Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2008., 22:00   #41
odgovor

Kupila sam u Požegi Beta-1,3D glucan, 30 kapsula od 500mg od Transfer Pointa za 420 kn, a u Brestovcu (9km od PŽ) je 380 kn.
anita_pz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 10:32   #42
Quote:
wah kaže: Pogledaj post
Ako vam je 600 kn previše dati odjednom za 500 mg, možete uzimati bočice od 30 tableta, i takve postoje samo su manje zastupljene u ljekarnama, pa vam dođe skoro upola jeftinije svaki mjesec.
veća pakiranja se uvijek više isplati kupovati.
30 tableta košta 400 i nešto kuna, a bočica od 60 tableta 630-670kn, ovisno o apoteci.
uostalom, koliko koristi ima ako se popije samo 30 tableta?

ja pijem 500mg dnevno dva i pol mjeseca i pit ću ga još minimalno 6 mjeseci što baš i nije jeftin sport.

da li mi nešto pomaže, ne bih znala jer sam ionako izmrcvarena od terapija, nadam se da pomaže...mora...svi su ga nahvalili.
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 17:09   #43
prodajem

Ako netko treba Beta Glucan 1,3D od Transfer pointa, novo , zapakirano,
javite se na pp
iv22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 03:23   #44
glucasan+

...cine mi se najbolji,bar po istrazivanjima koja stoje na stranicama,dostava jeftina (ne znam dal dostavljaju u hr,al u italiju da) a i cijena puuuno manja od one u nasim ljekarnama. Trenutno ga pijem skoro 2 mjeseca po jednu na dan radi hpv infekcije, uskoro ce nalazi pa cemo vidjet dal pali... al bolesna nit prehladjena nisam bila.
GHoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 03:01   #45
ajde jos o 1,3 beta glucanu

bok

eto i ja sad to pijem... nakon nekih prehlada... koje se vracaju...

prosla sam propolise, echinacee, 2 kure noni soka, c vit, cink... med, cajevi i ostalo... ma sve to pomaze, osjeti se razlika, ali ... treba to odlezati prvenstveno a i mozda nesto jace.. ako pomaze ljudima s vrlo slabim imunitetom pa valjda bu i meni

ecolostrum mi je isto bio ok ali joj od njega apetit poraste ono ludilo to mislim da je bolje za ljude koji su jako slabi onak fizicki ili nakon operacija ili za pojacanje apetita (meni to ne treba na taj nacin, al treba mi super imunitet)

sad sam na beta glucanu i cini mi se da djeluje, vec prosli vikend me opet nekaj htjelo uloviti ,... prehladica, a ja drmnula 1x navecer pa usred noci, uglavnom uzimam 1x ujutro i 1x navecer, nataste prije jela

neki briju tam po clancima raznim da nije samo vazna doza nego koliko ima tih nekih aktivnih veza izmedju 1,3 i 1,6 tih glukana ili kaj ja znam...

no ja sam kupila kod nas uljekarni (ne pitajte, skupo je), ali nadam se da djeluje

e a ove godine viroza i prehlada ko u prici.... raznoraznih ...

iskustva s beta glucanom...
pišite...



budimo lijepi i zdravi
cosmicmama158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 15:14   #46
http://softpills.doccheck.com/produk...eta-Glucan+600
ja sam kupila ovaj, zna li tko sto.....
sofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 18:07   #47
Quote:
cosmicmama158 kaže: Pogledaj post
bok

eto i ja sad to pijem... nakon nekih prehlada... koje se vracaju...

prosla sam propolise, echinacee, 2 kure noni soka, c vit, cink... med, cajevi i ostalo... ma sve to pomaze, osjeti se razlika, ali ... treba to odlezati prvenstveno a i mozda nesto jace.. ako pomaze ljudima s vrlo slabim imunitetom pa valjda bu i meni

ecolostrum mi je isto bio ok ali joj od njega apetit poraste ono ludilo to mislim da je bolje za ljude koji su jako slabi onak fizicki ili nakon operacija ili za pojacanje apetita (meni to ne treba na taj nacin, al treba mi super imunitet)

sad sam na beta glucanu i cini mi se da djeluje, vec prosli vikend me opet nekaj htjelo uloviti ,... prehladica, a ja drmnula 1x navecer pa usred noci, uglavnom uzimam 1x ujutro i 1x navecer, nataste prije jela

neki briju tam po clancima raznim da nije samo vazna doza nego koliko ima tih nekih aktivnih veza izmedju 1,3 i 1,6 tih glukana ili kaj ja znam...

