Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2005., 14:29   #61
Re: Re: Re: "Ti se uvijek hoćeš samo seksati ..."

Quote:
Natch kaže:
...ima naime cura koje ne vole ni dijamantne ogrlice ni glupe suknje, nego koje ce si za tu lovu radije priustiti dobar polovni auto, naprimjer

da, nije govno nego se pas posrao
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 14:37   #62
Quote:
Ipanema kaže:
A zene se ne narajcaju bas cesto samo pogledom na partnera, vec im trebaju i dodiri i ostale pizde materine


pa stavr je u tome da DOBIJU dodir i mazenje
al mogu stat navodno
nije neophodno da predje u sex (kojima to???)

ja ne znam
"ja kad se ljubm ja odma i jebem"
/septy by radovan
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 15:41   #63
Quote:
walter kaže:
Ne, oni to mrze, preziru, povraća im se od toga. Ali eto, napravit će to za ženu.
Gle, moj je to napravil juče, a uopče mi nije sjelo. Ne kužim!? Nazvao je da me hoće vidjet, pomazili smo se i ništ! Ja probala, on ga spušta rukom, kakve su to spike, on bi se samo mazio!? OK, na početku smo, još se sve svodi na sex i pokoji razgovor u pauzi, i kaj sad odjednom? Hajde da to napravi nakon iber vremena u vezi, reko bi čovjek umoran, kajjaznam, al ovak Kakvo je to zavaravanje protivnika?
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 15:47   #64
Quote:
Jaya kaže:
Gle, moj je to napravil juče, a uopče mi nije sjelo. Ne kužim!? Nazvao je da me hoće vidjet, pomazili smo se i ništ! Ja probala, on ga spušta rukom, kakve su to spike, on bi se samo mazio!? OK, na početku smo, još se sve svodi na sex i pokoji razgovor u pauzi, i kaj sad odjednom? Hajde da to napravi nakon iber vremena u vezi, reko bi čovjek umoran, kajjaznam, al ovak Kakvo je to zavaravanje protivnika?
Otvori temu.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 15:48   #65
Quote:
walter kaže:
Otvori temu.
Ne, nego neka piše u Cosmo.

Hvala, uzimam proviziju od 50%.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 16:45   #66
Re: Re: Re: Re: "Ti se uvijek hoćeš samo seksati ..."

Quote:
LogicalStandBy kaže:
Natch ides u krajnost nazalost.

Sex je po mom misljenju jako vazan za vezu, kao voda za zivot: ako ne pijes krepas nakon tri dana, ako samo vodu pijes krepas nakon par tjedana!

Bez sexa ce veza neko vrijeme prezivjeti ali ne dugo. Isto tako veza koja samo bazira na sexu ce kat tad puknut.

Zavisno od osobe do osobe, netko ima veci netko manji libido i potrebu za razlicitim oblicima izrazavanja paznje, njeznosti i prakticiranja sexa. Umjetnost je naci neki kompromis sa kojim su obadvije strane dugotrajno zadovoljne, a ne samo jedna. Vecina muskaraca se trudi razumjeti emocionalne potrebe jedne zene. Koliko se trude zene, da bi razumjele i zadovoljile emocinalne potrebe muskarca?

Nazalost ca prosjecan muskarac bit proglasen sexistom, ako se ponekad samo zeli jednostavno na brzinu i bez ikakvih drugih misli poseksat.
naravno da je seks vazan za vezu, po meni najvazniji, ali u tekstu koji sam prevela on se usporedjuje sa shoppingom, sto je ponizavajuce....isto tako, taj tekst, koji sam komentirala i ironizirala, pretpostavlja da zene vise vole shopping nego seks, za razliku od muskaraca, sto jednostavno nije istina. sto se tice emocionalnih potreba muskarca, izvolite prestati glumiti macho-frajere i progovorite o njima...pretvorile smo se u uho
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 17:00   #67
Quote:
walter kaže:
Biti nježan sa svojom ženom, bez seksa, je jednako teško kao medvjedu naučiti voziti monickl.
moj vozi monocikl i to odlicno! ali je zato dobio kokos koja zna letjeti.

ima tu reciprociteta....ako ti mozes, moci ce i druga strana...ne samo da ce moci, vec ce ponekad i zeljeti i uzivati u tome

kompromisi.
i ljubav.

__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 17:29   #68
Re: "Ti se uvijek hoćeš samo seksati ..."

Quote:
Secundo kaže:
"... a nikad nisi tek tako nježan prema meni"

Poznate to?

Počne sa razmjenom nježnosti, zagrljaja, poljubaca, i završi seksom. Ne mogu protiv moje prirode. To je kao kad pred psa stavite keks, a zabranite mu da ga uzme. Dobro dresiran pes stoji i gleda keks, curi mu slina, ali ga neće uzeti. Bed je što sam ja ulični mješanac i ne trzam na pokušaje dresure.

