Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2007., 21:40   #1
Principi slobodne energije

Ne znam jel' ovdje naveden link jednog mađarskog vizionara, al nije zgorega ako ga ponovim jer ima mnoštvo dobrih stvari na njemu...

http://www.gyogyitokezek.hu/fe/index.html#nav
*010# is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 22:35   #2
Nisam sve stigao pročitati, ali bojim se da je to sve odreda bezveze.
Nema NI JEDNE teorije koju ja znam kao izvor slobodne energije, a ima gomilu pretpostavki i nekakvih znanstvenih mogućnosti koje sve padnu kada im se postavi hamiltonijan.
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 23:02   #3
Quote:
Borut011 kaže: Pogledaj post
Nisam sve stigao pročitati, ali bojim se da je to sve odreda bezveze.
Nema NI JEDNE teorije koju ja znam kao izvor slobodne energije, a ima gomilu pretpostavki i nekakvih znanstvenih mogućnosti koje sve padnu kada im se postavi hamiltonijan.
Doduše ja sam samo čitao onaj o Coriolisu i Schaubergeru, nisam stigao sve dublje analizirati. Budući da ima dosta "znanstveno" obrađenog teksta činio mi se kao materijal za daljnju analizu. Moguće da sam prebrzo ocjenio site.
*010# is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 23:25   #4
Quote:
*010# kaže: Pogledaj post
Doduše ja sam samo čitao onaj o Coriolisu i Schaubergeru, nisam stigao sve dublje analizirati. Budući da ima dosta "znanstveno" obrađenog teksta činio mi se kao materijal za daljnju analizu. Moguće da sam prebrzo ocjenio site.
Schauberger da. Ali Coriolis kao pseudosila ne.
Schauberger da samo zato što preko fluida uzima energiju iz kvantnog vakuuma. Imaš pravo. Možda. Rekoh, nisam pročitao site. Budem pa ti javim ako naletim na nešto. Dapače, čak ću napisati tekst na hrvatskom sa mojim viđenjem.
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:50.