Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 10:46   #81
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post

moji starci i obitelj su takvi tipovi da kao nece nis komentirat ak mi nije muz, kad je postao muz onda nemaju komentara jer sta ce, takvog sam si sama izabrala
vrh

ja bih voljela imat dijete. al hebiga, sta cu kad on jos ne zeli
forzaMILAN is offline  
Old 07.11.2017., 10:50   #82
forza, jos si mlada, bit ce

sweetkiss a tako i je, da su sta i komentirali, al bi to sta prominilo
meni nije imao ko sta komentirat, zatrudnila u 4.srednje. moji su mi savjetovali da se ne udajem ako nisam sigurna
fairy wings is offline  
Old 07.11.2017., 10:53   #83
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
fairy mora bit lakse kad ce se sami moc hranit barem
onda ćeš vidjeti tek što je prava zabava, hraniti dvoje malih
tako sam sretna što j to prošlo, ali da je znalo biti zabavno - je


Anglesss - propustila sam te iskomentirati, no drago mi je da si danas bolje. Kad prođe prvi šok, dalje ide po svom.

Prije 3 godine smo išli u OS u šoping, muž krivo procijenio krivinu i mi završili u jarku ... ja ogrebena po ruci, djeca više uplašena, auto blago puknut ...
Gora stvar mi je bila otići u auto pod nagibom po torbu, bojala sam se da se ne prevrene na mene. Odšlepan ... došli doma za 2 sata od kad smo krenuli.
I,
muž posudio auto od oca i popodne otišli nazad u šoping, ništa nas nije moglo iznenaditi.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 07.11.2017., 10:55   #84
ja sam jednom odletila s autom u neciji dvor, kad sam tek pocela vozit. tresla sam se ko prut. nije nista bilo ni autu ni meni al svejedno sam tu ulicu par miseci zaobilazila
fairy wings is offline  
Old 07.11.2017., 11:03   #85
ne volim voziti, iako ljudi koje sam vozila kažu da dobro vozim. vozim kad moram. rađe plaćam taksi nego odem npr na cugu u centar autom
ne osjećam se dobro u autu kao vozač nikako i taj nedostatak želje za vožnjom naravno uzrokuje manjak iskustva.
na samom početku staža sam ogrebala čovjeku auto na parkingu, ništa specijalno, ali me vjerojatno poljuljalo dodatno.
mali_cox is offline  
Old 07.11.2017., 11:07   #86
A što se tiče nepristojnih upita od starije rodbine tipa kad ćeš se udati, djeca itd, ima i drugih matoraca koji ne razmišljaju o izgovorenim riječima.
Poznajem starog gospodina koji je poslovni susjed gdje i moja kuma ima ured, taj me uvijek dočeka "pozdravom" :

- Dobar dan gospođo direktorice! Kako ste? Kako je velika industrijalka?
Uvijek mu taktično odgovram da sam ja samo fizički velika ... nisam ja ta koju vi mislite ... ma kakvi, nisam ja bogata, to vi samo maštate ...


Danas sam ga srela i i pomislim: zar opet ???
Ista pitanja. I u sekundi odlučim promijeniti taktiku:

- Eto, ja to tako mogu. A vi? Niste još u penziji? Što vi radite vani? Šećete se? Zašto niste na svom radnom mjestu? (očito vidim da čovjek je samo išao po jauzinu, nosi hranu u vrećici) ...
Mislim da se na trenutak lecnuo, spmenuo je direktora ...
- Da, direkotr vam je baš pravi komad. (Istina, dobili su mladog i zgodnog šefa koji je ranije bio pripravnik, stara direkotrica je otišla u mirovinu.)
U sebi bi ga tako rado sterala, no iako znam da je to zafrkanicija, čovjek ne kuži ironiju i govor tijela, valjda bi mu trebala poslati napismeno da shvati.

Jbte,
imam ponešto što sam naslijedila od roditelja, ali uopće nisam bogata kako on to prikaže. Još i OK kad se interno zafrkavamo, no znalo je biti stranaka, Roma, bojim se da me netko krivo ne dočeka radi njegove bezvezne zezancije.

Kćerkinom prijatelju su pokazali nož kad se za vikend vraćao doma iz izlaska, dečko je samo počeo trčati i pobjegao im je.
Ja ne mogu toliko trčati.

