Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2018., 12:22   #1101
Quote:
ForrestCat kaže: Pogledaj post
Ti bi moju sliku ili od Gilmourea?
Tvoju, njegovu san vec vidija.


__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 17:31   #1102
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Tvoju, njegovu san vec vidija.


A gle, ne bih htjela unijeti pomutnju u vaš odnos, jel
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 13:35   #1103
Quote:
ForrestCat kaže: Pogledaj post
Radim iskorake već 2 tjedna i primjećujem izvrsne rezultate. Guza podignuta i čvrsta, dobila na obujmu, noge i bokovi lijepo oblikovani. Eh sad, mjesecima sam radila čučnjeve (kod kuće) i rezultati nikakvi, čak i se dupe smanjilo, a noge ojačale. Isprobavala sam razne varijante čučnjeva mjesecima i ništa dok nisam pokušala iskorak i sad radim samo to, oko 100-150 dnevno i vidim rezultate.
Eh sad, zanima me da li je to normalno s obzirom da je čučanj poznat kao vježba br1 za guzu? Meni se jako zamjerio, jer zaista mi se od njega dupe smanjilo iako sam pokušavala mjesecima (kod kuće, ne s opterećenjem u teretani) i pravilno izvodila?
cucanj za guza DA, ali sa opterecenjem i to duboki cucanj

Opcenito ako zelis podoci guzu i napumpat tada definitivno trebas nesto od opterecenja - pa makar to bila i girja od 8 kg ako si pocetnik.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 21:19   #1104
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
cucanj za guza DA, ali sa opterecenjem i to duboki cucanj

Opcenito ako zelis podoci guzu i napumpat tada definitivno trebas nesto od opterecenja - pa makar to bila i girja od 8 kg ako si pocetnik.
Radila sam baš duboke čučnjeve, sa opterećenjem 10 kg. I umjesto da se poveća, ona se smanjila skroz i postala ravna, a bedra ojačala
Mjesecima sam vježbala po 3, 4 puta tjedno i ništa. sad sa iskoracima vidim rezultate jako brzo pa mi nije jasno kako to da sam od čučnjeva zapravo imala suprotan učinak
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 10:01   #1105
Quote:
ForrestCat kaže: Pogledaj post
Radila sam baš duboke čučnjeve, sa opterećenjem 10 kg. I umjesto da se poveća, ona se smanjila skroz i postala ravna, a bedra ojačala
Mjesecima sam vježbala po 3, 4 puta tjedno i ništa. sad sa iskoracima vidim rezultate jako brzo pa mi nije jasno kako to da sam od čučnjeva zapravo imala suprotan učinak
Ja radim duboku cucnjeve i guza se lijepo podigla, zaokruzila i dobila volumen.

Ako radim puno ponavljanja onda radim sa 40 kg i prednji i straznji cucanj, a ako idem na male serije tada kilazu prednjeg podizem na 50, a straznjeg na 60 kg.

BTW: a ocito ti je i genetika tu u igri.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 13:06   #1106
Znam da čučnjevima kod kuće nikako ne mogu rezultati biti kao oni u teretani sa velikim težinama. Što je mojih 10 kg utega naspram 40 u teretani
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 13:30   #1107
Quote:
ForrestCat kaže: Pogledaj post
Znam da čučnjevima kod kuće nikako ne mogu rezultati biti kao oni u teretani sa velikim težinama. Što je mojih 10 kg utega naspram 40 u teretani
ah varas se - ima cura koima je i 10 kila dovoljno, ali nismo svi isti
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:02   #1108
Upravo sam rijesila krenut s vjezbanjem doma i sjecam se da je netko na nekoj temi o vjezbama za guzu stavio program vjezbanja od mislim 2 mj. To sam vec radila davno nekih mjesec dana i bilo mi je ok,pa ako netko zna o cemu pricam da mi stavi link tog posta jer ubijam se trazeci,a ne mogu ga naci.
Hvala
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:41   #1109
Jel Dumbledoreov program?
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 02:07   #1110
Je,to je to.Hvala ti puno
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:20   #1111
taj program je odlican !

rezultati wow
__________________
zen
ocelotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:14   #1112
Hm...ne znam sta bi rekla.
Nije los, ali bolji rezulatati se mogu dobiti s vjezbama s opterecenjem.

Nikako mi nije leglo tih milijun ponavljanja
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 18:43   #1113
ja nisam mogla vise od 30 ponavljanja, biz ca !

al vec nakon treceg tjedna mi se dupe isprcilo za popizdit
__________________
zen
ocelotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:01   #1114
Nije mi jasno. Kad već ulažeš truda i vremena u trening, zašto vježbati samo jedan dio tijela, a drugu polovicu totalno zanemariti?
eqinor is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:05   #1115
Quote:
eqinor kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno. Kad već ulažeš truda i vremena u trening, zašto vježbati samo jedan dio tijela, a drugu polovicu totalno zanemariti?
Oće d'ima dobro dupe...
ccentippede is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 09:30   #1116
Quote:
eqinor kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno. Kad već ulažeš truda i vremena u trening, zašto vježbati samo jedan dio tijela, a drugu polovicu totalno zanemariti?
mozda ta osoba nema problema sa drugim dijelovima
I ja sam jedna on onih kojima je naduze trebalo da guzicu dovedem u red
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 18:53   #1117
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
mozda ta osoba nema problema sa drugim dijelovima
Ako netko nema problema sa "drugim dijelovima", znači da se u nekom periodu previše fokusirao na "druge dijelove", a premalo na "prve".

Pa još uvijek stoji isto pitanje
eqinor is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:16   #1118
Quote:
eqinor kaže: Pogledaj post
Ako netko nema problema sa "drugim dijelovima", znači da se u nekom periodu previše fokusirao na "druge dijelove", a premalo na "prve".

Pa još uvijek stoji isto pitanje
nije uvijet, ali moze biti
Genetika nam svima nije ista.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2018., 17:57   #1119
Bok ljudi,

moze li se izgraditi guzica od ravne, spljostene do inako fino okrugle, sa treninzima u teretani - AKO ta osova ima sjedeci posao, i sjedi u uredu 5,6 dana tjedno po 8-10 sati? Ponistava li takav posao ucinke treningIma li ikakve sanse za to i koliko u prosjeku treba za to(pretpostavljam ne prije godine dana)?
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2018., 18:31   #1120
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Bok ljudi,

moze li se izgraditi guzica od ravne, spljostene do inako fino okrugle, sa treninzima u teretani - AKO ta osova ima sjedeci posao, i sjedi u uredu 5,6 dana tjedno po 8-10 sati? Ponistava li takav posao ucinke treningIma li ikakve sanse za to i koliko u prosjeku treba za to(pretpostavljam ne prije godine dana)?
Sto vise tema otvorenih, to bolj guza
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:56.