Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2005., 02:46   #21
Quote:
Samantha kaže:
kakvo ti je to v bronziranje i u tockama?
nije bronziranje u v.nego sjeniranje oci sa broncanim sjenilom.a tocke na koje udara sunce su stranice cela,vrh nosa,liceka itd.
al bas takvo sminkanje sa tim bojama ti da osuncani lik.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 08:26   #22
onaj link koji si dala jest reklamiranje chudotvornosti nekakvih Q-tips cotton shtapica (za ushi )




bez toga je izgleda nemoguce nashminkati se
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2005., 01:07   #23
jebiga,citaj-mozda nekaj novo naucis!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2005., 06:50   #24
Fakat su ti Ameri genijalni. Uvijek si olakšaju život.
Pogriješe neko ime ili nešto...nema frke! Može i ovako i onako! Jednostavni ljudi, nema šta. A ne mi, uštogljeni i pravopisno osvješteni

O, Ameriko!
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2005., 15:21   #25
Quote:
Kyra kaže:
Fakat su ti Ameri genijalni. Uvijek si olakšaju život.
Pogriješe neko ime ili nešto...nema frke! Može i ovako i onako! Jednostavni ljudi, nema šta. A ne mi, uštogljeni i pravopisno osvješteni

O, Ameriko!
to je istina!bas ovo kaj si rekla...ooops i nikom nista.ja imam pet razlicitih imena na dokumentima,a tek moja djeca...ali jedan socijalni broj-a to vrjedi!
danas si mislim kak bi bilo super da sam zivjela u zgb-u cijelo vrjeme i polazila americku skolu..niti usmenih testova-sve samo a,b,c..pa zaokruzi...niti tricky pitanja ma nis...a ides iz razreda u razred i niko te ne rusi...ok,malo je drugacije na faxu..teze,ali inace se vise uzbude za pad stock marketa nego kad pogrjese u necemu!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2005., 15:52   #26
Quote:
AFRODITA69 kaže:
to je istina!bas ovo kaj si rekla...ooops i nikom nista.ja imam pet razlicitih imena na dokumentima,a tek moja djeca...ali jedan socijalni broj-a to vrjedi!
danas si mislim kak bi bilo super da sam zivjela u zgb-u cijelo vrjeme i polazila americku skolu..niti usmenih testova-sve samo a,b,c..pa zaokruzi...niti tricky pitanja ma nis...a ides iz razreda u razred i niko te ne rusi...ok,malo je drugacije na faxu..teze,ali inace se vise uzbude za pad stock marketa nego kad pogrjese u necemu!
ili izbombardirati Irak i poubijati nevine ljude i onda skuziti da su pogrijesili i da nije bilo oruzja za masovno unistenje
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2005., 16:53   #27
Quote:
aola kaže:
ili izbombardirati Irak i poubijati nevine ljude i onda skuziti da su pogrijesili i da nije bilo oruzja za masovno unistenje
Fakat si neumjesna.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2005., 00:09   #28
jebo vas da vas jebo pa zbilja samo na ovom forumu od običnog nevinog i glupog pitanja o šminkanju u tili čas se tema mijenja u spominjanje ubijanja i mrtvih.

alo!! šminkerica mi treba!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2005., 13:48   #29
Talking Profesionalno sminkanje

Pokušala sam pronaći neku staru temu, ali bez uspjeha... pa ako netko uspije nešto izvuć, neka stavi link.

A zanima me ima li tko iskustva s profesionalnim šminkanjem za svečane prilike - gdje, kod koga, koliko novaca, jeste li zadovoljni uslugom i sl.?


hajdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 12:29   #30
Šminker ( pro ) me šminkao za moje vjenčanje. Koštalo je 180 kn, napravio je odličan posao i opet bi išla kod njega da mi treba.
Ja sam mu samo rekla da želim crveni ruž a ostalo nek on procjeni. Robert Kozjak se zove, šminkanje je bilo u Rijeci u frizerskom salonu.
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 12:37   #31
Quote:
CrveniVrag kaže:
Šminker ( pro ) me šminkao za moje vjenčanje. Koštalo je 180 kn, napravio je odličan posao i opet bi išla kod njega da mi treba.
Ja sam mu samo rekla da želim crveni ruž a ostalo nek on procjeni. Robert Kozjak se zove, šminkanje je bilo u Rijeci u frizerskom salonu.