Ne shvaćam kako netko ne shvaća da je bezobrazan pa imao on 40 ili 65 godina.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 07.11.2017., 11:21   #87
wendi uzas, ljudi si svasta dopusaju

cox ja sam polozila silom prilika sa 27.god, nisam imala nikakvu zelju vozit niti me to zanimalo. sada nebi minjala vozacku za nista. kad zivis u selendri ko ja ovisan si o autu, nigdi ne mozes bez auta. nekad mi se cini da ne izlazim iz auta po cile dane dicu vozam na treninge, ja radim itd
fairy wings is offline  
Old 07.11.2017., 11:28   #88
mene je jedna bivša kolegica, starija od mene nekih 20ak godina...
znala je, onako kad sam otišla s tog radnog mjesta na neko drugo, bocnuti pitanjem: a ti si još taaaaamoooo????? onako baš s visoka... a jako je bila i još uvijek je puna sebe i uvijek se držala bolja od ostalih..
i tako meni jednog dana dopi*dilo to njeno... i rekoh: not today, satan, not today...

i evo ti mene kod mesara i ona iza mene. i počne ona, uvijek isti ton, onako podjeba*ački: a ti si još taaaaamoooo?????
velim ja: daaaa, sad mi je bolje nego prije taaaaaamooooo.... a vi ste već išla u penziju ili?....
(nije bila još za penziju tada i to sam jako dobro znala, no nisam si mogla pomoći)

evo, jučer sam je srela. samo me ljubazno pozdravila kad smo se srele. i to je bio pozdrav kimanjem glave, bez riječi.


__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 07.11.2017., 11:28   #89
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ne osjećam se dobro u autu kao vozač nikako i taj nedostatak želje za vožnjom naravno uzrokuje manjak iskustva.
Imam jednu prijateljicu koja je kao ti. Ne voli voziti i kraj priče. I to je ok. Ne voliš, pa ne voliš. Sreća pa barem danas možeš na sto načina stići od točke A do točke B.

Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Kćerkinom prijatelju su pokazali nož kad se za vikend vraćao doma iz izlaska, dečko je samo počeo trčati i pobjegao im je.
Ja ne mogu toliko trčati.

Ne shvaćam kako netko ne shvaća da je bezobrazan pa imao on 40 ili 65 godina.
O bože! Baš nas svakakvih ima.

Ja mislim da shvaćaju da su bezobrazni, čak štoviše, da to vrlo dobro znaju, ali koriste, jer im nitko neće začepiti usta, jer su kao stariji, pa ih se treba poštovati. Nemam poštovanja za bezobrazne ljude, pa taman bili starosti kao moji roditelji/baka/djed.

Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
cox ja sam polozila silom prilika sa 27.god, nisam imala nikakvu zelju vozit niti me to zanimalo. sada nebi minjala vozacku za nista. kad zivis u selendri ko ja ovisan si o autu, nigdi ne mozes bez auta. nekad mi se cini da ne izlazim iz auta po cile dane dicu vozam na treninge, ja radim itd
Potpisujem, itekako. Samo što sam ja položila s 18. I to su me moji natjerali, i hvala im da jesu, jer bih bez auta bila jedna velika 0. Ne bih mogla raditi i studirati istovremeno, sad ne bih mogla raditi i ići na tečaje.... meni auto doslovno život znači i sretna sam što imam mogućnosti imati ga.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 07.11.2017., 11:35   #90
moj vozački je jedna simpatična priča: te godine tata i mama nisu mogli uskladiti godišnje, pa je mama onda svoj iskoristila da nas tri odemo na more. osmi dan (od 10) na moru, zove tata:
- kad se vraćate?
- prekosutra.
- a ne može to sutra?
- zašto bismo?
- jer ti sutra počinju predavanja u autoškoli, jučer sam te upisao.

(propustila sam ta dva dana, nije da su mi strašno nedostajala )
uglavnom, vozačku imam od 18. rođendana (na rođendan sam trčala izraditi ju, položila mjesec i po ranije), auto sam dobila godinu dana kasnije, i ne bih ju mijenjala ni za što. isto dolazim iz selendre (pardon, prigradskog naselja, 5 km od grada, a ne postoji javni prijevoz nikakav), sad živim u selendri koja ima dvije i po linije dnevno, naštimane prema školarcima, koje koštaju ko svetog petra kajgana. znači, ja i moj sparki smo si bestići, i ne bih mogla zamisliti život bez njega.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 07.11.2017., 11:42   #91
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
sad živim u selendri koja ima dvije i po linije dnevno, naštimane prema školarcima, koje koštaju ko svetog petra kajgana. znači, ja i moj sparki smo si bestići, i ne bih mogla zamisliti život bez njega.
Znaš onda o čemu ti pričam.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 07.11.2017., 11:44   #92
mene je muž natjerao da položim, također s 27.
auto je nužda definitivno, naši na moru ili u vinkovcima npr familija, ne bi ništa mogli bez auta.
ja sam odrastala u nekoliko gradova i država i uvijek sam većinom pješke ili javnim prijevozom/taksijem se kretala.
morala bih se sad malo više angažirati oko toga svakako, jer strah i nelagoda će otići samo praksom
mali_cox is offline  
Old 07.11.2017., 11:51   #93
Mene nitko nije natjerao nego sam odlučila prošle godine položiti kako bih mogla napredovati u poslovnom pogledu. Privatno mi auto nije neophodan jer sam na dobro povezanoj lokaciji, više je muž ovisnik o autu. Ali, od kad sam položila sam u autu i svaki mjesec pređšem par tisuća km tako da možda nemam vremenski dug staž ali imam dug kilometarski, jer sam od početka ove godine prešla sigurno više od 40000 km. I fantastično se osjećam u autu, nikakvog straha nisam imala i od prvog dana baš uživam u vožnjama. No, isto tako, čim si više u autu veće su šanse da se skršiš.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 07.11.2017., 11:56   #94
I to ne moraš ti biti kriv. Milijun drugih situacija na cesti te mogu skršiti, drugi vozač, neoprezan pješak....

