Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2009., 19:21   #81
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Inače meni trash kiklop.Tu retardiranu knjigu bne možeš shvaititi ni iz trećeg čitanja ,a da ne spominjem da se kod prvog čitanja osjećaš kao totalni krele.
Ne možeš trešom proglasiti svaku knjigu koju ne razumiješ.
Nadam se da kužiš što želim reći.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 19:52   #82
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Niosdu kvazi informacije, sve informacije imaš u knjizi sveta krv,sveti gral,.
Citala. Medjutim, Brown dodaje svoje interpretacije ponecega (sto je i normalno, buduci da je Kod ipak njegova knjiga), ali od svega ispada krajnje neknjizevna papazjanija. Kao los djuvec koji se ne da svariti.
Medeja... is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:02   #83
Sve, ali sve od Koelja! ( Da, da, procitala sam svo to sranje...)
dushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:05   #84
Quote:
dushica kaže: Pogledaj post
Sve, ali sve od Koelja! ( Da, da, procitala sam svo to sranje...)
Zašto..?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:11   #85
Quote:
Medeja... kaže: Pogledaj post
Citala. Medjutim, Brown dodaje svoje interpretacije ponecega (sto je i normalno, buduci da je Kod ipak njegova knjiga), ali od svega ispada krajnje neknjizevna papazjanija. Kao los djuvec koji se ne da svariti.
Meni je ok.Dobro nijer doseg stoljeća ali ju je pročitalo više ljudi nego štop će uikada pročitati.

@ V.H.

Znam da ne mogu svaku knjigu proglasiti trashom ali knjgu kod čijeg mi se čitanja čini kao da se pisac sprda sa mnom mogu i hoću.
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:12   #86
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post

Znam da ne mogu svaku knjigu proglasiti trashom ali knjgu kod čijeg mi se čitanja čini kao da se pisac sprda sa mnom mogu i hoću.
E pa sad..hoće to tako kad se ne kuži.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:20   #87
Zaboli me,Ja volim razumjeti radnju knjige.Ako tzo znači da sam,idiot,kreten, itd neka bude.Ja sam takav.
Eto par citata

Ima nešto trulo u korijenu poezije. I cvijeće raste iz gnoja.


Enka je polivalentni element, sposobna za mnoge ljubavne spojeve...


Nažalost nema više citata (vjerojatno zato da ljude ne bi nerivrali)
Mislim halo???Što bi to trebalo značititi?Meni je Kiklop filozofska liteeratura (prevedno ,mlaćenje prazne slame),a ne roman jer roman govori o nečemu a Kiklop nema niti radnju,niti likove već je jednostavno hrpa otisnutih gluposti.
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:24   #88
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Ne možeš trešom proglasiti svaku knjigu koju ne razumiješ.
Pa naravno da ne možeš

u suprotnom će se netko sjetit i npr sliku koju je naslikala slonica proglasit trešom, a pritom se uopće nije potrudio da pokuša shvatiti što je slikarica htjela reći... ili tokio hotel - ne mreš reć da je to treš a da ne znaš nijednu njihovu pjesmu... mislim ono



a što se tiče da vinčija i njegovog koda - knjiga na razini agate kristi. po svemu.
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:30   #89
Evo jednoog odlomka.

Pojavi se zatim kuća jadna i prljava,naherena krova,izvaljenih vrata,a iza njenih prozora u paničnom strahu iskaču zgužvane i mršave košulje,sablazna torza bez glave i nogu. Je li nekome što jasno?Mršave košulje?!Otkud košulje mogu biti mršave?Ljui koji ih nose da , košljue same ne,mogu biti. Blatne itd da ali ne mog biti debele niti mišićave a kamo li mršave.Kako torza bez glave mogu skakati?Zar imaju mozak u dupetu kako god opet nemaju noge da skoče. itd itd.
To je jedna jedina rečenica, a takvih je more.Dakle Kilklop zaslužuje spaljivanje na Markovom trgu.
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:38   #90
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Evo jednoog odlomka.

Pojavi se zatim kuća jadna i prljava,naherena krova,izvaljenih vrata,a iza njenih prozora u paničnom strahu iskaču zgužvane i mršave košulje,sablazna torza bez glave i nogu. 8Je li nekome što jasno?Mršave košulje?!Otkud košulje mogu biti mršave?Ljui koji ih nose da , košljue same ne,mogu biti blate itd ali ne mog biti debele nuiti mišićave a kamo li mršave.Kako torza bez glave mogu skakati?Zari imaju mozak ui dupetu kako god opet nemajun jnoge da skoče. itd itd.
To je jedna jedina rečenica, a takvih je more.FDakle Kilklop zaslužuje spaljivanje na Markovom trgu.
Oh majn got.
I što da tebi Luka čovjek kaže na ovo?

Tebi je roman samo kad netko piše ovako :"Zatim je u saloon ušao tajanstveni stranac.Njegovo iskusno oko primjetilo je komešanje kod šanka.Stežući šake, odolio je porivu da potegne svoj revolver.Iako je bio najbrža šaka divljeg zapada, iako je znao da ga nitko ne može pobijediti..on je zadržao dah i nije ni trepnuo.Ljepotica ljubičastih* očiju, naslonjena na klavir, okrenula se prema njemu i pogledala ga ispod trepavica.."