no ja sam kupila kod nas uljekarni (ne pitajte, skupo je), ali nadam se da djeluje

e a ove godine viroza i prehlada ko u prici.... raznoraznih ...

iskustva s beta glucanom...
pišite...



budimo lijepi i zdravi
ja kupio mami one od 500mg,ide na kemo(temodal) i zracenje glave svaki dan,izvrno podnosni,nema problema..
jedino sto kaslje vec nekih mj. i pol,nekad manje nekad vise..
Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 21:59   #48
ipak imam upalu...

e... i tako ja uzimala beta glukan, kao pomaze...
i osjetila sam da pomaze... no eto me od utorka, pala s nogu...
upala grla, bakterijska strasna, temperatura, kasalj, sve boli itd....
jucer sam dobila sumamed, pa sam prestala glukan uzimati taj čas, tako vele da je bolje ne mijesati to dvoje
eto kaj da velim... kosta 650kn 60 kapsula, a ja sam opet bolesna...

inace, kaj bi tek bilo da nisam to uzimala? kaj bi zavrsila v bolnice?
je ko zna...

procitala hrpu clanaka, svi ful hvale taj beta glukan posebno nakon zracenja
treba navodno biti od koristi ... vidjet cemo

pozdrav lijepi :mah:
cosmicmama158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 16:13   #49
Thumbs up Beta Glukan

Detaljno sam se raspitao i čuo da je Beta glukan pomogao ljudima s KARCINOMOM, HEPATITISOM, LUPUSOM. Osobno znam gospođu koja je imala Hepatitis i nakon terapije Beta Glukanom - naravno, uz konvencionalnu terapiju, virusa već dugo nema.
nutrimex is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 16:38   #50
Thumbs up Beta Glukan

[QUOTE=Tenko;8057170]Beta-1,3D glukan je prirodni aktivator imuniteta.Ta čudesna supstanca ne ulazi u grupu lijekova,vitamina,minerala ili ljekovotih biljaka,već je to polisaharid koji se nalazi u staničnoj stijenci kvasca..Uglavnom da ne duljim,on može prirodno i sigurno aktivirati ključne komponente našeg imunološkog sustava.,tako da aktiviranje počinje sa stanicama makrofaga i nk-stanicama(natural killer).Makrofagi imaju sposobnost prepoznavanja,proždiranja i uništavanja svih vrsta uzročnika bolesti(bakterja,virusa,gljivica te mrtvih,mutiranih ili tumornih stanica).Beta-1,3D glukan povećava imunološku aktivnost za 50-120%..,a može se nabaviti u svakoj malo bolje opskrbljenoj ljekarni i košta oko 400-500kn[/QUOTE

Već 3 mjeseca uzimam Beta Glukan i ove sezone nisam dobio virozu, gripu i sl. Imunitet za 5. Očito djeluje.
nutrimex is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 01:50   #51
ja sam sad citala nesto o bg i pise da u slucaju da na pakiranju nisu istaknute vrijednosti,
1,3 bglucana i 1,6 onda proizvod nije kvalitetan... jer pored ovih mogu biti i neki drugi brojevi kao sto jke 2,3 itd. koji nemaju ove ucinke...
a neki proizvodjaci napisu samo beta glucan a ustvari prodaju maglu... ja sam upravo saznala da pijem jedan takav....
sad me interesuje da li neko zna neki kvalitetan proizvod koji se recimo moze naci u njemackoj?
ovaj transfer point je izgleda ok, a vec je i ovdje spominjan? pa me zanima kako ga nabavljate?

