Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2008., 01:34   #1
Exclamation AIDS je prevara????

kopipejstano s jednog foruma... pogledajte i komentirajte... ja sam se smrzla

Deconstructing: The Myth Of AIDS (Gary Null)

http://video.google.com/videoplay?do...10&q=gary+null

Another excellent video on the Aids myth. A video made for all the aids dissidents to get their message across. If your into the psychological aspect of Aids you might want to take a peek a the other side of aids.

The Other Side of AIDS - (Robin Scovill) 2004

http://video.google.com/videoplay?do...r+side+of+aids




"Just look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destory health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality."
ana117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 11:58   #2
Quote:
ana117 kaže: Pogledaj post
AIDS JE PREVARA????
Je i nije. AIDS je po jednoj teoriji mutirani virus svinjske kuge. Aj pogodite kako se prenesao na ljude

Ali opet, ako je oružje, protiv koga je napravljeno?
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 13:09   #3
jesi pogledao prvi filmić? aj pliz pogledaj, pa onda ak se kužiš u medicinu/ biologiju mi objasni što je krivo u filmiću.
ana117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 21:36   #4
ajd nek neko objasni o čemu se radi u flimićim, ja ih ne mogu gledat (nemam adsl, trebalo bi 5 sati da otvorim jedan)
ali čula sam da su aids izmislili američki znastvenici da bi malo razrijedili čovječanstvo..hmm
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 00:55   #5
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
ajd nek neko objasni o čemu se radi u flimićim, ja ih ne mogu gledat (nemam adsl, trebalo bi 5 sati da otvorim jedan)
ali čula sam da su aids izmislili američki znastvenici da bi malo razrijedili čovječanstvo..hmm
ovak ukratko prvi filmić. opće nije ZNANSTVENO dokazano da HIV uzrokuje AIDS a ni ŠTA je to zapravo HIV. (sve ono kaj sam učila u gimnaziji iz biologije o tome je možda... bulšit) HIV testovi (ono jesi li pozitivan ili negativan) nisu VALJANI, tj ne zna se ŠTO točno dokazuju... ne znam baš dobro objasnit, al uglavnom, po tim testovima i zdrava osoba može ispast HIV pozitivna.

onda pitanje- od čega ljudi zapravo umiru, a očito je da umiru od side.. prema filmiću njih ubijaju LJEKOVI koji se daju HIV pozitivnima, a prve žrtve side u osamdesetima su bili gejevi i narkići koji si ITAK vodili neuredan život i moguće je da su umrijeli od iscrpljenosti, oštećenja organa i naravno nije ni čudo da im je oslabio imunitet. (što su doktori nazvali sida) ljudi u africi su ITAK izgladnjeli i šta sve ne pa se lako može reć; e pa, umrli su od side. a i "zaraženi" odmah dobiju socijalnu i internaliziranu stigmu kad ih se proglasi HIV pozitivnima i doslovno umru od straha, ostracizma, prestanu jest i čekaju da umru itd. a farmaceutskim kompanijama odgovara da imaju "kugu dvadesetog stoljeća" protiv koje se moraju "borit" tj dobivat PARE za istraživanja i ljekove koje prodaju.

puno je zanimljivije i logičnije nego što ja neobrazovana to mogu po sjećanju napisat pa pogledaj ako uspiješ.

drugi filmić nisam pogledala do kraja, al radi se o ljudima koji su (šatro) HIV pozitivni al se nikad nisu lječili i ostali su zdravi.

ove dokaze tj pogreške kod dijagnoze i uzroka AIDSA su neki doktori iznijeli u javnost još negdje 1996, al naravno to nije dospijelo u mainstreem medije i zato većina ljudi ni ne zna za ovu mogućnost.
pogledajte filmiće, isplati se
ana117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 02:53   #6
kažu da nema slika hiv virusa a ima... (ofkors ne mislim na dijagrame već na mikroskopske slike)
osim toga ljudi imaju oslabljen imunološki... to znači da čovjek može izdržati dugo (pio lijekove ili ne)
sad jel taj virus nastao znanstvenim petljanjima il onak prirodnim putem ...ko će ga znat
anyway... treba se čuvat...
oblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 13:26   #7
Po mom mišljenu HIV je endogeni retrovirus (ERV), dio našeg genoma koji se u nekim uvijetima probudi i napravi rusvaj, a uslijed pogrešnog načina života. Endogeni virusi su davno asimilirani u naš DNK i tu ostaju, tumače se kao naš vlastiti genetski materijal i prenose se na potomstvo. Čak imaju i bitnu ulogu u metabolizmu.
HIV je na neki način samo marker, samo izgovor, virtualna zaraza kojom se kamufliraju sve te druge stvari kao što je neuredan život i lijekovi.