*nisu stvarno ljubičaste oči, samo imaju takav odsjaj(op.prev. za Luku Lika)

__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:44   #91
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Oh majn got.
I što da tebi Luka čovjek kaže na ovo?

Tebi je roman samo kad netko piše ovako :"Zatim je u saloon ušao tajanstveni stranac.Njegovo iskusno oko primjetilo je komešanje kod šanka.Stežući šake, odolio je porivu da potegne svoj revolver.Iako je bio najbrža šaka divljeg zapada, iako je znao da ga nitko ne može pobijediti..on je zadržao dah i nije ni trepnuo.Ljepotica ljubičastih* očiju, naslonjena na klavir, okrenula se prema njemu i pogledala ga ispod trepavica.."


*nisu stvarno ljubičaste oči, samo imaju takav odsjaj(op.prev. za Luku Lika)

Pa objasnoi mi zašto je Kiklop ima taj nezaslužni status koji bi trebao pripasti Mariji Jurić Zagorki
Lijepi,razumljivi pitki romani i nakon xy godina zanimljivi širokoj publici i privlačni mladim genracijama.Sramota je što nije uvrštena u obveznu lektiru.

Jel ovo tvoje citat iz glorijinih romana?
Ja volim gospodara prstenova (ali samo tu triologiju,ostalo je mlaćenje prazne slame)
James Rollinsa,Pustinja itd.
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:46   #92
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Pa objasnoi mi zašto je Kiklop ima taj nezaslužni status koji bi trebao pripasti Mariji Jurić Zagorki
Lijepi,razumljivi pitki romani i nakon xy godina zanimljivi širokoj publici i privlačni mladim genracijama.Sramota je što nije uvrštena u obveznu lektiru.

Jel ovo tvoje citat iz glorijinih romana?
Ja volim gospodara prstenova (ali samo tu triologiju,ostalo je mlaćenje prazne slame)
James Rollinsa,Pustinja itd.
Ne..to je izmišljeno na licu mjesta.Neš ti mudrosti..


Aha...voliš plitke..ovaj, pardon, pitke romane.
Probaj Sheldona ili Robbinsa.Moglo bi ti se svidjeti.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:57   #93
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Aha...voliš plitke..ovaj, pardon, pitke romane.
Probaj Sheldona ili Robbinsa.Moglo bi ti se svidjeti.
A tek Džeki Kolins!
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 21:01   #94
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
A tek Džeki Kolins!
Joj, pa ne može Đeki čitat, ipak je on muž.





(Đeki potajno, u ormaru)
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 21:07   #95
A šta ta đeki piše? o čemu? krimi romani ili šta?

šeldona sam pročitala cijelog u šestom razredu. zato jer je na par mjesta dao eksplicitne opise seksa, što je mene u toj dobi jako zanimalo. u jednoj knjizi ima lik bogati grčki brodovlasnik, po svemu isti onaziss. kreativnost malo jača
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 21:10   #96
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Joj, pa ne može Đeki čitat, ipak je on muž.
(Đeki potajno, u ormaru)
No...pa kaj mu fali. Ona ionako samo piše o seksovima.


Nego...ne primjetih da je ovdje netko spomenuo onu Švabicu Marie Louise Fischer. E majke ti...kakve knjige ta žena piše.
Ja pročitala Bijeg iz harema i to sam zapamtila za cijeli život.


Ona piše kao i Mahlerica. Samo je umjesto Johna Hans i umjesto Jenny Brigita.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 21:11   #97
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
A šta ta đeki piše? o čemu? krimi romani ili šta?

šeldona sam pročitala cijelog u šestom razredu. zato jer je na par mjesta dao eksplicitne opise seksa, što je mene u toj dobi jako zanimalo. u jednoj knjizi ima lik bogati grčki brodovlasnik, po svemu isti onaziss. kreativnost malo jača
Pa taman za Luku.

Ona ne zna ko je Đeki!

Đeki piše ljubavničke romane i ima eksplicitnije scene seksa od Šeldona.Šeldon je časna majka za Đeki Kolins.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 21:12   #98
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
zato jer je na par mjesta dao eksplicitne opise seksa
Onda je za tebe Džeki Kolins pravi izbor!


Ona je neka rođakinja od one Aleksis iz Dinastije.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 21:14   #99
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
Onda je za tebe Džeki Kolins pravi izbor!


Ona je neka rođakinja od one Aleksis iz Dinastije.
Neka rođakinja!
Sestra!!!

Neka rođakinja...ccc...
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 21:17   #100
Ona je sestra od alexis, valjda a jeste neke, znači mislite da se ja po pitanju seksa nisam maknula dalje od šestog razreda

e da, mogli bi osmislit obaveznu lektiru za seksualni odgoj:

1. Đeki Kolins
2. Žuži Jelinek
3. Henri Miler...
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.