Žene, kako možete htjeti samo nježnost? Muški, kako se nosite s time?
zapravo se od pocetka topica odlucujem koje da od dva oprecna gledista prokomentiram

jedno je ono sto je LogicalStandBy prenio, vidjela sam vec taj mail i stvarno mi cesto padne na pamet...odlicno opisuje hladan tus koji muskarac vjerojatno dozivi u situacijama "samo bih se mazila". i pisano svima razumljivim rjecnikom

no ima i druga strana

zenama ( u vecini, naravno da ima i takvih muskaraca, ali oni su uglavnom u paru sa "zenama koje se uvijek hoce samo seksati" ) je ponekad iz bilokojeg ili nikojeg razloga doista potrebno samo mazenje, taj osjecaj mira, zasticenosti, opustenosti i...zadnje, ali mozda najvaznije - osjecaj da nema pritiska, ocekivanja i iznevjerivanja istih.

dobar balans, normalan i uredan seksualni zivot partnera trebao bi ostavljati mjesta i samo za njeznosti.

a zeni (meni, op.a) je uglavnom prije uvijek u glavi bubnjalo opterecenje...moras. sad to vise nije tako, no tome je jako pridonio onaj na monociklu iz prethodnog posta koji nije pitao, optuzivao, durio se, nego je pustao. i opustila sam se. i sad je koji put dugo, koji put kratko, quick-quick, slow-slow, red mazenja, red price...svakako, a uvijek dobro.

zasto bi zena morala prihvatiti seks svaki put kad se muskarcu digne?

zasto ne moze odbiti bez osjecaja griznje savjesti?



moze. i ne mora. uvijek je dobro jer nitko nista ne ocekuje sto nije spreman i uzvratiti.
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 17:34   #69
a zasto zena ne bi koji put i inicirala seks?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 17:42   #70
Quote:
Natch kaže:
a zasto zena ne bi koji put i inicirala seks?
ako je to odgovor na moj post - nisam ni napisala da to nije opcija.
ja sam u potpunosti tip koji ima opciju "samo bih se mazila", a ponekad iniciram.

onaj koji inicira ocekuje. pitanje je zna li se nositi s nerealiziranim ocekivanjima ili odbijanje dozivljava kao "ne volim te".
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 17:46   #71
Quote:
putnica kaže:
onaj koji inicira ocekuje. pitanje je zna li se nositi s nerealiziranim ocekivanjima ili odbijanje dozivljava kao "ne volim te".
Musko nikad ne shvata to kao "ne volim te".
Shvata kao "jebote, gdje cu sad s njim"?


A bogme, ni ja nisam daleko.
Rajn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 17:46   #72
Quote:
putnica kaže:
ako je to odgovor na moj post - nisam ni napisala da to nije opcija.
ja sam u potpunosti tip koji ima opciju "samo bih se mazila", a ponekad iniciram.

onaj koji inicira ocekuje. pitanje je zna li se nositi s nerealiziranim ocekivanjima ili odbijanje dozivljava kao "ne volim te".
cuj, nisam jos bila u braku ni u duzoj vezi (tako da mi zaista nije mjesto na ovom podforumu), pa tako da ne znam ni kako je to nositi se s nerealiziranim ocekivanjima, ali vjerujem da je neugodno dozivjeti uzastupno odbijanje na svaki pokusaj intimnog priblizavanja partneru, bez obzira tko ga inicirao...
inace, moje pitanje nije se vezalo toliko za tvoj, koliko za uvodni post
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 17:49   #73
Re: "Ti se uvijek hoćeš samo seksati ..."

Quote:
Secundo kaže:

Žene, kako možete htjeti samo nježnost? Muški, kako se nosite s time?
Obozavam da je mazim, ponekada samo ostavim mjesta za nju, da se uvuce pod prekrivac nakon sto dodje doma.
tiha voda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 17:52   #74
Re: Re: Re: Re: Re: "Ti se uvijek hoćeš samo seksati ..."

Quote:
Natch kaže:
naravno da je seks vazan za vezu, po meni najvazniji,
bingo.

Quote:
ali u tekstu koji sam prevela on se usporedjuje sa shoppingom, sto je ponizavajuce....isto tako, taj tekst, koji sam komentirala i ironizirala, pretpostavlja da zene vise vole shopping nego seks, za razliku od muskaraca, sto jednostavno nije istina.
Eto ja jos nisam sreo muskarca koji je rekao, da ide u shopping da bi se opustio, ali tonu zena! A paradox je u tome, da te zgodnice tjeraju i svoga partnera da sa njima diejle to "zadovoljstvo". I na kraju im jos predbacuju, da nisu sa dusom i tijelom pri poslu, ne mogu se koncentrirati na jebene cipele, nego im je to dosadno. Nakon takvog shoppinga nema opustanja a kamoli sexa!

Quote:

sto se tice emocionalnih potreba muskarca, izvolite prestati glumiti macho-frajere i progovorite o njima...pretvorile smo se u uho
Eto ja nisam neki zatucani nogometni fan, ali volim pogledati utakmicu ako igraju recimo ManU i Juve (ostalo ne gledam, samo top 10 iz EU). Ni na kraj pameti mi nije da moju partnericu tjeram, da skupa sa mnom dijeli tu "emocionalnu potrebu". Niti jednom drugom meni poznatome predstavniku muskog roda.