P.S. Molim da one koji komentiraju moj post prvo prouče što su endogeni virusi.


http://en.wikipedia.org/wiki/Endogenous_retrovirus

Bitni dio:

Endogenous retroviruses are retroviruses derived from ancient infections of germ cells in humans, mammals and other vertebrates; as such their proviruses are passed on to the next generation and now remain in the genome. Retroviruses are viruses that reverse-transcribe their RNA into DNA for integration into the host's genome. Most retroviruses (such as HIV-1) infect somatic cells, but some can also infect germline cells (cells that make eggs and sperm) and once they have done so and have been transmitted to the next generation, they are termed endogenous.
The ERV is a virus similar to HIV (which causes AIDS in humans). The immunodepressive action was the initial normal behavior of the virus, similar to HIV, the fusion proteins were a way to spread the infection to other cells by simply merging them with the infected one (HIV does this too). It is believed that the ancestors of modern vivipary mammals evolved after an infection by this virus, enabling the fetus to survive the immune system of the mother. [1]
The human genome project found several thousand ERVs classified into 24 families.[2]
adidas_ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 14:01   #8
Upravo skidam film,pa ću kasnije komentirati.Stvarno nisam nimalo upućen u temu (iako je zanimljiva) ali po prirodi sam takav da ne vjerujem ni u što se čuje preko medija dapače sklon sam vjerovanju u teorije zavjere.Pošto,kao što rekoh,nemam mnogo saznanja o temi neću bauljat gluposti ali me zanima ima li neko svoju osobnu nekonvencionalnu teroriju koja se razlikuje od općih.(nekakva teorija zavjere).Tko?Zašto?Kakve li koristi?

Još nešto: uz ogromno financiranje brojnih znenstvenika kroz 2 desetljeća to je sve što smo napravili????
__________________
s/2G=
10inch_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 17:19   #9
Quote:
10inch_d kaže: Pogledaj post
Pošto,kao što rekoh,nemam mnogo saznanja o temi neću bauljat gluposti ali me zanima ima li neko svoju osobnu nekonvencionalnu teroriju koja se razlikuje od općih.(nekakva teorija zavjere).Tko?Zašto?Kakve li koristi?

Još nešto: uz ogromno financiranje brojnih znenstvenika kroz 2 desetljeća to je sve što smo napravili????
Zbog kranjeg cilja, smanjivanja broja stanovnika na planeti zemlji. Jer se vec sada prebrzo troshe resursi a ljudi je sve vishe i vishe.
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 17:21   #10
pa bio je onaj tip koji se "sam izliječio od hiva".. pa ono..to bi bio neki mali dokazić za nešto možda-
a i meni je nevjerovatno da se ljudi ne mogu boriti protiv jednog malog virusa, a tolko se para potroši, a oni su svi tooolko pametni i tooolko se trude..ono..sranje živo.
pa mislim da je to sve i placebo efekt,.da ti neko kaže da si pojeo meso u kojem ima trihinele, mislim da bi se isto pomalo počeo razbolijevati, jer znaš da je to strašna bolest.

isto ko što su se ispitanici napili od bezalkoholnog piva.. ono..smijali se, vrti im se kao...jedino jedan (od 12 ljudi) je reko da njega nije ništa uhvatilo..a svi ostali...ono
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 17:30   #11
Quote:
Darjan kaže: Pogledaj post
Zbog kranjeg cilja, smanjivanja broja stanovnika na planeti zemlji. Jer se vec sada prebrzo troshe resursi a ljudi je sve vishe i vishe.
Ma AIDS nije nikakav plan. Naprosto se stvar pojavila kada su se probudili endogeni virusi, vjerojatno malo mutirali i stvorili zarazu.
No praktički, taj HIV dio je onoga što zovemo junk DNK, i oduvijek je bio u nama.
I još nešto: kuga u srednjem vijeku, možda uopće nije bila kuga. Postoje neka viđenja po kojem tu bolest uopće ne izaziva bakterija Yersinia pestis, već da se radilo o bolesti virusnog porijekla, sličnog Eboli ili današnjem HIV-u.
Ukratko, da nam danas dođe ona "kuga", i da nemamo higijenske navike kakve imamo zbog straha iz srednjeg vijeka, i opet bi nas pokosila i mogli bismo samo gledati i čuditi se.
A što je najgore, bolest dolazi iz nas samih i znanost je nemoćna: ona ovisi o životnim navikama i samo se ispravnim životom onemogućava. Zato se uvijek izoliraju rizične skupine.
adidas_ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 17:32   #12
ljepše je ipak vjerovat da aids ne postoji, onda ćemo si to umislit, i bit zdravi
pa ono,,,ako vjeruješ u nešto, nema te bolesti koja bi te ubila (kolko tolko)
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 17:36   #13
Baš sam i ja nekidan gledao te filmove i moram priznat da kad čovjek sve posloži uistinu ispada da AIDS više ne postoji.

