Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2007., 23:26   #41
Quote:
9ak kaže: Pogledaj post
"Sport" u kojem nema kontakta gdje se mogu zaradit prijelomi nije sport.
Znači sport nije ni plivanje, trčanje, tenis, stolni tenis, skok u vis, skok u dalj tj općenito atletika, gimnastika...

Ima nešto kaj se zove sportski ples, sastoji se od 10 disciplina (5 ST i 5 LA) i vjerujte mi - prilično je naporan. I sport je, iziskuje puno veći i fizički i mentalni "napor" nego neki olimpijski sportovi tipa stolni tenis.
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2007., 23:48   #42
znas kaj zajebi ti tu temu koja već u samom naslovu potencira međusobnu svađu i beskrajna natezanja pa evo sto ću ja reć. ako se oni koji treniraju ples, balet, šah, pljuvanje u dalj, pecanje u kadi, pišanje po daski i masi drugih disciplina osjećaju sportašima ko smo onda mi da im kazemo ne vi niste sportasi.
dakle ne smeta mi ako se onaj tamo baletan u hnku predstavlja kao sportas ali mi smeta kada on pokusava dokazat svima da je taj njegov trening plesa sport i sve riba i muci dok mu se to ne prizna. i nepotrebno je sad dokazivat kakve trening eodraduju sportski plesaci jer im sigurno nije lako. uostalom nista, podrazumijevaju se vrhunski rezultati, nije lako. usporedbe kondicijskih treninga tipa jednog plesaca i šahista sa ostalim sportovima su bedasti.
sve mi se čini da su dečki koji treniraju ples iskompleksirani i svima žele reć da oni nisu pederi samo zato što plešu. mozda je to i istina. mozda ste izjebali pola crnih zenki u afriki i pritome ne dobili hiv, mozda ste napravili dijete ivi majoli ili nikolini pišek i sve to jednim sjemenom, ko zna, ali to vam je isto kao da zene koje igraju nogomet pokusavaju dokazat da nisu muškobanjaste.
__________________
the chase is better than the catch...
Zalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 14:42   #43
Quote:
Zalac kaže: Pogledaj post
znas kaj zajebi ti tu temu koja već u samom naslovu potencira međusobnu svađu i beskrajna natezanja pa evo sto ću ja reć. ako se oni koji treniraju ples, balet, šah, pljuvanje u dalj, pecanje u kadi, pišanje po daski i masi drugih disciplina osjećaju sportašima ko smo onda mi da im kazemo ne vi niste sportasi.
dakle ne smeta mi ako se onaj tamo baletan u hnku predstavlja kao sportas ali mi smeta kada on pokusava dokazat svima da je taj njegov trening plesa sport i sve riba i muci dok mu se to ne prizna. i nepotrebno je sad dokazivat kakve trening eodraduju sportski plesaci jer im sigurno nije lako. uostalom nista, podrazumijevaju se vrhunski rezultati, nije lako. usporedbe kondicijskih treninga tipa jednog plesaca i šahista sa ostalim sportovima su bedasti.
sve mi se čini da su dečki koji treniraju ples iskompleksirani i svima žele reć da oni nisu pederi samo zato što plešu. mozda je to i istina. mozda ste izjebali pola crnih zenki u afriki i pritome ne dobili hiv, mozda ste napravili dijete ivi majoli ili nikolini pišek i sve to jednim sjemenom, ko zna, ali to vam je isto kao da zene koje igraju nogomet pokusavaju dokazat da nisu muškobanjaste.
Kompleksi...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 17:38   #44
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Kompleksi...
malo je tekst prekompliciran za tebe tj. malo se mora razmislit o napisanom, što ti izgleda nemožeš. procitaj ga jos par puta, mozda ćeš razumijet da u srži tekst kaze da ples i šah jesu sportovi.
__________________
the chase is better than the catch...
Zalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 22:18   #45
svi na plesne tečajeve,odma!!

