Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2008., 23:03   #1
Oda Stevenu Seagalu

Jel sam to sam ja il čovjek danas ne može ni teve upalit a da ga ne dočekaju praseće okice Stephena Seagala? Bar jednom tjedno mi se događa da nedužno vrtim TV programe kadli naletim na Stjepanov dupli podbradak, Sfingin pogled pun tisućljetne mudrosti i krunicu iz Međugorja koju non stop mota.

Ak ima sreće, to bude sam najava. No, ponekad to bude neki "napeti" akcijski film, pri čemu "napeto" u Galebovićevom slučaju znači dvojbu da dal će uspijet prebit 30 ili samo 20 ljudi prije nego kaj mu pukne steznik i škemba mu poplavi čitav Los Angeles.

U Galebovićevim mladim danima pak nije bilo ni toga. Odma se znalo da kad Stjepan dođe na scenu, sva ostala ekipa treba ko Bill Paxton u Elijenima krenut se plakat "Game fucking over, man!" Mislim, Stjepan je čovjek koji u jednom filmu kreditnom karticom prereže aorte petorici mafijaša odjednom, što nije mala stvar jer su oni valjda jedine osobe koje imaju deblji vrat od njega.

Super mi je isto tak kak se Galebović uvijek fura na pasivu-agresivu. Stalno pokušava izvest ko da je tip njega prvi napao a da on kao opće nije htio tuču. I onda bude namjerno sav neuvjerljiv i tih tak da ga tip bolje napadne.

Tip: "GALEBOVIĆU! ODKUD TI OVDJE?!"
Stjepan: "Ja sam svjetski majstor fu-doa, tekena i još 293.29 drugih borilačkih vještina.Mogu ti izvuč kralježnicu kroz nos, pretvorit ju u ksilofoni na njoj odsvirat Betovenovu desertu simfoniju koju sam nedavno napisao."
Tip:"KAJ? NE ČUJEM TE UOPĆE!"
Stjepan:"Također mogu pogledom prepolovit lubanju na dva dijela, pretvorit olovo u zlato i liječiti ljude dodirom."
Tip: "KAJ SI REKO? NE ČUJEM TE, BUKA JE, JEBEMU?!"
Stjepan: "U svakom slučaju, ak me napadneš, mrtav si."
Tip: "PA JEBEMU MIŠA, STJEPANE, JA TE NIŠTA NE ČUJEM! JEL TI TO MENE ZAJEBAJEŠ, A?!"
Stjepan: "Ak te tako ljutim, zašto me ne udariš?"
Tip:"PA BAŠ BI I MOGO!"
Stjepan: "Heh heh."

No, prava ljepota je kad Stjepan stane i iza kamere i pokuša biti filmski redatelj i producent. Onda više nije dosta da on sam na ekranu bude pošten, iskren, odan i sve ostalo. Ne, nego i negativci u filmu provode vrijeme tumačeći jedni drugima kak je Stjepan sposoban "piti benzin i pišati u vatru" i "kak ga golog možeš bacit na Arktik a on će ti dva dana kasnije biti na bazenu tvoje vikendice i piti sangriju iz tvoje lubanje."

Zadnje uređivanje Glupinickname : 11.04.2008. at 23:40.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 23:14   #2
jel sam ja jedini koji je skuzio da se Segal nikad ne oznoji dok glumi u filmu i tuce se? jacky chan i ostali se lijevaju u znoju, ali ovaj nikad..
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 23:40   #3
Quote:
mali5 kaže: Pogledaj post
jel sam ja jedini koji je skuzio da se Segal nikad ne oznoji dok glumi u filmu i tuce se? jacky chan i ostali se lijevaju u znoju, ali ovaj nikad..
To je zbog njegove budističke psiho-fizičke kondicije.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 00:15   #4
Ovo ne bi bio pravi topic o Seagalu bez ovoga:



__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 00:45   #5
i naravno njegova uvijek postojana frizura :drei wetter taft:
 
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 02:58   #6
Quote:
Glupinickname kaže: Pogledaj post
Mislim, Stjepan je čovjek koji u jednom filmu kreditnom karticom prereže aorte petorici mafijaša odjednom, što nije mala stvar jer su oni valjda jedine osobe koje imaju deblji vrat od njega.
ako se ne varam, trojici rusa je prerezao vrat kreditnom karticom i to je nesto kao najjaca scena ikad

opcenito, taj film je jednostavno sve ono sta dobar trash mora biti i steven jednostavno briljira.

obracun 1 na 1. steven opali onu poznatu: hit me with your best shot. lik krene nekakvim high kickovima, a steven nezainteresirano odbija njegove udarce, prokomentira nesto u stilu boring, te cak i zjevne. ipak, protivnik ga uspije dohvatiti te iz stevenovog nosa krene krv (na youtubu je komentar na tu scenu: this is the first and the last time i ever saw steven segal bleed). steven smireno brise krv s lica, pogledava ga ispod oka te opali: if thats your best shot, im just gonna have to kill you! ... nastavlja: you see.. you are the type of guy who wakes up in the morning, looks in the mirror and he's happy, feels good about himself, he likes what he sees... and that disturbes me. nakon vrlo kratke borbe lik neslavno zavrsava svoj zivotni vijek, a steven zakljucuje: you don't look so happy now

eto, ovakve scene su razlog zasto gledam filmove. savrseno u svim pogledima.