No postoji još jedna zanimljivost, a to je da znanstvenici znaju učinkovit način liječenja virusa općenito i to više od 50 godina. O čemu se radi:
Virusi, iako su živi, imaju kristalnu građu. Kristal je materijal čija struktura može biti uništena pomoću vibracija i to potvrđuje već znani primjer opernog pjevača i kristalne čaše, gdje operni pjevać može proizvesti ton određene frekvencije da kristalna čaša pukne a da se pritom ne ošteti sluh onih i tenora i koji to promatraju. E pa prije više od 50 godina je znanstvenicima palo na pamet upravo to da ako pogode frekvneciju određene vrste virusa, da mogu jednostavno tijelo početi "bombardirati" tom frekvencijom i tako ubiti viruse u tijelu a da pritom ne oštete tijelo

naravno, ta metoda je držana i još se uvijek drži u tajnosti jer zamislite kakav bi to bio udarac farmaceutskim tvrtkama...

što se tiče aidsa i ostalih virusa, pa samo promotrite paniku koja je dizana tokom zadnjih 30 godina u vezi raznih virusa koji u biti nisu bili značajniji problem a uzrokovali su masovnu proizvodnju i prodaju lijekova. to su:
pričija gripa (koliko se samo obogatio onaj koji je izumio "tamiflu" a od samog virusa famozne ptičije gripe je umrlo sveukupno u svijetu do sada oko 250 ljudi! ej, SAMO 250!)
ebola (umjetni virus koji je srećom presmrtonosan da bi se mogao proširit jače od jadnih pokusnih ljudi u africi
aids (danas ne postoji u slobodnom prijenosu jer brzo ubija žrtvu, no i dalje ga distribuiraju "humanitarne akcije" u afričkim zemljama u sklopu raznih cijepljenja. također se povremeno ubaci u krv za doniranje, a sve kako bi se držao i dalje multimilijunski mit na životu pošto u razvijenim zemljama, gdje si to žrtve nekako mogu priskrbiti, kokteli lijekova koštaju pravo bogatstvo. i da, Magic Johnson je bio "HIV pozitivan" a živ je i zdrav dan danas)

tu dolaze još bolesti namjerno plasirane kako bi se uvela kontrolirana proizvodnja hrane u velikim postrojenjima i da se unište mala neovisna gospodarstva sa vlastitom proizvodnjom kako bi jednog dana svi morali kupovati "njihovu" hranu (GMO).

i da: da li ste znali da su GMO biljke neplodne i da morate za svaku sjetvu kupovati sjeme? Toliko o GMO uzgoji - to je čista pljačka da seljak bude ovisan o proizvođačima sjemena i tako kontroliran u svojoj proizvodnji!
Ispričavam se na oftopicu
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 17:37   #14
Quote:
Darjan kaže: Pogledaj post
Zbog kranjeg cilja, smanjivanja broja stanovnika na planeti zemlji. Jer se vec sada prebrzo troshe resursi a ljudi je sve vishe i vishe.
krivo
zbog profita. farmaceutska industrija ostvaruje neopisive brojke zarade zbog svake bolesti koja postane odjenom problem. boli njih briga za broj ljudi, njima miriši novac...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 17:42   #15
Quote:
Ges kaže: Pogledaj post
i da: da li ste znali da su GMO biljke neplodne i da morate za svaku sjetvu kupovati sjeme? Toliko o GMO uzgoji - to je čista pljačka da seljak bude ovisan o proizvođačima sjemena i tako kontroliran u svojoj proizvodnji!
Ispričavam se na oftopicu
Nije uopće off.
A ako već zagovaraš teoriju zavjere, onda ti evo i jezgre.
Što misliš kome odgovara ta teorija?
Samo jednoj jedinoj naciji: USA
To je umjetna država koja ne može opstati ako ne pljačka tuđe resurse. No ti resursi su enormni. I sada kada plaćaš za benzin preko 10 kuna, zapravo hraniš USA. Jer, lijepo je rekao onaj političar ili predsjednik Saudijske arabije: nafte ima. I može se crpiti. Ali je cijena vezana uz dolar. Kada dolar pada, cijena nafte raste. Ne raste jer je nema nego raste jer je tako složen mehanizam, koji time kompenzira pad američke ekonomije.
adidas_ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 17:49   #16
Quote:
adidas_ball kaže: Pogledaj post
Nije uopće off.
A ako već zagovaraš teoriju zavjere, onda ti evo i jezgre.
Što misliš kome odgovara ta teorija?
Samo jednoj jedinoj naciji: USA
To je umjetna država koja ne može opstati ako ne pljačka tuđe resurse. No ti resursi su enormni. I sada kada plaćaš za benzin preko 10 kuna, zapravo hraniš USA. Jer, lijepo je rekao onaj političar ili predsjednik Saudijske arabije: nafte ima. I može se crpiti. Ali je cijena vezana uz dolar. Kada dolar pada, cijena nafte raste. Ne raste jer je nema nego raste jer je tako složen mehanizam, koji time kompenzira pad američke ekonomije.
nebi okrivio cijelu USA već njihovu vladajuću "elitu"
naime, nafte ima i to vrlo dovoljno i to je točno. Nafta iz pokorenog Iraka ide u Kuwajt, gdje preko rodbinsko poslovnih veza familija Bush zajedno sa Kuwajtskim emirom transportira i prodaje naftu svugdje po svijetu po urnebesno visokoj cijeni. Kako je Kuwajt 5. po proizvodni nafte a Irak 2., zajedno proizvode više neg Saudijska Arabija i prema tome mogu određivati cijenu same nafte.