Zadnje uređivanje sofi : 05.03.2009. at 01:58.
sofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 09:01   #52
za BG koristim ga već tri godine, uglavnom kad počinje sezona prehlada i gripa.
Prvo sam ga sam upotrebljavao, a zatim već 1,5 godina na klincima. Rezultat svega, da osobno gripu kao ni prehlade nisam imao, a također i klinci (vrtić). Pijemo ga cca 3 mjeseca, u početku slabija doza (200mg), zatim jača (400mg), te opet slabija (200mg).
BG kupujem preko interneta, kod nas je cijena takva kakva jest. Vani je to puno povoljnije (ček nekoliko puta jeftinije), ali i rizik kvalitete. Za BG, je vrlo važna, čistoće same supstance, što je izoliranija to bolje. Zato je vrlo važno kupovati (po meni, poznatijih brendova), te s oznakom VGA.
U principu izuzetno zadovoljan ( i provjereno, OK).
MMIX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 08:54   #53
Da li smije uzimati betaglukan onaj tko ima autoimunu bolest? Mislim, da ne bi antitela još više podivljala...
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 14:33   #54
Gdje ga ima najjeftinije kupiti? Zanimaju me kutije od 60 tableta po 500mg. Po ljekarnama su cijene svakakve i "šarene", a mene zanima je li netko našao gdje je najbolja cijena.

Mislio sam naručivati i direktno od Transfer pointa, no strah me carine, da oni to ne proglase kao lijek, pa me počnu mučiti.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 05:33   #55
Thumbs up

Quote:
kruskica2 kaže: Pogledaj post
ja ga pijem oko 3 tjedna (natašte 3 kapsule ujutro od 500mg), ne mogu reći da vidim neke značajnije promjene, ali sve u svemu za sada sam zadovoljna. Na promotivnom letku iz ljekarne postoji info broj (na koji se čak netko i javlja) na kojem je moguće dobiti još informacija - meni su rekli da trebam uz glukan jesti prema krvnim grupama /ali to ne prakticiram - vegan sam, a trebala bih jesti meso tako da 0 bodova.Javim kakve su promjene kroz par tjedana, kada ću imati doktorske nalaze pa će se vidjeti koliko vrijedi ili ne.
Ja sam ga pio nije losh ali vishe mi se kao immun buster svidja Colostrum i Tiaga mushrooms
sharpie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 20:49   #56
Da li neko ima iskustva sa preparatom Immune Renew, proizvodjac je Now?
Danas sam ga uzela i pocela piti. Pored BG /200 mg/ sadrzi i Astragalus /200 mg/.
Na kutiji stoji da se uzima 1-2 kapsule dnevno. Najpre sam mislila uzimati po jednu, ali nakon iscitavanja vasih postova dolazim do zakljucka da bi trebalo da povecam dozu. Da li se BG moze kombinovati sa jos nekim preparatom za imunitet npr. Ehinaceom?
saloma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 22:42   #57
novo

Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
Gdje ga ima najjeftinije kupiti? Zanimaju me kutije od 60 tableta po 500mg. Po ljekarnama su cijene svakakve i "šarene", a mene zanima je li netko našao gdje je najbolja cijena.

Mislio sam naručivati i direktno od Transfer pointa, no strah me carine, da oni to ne proglase kao lijek, pa me počnu mučiti.
imam dosta pouzdan info da vrlo brzo (pitanje dana) dolazi na tržište (dostupan u gotovo svakoj ljekarni) i to od jednog našeg proizvođača! Taj info kaže da će biti dostupan po vrlo povoljnoj cijeni (tako da se ne isplati kupovati vani), te da će biti vrhunske kvalitete i dostupan u dvije doze (jedna je od 500 mg, a druga cini mi se od 250).
za našeg proizvođaca! Konacno se neko sjetio! Baš me interesira cijena!
laras is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 19:16   #58
jel tko ima iskustva s kupovanjm s vitamindepotonline.com? jel provjerena stranica? vidim da je beta glucan od transferpointa gotovo dvostruko jeftiniji nego kod nas?
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 18:08   #59
i ja imam hpv infekciju,kaže dr. sjedni i cekaj jer nije izljecivo, ali nisam taj tip koji ce sjedit i nis poduzimat,citam vase postove i zainteresirali ste me za ovo,bilo bi super da se ghoo ili netko drugi javi s iskustvom bas u vezi ovog virusa...
cioccolatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 19:41   #60
Ja sam popila jednu turu i apsolutno nisam primjetila nikakva poboljsanja ni pogorsanja kao da ga nisam ni pila.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.