Nadjem se lijepo sa par prijatelja i pogledamo tu utakmicu skupa. Popijemo par piva, razmijenimo prosjecno 7 rijeci na sat i bog te veselio. Neki od tih mojih frendova dovedu si i curu ponekad sa sobom. Mozda zato sto ona hoce, ili boga pitaj. Eto bilo bi lijepo ako je ta cura u muskom drustvu da se lijepo orijentira i ponasa po obicajima drustva, a ne obratno. Zasto se cijela gruppa mora prenemagat, da se jedna glupa guska, kojoj tu nije mjesto, ne bi nasla uvrijedjena ==> nema sexa za frenda paar dana.

Ergo svaki muskarac pokusava koliko toliko odgonetnut sta mu partnerica trenutno zeli. Zene ne. Eto cesto mi se desilo da se neka od tih poznanica izjada na mom ramenu kako joj je tesko i kako ju decko ne razumije , a nikako da dodje na ideju, da bi i ona nesto mogla za njega napravit. Eto par glupaca se dolazilo (dok sam bio single) prilicno redovno i jebat, iako se kod kuce nisu dale ni pipkati.

Svijet je nepravedan. Ali nekako samo prema zenama.
LogicalStandBy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 17:54   #75
Re: Re: "Ti se uvijek hoćeš samo seksati ..."

Quote:
tiha voda kaže:
Obozavam da je mazim, ponekada samo ostavim mjesta za nju, da se uvuce pod prekrivac nakon sto dodje doma.
Quote:
Rajn@ kaže:
Musko nikad ne shvata to kao "ne volim te".
Shvata kao "jebote, gdje cu sad s njim"?


A bogme, ni ja nisam daleko.
sto ljudi sto cudi
sto zena dvjesto sisa
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 17:57   #76
Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Ti se uvijek hoćeš samo seksati ..."

Quote:
LogicalStandBy kaže:
Ergo svaki muskarac pokusava koliko toliko odgonetnut sta mu partnerica trenutno zeli. Zene ne. Eto cesto mi se desilo da se neka od tih poznanica izjada na mom ramenu kako joj je tesko i kako ju decko ne razumije , a nikako da dodje na ideju, da bi i ona nesto mogla za njega napravit. Eto par glupaca se dolazilo (dok sam bio single) prilicno redovno i jebat, iako se kod kuce nisu dale ni pipkati.

Svijet je nepravedan. Ali nekako samo prema zenama.
slazem se. istina je da zene cesto ne znaju slusati, vec samo traze razumijevanje za sebe. al isto tako je istina i da muskarci tesko izrazavaju svoje potrebe i zelje i da im je velika muka otvoreno porazgovarati o problemima u vezi
bilo bi mi drago da napises par konkretnih prijedloga, vezano za to sto bi cure mogle napraviti da se bolje razumiju sa svojim deckima
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 17:58   #77
Re: Re: "Ti se uvijek hoćeš samo seksati ..."

Quote:
tiha voda kaže:
Obozavam da je mazim, ponekada samo ostavim mjesta za nju, da se uvuce pod prekrivac nakon sto dodje doma.
razumijem te potpuno. Tako i ja ponekad napraviom, ili ona sto je isto tako lijepo
LogicalStandBy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 17:58   #78
Re: Re: Re: "Ti se uvijek hoćeš samo seksati ..."

Quote:
putnica kaže:
sto ljudi sto cudi
sto zena dvjesto sisa
Jedna zena, sto cudi!
Rajn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 18:02   #79
Re: Re: Re: "Ti se uvijek hoćeš samo seksati ..."

Quote:
LogicalStandBy kaže:
razumijem te potpuno. Tako i ja ponekad napraviom, ili ona sto je isto tako lijepo
Ja jednostavno volim biti sa njom, volim je njuskati, dodirivati, ne zamaram sebe ni nju prevelikim rijecima.
Mislim da joj se to svidja.
tiha voda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 18:06   #80
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Ti se uvijek hoćeš samo seksati ..."

Quote:
Natch kaže:
slazem se. istina je da zene cesto ne znaju slusati, vec samo traze razumijevanje za sebe. al isto tako je istina i da muskarci tesko izrazavaju svoje potrebe i zelje i da im je velika muka otvoreno porazgovarati o problemima u vezi
Pa eto na zalost je svaka osoba dio njene socialne okoline. Nasa socialna okolina nam nalaze, da muskarac ne smije plakati iliti se zaliti, jerbo onda nije muskarac! Ili tako nekako.

Jako malo je osoba koje su toliko psihicki jake i stabilne, da bi se suprotstavile dinamici grupe.

A vecina muskaraca su i te kako u stanju izraziti osjecaje. Samo za takvo nesto treba naci partnera/partnericu koji su u stanju te osjecaje saslusati, osjetiti i zadrzati za sebe. Mnoge zene zloupotrijebe nesto sto znaju o njihovim partnerima.

Negdje sam nekad procitao, da je impotencija muskarca jako mocno oruzje u rukama zene, puno mocnije nego dobra potencija u njegovim rukama.
LogicalStandBy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.