Cure koje su iz okolice Osijeka, znaju o čemu pričam kad kažem da imamo potencijalne smrti na cesti s vozačima iz Belog Manastira.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 07.11.2017., 11:59   #95
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
I to ne moraš ti biti kriv. Milijun drugih situacija na cesti te mogu skršiti, drugi vozač, neoprezan pješak....

Cure koje su iz okolice Osijeka, znaju o čemu pričam kad kažem da imamo potencijalne smrti na cesti s vozačima iz Belog Manastira.
ma no, baš to. nije mene strah zbog mene i mojih rekacija.
sestra i brat su položili još u srednjoj, ono standardno, s 18 kampirali pred PU za vozačku. sestra je fantastičan vozač zbilja...ali ništa to ne vrijedi kad na autocesti zaspi lik za volanom i bez kočenja te pomete.
preživjeli su srećom
mali_cox is offline  
Old 07.11.2017., 12:09   #96
Ja sam prije 3 godine položila u Sl. Brodu i samo jednom vozila auto te se preselila odmah u Rijeku i ovdje me strah bilo krenut s vožnjom,sve mi nepoznato bilo..da sam bar malo više vozila doma dok sam bila oslobodila bih se,ovako nemam želju krenut s vožnjom..čitam chat,vozim se u busu skupa s ćufticama za ručak u teglici,samo da se ne prospe sve do posla

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 07.11.2017., 12:10   #97
Voznja....volim voziti, vozim od 18-te i jako dobro vozim, puno sam u autu, sama godisnje napravim cca 20000 km, muz napravi mozda 5000 obzirom da je malo doma. Zivim u prigradu i bilo bi mi jako nezgodno da se moram oslanjati na javni prijevoz, iako ne ide tako rijetko autobus ,cca svakih pola sata. Ali zivimo u kvartu gdje i u dućan moramo autom, tako da ne znam kako bi to izgledalo.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 07.11.2017., 12:16   #98
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
I to ne moraš ti biti kriv. Milijun drugih situacija na cesti te mogu skršiti, drugi vozač, neoprezan pješak....

Cure koje su iz okolice Osijeka, znaju o čemu pričam kad kažem da imamo potencijalne smrti na cesti s vozačima iz Belog Manastira.
Kad sam se doselila u Osijek, prijatelj koji je iz Osijeka mi je rekao : MissN, BM na registraciji ti znaci beli mulac.
Miss Nice is offline  
Old 07.11.2017., 12:17   #99
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
mene je muž natjerao da položim, također s 27.
auto je nužda definitivno, naši na moru ili u vinkovcima npr familija, ne bi ništa mogli bez auta.
ja sam odrastala u nekoliko gradova i država i uvijek sam većinom pješke ili javnim prijevozom/taksijem se kretala.
morala bih se sad malo više angažirati oko toga svakako, jer strah i nelagoda će otići samo praksom
ti si skoro kao i ja. mada, ja sam gora. moji me sa 18 natjerali da polozim, od onda nikakve prakse, a uskoro cu 29. jednostavno su strah i nelagoda uvijek bili jaci. a i vz je relativno mali grad pa vecinu obavim pjeske/bajkom/gradskim busom/taksijem.
forzaMILAN is offline  
Old 07.11.2017., 12:46   #100
Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
Kad sam se doselila u Osijek, prijatelj koji je iz Osijeka mi je rekao : MissN, BM na registraciji ti znaci beli mulac.
Ja bih rekla ''bez mozga''. Značenje je tu.

Ontopic: pojela sam teglicu krastavaca sama.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.