is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 17:03   #5570
Ta obavijest nema veze s time. To samo znaci da ne mozes vise punit skrill balance s mastercardom.

A nemas withdraw opciju za skrill jer vjerojatno nisi napravio deposit preko skrilla? Vecina kladionica ima sistem da ako uplatis 100 eura s tekuceg onda 100 eura moras i isplatit na tekuci. Kako si napravio deposit?
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 15:47   #5571
Quote:
Bull7 kaže: Pogledaj post
Uzet Skrillov mastercard i podici eure u Sloveniji na bankomatu. To ti je najbolja opcija. Mozes i kod nas podici u kunama tecaj ti je cca. 7 kuna.
To je najisplativija opcija ili se isplate i ostale opcije?
Zontra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 17:51   #5572
Quote:
coolwater kaže: Pogledaj post
Jel zna netko kak ide isplata sa bet365? Jel ide na visu i kolko dana treba da novac bude doznacen na racun?
Jucer navecer sam zatrazio isplatu na visu i danas ujutro je novac bio na racunnu. Pohvala za bet365
coolwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 21:44   #5573
Quote:
coolwater kaže: Pogledaj post
Jucer navecer sam zatrazio isplatu na visu i danas ujutro je novac bio na racunnu. Pohvala za bet365


Ako je to visa nekog od hrvatskih racuna budi oprezan jer porezna sad ima uvid u sve racune.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 03:43   #5574
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Ako je to visa nekog od hrvatskih racuna budi oprezan jer porezna sad ima uvid u sve racune.
Zanima me u 2018.godini ima li sluzbeno zabiljezen ijedan slucaj?

Nedaju mi se kupovat bonovi.

Takoder me zanima jel moguca isplata na skrill ako je uplata preko ekesh bonova(wwin)?
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 10:13   #5575
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Zanima me u 2018.godini ima li sluzbeno zabiljezen ijedan slucaj?

Nedaju mi se kupovat bonovi.

Takoder me zanima jel moguca isplata na skrill ako je uplata preko ekesh bonova(wwin)?
Mislim da jeste, jer ja ovdje u BiH uplaćujem preko xbonova, a isplaćujem uredno na skrill.
Scrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 20:11   #5576
Exclamation Bet365 - Vazna obavijest

Zelim upozoriti na ponasanje od strane bet365 kladionice.
Kao sto znate klađenje u stranim online kladionicama je po HR zakonu zabranjeno i ako vas uhvate (uplate/isplate preko bankovnih racuna) mozete dobiti kaznu od 5.000 do 50.000 kn.

E sada, do sada smo mi to vjesto iskoristavali koristeci skrill jer uplate skrillom nisu vidljive nasem ministarstvu financija.

Medjutim, zadnjih mjesec dana cuo sam vec za 3-4 slucaja gdje je bet365, nicim izazvan blokirao nekim ljudima iz HR racun i trazio dodatne dokumente za verifikaciju racuna. Nakon sto su im ti ljudi poslali te dokumente oni su rekli da im mogu isplatiti novce, ali iskljucivo na bankovni racun. Oni dobro znaju da je to po HR zakonu zabranjeno i prakticki su na taj nacin zapljenili te novce vlasnicima racuna. Znaju da ljudi nece riskirati radi 500tinjak eura kaznu do 50.000kn.

cisto da znate, dosad jedna od najboljih kladionica pocela je s prljavim igrama. Igrajte tamo na vlastiti rizik. Doduse, ako ste igrač koji gubi novce, nece vam se desiti nista, ali ako znate sta radite ocekujte ovakve probleme.
kenwilber is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 11:44   #5577
Quote:
kenwilber kaže: Pogledaj post
cuo sam vec za 3-4 slucaja gdje je bet365, nicim izazvan blokirao nekim ljudima iz HR racun i trazio dodatne dokumente za verifikaciju racuna.

cisto da znate, dosad jedna od najboljih kladionica pocela je s prljavim igrama.
kako nicim izazvani? - odlucili su konacno postivati HR zakon
prljava igra je bila dok su izbjegavali zakon HR-a, i svjesno ga krsili

a ako mislis da su takvi zakoni mrtvo slovo na papiru, evo znam 100% slucaj jedne online klade koja je dobila kaznu (5 znamenki, u eurima) od madarske jer je dopustala njihovim igracima kladenje na njihovom webu bez da su imali potrebne dozvole madara

mos mislit sto ce se bet365 pomoci za tih 500 eura od par igraca, al drzavna kazna im se bas i ne placa
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 11:57   #5578
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
kako nicim izazvani? - odlucili su konacno postivati HR zakon
prljava igra je bila dok su izbjegavali zakon HR-a, i svjesno ga krsili

a ako mislis da su takvi zakoni mrtvo slovo na papiru, evo znam 100% slucaj jedne online klade koja je dobila kaznu (5 znamenki, u eurima) od madarske jer je dopustala njihovim igracima kladenje na njihovom webu bez da su imali potrebne dozvole madara

mos mislit sto ce se bet365 pomoci za tih 500 eura od par igraca, al drzavna kazna im se bas i ne placa
Pricas gluposti da hoce postivati HR zakon onda bi placali licencu, ovako samo zajebavaju ljude

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
betboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 14:33   #5579
Quote:
betboy kaže: Pogledaj post
Pricas gluposti da hoce postivati HR zakon onda bi placali licencu, ovako samo zajebavaju ljude
Postoji li ijedna strana klada da plaća HR licencu...?

Nekako sumnjam, mislim da to ne čini ni bet-at-home iako ima hrvatsku stranicu i podršku...
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 14:49   #5580
Danas sam pokušao uplatiti novce na Skrill preko bankovnog računa (opcija gambling) ali govore mi da sam unio neispravnu lozinku (ona bankovna jednokratna za potvrdu transakcije). Ta jednokratna radi kad se prijavim u svoj online bankovni račun. Sad me zanima koliko je pametno ići u banku pitati u vezi toga? Netko zna da li je ovo problem do Skrilla ili banke, neki novi zakoni ili slično?
lorcav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.