za sve su krivi tih par vladajućih familija...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 19:23   #17
Pa onda kad znamo tko je kriv što nešto ne učinimo, jednu masovnu svjetsku revoluciju. Lipo se to organizira za par mjeseci i možda bude i nešto od toga, ionako je ljudima došlo na vrh glave svi ovi problemi. Kad bi se usprotivilo jedno milijarda ljudi to bi bilo nešto.
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 19:43   #18
Quote:
xeoncro kaže: Pogledaj post
Pa onda kad znamo tko je kriv što nešto ne učinimo, jednu masovnu svjetsku revoluciju. Lipo se to organizira za par mjeseci i možda bude i nešto od toga, ionako je ljudima došlo na vrh glave svi ovi problemi. Kad bi se usprotivilo jedno milijarda ljudi to bi bilo nešto.
a protiv koga ćeš se usprotivit točno? Svi smo mi dio tog sustava...

znaš onu: "promijeni sebe i promijenit ćeš svijet" - to ti je najbolje usprotivljenje koje ćeš napravit.

ako si mislio pak na ove što trže naftu - pa najbolje usprotivljenje ti je da ju ne koristiš...
ja od kad sam se počeo vozit biciklom na posao sam doživio preporod - kako tjelesni tako i materijalni
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 19:47   #19
E pa to je ono. Ljudi su pocheli da otvaraju ochi i da shvataju shta se zapravo deshavalo i shta se deshava. Ali josh uvek se ne zna ko stoji iza svega.
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 20:08   #20
Quote:
Darjan kaže: Pogledaj post
E pa to je ono. Ljudi su pocheli da otvaraju ochi i da shvataju shta se zapravo deshavalo i shta se deshava. Ali josh uvek se ne zna ko stoji iza svega.
Zna se tko stoji iza toga. USA.


A što se tiče Ges-ovog bicikla i posla, sad imam priliku iznijeti jedno svoje razmišljanje o rasipnosti. Američka hegemonija djeluje osim vojno i psihološki. A vi vidite koliko i na vas djeluje...


Dakle, danas se zagovara kultura tijela, razni wellnesi, teretane...
Istovremeno se zagovara praktičnost, štednja vremena....

Pazite sad ovo:
idete na posao autom, a ne biciklom, jer eto, uštedit ćete vrijeme, pa ćete imati više vremena za svoje obveze i...
Dođete sa posla doma, nakljukate se hranom i...idete sada trošiti svoje ušteđeno vrijeme...pravac-teretana. Tamo se ispušete, vratite doma uvjereni da ste fit, da ste samosvjesni, napredni...
Ćorak! Vi ste rasipnici.
Umjesto što ste energiju trošili na dizanje utega u spravama ovima i onima, mogli ste TU ENERGIJU potrošiti da dotrčite do posla, da se dovezete biciklom, da nekog vraga fizički napravite ujutro.
Jer, to vrijeme koje ćete time izgubiti, poslije ćete DOBITI jer NEĆETE morati ići u teretanu.
I još nešto: nećete trošiti tj. rasipati benzin do posla i natrag, pa onda do teretane i natrag.
A osim toga imat ćete vremena da sa ženom i djecom navečer prošetate, pa nećete nakon 3 godine tražiti rastavu braka i gomilu sličnih tipično američki mamina-maza problema.

Razmislite malo, jer kada tako živite, vi ste žrtva američke hegemonije.
adidas_ball is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.