Imam 37 godina,kasno sam počeo nažalost,plešem sve skupa 4 mjeseca jer sam jedan mjesec ponavljao zato jer mi se raspala grupa jer su ljudi izgubili volju za ples jer je pretežak,Znači odgulio sam1.2.i 3.stupanj i sad bi trebao krenut na rekreativni ples kao logičan nastavak školovanja a želio bih imati stalnu partnericu koja ima smisla za ples i osječaj za ritam i koja je ženstvena.Plesanje sa partnericama bez osječaja za ritam,koje ne pamte korake i plesne figure,koje izostaju sa nastave,koje ne žele vježbat dodatno van nastave i dolaze na plesni podij u motorističkim čizmama je krajnje neproduktivno.Dakle,trebam jednu fizički spremnu ljubiteljicu plesa,odgovarajućih godina.A to ću nać kad na vrbi rodi grožđe,al nema veze,ja sam rekao šta sam imao za reć.
ketron is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 00:55   #46
ma gle!činjenica je da je ples u srži umjetnost ali je polako prešao u sport, što je i normalno. pogotovo vrste kao što su standard, latin, pom pon, cheer i slično... za moderni i suvremeni ne bi još uvik rekla da se mogu prozvat sportovi iako su itekako fizicki a i psihički teški plesovi. a balet je osnova svim plesovima i njega ne triba uopce komentirat.
ro_za is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 18:32   #47
yeap, i ples je sport osobno obozavam sport, bavim se kosarkom i rukometom, a i plesem ples mi je..hm recimo strast..bavila sam se lani navijanjem, ove god nesto kao hip-hop..ali zanima me mnogo vrsta plesa..velika mi je zelja bavit se plesom i ubuduce, nadam se da cu naletit na neki dobar plesni klub kad bum na fax isla
smarty00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 16:18   #48
ples je moja prva ljubav . .. obozavam gledati druge kako plešu , isto tako volim sebe još više . .. latinoamericki plesovi su za mene jedna ljepota . ... .

ali vise sam ljubiteljica trbušnog plesa , disco ples , ples 80- tih

što vi kazete jel tesko poceti . ... jer se zelim profesionalno poceti baviti plesom
__________________
Scientia est potentia
melisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 19:18   #49
da,na neki način
__________________
Ne slušaj cajke umri prirodnom smrću
BoDrO T.b
bodro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 02:59   #50
Evo da se i ja malo pohvalim što radim
http://youtube.com/watch?v=N4dh3zyH-oQ
__________________
Kako oblikovati potpise
bomesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 22:05   #51
ne
_garo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 00:29   #52
super video!!!ludilo ste!nostalgija me uvatila dok san gledala filmic jer san i ja nekoc daaaaaaavno trenirala akrobatski!šmrc...dobro sad san na drugoj vrsti plesa pa nema smilsa žaljenju!!!
ro_za is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 15:26   #53
hmmm... ja mogu samo reci da onaj ko kaze da sportski ples nije sport, nema blage veze o tome kolko snage i vještine i treninga treba... plesem 3 god. i vjerujte mi, ako ste blizu Zagreba, Osijeka ili Bjelovara, Vž-a dodjite na jedan plesni profesionalni trening (C,B kategorija) Vjerujte mi da cete se iznenadit... to je to od mene


poz
ShAdOw_DaNcEr is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 11:14   #54
AUDICIJA!!!! GLAZBENO PLESNA GRUPA TRAŽI NOVE ČLANOVE... AKO ŽELITE PLESATI NA NASTUPIMA I U GLAZBENIM SPOTOVIMA JAVITE NAM SE... PRIJAVE ZA AUDICIJU SLATI NA E-MAIL: [email protected]
roxy.dance is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 01:43   #55
ja plešem hip hop.
kao manja sam učila uz moderan ples i klasične plesove, ljepo mi je to znat. ali ozbiljnije se bavim hip hop-om
.Lu. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 14:15   #56
Quote:
.Lu. kaže: Pogledaj post
ja plešem hip hop.
kao manja sam učila uz moderan ples i klasične plesove, ljepo mi je to znat. ali ozbiljnije se bavim hip hop-om
Hip hop nije ozbiljan ples.
Goronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 19:14   #57
Quote:
Goronja kaže: Pogledaj post
Hip hop nije ozbiljan ples.
ko je reko da je ozbiljan?
ja sam rekla da se ozbiljno bavim tim, a ne da je sam ples ozbiljan.
__________________
..don't damn me when I speak a piece of mind cause' silence isn't golden when I'm holdin' it inside..
.Lu. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 21:51   #58
Quote:
Goronja kaže: Pogledaj post
Hip hop nije ozbiljan ples.
Baš me zanima što ti smatraš ozbiljnim plesom...
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 11:25   #59
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Baš me zanima što ti smatraš ozbiljnim plesom...
Nema što ja smatram a šta ne,ozbiljni plesovi su step,balet,latinoamerički i show dance i gotova priča.
Goronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 12:36   #60
Quote:
Goronja kaže: Pogledaj post
Nema što ja smatram a šta ne,ozbiljni plesovi su step,balet,latinoamerički i show dance i gotova priča.
A da? A di to piše? Po kojem su to kriteriju neki plesovi ozbiljni a neki nisu?
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.