Koliko si u braku?

On je, naime, prije puno godina radio kod "Alexandre" u salonu.

Ja se još nisam udala a za maturalnu me šminkala jedna cura (zaboravih joj ime ) koje je tada radila kod "Alexandre" (ne znam je li to bilo prije ili poslije Kozjaka).
Bila sam zadovoljna iako je ženo vjerojatno bilo slabo od moje nervoze kako će to sve ispasti...
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 12:51   #32
Prije godinu dana..valjda ga pozovu kad trebaju.
Meni je bio super, šminkao je i moje 2 frendice baš za moje vjenčanje.
CrveniVrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 13:17   #33
mene je pred tri godine (isto za vjenčanje) šminbkala jedna cura u "Lady" na Parizu, skroz je bila simpa, a našminkala me
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 13:22   #34
Zanetti frizerski salon. Ali traži da te baš Ivica Zanetti našminka.
Zgb
Jegulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 15:14   #35
Quote:
Kyra kaže:
Koliko si u braku?

On je, naime, prije puno godina radio kod "Alexandre" u salonu.

Ja se još nisam udala a za maturalnu me šminkala jedna cura (zaboravih joj ime ) koje je tada radila kod "Alexandre" (ne znam je li to bilo prije ili poslije Kozjaka).
Bila sam zadovoljna iako je ženo vjerojatno bilo slabo od moje nervoze kako će to sve ispasti...

Šminka još uvijek kod "Alexandre"......i fakat radi
__________________
.....and I miss You like the desert miss the rain.....
bionda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 15:18   #36
Cure, fala vam puno na komentarima! Nadam se da ce ih biti još za zagrebačko područje (to zaboravih napisat prvi put ) jer mi Rijeka nekako nije usput, al uvijek je dobro znati...

još jednom
hajdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2005., 22:52   #37
Ja sam prijateljicu sminkala za njen diplomski, i samo sa htjela dodati malo vise sjenila na jedan kapak kad se ona trgla, udarila me nenamjerno u ruku i prosula sjenilo po njenoj pastelnoj haljini....

Uzasno sam se osjecala, toliko lose da sam joj dala najbolje iz svog ormara...Ona se dobro drzala, cak se i salila, ali meni je i danas slabo kad se sjetim.

Pouka: ne popravljaj nista u brzini i u zadnjem trenutku.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 11:53   #38
Zdenka Mihelj. www.zdenkamihelj.com

Ima svoj kozmetički salon i profi šminka sve velike face u RH. Može je se vidjeti po svim časopisima.. ali za to treba vremena...

Šminkala mi je i prijateljicu za njeno vjenčanje, i mene za moje.

Nismo imale probu, jer žena mrak šminka. Uglavnom voli da se dođe kod nje, pusti glazbu i uživancija. Prije 3 godine je koštala 200,00 kn.



__________________
Jump-Jump
Jump-Jump is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2005., 11:55   #39
Quote:
Jump-Jump kaže:
Zdenka Mihelj. www.zdenkamihelj.com

Ima svoj kozmetički salon i profi šminka sve velike face u RH. Može je se vidjeti po svim časopisima.. ali za to treba vremena...

Šminkala mi je i prijateljicu za njeno vjenčanje, i mene za moje.

Nismo imale probu, jer žena mrak šminka. Uglavnom voli da se dođe kod nje, pusti glazbu i uživancija. Prije 3 godine je koštala 200,00 kn.



Zdenka je umrla prije 2 godine negdje.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2005., 11:46   #40
da pomalo legendarne rubrike
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.