Zadnje uređivanje Serse : 12.04.2008. at 03:34.
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 11:54   #7
şteven segal
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 21:05   #8
aaa, majke mi, ovaj topic mi je posebno prirastao srcu...
stiven sigal.... maj hirou!
manny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 17:30   #9
Ma nema do njega,nema filma u kojem Stevo Regal ne slomi nekom ruku ili nogu
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 14:36   #10
Quote:
Serse_Cosmi kaže: Pogledaj post
ako se ne varam, trojici rusa je prerezao vrat kreditnom karticom i to je nesto kao najjaca scena ikad

opcenito, taj film je jednostavno sve ono sta dobar trash mora biti i steven jednostavno briljira.

[/I]eto, ovakve scene su razlog zasto gledam filmove. savrseno u svim pogledima.
Ne varas se, prereze vrat kreditnom karticom, jedna od legendarnijih scena

Njegovi filmovi razbijaju dokolicu

Da se nisu sjetili napraviti viceve o Chuck Norrisu, vjerojatno bi ih napravili o Stevanu
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 14:51   #11
ma najbolje su njegove zen-seanse: isčupaj protivniku bedrenu kost i s njome mu slomij čeonu, ali prije svega, budi ZEN
__________________
Nije bogat onaj tko nema nego onaj tko ima.
ravencrow88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 15:12   #12
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ovo ne bi bio pravi topic o Seagalu bez ovoga:

http://i48.photobucket.com/albums/f2...tion_chart.jpg



to je pravi glumac!Ostavlja nas gledatelje da rješavamo zagonetku u kakvom je mudu..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 15:23   #13
Ma SSS (Svemogući Stevo Segalović) je meni osobno puno žešći od Chucka Norrisa. Onaj pogled... Pa kad se fajta i stavi desnu ruku iza leđa a mlati se samo lijevom- premoćno!
__________________
"How my hair look, Mike?"
zidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 15:30   #14
stevo je car
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 15:33   #15
Quote:
Eric Prydz kaže: Pogledaj post
Ne varas se, prereze vrat kreditnom karticom, jedna od legendarnijih scena

Njegovi filmovi razbijaju dokolicu

Da se nisu sjetili napraviti viceve o Chuck Norrisu, vjerojatno bi ih napravili o Stevanu
Samo da komentiram ovo sa karticom,inace samo da napomenem da je to ilegalno i smatra se oruzjem.U filmu na kartici se kao digne ostrica ili zilet ,to je holywoodsko sranje,no u realnom zivotu izmedu dvije kartice se zalijepi zilet i onda vjeruj te mi je to oruzje.
TanQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 18:18   #16
ima i na madtv fox ona parodija

evo je
__________________
chains
somekindofmonster2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 20:00   #17
ja bi mu dala
vise puta
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 21:24   #18
Quote:
TanQ kaže: Pogledaj post
Samo da komentiram ovo sa karticom,inace samo da napomenem da je to ilegalno i smatra se oruzjem.U filmu na kartici se kao digne ostrica ili zilet ,to je holywoodsko sranje,no u realnom zivotu izmedu dvije kartice se zalijepi zilet i onda vjeruj te mi je to oruzje.
Nema on vremena lijepiti selotejpom zilete.
On ima jednu no-limit karticu
__________________
How sharper than a serpent's tooth; to hear your child make such a fuss.
It isn't fair—it's not the truth—He's fucked up, yes, but not by us.
Eric Prydz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 06:49   #19
Quote:
somekindofmonster2 kaže: Pogledaj post
ima i na madtv fox ona parodija

evo je
ovo je odlicno

i ovo je odlicno
Bankina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 09:43   #20
Stevo - spomenik trajniji od mjedi : I am hoping that I can be known as a great writer and actor some day, rather than a sex symbol.
Stevo o glumi i kako biti dobar glumac: The secret is not to act, but to be.

http://www.imdb.com/name/nm0000219/bio

uncyclopedia je MUST SEE

http://uncyclopedia.org/wiki/Steven_Seagal

Par citata:

Steven Seagull, is often described by his victims as "the most violent hippy Budda ever created".

Steven Seagull, also known as the Anti-Norris, is the name of a famous mountain figure located in the Black Hills of South Dakota.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.